Rishikimi i kazinosë 22bet 2023

Luaj 22bet dhe ji me fat! Faqja paraqet një përzgjedhje të madhe të lojërave të fatit të zhvilluara nga studiot e njohura. Për më tepër, vizitorët në portalin e lojërave të fatit kanë akses në shërbimet e një krijuesi të basteve që pranon baste për ngjarjet në botën e sporteve profesionale dhe e-sporteve. Faqja përmban gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave të njohura live. Kazinoja në internet funksionon absolutisht legalisht. Ndërfaqja e faqes mbështet shumë gjuhë. Portali i lojërave të fatit 22bet është një zgjedhje e shkëlqyer për fillestarët në lojërat e fatit dhe lojtarët me përvojë!

Bonus:Deri në 300 €
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
300 €
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus
Liçensë Curacao E-Gaming dhe Kahnwake
Lojëra Slots, lojëra tavoline, live
Sistemet e pagesave PayPal, Skrill, NetEller, MasterCard, VISA, etj.
Prodhimi Deri në 3 ditë pune
Pa bonus depozite Vetëm gjatë promovimeve speciale
Versioni celular Aplikacion për Android, version adaptiv për iOS
Mbështetje Bisedë, email

Bonuset 22 bastesh

Administrata e portalit të lojërave të fatit zhvillon promovime të ndryshme, falë të cilave kumari bëhet edhe më fitimprurës. Përdoruesit marrin rrotullime falas dhe para kur plotësohen disa kushte. Detajet e promovimeve të besnikërisë tregohen në përshkrimet që janë postuar në seksionin promovues të kazinosë në internet. Shënim! Disa bonuse janë të disponueshme vetëm për fillestarët – përdoruesit e tjerë nuk mund të marrin pjesë në ngjarje të tilla.

22betbonus

Përveç promovimeve të përhershme, faqja ka edhe ato urgjente që kanë një periudhë të kufizuar vlefshmërie. Njoftimet për ngjarje të ndryshme publikohen në faqen kryesore të kazinosë në internet dhe në seksionin tematik. Nëse përdoruesi është abonuar në listën e postimeve, atëherë njoftimi përkatës do të dërgohet në e-mail. Ndiqni njoftimet e promovimeve dhe mos humbisni mundësinë për t’u pasuruar falë besnikërisë së kazinosë!

Programet e bonusit

Me mbushjen e bilancit në shumën 1 euro, përdoruesi merr 100% shtesë të mjeteve nga shuma e depozituar, por jo më shumë se 300 euro (bonusi funksionon vetëm për depozitën e parë). Çdo ditë kazino organizon një garë në të cilën çdo fituesi shpërblehet nga një pjesë e fondit të çmimeve prej 5000 euro. Bonuset janë të disponueshme vetëm për ata përdorues që kanë plotësuar plotësisht seksionin me të dhënat personale dhe kanë aktivizuar llogarinë duke përdorur një telefon celular – plotësimi i këtyre kushteve është i detyrueshëm për të marrë pjesë në çdo ngjarje.

Regjistrimi dhe verifikimi

Funksionaliteti i plotë i faqes është i disponueshëm vetëm për lojtarët e regjistruar. Për të krijuar një llogari, klikoni butonin Regjistrohu, i cili ndodhet në faqen kryesore dhe plotësoni formularin që përmban këto fusha: e-mail, emrin, mbiemrin, fjalëkalimin. Vendi i banimit dhe monedha e depozitës duhet të zgjidhen nga lista rënëse. Më pas, kontrolloni kutinë speciale, duke konfirmuar kështu që jeni njohur me rregullat dhe dispozitat e politikës aktuale të privatësisë. Pasi të keni futur të dhënat personale, klikoni butonin Regjistrohu.

22betreg

Regjistrimi në sit lejohet vetëm për lojtarët e rritur. Llogaritë e shkelësve të kufizimeve të moshës bllokohen pa mundësinë e tërheqjes së parave të fituara. Përdoruesve u jepet gjithmonë mundësia të verifikojnë moshën e tyre duke verifikuar llogarinë e tyre. Në çdo rast, një kalim i vetëm i kësaj procedure është një parakusht për tërheqjen e fitimeve. Në të ardhmen, identifikimi personal kërkohet vetëm kur paguani shuma të mëdha parash dhe në raste të jashtëzakonshme, për shembull, nëse dyshoni se një llogari është hakuar ose një ndryshim në detajet e pagesës.

Verifikimi i llogarisë kryhet sipas pasaportës. Lojtari duhet të ngarkojë një foto ose skanim të faqes së parë dhe asaj që përmban informacionin e regjistrimit në llogarinë e tij personale. Identifikimi i përdoruesit zgjat deri në 3 ditë pune. Kini kujdes gjatë procesit të regjistrimit – përpara se të përfundoni krijimin e llogarisë, kontrolloni dy herë korrektësinë e të dhënave personale të futura! Në rast të shtrembërimit të qëllimshëm ose aksidental të informacionit personal, do të shfaqen vështirësi gjatë verifikimit.

Versioni celular dhe aplikacioni 22bet

Versioni celular i lejon klientët e portalit të lojërave të fatit 22bet të luajnë kudo. Përdoruesit kanë akses në një gamë të plotë argëtimesh të ndryshme: lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra të shpejta, lojëra të drejtpërdrejta, etj. Në versionin për pajisjet celulare, lojtarët pajisen me bonuse që ofrohen për përdoruesit e faqes së kazinosë. Sidomos për pronarët e pajisjeve Android, është zhvilluar një aplikacion që mund të instalohet në smartphone dhe tablet. Përdoruesit e iPhone dhe iPad pajisen me një version adaptiv. Funksionaliteti i platformave celulare ju lejon të kryeni operacionet e mëposhtme: rimbushni bilancin, krijoni kërkesa për tërheqje, aktivizoni bonuse, dërgoni një kërkesë në shërbimin mbështetës, luani falas dhe për para.

22betapk

Të dy versionet, të krijuara për telefonat inteligjentë dhe tabletët, kanë shumë përparësi. Përdoruesit zgjedhin platformat celulare 22bet për menaxhim të përshtatshëm, ndërfaqe intuitive, një përzgjedhje të madhe të lojërave të fatit, disponueshmërinë e bonuseve, pajtueshmërinë me versione të ndryshme të Android dhe iOS, konsum të ulët të trafikut dhe mbështetje për një numër të madh gjuhësh. Aplikacioni celular shpërndahet pa pagesë dhe mund të jetë me interes jo vetëm për ata përdorues që luajnë kazino online, por edhe për ata që pëlqejnë të bastojnë me një libralidhës.

Versionet për Android dhe iOS kanë dizajnin më të thjeshtë. Falë navigimit të përshtatshëm, përdoruesit nuk kanë vështirësi me menaxhimin. Riregjistrimi në kazino për të luajtur në pajisje celulare nuk kërkohet – të gjitha platformat 22bet janë të lidhura me të njëjtën bazë të dhënash. Hyrja në aplikacion ose në versionin adaptiv është shumë e thjeshtë – thjesht futni fjalëkalimin nga një llogari e regjistruar më parë. Përfitimet e fituara nga bonuset që aktivizohen në faqe mbeten të disponueshme në platformat celulare të portalit të lojërave të fatit 22 Bet.

automate

Sajti përmban një koleksion të madh të lojërave elektronike me tema të ndryshme: misticizëm, fantazi, perëndim të egër, folklor, natyrë, përralla, kinema dhe stile të tjera grafike. Përveç banditëve me një armë, faqja përmban lojëra të ndryshme tavoline: ruletë, poker, tigër dragoi, baccarat, blackjack, mut dhe lojëra të shpejta – një koleksion i këtyre simulatorëve përfshin dhjetëra argëtime të njohura të lojërave të fatit. Përveç kësaj, mysafirëve të kazinosë u jepet mundësia të provojnë fatin e tyre duke luajtur me tregtarët e drejtpërdrejtë.

22 lojëra bastesh

Simulatorët e lojërave të fatit vendosen në seksionet përkatëse. Sistemi i kërkimit të faqeve ju lejon të gjeni lojëra me emër dhe renditje sipas prodhuesve. Pajisjet e preferuara mund të shtohen te Të preferuarat për qasje të shpejtë. Faqja përmban një sasi të madhe softuerësh, ndër të cilët çdo lojtar do të gjejë shumë argëtim për veten e tij. Slots dhe lojërat e tavolinës mbështesin mënyrat e rregullta dhe demo – versionet falas ndryshojnë nga ato standarde në mungesë të mundësisë së tërheqjes së fitimeve (monedha virtuale përdoren për pagesë në vend të parave reale). Nisja e versionit demo është e mundur vetëm pas autorizimit. Kazinoja gjithashtu u ofron miqve të luajnë lojëra të shpejta, në të cilat loja reduktohet në zgjedhjen e një prej dy opsioneve të mundshme, shkallëve dhe arkadave të ndryshme (të vendosura në seksionin Të tjerët).

E bute

Kazinoja u ofron klientëve lojëra nga disa dhjetëra ofrues të mirënjohur. Përdoruesit mund të provojnë fatin e tyre me softuer nga NetEnt, Microgaming, Platipus, EvoPlay, Quickspin, Yggdrasil dhe studio të tjera të njohura që kanë fituar një reputacion të shkëlqyeshëm në mesin e entuziastëve të lojërave të fatit. Faqja përmban softuer të licencuar nga ofruesit e mirënjohur, në të cilin gjithçka varet nga llogaritjet e gjeneruesit të numrave të rastësishëm dhe fati i lojtarit.

Kazino live

Seksioni live përmban një shumëllojshmëri të gjerë lojërash: shfaqje, ruletë, blackjack, baccarat, poker, etj. Lojërat live që 22bet u ofron përdoruesve janë zhvilluar nga kompani të tilla të njohura si Lucky Streak, Authentic Gaming, Swintt Live, Vivo Gaming , Evolution Gaming dhe ofrues të tjerë me një reputacion të besueshëm. Dëshironi të ndiheni si në një kazino me bazë tokësore? Pastaj regjistrohuni në faqen e internetit 22 bet dhe luani me tregtarët live – seksioni live përmban një numër të madh lojërash për çdo shije!

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Faqja ka një dizajn elegant dhe navigim intuitiv. Në sallën virtuale do të gjeni shumë lojëra të fatit nga ofruesit e njohur. Koleksioni i lojërave live do të befasojë këndshëm me shumëllojshmërinë e tij edhe adhuruesit me përvojë të lojërave të fatit, të cilët kanë qindra orë të kaluara në kazinotë online pas tyre. Në versionet celulare të 22bet, përdoruesit kanë akses në të gjithë funksionalitetin e nevojshëm. Përveç promovimeve të vazhdueshme, ngjarje të tjera mbahen periodikisht në faqe, të fokusuara në lojtarë të rinj dhe vizitorë të rregullt.

Sigurisht, kazinoja ka të metat e saj. Për shembull, mund të filloni versionin falas të lojës vetëm pas autorizimit në sit. Në baza të përhershme, vetëm 2 bonuse janë në dispozicion për përdoruesit. Numri i mënyrave të pagesës me lojtarët është shumë i kufizuar – sistemet e pagesave që mund të përdorin klientët e kazinove në internet do të diskutohen më poshtë.

Metodat e hyrjes dhe daljes

Rimbushja e depozitës ndodh menjëherë. Aplikimet për tërheqje konsiderohen deri në 3 ditë pune. Shlyerjet me përdoruesit kryhen duke përdorur karta bankare (VISA dhe MasterCard), si dhe përmes sistemit të pagesave Discover dhe kuletave të kriptomonedhave. Kërkesat për rimbushjen dhe tërheqjen e depozitave krijohen në seksionin financiar të llogarisë tuaj personale. Aplikimet për pagesën e fitimeve konsiderohen në bazë të shërbimit të parë.

Gjuhët

Administrata e faqes ofron mbështetje për një numër të madh gjuhësh: gjermanisht, kazakisht, suedisht, ukrainisht, anglisht, belg, spanjisht, rusisht, frëngjisht, finlandisht, etj. Gjuha përcaktohet automatikisht bazuar në të dhënat e vendndodhjes së përdoruesit. Nëse është e nevojshme, lojtari mund të zgjedhë në mënyrë të pavarur çdo gjuhë tjetër nga lista rënëse, e cila hapet duke shtypur një buton të veçantë që ndodhet pranë butonave të hyrjes në llogari.

Monedhat

Shlyerjet me përdoruesit bëhen në euro, dollarë, rubla ruse, soume uzbeke, tenge kazake, lari gjeorgjiane dhe dhjetëra monedha të tjera botërore. Përdoruesit mund të zgjedhin vetë monedhën më të përshtatshme për pagesa gjatë regjistrimit të llogarisë.

Licencat e kazinosë

Portali i lojërave të fatit 22bet funksionon nën licencën e Curacao E-Gaming dhe Kahnwake. Lejet i jepen TechSolutions Limited, e cila është e regjistruar në Qipro. Kazinoja online funksionon me sukses që nga viti 2017 – është një portal i besueshëm kumari i besuar nga mijëra adhurues të lojërave të fatit në të gjithë botën. Edhe ju mund të regjistroheni në 22bet tani dhe t’i bashkoheni komunitetit të madh të kumarxhinjve!

FAQ

Më poshtë janë përgjigjet e pyetjeve të bëra shpesh nga përdoruesit. Fillestarët këshillohen të lexojnë këtë informacion për të shmangur pyetjet e panevojshme. Nëse është e nevojshme, kontaktoni shërbimin e mbështetjes teknike – stafi i kazinosë do të sigurojë shpejt të gjithë informacionin e nevojshëm.

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time
Lojtarët duhet të sigurojnë skanime ose një foto të faqes së parë të pasaportës, si dhe të përmbajnë të dhëna regjistrimi. Skedarët ngarkohen përmes një formulari të veçantë në llogarinë tuaj personale.
Kërkesat për bonus dhe bast
Të gjithë përdoruesit e regjistruar me një llogari të aktivizuar mund të përdorin bonuse dhe të bastojnë me para të vërteta.
A mund të luaj falas në kazino
Po, ju mund të luani lojëra elektronike dhe lojëra tavoline falas. Për të ekzekutuar demonstrimet, duhet të regjistroheni dhe të identifikoheni në sit.
Është miqësore për celularin 22bet
Përdoruesit e Android mund të luajnë në aplikacion. Një version adaptiv është zhvilluar për pronarët e pajisjeve iOS.
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë
Aplikimet për tërheqje shqyrtohen brenda 3 ditëve. Pagesat bëhen sipas prioritetit. Tërheqja e parë kryhet vetëm pas verifikimit.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira
Comments: 2
  1. Theo

    Platforma 22Bet është mjaft e mirë, por padyshim që ka vend për përmirësim. Nga aspektet pozitive – një procedurë jashtëzakonisht e thjeshtë për regjistrim dhe verifikim, si dhe madhësitë minimale të basteve. Disavantazhet përfshijnë punën e dobët të mbështetjes teknike dhe softuerin shumë të ngadaltë celular. Edhe pse ka shumë gjëra interesante në aplikacionin celular, ai ende duhet të përmirësohet. Unë mendoj se së shpejti do të bëhet më i përshtatshëm dhe funksional.

    1. Janet Fredrickson (author)

      Përshëndetje! Faleminderit për komentet e hollësishme. Në mënyrë që specialistët e mbështetjes të përgjigjen shumë më shpejt, kontaktoni ata përmes një bisede të veçantë live. Zakonisht duhen disa minuta për t’u përgjigjur, dhe përveç kësaj, në këtë mënyrë, mund ta përktheni tekstin nëse lind nevoja. Për sa i përket aplikacionit, mund të keni një version të vjetëruar të pajisjes, nëse jo, atëherë kontrolloni stabilitetin e lidhjes së rrjetit. Nëse asgjë nuk ju ndihmon, mund të kontaktoni mbështetjen me pyetjen e duhur.