Luaj lojën Aviator në kazino online Slottica

Luaj Aviator në kazino Slottica
Emri i lojës Aviator
Kod promocional AVIATORWORLD
Ku për të luajtur Slottica
Basti minimal dhe maksimal 0,1 dhe 100 dollarë
Koeficient x1-x1000
Fitorja maksimale 10000 dollarë
Lojë falas po
Funksione shtesë Bast i dyfishtë dhe automatik
RTP 97%

Aviator është një lojë e lezetshme kumari që u lëshua në vitin 2020 nga zhvilluesi i famshëm i softuerit të kazinosë Spribe. Lodra tërhoqi menjëherë vëmendjen e kumarxhinjve, pasi ishte dukshëm e ndryshme nga lojëra elektronike të tjera. Këtu lojtari ftohet të luajë rolin e një piloti që kontrollon avionin dhe zgjidh një detyrë jo standarde – piloti duhet të ndalojë bordin në kohë, sepse përndryshe ai nuk do të marrë të ardhura. Me fjalë të tjera, lojtarit të kumarit i kërkohet të hamendësojë se kur të ndalojë aeroplanin. Ndërsa bordi ngrihet, rritet edhe koeficienti me të cilin shumëzohet basti, që do të thotë se shuma e fitimeve varet vetëm nga fakti nëse jeni gati të rrezikoni bastin.

aviator-slottica

Zhvilluesit e Aviator premtojnë një lojë të drejtë, interesante në të cilën është e lehtë të fitosh një çmim. Mund të jetë disa dhjetëra, qindra apo edhe mijëra dollarë. Ku është vendi më i mirë për të drejtuar Aviator? Sigurisht, në kazino Slottica!

Si të regjistroheni për të luajtur Aviator në kazino Slottica

Kazino Slottica është një kazino e njohur që ofron një gamë të gjerë produktesh lojrash nga ofruesit kryesorë të softuerëve. Pasi të jenë në territorin e institucionit, klientët e gjejnë veten në një faqe të dizajnuar në mënyrë profesionale, e cila krenohet me një dizajn tërheqës, ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe navigim. Qindra argëtime të ndryshme janë në dispozicion këtu, duke përfshirë avionë, të cilët tashmë kanë fituar zemrat e mijëra përdoruesve. Për t’u regjistruar në sit:

  • Klikoni në butonin përkatës në pjesën e sipërme të djathtë të faqes.
  • Plotësoni formularin e regjistrimit duke futur të dhënat e kërkuara në të, duke përfshirë adresën tuaj të emailit, numrin e telefonit. Zgjidhni monedhën me të cilën do të luani në të ardhmen.
  • Konfirmoni regjistrimin tuaj duke klikuar në lidhjen në emailin e mirëseardhjes dërguar në adresën e emailit që keni dhënë gjatë regjistrimit.

slottica-regjistrimi

Kazinoja rekomandon gjithashtu që të verifikoni menjëherë llogarinë tuaj. Kjo procedurë ka për qëllim konfirmimin e moshës së klientit dhe përfshin ngarkimin e fotografive të pasaportës me cilësi të lartë. Verifikimi kryhet nga administrata e sitit dhe zgjat jo më shumë se një ditë. Pas verifikimit, lojtari i fatit mund të tërheqë fonde pa asnjë kufizim.

Metodat e depozitimit të Slottica për të luajtur Aviator

Aviator në kazino Slottica është një nga lojërat më të kërkuara me para të vërteta. Këtu ju duhet të vendosni baste dhe të ndiqni fluturimin – një aeroplan i ndalur në kohë garanton një rritje të bilancit total. Nga rruga, duke luajtur me baste të vogla për disa orë, lojtarët rrisin sasinë fillestare të tenxhere disa herë. Për shumë njerëz, Aviator është bërë një burim i të ardhurave të përhershme, për të tjerët – një mënyrë për të blerë një ëndërr të shtrenjtë.

slottica-banking

Për të filluar lojën ju duhet të rimbushni bilancin. Për ta bërë këtë, kazinoja i ofron klientit të përdorë karta krediti dhe debiti, kuleta elektronike, kriptovaluta, terminale tokësore dhe metoda të tjera. Nëse nuk e rimbushni bilancin, lodra e lojërave të fatit është e disponueshme vetëm në versionin demo. Kjo është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që nuk duan të rrezikojnë fondet personale dhe planifikojnë të shijojnë procesin. Gjithashtu, modaliteti demo ju lejon të zhvilloni taktikat tuaja fituese në mënyrë që të merrni një avantazh ndaj kazinosë kur luani për para të vërteta dhe të arrini një çmim të parë mbresëlënës. Në mënyrat me pagesë dhe falas, një lojtar i fatit mund të:

  • Bëni dy baste në të njëjtën kohë.
  • Merrni paratë e çmimeve (vetëm për lojëra me para).
  • Bisedoni me lojtarët e tjerë.
  • Ndiqni sukseset e të tjerëve për t’u frymëzuar prej tyre.
  • Nisni lojën në modalitetin automatik (për një lojë me pagesë).

Ka shumë më tepër pluse në Aviator për para, dhe më e rëndësishmja, është e mundur të tërhiqni fondet e fituara në çdo kohë.

Shkarkoni Aviator në Slottica për Android

Nëse preferoni të luani bixhoz jo vetëm në shtëpi, por edhe në transport, në shëtitje ose gjatë udhëtimit, kazino Slottica ju ofron të shkarkoni Aviator në pajisjet që përdorin sistemin operativ Android. Për ta bërë këtë, klikoni në seksionin e aplikacionit celular, zgjidhni versionin për Android dhe ndiqni udhëzimet për të përfunduar instalimin.

slottica-aplikacion

Shkarkoni Aviator në Slottica për iOS

Për pronarët e pajisjeve në sistemin operativ iOS, ofrohet gjithashtu softuer i pronarit. Shkoni te seksioni i aplikacionit celular, zgjidhni versionin iOS dhe shkarkoni aplikacionin. Pas instalimit, i cili zgjat disa minuta, duhet të hapni aplikacionin, të futni hyrjen dhe fjalëkalimin që keni krijuar gjatë regjistrimit, të gjeni dhe nisni Aviator.

Kodi promovues i Aviator Slottica

Të gjithë lojtarëve që planifikojnë të bëhen klientë të Slottica u ofrohet një bonus mirëseardhjeje nga kazinoja. Aktivizimi i tij është i thjeshtë – futni kodin promocional AVIATORWORLD në fushën përkatëse. Pas kësaj, një shumë parash do të kreditohet në bilanc, e cila mund të përdoret për baste në Aviator dhe produkte të tjera të lojërave të fatit.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira