Rishikimi i kazinosë MrGreen 2023

Portali MrGreen është një faqe e shkëlqyer për baste, lojëra të fatit dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Çdo ditë në sallën virtuale mblidhen mijëra përdorues, të cilëve u sigurohen bonuse të ndryshme dhe mundësia për të thyer bankën në turne. Vizitorët e kazinosë mund të luajnë falas dhe për para. Një version i përshtatshëm celular ju lejon të relaksoheni në botën e argëtimit të lojërave të fatit kudo. Portali i lojërave të fatit Mr. Green funksionon në përputhje të plotë me ligjin – është një faqe e besueshme që besohet nga lojtarët e fatit në të gjithë botën!

Bonus:100% për depozita deri në 100€
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
Deri në 100 €
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

mrgreensite

Bonuset MrGreen

Kazinoja ofron bonuse fillestare për mysafirët e rinj, të cilat u drejtohen fillestarëve. Në varësi të preferencave të veta, vizitori i faqes mund të zgjedhë avantazhe në lojërat e kazinosë, baste ose live. Përveç kësaj, Mr Green organizon ngjarje të ndryshme për një audiencë të rregullt, të cilat ju lejojnë të merrni shpërblime në para dhe rrotullime falas në automatet.

Të gjitha bonuset e disponueshme të ofruara për klientët janë të listuara në seksionin Promovimet. Vetëm lojtarët e regjistruar që kanë verifikuar llogarinë e tyre duke përdorur një telefon celular lejohen të marrin pjesë në promovimet e besnikërisë së kazinosë. Sistemi i bonusit azhurnohet rregullisht – ndiqni lajmet në faqen kryesore dhe informacionet në seksionin promovues të portalit të lojërave të fatit!

mrgreenbonuses

Përpara se të aktivizoni bonuset, ju lutemi lexoni termat dhe kushtet. Të gjitha detajet e ngjarjes janë renditur në përshkrim: lloji i lojtarëve (fillestar ose të gjithë pa përjashtim), mënyra e aktivizimit, simuluesit në të cilët funksionon avantazhi i marrë dhe detaje të tjera. Nëse plotësohen të gjitha kushtet për marrjen e bonusit, por avantazhi i specifikuar mbetet i padisponueshëm, kontaktoni shërbimin mbështetës për të zgjidhur dështimin teknik. Nëse është e nevojshme, punonjësit e dyqanit do ta aktivizojnë promovimin personalisht për llogarinë tuaj.

Programet e bonusit

Fillestarëve u jepen 50 rrotullime falas në Lucky Mr. Green dhe 100% para shtesë në depozitën tuaj të parë. Çdo ditë, përdoruesve u jepet mundësia të marrin rrotullime falas, të cilat shpërblehen në mënyrë të rastësishme për të luajtur në slotet e ditës. Faqja gjithashtu pret fushata të tjera urgjente besnikërie që synojnë një audiencë të përhershme. Përveç kësaj, të gjithë përdoruesit mund të marrin bonuse të ndryshme duke përdorur kodet promocionale të marra nga z. green.

Regjistrimi dhe verifikimi

Regjistrimi i një llogarie është një parakusht për të luajtur në kazino. Për të krijuar një llogari, klikoni butonin Krijo llogari dhe plotësoni formularin për të futur të dhënat personale. Gjatë procesit të krijimit të një profili, do t’ju duhet një telefon celular për të marrë një mesazh SMS që përmban një kod të veçantë për të aktivizuar llogarinë tuaj.

mrgreenreg mrgreenreg2

Shënim! Regjistrimi në portalin Mr Green lejohet vetëm për të rriturit. Në rast të zbulimit të shkeljeve të kufizimeve të moshës në fuqi në faqe, llogaria bllokohet dhe fondet në bilanc nuk kthehen. Vendimi për heqjen e profilit nga sistemi merret vetëm në rastet kur përdoruesi nuk mund të konfirmojë moshën e tij nëpërmjet verifikimit.

Regjistrimi u jep lojtarëve akses të plotë në funksionalitetin e portalit të lojërave të fatit. Pas krijimit të një llogarie, përdoruesit mund të marrin bonuse, të luajnë për para dhe të luajnë falas, të përdorin shërbimet e një shërbimi mbështetës, të marrin pjesë në turne dhe të fillojnë argëtimin e tyre të preferuar të lojërave të fatit në versionin celular. Para se të përfundoni regjistrimin, sigurohuni që informacioni i futur të jetë i saktë – shtrembërimi i qëllimshëm ose aksidental i të dhënave personale do të çojë në vështirësi gjatë verifikimit.

Identifikimi i identitetit të lojtarit është në diskrecionin e shërbimit të sigurisë së kazinosë në internet. Zakonisht, një kërkesë verifikimi merret në tërheqjen e parë dhe në rast të pagesës së shumave të mëdha parash. Identiteti i lojtarit identifikohet nga pasaporta – klienti i portalit të lojërave të fatit duhet të shkarkojë faqet e mëposhtme: e para dhe që përmban adresën e regjistrimit. Verifikimi i të dhënave personale zgjat deri në 3 ditë pune. Skedarët e ofruar për verifikimin e llogarisë.

Versioni celular dhe z. Green

Versioni celular i kazinosë ju lejon të luani kudo. Sajti ka një platformë adaptive, përveç kësaj, aplikacionet për Android dhe iOS janë në dispozicion të klientëve. Softueri, i zhvilluar për përdoruesit e pajisjeve Apple, ju lejon të bastni në sport. Aplikacioni Android është një zëvendësim i plotë për versionin kryesor të kazinosë në internet. Funksionaliteti i të dy platformave i lejon lojtarët të:

 • luani për para në lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe me tregtarë të drejtpërdrejtë;
 • ekzekutoni versione demo të lojërave video dhe lojërave tavoline;
 • plotësoni gjendjen e bashkangjitur në llogari;
 • të krijojë aplikacione për tërheqjen e fondeve të fituara;
 • dërgoni mesazhe në mbështetjen e klientit;
 • aktivizoni bonuse të ndryshme të krijuara për fillestarët dhe audiencën e rregullt;
 • marrin pjesë në turne dhe llotari.

mrgreenapk

Aplikacioni Android është i pajtueshëm me të gjitha versionet e firmuerit nga 2.4. Platformat celulare kanë një ndërfaqe intuitive dhe navigim të lehtë. Optimizimi i mirë siguron konsum minimal të trafikut edhe gjatë një seance të gjatë lojrash. Përdoruesit kanë akses në një numër të madh lojërash kumari për çdo shije, ndër të cilat secili lojtar do të gjejë pajisjet ideale për vete.

Sidomos për përdoruesit e versionit celular, zhvillohen promovime shtesë të besnikërisë. Gjithashtu, klientët e Mr Green që preferojnë të luajnë në një smartphone ose tablet mund të përdorin bonuset e ofruara në versionin kryesor të portalit të lojërave të fatit. Riregjistrimi nuk kërkohet – për autorizim në aplikacion ose versionin adaptiv, mjafton të futni hyrjen dhe fjalëkalimin nga llogaria e krijuar më parë. Dëshironi të luani në ndonjë vend të përshtatshëm? Pastaj zgjidhni versionin e duhur të versionit celular të Mr. Green dhe jini me fat!

Makinat e fatit të kazinosë

Makinat e fatit të paraqitura në Mr. Green janë krijuar nga ofrues të mirënjohur me një reputacion të besueshëm. Asortimenti i portalit të lojërave të fatit përfshin lojëra elektronike klasike moderne të temave të ndryshme. Vizitorëve të kazinosë online u jepet gjithashtu mundësia të provojnë fatin e tyre në tavolina virtuale për poker, ruletë, blackjack, bingo, keno dhe lotari të tjera. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë vendosen në një seksion të veçantë të faqes.

mrgreenslots

Simulatorët e lojërave të fatit mund të funksionojnë edhe në modalitetin falas. Për të aktivizuar versionet demo, duhet të identifikoheni në sit. Softueri në koleksionin e lojërave elektronike dhe lojërave tavoline në portalin Mr Green funksionon në bazë të një gjeneruesi të numrave të rastësishëm. Rezultati i një rrotullimi ose një loje varet nga funksionimi i RNG – çdo përdorues ka shanse shumë reale për të thyer bankën!

Lojërat dhe risitë kryesore vendosen në nënseksione të veçanta të kazinove online. Sistemi i kërkimit ju lejon të gjeni simulatorë me emër dhe renditje sipas prodhuesve. Veçanërisht për lehtësinë e lojtarëve, administrata e kazinosë në internet ka zbatuar mundësinë për të shtuar lojëra elektronike të preferuara në të preferuarat, duke siguruar kështu akses të shpejtë.

E bute

Vizitorëve të portalit të lojërave të fatit u jepet mundësia të provojnë fatin me softuerin e prodhuesve të njohur. Salla virtuale përmban një koleksion mbresëlënës lojërash nga NetEnt, Spinomenal, Microgaming, BetSoft, iSoftBet, Quickspin dhe kompani të tjera. Mr Green u ofron klientëve softuer të besueshëm që i besojnë mijëra entuziastë të lojërave të fatit.

Kazino live

Luaj me tregtarët e drejtpërdrejtë në platformat NetEnt, Evolution Gaming, Playtech, Authentic Gaming dhe Lucky Streak! Këta janë prodhues të besueshëm që u ofrojnë lojtarëve softuer të përshtatshëm që u lejon atyre të ndihen si mysafirë në një nga kazinotë më të mëdha në Las Vegas. Vizitorët e Mr Green mund të luajnë lojëra të njohura shfaqjeje, si dhe versione të ndryshme të ruletit, baccarat, blackjack dhe pokerit.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Sajti tërheq përdoruesit me një numër të madh lojërash kumari, tërheqje të shpejtë të fitimeve, një version të përshtatshëm për pajisjet celulare, turne të ndryshëm dhe promovime. Çdo përdorues do të kuptojë shpejt navigimin e përshtatshëm të një kazinoje në internet.

Metodat e rimbushjes dhe tërheqjes së fondeve

Pagesat bëhen duke përdorur VISA, MasterCard, Skrill dhe Neteller. Kërkesat për tërheqje përpunohen brenda 24 orëve. Rimbushja e depozitës bëhet menjëherë. Zakonisht, shuma relativisht të vogla parash tërhiqen në të ardhmen shumë të afërt. Kur paguani fitime të mëdha, kërkohet verifikimi i llogarisë. Paratë tërhiqen vetëm në kuletat elektronike dhe kartat bankare që i përkasin lojtarit.

Shërbimi mbështetës

Në rast të problemeve teknike dhe pyetjeve në lidhje me funksionimin e kazinosë, përdoruesit mund të kontaktojnë mbështetjen teknike nëpërmjet chat-it në internet ose me e-mail. Operatorët përgjigjen sa më shpejt që të jetë e mundur dhe ofrojnë informacion të plotë në lidhje me funksionimin e kazinosë për sa i përket shërbimit ndaj klientit. Përpara se të dorëzoni një biletë mbështetjeje, ju lutemi referojuni seksionit të ndihmës që përmban përgjigje për pyetjet e bëra shpesh.

Gjuhët e mbështetura

Gjuha zgjidhet si parazgjedhje bazuar në vendndodhjen e përdoruesit. Faqja mbështet anglisht, gjermanisht, frëngjisht, spanjisht, suedisht, danez, norvegjez, etj. Përdoruesve u jepet mundësia të zgjedhin vetë çdo gjuhë të përshtatshme. Të gjithë elementët dhe butonat në portal janë përkthyer, përfshirë ndërfaqen e llogarisë personale të përdoruesit.

Cilat monedha janë të disponueshme në Mr Green Casino

Përdoruesi zgjedh monedhën gjatë procesit të regjistrimit. Lojtarët mund të hapin një depozitë në euro, dollarë në SHBA dhe monedha të tjera botërore. Është e pamundur të ndryshosh monedhën e zgjedhur gjatë regjistrimit!

Licencat

Aktiviteti i portalit Z. Green është i licencuar nga Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar. Leja i është dhënë kompanisë që zotëron faqen – Z. Green Limited, e cila është e regjistruar në Maltë. Një licencë e vlefshme i lejon kazinosë t’u shërbejë ligjërisht lojtarëve nga shumë vende. Informacioni për lejet e disponueshme të rregullatorëve ndërkombëtarë është paraqitur në portalin zyrtar z. green.

FAQ

Kushtojini vëmendje ndihmës, e cila do të jetë shumë e dobishme si për përdoruesit fillestarë ashtu edhe për ata të avancuar, të cilët do të regjistrohen me z. green. FAQ përmban përgjigje për pyetjet e bëra shpesh nga përdoruesit. Nëse informacioni i nevojshëm nuk është i disponueshëm në seksionin e ndihmës, kontaktoni mbështetjen teknike.

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time?
Verifikimi kryhet sipas pasaportës. Skedarët ose skanimet duhet të ngarkohen në llogarinë tuaj personale duke përdorur një formular të veçantë.
Kërkesat për bonus dhe bast
Bonuset, bastet dhe lojërat me para janë të disponueshme për të gjithë lojtarët e regjistruar. Kushtet për kryerjen e promovimeve të besnikërisë tregohen në përshkrimet e tyre.
A mund të luaj falas në kazino
Modaliteti falas mbështetet nga lojëra elektronike dhe lojëra tavoline. Për të ekzekutuar demonstrimet, duhet të regjistroheni dhe të identifikoheni në faqen e internetit të kazinosë.
A bën z. Green për pajisjet mobile
Aplikacionet për Android dhe iOS janë të disponueshme për përdoruesit (vetëm baste). Përveç kësaj, lojtarët mund të përdorin versionin adaptiv.
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë
Kërkesat për tërheqje konsiderohen deri në 24 orë. Zakonisht shuma të vogla paguhen në të ardhmen e afërt. Aplikimet trajtohen sipas prioritetit.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira
Comments: 2
 1. Dennis

  Më dukej se kazinoja është pak e papërfunduar. Në fillim mendova se potenciali është i mirë – ekziston një licencë, softuer me cilësi të lartë dhe, në përgjithësi, vetë burimi zyrtar. Por, kur ishte fjala për bonuset, kazinoja Mr Green sinqerisht më mërziti! Si është kur ka vetëm një bonus mirëseardhjeje dhe vetëm 100 dollarë? Kur bëj depozita aspak të vogla?! Përveç kësaj, programi VIP mungon plotësisht, ndoshta do ta shtojnë më vonë, por unë nuk do të llogarisja në të!

  1. Janet Fredrickson (author)

   Përshëndetje! Faleminderit për komentet e sinqerta! Po, në fakt, faqja e lojërave të fatit Mr Green nuk ofron ende mjaftueshëm oferta bonus. Por, mund të përdorni kode speciale promovuese ose, për shembull, të merrni pjesë në një turne.