Rishikimi i kazinosë Mostbet 2023

MOSTBET u regjistrua në vitin 2009 në Qipro në platformën e saj të lojrave. Kompania ka gjithçka që ju nevojitet për një lojë të rehatshme dhe të sigurt, por lojtarët nuk i vënë në dukje këto avantazhe, por flasin për vonesa të vazhdueshme në transferta, probleme me marrjen e shpërblimeve dhe vështirësive me vetë vendin. Në të njëjtën kohë, gjërat janë shumë më të mira me bastet sportive. A është gjithçka aq e trishtuar sa Shfaqja e klientëve? Le të hedhim një vështrim më të afërt në tiparet e kazinosë.

Bonus:125% në depozitë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
125%
Bonus i mirëpritur
Merrni bonus

Bonusi i kazinosë Mostbet

Nëse shkoni në faqen mostbet, mund të gjeni shumë bonuse tërheqëse. Por, për fat të keq, pothuajse të gjitha ato vlejnë vetëm për bastet sportive. Dhurata ka edhe për automat, por ato janë shumë herë më pak. Ato kanë të bëjnë kryesisht me lojtarë të rinj, ditëlindje dhe rrotullime falas për nder të një ngjarjeje. Pra, në cilat programe bonusi mund të marrë pjesë një lojtar dhe në cilat kushte do të shqyrtojmë më tej.

mostbetcasino

Bonus “Mirëserdhe”

Bonusi nuk është shumë i zhvilluar. Lojtarët mund të përfitojnë nga të gjitha një nivel shpërblimesh. Kushti kryesor për marrjen e një prezantimi është kalimi i një procedure të plotë regjistrimi me konfirmimin e llogarisë. Për më tepër, bonusi kreditohet vetëm në depozitën e parë në shumën 100%. Shuma maksimale e depozitës përcaktohet nga vendi në të cilin operon platforma. Nëse lojtari arrin të aktivizojë programin, atëherë vlera rritet nga 100% në 125%.

Për më tepër, në disa raste, në vend të interesit për depozitën, përdoruesi mund të kreditohet me 250 rrotullime falas, por kur rimbush bilancin me një shumë të caktuar (treguar individualisht në përputhje me programin). Të gjitha 250 kreditohen në pjesë: 50 rrotullime falas secila. Nëse një lojtar ka marrë rrotullime falas, atëherë ai duhet t’i bastojë ato me bast x60. Nuk ka asnjë kod promocional për t’u aktivizuar, pasi të gjithë lojtarët, pa përjashtim, bëjnë depozitimin e tyre të parë pas regjistrimit automatikisht.

Kur merr para si dhuratë, domethënë interes në depozitë, lojtari duhet të rifitojë fondet e marra brenda 72 orëve. Kërkesa e bastit për depozitën është x60. Tërheqja maksimale e fondeve nuk është caktuar. Kur merr rrotullime falas, lojtari ka 24 orë për t’i vënë ato me bast x60. Në të njëjtën kohë, shuma maksimale e tërheqjes është vendosur për bast në rrotullime falas.

Bonusi i rrotullimeve falas

Çdo lojtar, me plotësimin e kushteve të lojës, mund të marrë si dhuratë rrotullime bonus. Për të marrë rrotullime falas, një lojtar duhet të bëjë numrin e rrotullimeve të përcaktuara në rregullat e lojës. Në këtë rast, bastet kryhet për para të vërteta në një automat specifik. Pasi lojtari plotëson të gjitha kushtet e promovimit, ai merr rrotullime falas (numri i tyre është individual për çdo lojtar). Është e nevojshme të rifitoni bonuset e marra me bast x3.

Bonus “Ditëlindja”

Për nder të lindjes, shumica e basteve u jep lojtarëve të saj rrotullime falas. Lojtarët marrin një dhuratë automatikisht, pasi profili i përdoruesit tregon datën e vërtetë të lindjes së tij. Nuk do të funksionojë ndryshimi i datës për të marrë bonuse falas, pasi vërtetësia e të dhënave të ofruara nga kazino konfirmohet nga pasaporta dhe kontrollohet nga administrata e kompanisë.

Përveç kësaj, për të marrë një dhuratë, duhet të vendosni një bast brenda një muaji nga data e lindjes. Dhurata nga kazino do të kreditohet automatikisht. Në të njëjtën kohë, madhësia e tij llogaritet nga administrata për lojtarë individualisht, duke marrë parasysh aktivitetin e lojtarit dhe numrin e lojërave të tij. Pas marrjes së rrotullimeve falas, përdoruesi duhet t’i vë bast, përndryshe ato do të digjen.

Regjistrimi dhe verifikimi

Në mënyrë që një klient kazino të përdorë plotësisht shërbimet e kompanisë, të marrë bonuse dhe të transferojë fonde nga llogaria në llogari, ai duhet të regjistrohet në platformë. Vetë procesi i regjistrimit nuk zgjat më shumë se pesë minuta, kështu që përdoruesi duhet të marrë kohën e tij dhe të krijojë profilin e tij.

shumica e regjistrimit

Për të krijuar një llogari në platformë, lojtari mund të përdorë metodat e mëposhtme:

 • duke treguar telefonin celular dhe monedhën: një mesazh do të dërgohet në smartphone me një kod për të konfirmuar llogarinë;
 • me e-mail dhe konfirmim pasues me letër.

Kur regjistrohet, klienti duhet të specifikojë gjithashtu monedhën, të dalë me një fjalëkalim dhe të plotësojë të dhëna të tjera personale. Konfirmimi i profilit përmes smartphone ose postës nuk zgjat më shumë se një minutë. Mjafton një regjistrim për të pasur akses në të gjitha automatet, por jo mjaftueshëm për të menaxhuar llogaritë dhe për të transferuar fonde ndërmjet tyre. Për ta bërë këtë, ju ende duhet të kaloni verifikimin.

Procesi i verifikimit është më kompleks dhe zgjat më shumë. Pra, kazino nuk u ofron klientëve mundësinë për të kaluar verifikimin në faqe duke ngarkuar të dhëna në profil. Prandaj, lojtari duhet të dërgojë një skanim ose foto të pasaportës së tij në faqen ku të dhënat e pronarit tregohen nga posta zyrtare e kazinosë ose në bisedën në internet. Përveç kësaj, duhet të plotësoni dhe dërgoni të dhënat e kartës bankare: numrin, datën e skadencës, të dhënat e pronarit dhe kodin e sigurisë. Pasi kompania të marrë të dhënat e klientit, do të fillojë procesi i verifikimit të llogarisë. Mund të zgjasë nga disa orë në disa ditë. Si rezultat, administrata më e basteve ose konfirmon verifikimin ose e refuzon atë.

Versioni celular dhe aplikacioni më i basteve të kazinosë

Kazinoja ka një version të plotë celular që përshtatet mirë me një smartphone ose tablet. Shfaqja e makinerive të fatit nuk është e ndryshme, kështu që lojtarët mund ta shijojnë procesin të qetë. Për më tepër, kujtimi i formularit të plotësuar me një fjalëkalim dhe hyrje funksionon, kështu që nuk keni nevojë të vendosni të dhënat tuaja çdo herë. Gjëja kryesore është që lidhja në internet të funksionojë pa ndërprerje.

mostbetmobi

Shumica e basteve kanë gjithashtu një aplikacion celular të plotë, i cili mund të shkarkohet për sistemet operative Android dhe iOS. Aplikacioni përsërit në mënyrë të përsosur versionet celulare dhe kompjuterike, por vetëm në raste më të përshtatshme për t’u përdorur. Mund të regjistroheni edhe përmes aplikacionit celular (procedura për krijimin e një llogarie është e njëjtë). Versioni i shkarkuar u ofron përdoruesve të njëjtin funksion si versioni i shfletuesit.

Ju mund ta shkarkoni aplikacionin celular nga lidhja në faqen e internetit të kazinosë. Përveç kësaj, mund të përdorni bibliotekat AppStore dhe GooglePlay. Ju gjithashtu mund të skanoni kodin QR, i cili ju dërgon menjëherë në lidhjen e shkarkimit. Aplikacioni peshon pak, vetëm 1.2 MB, kështu që nuk do të komplikojë në asnjë mënyrë punën e një celulari dhe nuk do të zërë shumë hapësirë, duke ju penguar të përdorni plotësisht telefonin inteligjent.

Makinat e fatit të kazinosë

Platforma u ofron lojtarëve mundësinë për të përdorur më shumë se 3500 slot machines të llojeve të ndryshme. Ky është një koleksion mjaft i madh, pasi shumë kazino të tjera u ofrojnë klientëve shumë herë më pak lojëra elektronike. Për më tepër, mostbet u ofron lojtarëve një modalitet demo për të provuar të gjitha automatet, gjë që u lejon lojtarëve të familjarizohen plotësisht me të gjithë slotin dhe të zgjedhin diçka të përshtatshme për veten e tyre.

shumica e basteve

Më shumë se 90 ofrues janë përfshirë në zhvillimin e automatëve, duke përfshirë: Pragmatic Play, Yggdrasil Gaming, Quickspin, Megajack, Booming Games, Endorphina, Playtech, 1×2 Gaming, Evolution Gaming, Fugaso, Microgaming, Ainsworth, Amatic , Betsoft , NetEnt , Belatra dhe igrosoft. Filtri dhe kërkimi i zgjuar në sit ju lejojnë të renditni ofruesit, si dhe të kërkoni për lloje të veçanta lojërash, komplote dhe çmime.

Software

Shumica e softuerëve të basteve përfaqësohen nga një përzgjedhje e madhe e makinave slot të llojeve të ndryshme. Një faqe me një klasifikim të qartë të lojërave elektronike është zhvilluar për lojtarët. Ju mund të kërkoni për një lojë specifike duke përdorur një filtër të përshtatshëm që ju lejon të vendosni vetëm një emër të caktuar të lojës ose ofruesit. Në faqe, të gjitha makinat e fatit janë grupuar në disa kategori, duke përfshirë:

 • lojë e rastësishme: një lojtar merr një slot të rastësishëm nga të gjithë gamën e 3500 lojërave;
 • popullor: kategoria përmban softuer që përdoret më shpesh nga lojtarët;
 • të reja: ofruesit e rinj, lojëra elektronike të reja të zhvilluara, etj. janë mbledhur këtu;
 • lojëra elektronike: të gjitha lojërat elektronike mblidhen në një kategori;
 • lojëra kazino;
 • kazino live: lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë në kohë reale;
 • lojëra logjike për ata që duan të tendosin trurin e tyre;
 • të preferuarat: një kategori e veçantë që ju lejon të shtoni lojëra elektronike të preferuara dhe makina të tjera për qasje të lehtë.

Nëse marrim parasysh veçmas llojet e automateve, atëherë kazinoja u ofron lojtarëve mundësinë për të përdorur automat, ruletë, poker, bingo, blackjack, keno, karta gërvishtëse. Për t’i gjetur të gjitha këto në faqe, ose duhet të shkoni te bastet mostbet dhe më pas të shkoni në një dritare të veçantë “Kazino”, ose menjëherë të futni “mostbet casino” në kërkim dhe të ndiqni lidhjen e kazinosë.

Për ata që duan të luajnë sa më emocionues dhe fitimprurës për para, mund të përdorni kategorinë “Turne”. Këtu, përdoruesit kualifikohen dhe marrin baste, pikë, shumëzues të mëdhenj dhe fitime të tjera interesante. Në pjesën më të madhe, softueri përfaqësohet nga dy ose tre ofrues. Çdo lojtar mund të fitojë një çmim të madh në para.

Kazino live

Platforma më e basteve u ofron lojtarëve mundësinë të përdorin kategorinë e kazinosë live, domethënë të luajnë me tregtarët e vërtetë në kohë reale. Lojtarët nuk kanë më nevojë të luftojnë kompjuterin dhe të goditen nga një gjenerues numrash të rastësishëm, pasi të gjitha lëvizjet bëhen nga tregtarë të vërtetë. Këto lojëra janë zhvilluar nga ofrues të tillë si Evolution Gaming dhe Ezugi.

Faqja përmban më shumë se 300 kazino të drejtpërdrejta, ndër të cilat ka gjithçka që ju nevojitet për një lojë të plotë. I gjithë diapazoni është renditur sipas llojeve të sloteve. Nuk ka asnjë version demo për këtë kategori të automatëve, kështu që vetëm përdoruesit e regjistruar mund të luajnë. Përveç kësaj, ka një dhomë VIP për lojtarë, ku lojtarët mund të mblidhen për të luajtur në aksione më të larta.

Avantazhet dhe disavantazhet

Lojtarët e vlerësojnë kazinonë mjaft keq. Mesatarisht, rezultatet janë diku rreth 3 nga 5. Në të njëjtën kohë, ka një shpejtësi të ulët pagese, besueshmëri të ulët, shpejtësi të ngadaltë të përpunimit të kërkesave, madje edhe probleme me ndershmërinë e kompanisë. Por kjo nuk do të thotë që mostbet nuk ka veçori pozitive, sepse lojtarët ende zgjedhin këtë platformë mes shumë të tjerave. Pra, le të shohim më në detaje avantazhet dhe disavantazhet e portalit.

Përparësitë disavantazhet
– ekziston një aplikacion celular i plotë për sistemet operative Android dhe iOS;

– kazino është në dispozicion në shumë vende;

– kazinoja mbështetet në shumë vende, dhe ndalimet janë vendosur vetëm në pesë vende;

– një gamë e madhe automatesh: më shumë se 3500 copë;

– të ketë licencë për të ushtruar veprimtari të lojërave të fatit;

– mbështeten disa gjuhë, monedha dhe shumë sisteme pagesash;

– ekziston një version demo për të gjitha makinat.

– nuk ka certifikata për kontrollin e lojërave elektronike në platformë, që do të thotë se cilësia e automatëve nuk është e konfirmuar;

– ju duhet të vendosni bonuse për baste shumë të larta;

– programi i bonusit është mjaft i dobët: lojtarët kanë të drejtë vetëm për disa rrotullime falas dhe një përqindje të vogël të depozitës, dhe këto janë promovime një herë;

– procesi i regjistrimit është problematik, pasi thjesht ngarkimi i një fotografie të pasaportës dhe të dhënave të kartës bankare në sit nuk do të funksionojë, duhet të shkruani në postë ose në bisedën në internet;

– Përdoruesit e vlerësojnë kazinonë shumë negativisht.

 

Pra, le ta përmbledhim atë. Kazinoja nuk është vërtet më e besueshme, dhe ka boshllëqe dhe probleme serioze me përdorimin e portalit. Për të mos hasur në probleme të mëdha, rekomandohet të përdorni vetëm versione demo dhe të mos investoni paratë tuaja personale në lojë. Shqyrtimet e vërteta të klientëve për shumicën e basteve lënë shumë për të dëshiruar, pasi rrallë dikush jep më shumë se tre yje.

Banka, metodat e inputit dhe outputit

Me një llogari të verifikuar, shumica e përdoruesve të basteve marrin mundësinë për të menaxhuar llogaritë: depozitojnë dhe tërheqin fonde. Tërheqja dhe futja kryhen vetëm në monedhën që lojtari ka treguar në profilin e tij. Kazinoja ofron mundësinë e kryerjes së transfertave përmes sistemeve të pagesave: VISA, MASTERCARD, MAESTRO, SKRILL, NETTELER, PAYSAFECARD, WEBMONEY, CRYPT, PAYPAL, PAYEER, PIASTRIX, ECOPAYZ. Fondet e transferuara në një llogari tjetër merren brenda 48 orëve. Por, siç vërejnë lojtarët, vonesat shpesh ndodhin. Nuk ka kufij transaksionesh ose kufij transferimi, kështu që klientët mund të operojnë me çdo shumë.

Mbështetje

Platforma më e basteve ka shërbimin e saj mbështetës, me të cilin mund të zgjidhni shumë çështje në lidhje me funksionimin e kazinosë. Linja e ndihmës mbështet punën në dy gjuhë: rusisht dhe anglisht. Mund ta zgjidhni gjuhën ose vetë ose në cilësimet e shërbimit të ndihmës. Shumica e klientëve të basteve, në rast të ndonjë problemi, mund të kontaktojnë administratën përmes:

 • biseda në internet në faqen zyrtare të kazinosë ose në aplikacionin celular;
 • email: i treguar në sit ose në aplikacionin celular, lojtari duhet të shkruajë një letër dhe ta dërgojë atë;
 • me numrin e telefonit të treguar në faqen e internetit ose në aplikacionin celular.

Nëse lojtari dëshiron të marrë një përgjigje sa më shpejt të jetë e mundur, atëherë duhet të zgjidhni opsionin e parë. Më shpesh, robotët përgjigjen në bisedat në internet, kështu që nuk është gjithmonë e mundur të arrihet një rezultat 100%. Duhet shumë më shumë kohë për t’u përgjigjur me postë ose me telefon, por në këtë mënyrë mund të merrni një përgjigje të qartë për pyetjen e parashtruar. Përpara se të kontaktoni administratën, rekomandohet të studioni formularin pyetje-përgjigje, pasi FAQ mund të përmbajë këshilla dhe përgjigje të dobishme.

Cilat gjuhë

Kompania më e basteve mbështet disa gjuhë, ndër të cilat ju mund të zgjidhni: rusisht, ukrainisht, anglisht, spanjisht, rumune, portugalisht, suedisht, polonisht, bullgarisht, turqisht, hungarisht, azerbajxhanisht, frëngjisht, çekisht, uzbekisht, gjeorgjisht, kazakisht, indonezisht, Persian, Hindi, Shqiptar, Brazilian, Irlandez, Hollandez dhe Bengalisht. Mund ta zgjidhni te cilësimet në aplikacionin celular ose në faqen e internetit.

Çfarë monedhash

Mostbet ka një përzgjedhje të madhe gjuhësh, por monedhat nuk janë aq të mira. Pra, lojtarët mund të zgjedhin: RUB (rubla), USD (dollar), EUR (euro), NOK (kronë norvegjeze), PLN (zloty polake). Ju mund të zgjidhni monedhën në faqen e internetit ose në aplikacionin celular gjatë regjistrimit. Është shumë e vështirë dhe problematike të ndryshosh përcaktimin monetar të zgjedhur, kështu që duhet të vendosni menjëherë për llojin e transfertave.

Liçensë

Mostbet është i regjistruar në Qipro në platformën e vet. Në të njëjtën kohë, kazinoja ka një licencë zyrtare Curacao me numrin 8048/JAZ2016-065. Përkundër faktit se kompania ka licencën e saj zyrtare, nuk ka certifikata për makinat e fatit, gjë që tregon mungesën e origjinalitetit të makinerive të fatit dhe, ndoshta, sigurinë e programit. Lojtarët mund të njihen me licencën në faqe ose me kërkesën e saj personale nga administrata.

FAQ

1) Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time

Për të konfirmuar llogarinë e tij, një lojtar duhet të bëjë një skanim ose një fotografi të qartë të pasaportës së tij në faqen e të dhënave të pronarit, si dhe informacionin e kartës bankare, dhe t’ia dërgojë administratës me postë ose bisedë në internet.

2) Kërkesat për bonus dhe bast

Vetëm përdoruesit e regjistruar mund të vendosin baste dhe të marrin bonuse të këndshme nga mostbet. Prandaj, një lojtar duhet të kalojë procesin e krijimit të një profili në mënyrë që të jetë në gjendje të luajë plotësisht në kazino.

3) A mund të luaj falas në kazino

Po. Kazinoja u ofron lojtarëve mundësinë për të luajtur falas në të gjitha automatet, me përjashtim të kazinosë live. Në të njëjtën kohë, lojtari nuk ka nevojë as të regjistrohet, pasi një version demo ofrohet për të gjitha lojërat elektronike.

4) A është mostbet kazino miqësore për celularët?

Po. Kazinoja ka një aplikacion celular të plotë për sistemet e mëposhtme operative: Android dhe iOS. Përveç kësaj, lojtarët mund të përdorin versionin celular në shfletues, i cili përshtatet lehtësisht në një diagonale të vogël.

5) Sa është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë

Zyrtarisht, koha e tërheqjes është deri në 48 orë. Por përdoruesit vërejnë se shpesh ndodhin vonesa të gjata. Por mesatarisht, koha e transferimit është 30-40 minuta, në varësi të sistemit të pagesave dhe shumës së transferimit.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira
Comments: 4
 1. Robert

  Në fillim m’u duk se nuk kishte mjaftueshëm lojëra elektronike në faqen e internetit të kazinosë Mostbet. Epo, çfarë janë disa mijëra pozicione kundrejt pesë ose shtatë në shumicën e institucioneve të lojërave të fatit? Por, siç doli, mendimi im është plotësisht i gabuar, sepse para së gjithash është e rëndësishme të merret parasysh jo sasia, por cilësia! Dhe, në këtë drejtim, unë isha më se i kënaqur, sepse midis të gjitha lojërave elektronike ka mjaft makineri interesante dhe me të vërtetë dhuruese. Unë tashmë kam më shumë se 30 nga më interesantet në të preferuarat e mia, kështu që nuk mërzitem kurrë.

  1. Janet Fredrickson (author)

   Mirembrema! Organizata MostBet përpiqet të bashkëpunojë ekskluzivisht me zhvillues të shquar softuerësh. Kjo është arsyeja pse këtu mund të gjeni slot machines nga prodhues të tillë si: Betsoft, Bgaming, ELK, Evoplay, Microgaming dhe NetEnt. Për më tepër, vlen të përmendet se të gjitha slotet e paraqitura janë jashtëzakonisht të besueshme dhe mund të jenë një mundësi e shkëlqyer për një kohë të mirë duke kaluar kohën tuaj të lirë.

 2. Winthrop

  Më dukej se Mostbet nuk ka bonuse të mjaftueshme, faqet e tjera të lojërave të fatit kanë shumë më tepër prej tyre. Edhe pse nëse mendoni për këtë, mund të gjeni edhe diçka interesante këtu. Kështu, për shembull, kam marrë një bonus për rimbushjen e llogarisë sime dhe tani vazhdimisht rrotulloj lojëra elektronike me shpresën për të marrë një lloj promovimi.

  1. Janet Fredrickson (author)

   Përshëndetje! Kazino MostBet ka oferta të tjera bonus që mund të jenë të përshtatshme për ju. Mundohuni të merrni pjesë në “lojën e ditës” dhe të merrni rrotullime falas për një numër të caktuar rrotullimesh në një automat të caktuar. Organizata e kazinosë gjithashtu përpiqet të inkurajojë klientët e saj me një cashback mjaft të këndshëm çdo javë, madhësia e së cilës mund të arrijë në 10%.