Rishikimi i kazinosë DafaBet 2023

Dafabet është një kazino e themeluar në vitin 2004 në Filipine. Faqja mbështet 11 gjuhë dhe tërheq lojtarë nga e gjithë bota. Kumarxhinjve u pëlqen faqja shumëngjyrëshe, navigimi i lehtë dhe një gamë e gjerë argëtimi. Për më tepër, krijuesi i basteve shpërblen bujarisht përdoruesit e rinj dhe të rregullt, organizon ngjarje financiare. Ju mund të luani Dafabet si nga një kompjuter ashtu edhe nga një telefon.

Bonus:140 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100% deri në 140 dollarë
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

dafabet-kazino

Faqja zyrtare e Dafabet

Faqja e kazinosë është bërë në të kuqe dhe të zezë. Komandat aktive janë të vendosura në krye të faqes dhe janë të theksuara me të bardhë. Mbi to janë butonat e autorizimit, të theksuara në të verdhë dhe gri. Ekziston gjithashtu një mundësi për të ndryshuar gjuhën. Në anët e faqes ka komanda për shkarkimin e aplikacioneve të kazinosë dhe kontaktimin e mbështetjes. Ndër argëtimet e disponueshme në Dafabet:

 • lojëra elektronike;
 • baste sportive;
 • arkada;
 • lotaritë;
 • kazino live.

Çdo kategori në faqe përmban faqen e saj me lojëra, promovime dhe oferta të ndryshme.

automate

Dafabet u ofron kumarxhinjve arkada, aplikacione, lojëra elektronike. Ato ndahen në skeda. Për lehtësinë e përdoruesve, është shtuar një kërkim me filtra. Libërbërësi bashkëpunon me zhvilluesit kryesorë të lojërave elektronike:

 • Tigri i Kuq;
 • majë shtize;
 • NetEnt;
 • playtech;
 • print blu;
 • Microgaming dhe të tjerët.

lojëra elektronike dafabet

Lista e softuerit përditësohet dhe përditësohet çdo ditë. Makineritë më të njohura përfshijnë:

 • Viti i Ri me fat;
 • Pasuri e lepurit;
 • super luan;
 • Tundra Ujku;
 • shigjetari;
 • Bonanza e ëmbël dhe të tjerët.

Për ata që duan të rrezikojnë, lojërat me rezultate të mëdha vendosen në një kategori të veçantë. Për më tepër, krijuesi i basteve mban rregullisht turne me para.

Bastet sportive

Së bashku me lojëra elektronike, Dafabet ofron baste sportive. Lojtarët mund të bastojnë në ngjarjet e mëposhtme:

 • basketboll;
 • futboll;
 • tenis;
 • kriket;
 • volejboll;
 • snooker dhe të tjerët.

Sportet virtuale janë gjithashtu të disponueshme në kazino. Kumarxhinjtë mund të shtojnë transmetime në të preferuarat e tyre, të kërkojnë ngjarjen e dëshiruar duke përdorur kërkimin dhe ta shikojnë ndeshjen drejtpërdrejt. Përveç kësaj, përdoruesit mund të komunikojnë me njëri-tjetrin duke përdorur bisedën, e cila ndodhet në këndin e sipërm të majtë.

Kazino live

Dafabet, ndër argëtimet e tjera, ofron lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Lojtari i bixhozit shkon në skedën “kazino live”, zgjedh shfaqjen dhe klikon “luaj tani”. Formati i kohës së tanishme ju lejon të zhyteni në botën e eksitimit dhe parave, për të shpëtuar nga realiteti. Ajo që nuk është më pak interesante, jackpot-i luhet menjëherë drejtpërdrejt.

dafabet live

Regjistrohu në Dafabet

Kazino është në dispozicion për përdoruesit e regjistruar që janë mbi 18 vjeç. Nëse nuk ka llogari personale, atëherë faqja është e hapur vetëm për shikim dhe njohje. Autorizimi ju jep opsionet e mëposhtme:

 • baste sportive;
 • slot machines dhe versionet e tyre demo;
 • rimbushja e portofolit dhe tërheqja e parave prej saj;
 • kontaktimi i mbështetjes;
 • bisedoni me lojtarët e tjerë;
 • bonuset e kazinosë;
 • turne me para.

dafabet-regjistrimi

Krijimi i një profili në Dafabet është thjeshtuar dhe për këtë arsye zgjat vetëm disa minuta. Për t’u regjistruar, klikoni në butonin e verdhë në këndin e sipërm djathtas, më pas futni:

 • hyrje dhe fjalëkalim;
 • email dhe numrin e telefonit;
 • Emri dhe mbiemri;
 • Data e lindjes;
 • monedhën dhe vendin e banimit.

Pasi të plotësoni formularin, klikoni në komandën “krijo një llogari”. Kështu, përdoruesi konfirmon se ka mbushur moshën 18 vjeç dhe ka lexuar politikën e kazinosë.

Kur identifikoheni, ju lutemi jepni vetëm informacione të vlefshme. Krijimi i një profili pasohet nga verifikimi i lojtarit të fatit. Domethënë konfirmim i informacionit të futur prej tij. Identifikimi – ngarkimi i një dokumenti të skanuar në sistem. Të dhënat nuk transmetohen askund dhe mbrohen nga rrjedhjet. Për të kaluar verifikimin, kontaktoni mbështetjen ose shtoni vetë skedarët e nevojshëm. Nëse e kaloni këtë hap, qasja në sajt mund të kufizohet.

Depozitim dhe tërheqje në Dafabet

Për të vendosur një bast, duhet të depozitoni para në llogarinë tuaj të lojrave. Për ta bërë këtë, shkoni në llogarinë tuaj personale ose klikoni në këndin e sipërm të djathtë. Atje jo vetëm që mund të rimbushni, por edhe të arkëtoni portofolin tuaj. Ju lutemi vini re se duhet të specifikoni të njëjtën llogari për depozitim dhe tërheqje. Ju nuk mund të depozitoni para përmes një sistemi pagese dhe të tërhiqni përmes një sistemi tjetër. Dafabet mbështet shumë monedha, duke përfshirë:

 • złoty;
 • dollar;
 • euro;
 • dong;
 • baht;
 • reale dhe të tjera.

dafabet-kripto

Përveç një përzgjedhje të gjerë të monedhave, një numër i madh i sistemeve të pagesave janë gjithashtu në dispozicion:

 • Visa, Mastercard;
 • Skrill
 • paysafecard;
 • Neteller;
 • EcoPayz;
 • bitcoin dhe të tjerët.

Paratë kreditohen në llogarinë e lojës menjëherë. Por tërheqja e fondeve kërkon ca kohë – nga një në disa ditë. Periudha e tërheqjes varet nga mënyra e zgjedhur e arkëtimit. Libërbërësi vendosi gjithashtu një kufi për depozitat dhe tërheqjet. Por numrat vazhdojnë të ndryshojnë. Vlerat e sakta janë të përshkruara në seksionin “pagesat”.

Versioni celular i Dafabet

Dafabet është i disponueshëm në disa aplikacione. Lojtari mund të shkarkojë një klient për PC, baste sportive ose kazino. Për të instaluar një nga programet, ju duhet:

 • Shkoni në faqen e internetit.
 • Në këndin e majtë, klikoni në butonin “Shkarko”.
 • Zgjidhni aplikacionin.
 • Shpaketoni skedarin.

dafabet celular

Shkarkimi i skedarit zgjat më pak se një minutë. Versioni celular i Dafabet nuk ndryshon nga ai kompjuterik. Por ka një sërë përparësish:

 • luani nga kudo dhe në çdo kohë;
 • bëhu i pari që di për lajmet dhe ngjarjet e klubit;
 • shijoni një kazino të shpejtë që funksionon pa probleme.

Avantazhi kryesor i versionit për telefonat inteligjentë është se nuk keni nevojë të mbani një laptop me vete për të luajtur. Përndryshe, ai nuk është në asnjë mënyrë inferior ndaj kompjuterit. Të njëjtat veçori, i njëjti navigacion i aksesueshëm dhe e njëjta ndërfaqe e këndshme.

Sistemi i bonusit Dafabet

Sistemi i bonusit të kazinosë përditësohet çdo ditë. Çdo argëtim ka ofertat e veta. Për të parë promovimet aktuale, shkoni te skeda “bonuse”. Përveç stimujve të përkohshëm, ato të përgjithshme janë gjithashtu të disponueshme në faqe. Midis tyre:

 • baste falas;
 • kthimi i parave të gatshme;
 • dhurata per festa.

dafabet-promocione

Libërbërësi mban rregullisht programe, turne dhe ngjarje të parave të gatshme. Ka edhe bonuse për fillestarët, dhe lojtarëve të rregullt u jepen kode speciale promovuese.

Ju lutemi vini re se çdo promovim ka kushte përdorimi. Ju mund të njiheni me to duke klikuar në promovimin e zgjedhur. Mosrespektimi i këtyre kërkesave do të rezultojë në anulimin e bonusit. Për më tepër, për të marrë çmime nga libralidhësi, duhet të luani në mënyrë aktive dhe të merrni pjesë në ngjarjet e institucionit.

Rishikimi i videos së Dafabet

Videoja do të tregojë botën e Dafabet nga brenda. Ju do të mund të shihni se si është rregulluar faqja, llogaria personale dhe sistemi për tërheqjen dhe depozitimin e parave. Në rishikim, do të mësoni për mënyrat për të rritur fitimet tuaja, për gabimet tipike të fillestarëve dhe do të merrni këshilla nga lojtarë me përvojë.

Të mirat dhe të këqijat e Dafabet

Dafabet është një institucion kumari me një fitore të rastësishme. Vlerësimet e kazinosë janë të përziera. Megjithatë, mos u mbështetni në reagime. Për të kuptuar nëse libralidhësi është i duhuri për ju, rekomandohet të luani vetë. Tabela tregon të mirat dhe të këqijat e institucionit.

pro Minuset
Mbështet 11 gjuhë Nuk disponohet në të gjitha vendet
Sistemi i gjerë i bonusit Shqyrtimet për kazinonë janë të përziera
Ndërfaqe e bukur
Navigacion i aksesueshëm
Mbështetje e përhershme dhe 24/7
Bisedoni me lojtarët e tjerë
Ekziston një aplikacion për PC, smartphone

Dafabet e ka vendosur veten si një libralidhës i besueshëm me një politikë transparente dhe të sigurt. Kazinoja u ofron lojtarëve një shumëllojshmëri argëtimesh, aktivitetesh dhe bonusesh.

Pyetjet e bëra më shpesh në lidhje me kazinonë

A është Dafabet i licencuar?
Si të kontaktoni mbështetjen?
Çfarë duhet të bëni nëse faqja nuk është e disponueshme?
Sa kohë duhet për të tërhequr para?
A kanë lojëra elektronike demonstrime?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

A është Dafabet i licencuar?
Po, kazinoja është e licencuar.
Si të kontaktoni mbështetjen?
Për të kontaktuar ekspertët, klikoni në komandën në anën e djathtë të "qendrës së mbështetjes".
Çfarë duhet të bëni nëse faqja nuk është e disponueshme?
Nëse faqja e kazinosë nuk funksionon, përdorni zgjidhjet. Për shembull, "pasqyra" zyrtare, VPN.
Sa kohë duhet për të tërhequr para?
Afati për tërheqjen e parave varet nga sistemi i zgjedhur i pagesave. Mesatarisht, duhen 1-2 ditë.
A kanë lojëra elektronike demonstrime?
Po, por ato janë të disponueshme vetëm pas regjistrimit.