Rishikimi i kazinosë Bwin 2023

Portali i lojërave të fatit Bwin përfshin një zyrë bastesh, një dhomë pokeri dhe një kazino online. Qasja në të gjitha shërbimet kryhet nga një llogari. Kazinoja Bwin ofron një sasi të madhe argëtimi për lojërat e fatit: lojëra elektronike, lojëra tavoline, duke përfshirë ato me tregtarë të drejtpërdrejtë – provoni fatin tuaj me softuerin e ofruesve kryesorë! Përveç kësaj, ju mund të luani falas – makinat e fatit dhe lojërat e tavolinës mbështesin modalitetin demo. Regjistrohu tani dhe ji me fat që të fitosh një milion nga basti juaj i parë!

Bonus:200 € në depozitë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
200 €
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus
Liçensë Maltë, Gjibraltar
Lojëra Slots, tavolina, tregtarë të drejtpërdrejtë
Pa bonus depozite Jo
Monedhat euro, dollarë amerikanë, etj.
Sistemet e pagesave Skrill, Neteller, PayPal, Payeer, Piastrix, WebMoney, EcoPayz, Paysafecard, VISA, MasterCard
konkluzioni Deri në 3 ditë pune
Versioni celular Aplikacion për Android, përshtatës për IOS
Shërbimi mbështetës Bisedë, email

bwin

Bonuset Bwin

Kazinoja u ofron lojtarëve rrotullime falas dhe bonuse në para. Faqja nuk mban promovime të përhershme për të ardhurit dhe lojtarët e rregullt. Lista e ngjarjeve të disponueshme ndryshon rregullisht. Për të parë bonuset (shumica prej tyre janë personale), lojtari duhet të regjistrohet në një kazino në internet dhe të lexojë detajet e ngjarjeve në një seksion të veçantë.

bwin-bonus

Vetëm përdoruesit e regjistruar që kanë verifikuar llogarinë e tyre duke përdorur një numër telefoni celular mund të marrin pjesë në promovimet e besnikërisë. Kushtet për marrjen, aktivizimin, periudhën e vlefshmërisë dhe detaje të tjera tregohen në përshkrimet e ngjarjeve. Të gjitha informacionet e nevojshme publikohen në seksionin promovues. Njoftimet për ngjarjet janë postuar në faqen kryesore dhe në seksionin tematik.

Programet e bonusit

Kazinoja ofron promovime ditore që ju lejojnë të merrni rrotullime falas për të luajtur lojëra elektronike të caktuara. Rrotullimet falas jepen në mënyrë të rastësishme. Shanset për të marrë një shpërblim dhe numri i rrotullimeve falas nuk varen nga shuma e fituar. Për më tepër, B Win Casino u jep përdoruesve bonuse të personalizuara, të cilat zhvillohen individualisht bazuar në preferencat e mbajtësit të llogarisë për lojëra të caktuara dhe nivelin mesatar të basteve.

Si të regjistroheni në bWin

Qasja e plotë në funksionalitetin e kazinosë në internet u ofrohet vetëm përdoruesve të regjistruar. Krijimi i një llogarie zgjat 2-3 minuta. Regjistrimi është shumë i thjeshtë – klikoni butonin e duhur që ndodhet në faqen kryesore dhe më pas tregoni vendin e vendbanimit dhe adresën e emailit. Pastaj klikoni butonin Vazhdo dhe futni pjesën tjetër të të dhënave. Përdoruesve u jepet mundësia të zgjedhin një ndërfaqe në gjuhën ruse (në kazino dhe në fazën e regjistrimit) – kjo veçori thjeshton shumë procesin e krijimit të një llogarie.

bwin-login

Lojtarët e regjistruar mund të:

 • përdorni bonuse dhe merrni pjesë në promovime të ndryshme, si turne dhe llotari;
 • luaj në versionin celular në smartphone dhe tablet;
 • marrin të gjithë ndihmën e nevojshme nga specialistët e mbështetjes teknike;
 • luaj me tregtarë të drejtpërdrejtë;
 • luani lojëra elektronike dhe lojëra tavoline falas dhe për para;
 • përdorni shërbimet e një bookmaker dhe një dhomë pokeri;
 • fitoni para të vërteta dhe tërhiqeni në një kartë bankare ose në portofolin elektronik.

Regjistrimi në kazino lejohet vetëm për lojtarët e rritur. Llogaritë e shkelësve të kufizimeve të moshës bllokohen pa mundësinë e rikuperimit dhe tërheqjes së parave nga bilanci. Shënim! Vendimi për të fshirë një llogari merret vetëm në rastet kur lojtari nuk mund të konfirmojë faktin e shumicës duke verifikuar profilin. Kur regjistroheni, ju lutemi jepni të dhëna personale reale. Para se të përfundoni procedurën e krijimit të llogarisë, kontrolloni dy herë informacionin e futur – shtrembërimi i qëllimshëm ose aksidental i informacionit personal do të çojë në probleme me verifikimin. Mos harroni, vetëm një pronar mund të përdorë një llogari të regjistruar – transferimi i aksesit në profil te palët e treta është i ndaluar!

Verifikimi i llogarisë Bwin

Verifikimi është një procedurë e detyrueshme që duhet të kryhet në mënyrë që të mund të tërhiqni paratë e fituara. Identifikimi i përdoruesit zgjat deri në 3 ditë pune, në varësi të ngarkesës aktuale të stafit të kazinosë. Identiteti i lojtarit verifikohet nga pasaporta (faqja e parë dhe ajo në të cilën tregohet informacioni i regjistrimit). Fotografitë ose skanimet e faqeve të një dokumenti identiteti ngarkohen në llogarinë tuaj personale. Verifikimi i mëtejshëm kryhet sipas gjykimit të shërbimit të sigurisë së kazinosë në internet, për shembull, nëse një llogari dyshohet se është hakuar ose kur tërhiqet një shumë e madhe parash. Skedarët e ofruar për identifikim fshihen menjëherë pas verifikimit. Për arsye sigurie, kopjet e skanuara dhe fotografitë e dokumenteve nuk ruhen në server.

Aplikacioni celular dhe Bwin

Versioni celular i B Win ju lejon të luani kudo. Kazinoja u ofron klientëve një aplikacion Android dhe një version adaptiv që mund të përdoret nga çdo pajisje, duke përfshirë pajisjet iOS. Funksionaliteti i të dy platformave celulare është identik. Duke hyrë në llogarinë personale, përdoruesi ka akses në ndërfaqen me të cilën mund të kryeni të gjitha operacionet e nevojshme:

 • plotësoni depozitën e bashkangjitur në llogarinë e lojtarit;
 • luani versione demo falas të lojërave elektronike dhe lojërave tavoline;
 • dërgoni mesazhe në shërbimin e mbështetjes teknike të përdoruesit;
 • aktivizoni bonuset dhe merrni pjesë në promovime të ndryshme të besnikërisë;
 • të krijojë aplikacione për tërheqjen e fondeve të fituara;
 • përdorni shërbimet e një bookmaker dhe një dhomë pokeri.

Zgjidhjet celulare Bwin kanë një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe navigim intuitiv që perceptohet me një shikim. Falë optimizimit të mirë, konsumi i trafikut është minimal edhe gjatë një seance të gjatë lojrash. Aplikacioni për Android nuk është kërkues për burimet harduerike të pajisjeve dhe funksionon në mënyrë të qëndrueshme në çdo version të firmuerit, duke filluar nga 2.4 e lart.

bwin celular

Riregjistrimi nuk kërkohet. Për autorizim në versionin ose aplikacionin adaptiv, duhet të futni hyrjen dhe fjalëkalimin nga llogaria e krijuar më parë. Një profil përdoret për të hyrë në dhomën e kazinosë, libralidhësve dhe pokerit. Platformat celulare janë të lidhura me të njëjtën bazë si versioni kryesor i portalit të lojërave të fatit, i cili është i disponueshëm në shfletuesit Windows. Instalimi i aplikacionit Android kërkon një kohë minimale. Kjo platformë celulare është absolutisht e sigurt dhe nuk mbledh asnjë të dhënë personale, përveç informacionit teknik që kërkohet drejtpërdrejt për lojën. Dëshiron të luash Bwin aty ku është e përshtatshme? Më pas përdorni versionin e duhur për smartfonin ose tabletin tuaj – instaloni aplikacionin ose luani versionin adaptiv pa softuer special!

Makinat e fatit të kazinosë

Në faqen e internetit të Bwin do të gjeni një numër të madh lojërash elektronike, jackpot dhe lojëra ekskluzive. Tifozët e lojërave të shpejta do të jenë të interesuar për lojëra elektronike me rënie dhe fitime (lojëra të shpejta). Gama e lojërave të tavolinës përfshin lloje të ndryshme rulete, baccarat, blackjack dhe poker. Artikujt e rinj dhe programet e njohura janë postuar në seksionet përkatëse. Slotet premium janë në një skedë të veçantë, si dhe lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë.

lojëra elektronike bwin

Sistemi i kërkimit ju lejon të gjeni softuer me emër. Pjesa kryesore e koleksionit të lojërave janë lojëra elektronike të ndryshme (klasike, jackpots, megaways) me një gamë të gjerë temash. Simulatorët e banditëve me një krah punojnë në bazë të një gjeneruesi të numrave të rastësishëm, falë të cilit rezultati i çdo rrotullimi varet vetëm nga fati. Përdorimi i RNG konfirmohet nga certifikatat nga laboratori i testimit iTech Labs dhe agjencia eCOGRA. Midis asortimentit tepër të madh të lojërave elektronike, çdo përdorues do të gjejë shumë pajisje që do t’i përshtaten atij dhe do ta ndihmojnë atë të bëjë para të mira nëse është me fat! Makinat e fatit dhe lojërat e tavolinës mbështesin modalitetin falas. Demonstrimet mund të drejtohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar. Loja në modalitetin falas nuk ndryshon në asnjë mënyrë nga loja standarde,

Softuer i besueshëm i ofruesve

Kazinoja u ofron lojtarëve softuer nga ofrues të besueshëm: NetEnt, Microgaming, Tom Horn, Endorphina, Platipus, Yggdrasil, Quickspin, Playtech dhe kompani të tjera të mëdha të besuara nga mijëra lojtarë. Gama e lojërave elektronike të videove përfshin qindra goditje dhe risi nga bota e softuerit të kazinove në internet. Ky është një nga portalet më të famshme të lojërave të fatit në botë, i cili vizitohet nga mijëra adhurues të lojërave elektronike çdo ditë!

Kazino live

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë vendosen në një seksion të veçantë të faqes. Kazino u ofron klientëve blackjack, lojëra shfaqjesh, poker, baccarat, mut, etj. Vizitorëve të portalit u jepet mundësia të provojnë fatin e tyre në tavolinat për Texas Hold’em, Caribbean Stud, Sicbo, Dice, European Roulette, Dream Catcher, Monopoly , Blackjack Classic dhe argëtime të tjera të lojërave të fatit, të cilat janë bërë zgjedhja numër një për shumë lojtarë. Softueri i tregtarit të drejtpërdrejtë i ofruar nga Bwin është zhvilluar nga kompani të tilla të njohura si Evolution Gaming, Lucky Streak, Authentic Gaming dhe studio të tjera të njohura.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Përdoruesit zgjedhin portalin e lojërave të fatit Bwin për shumë avantazhe: një përzgjedhje e madhe e lojërave të fatit, një version i përshtatshëm për pajisje celulare, turne dhe llotari, përpunim i shpejtë i aplikacioneve nga shërbimi mbështetës, metoda të disponueshme të depozitimit dhe tërheqjes. Faqja mund të jetë me interes si për lojtarët me përvojë ashtu edhe për fillestarët që sapo po fillojnë udhëtimin e tyre në botën e lojërave të fatit. Sigurisht, faqja ka edhe disavantazhe të caktuara: mungesa e mbështetjes për gjuhën ukrainase dhe aftësia për të rimbushur bilancin në dollarë. Gjithashtu, demonstrimet e lojërave të fatit janë të disponueshme vetëm për përdoruesit e regjistruar (kërkohet autorizimi). Kushtojini vëmendje disavantazheve të mësipërme – ndoshta këto disavantazhe të kazinosë do të jenë kritike për ju.

Depozitimi dhe tërheqja e parave

Shlyerjet me përdoruesit kryhen duke përdorur karta bankare (VISA, MasterCard), lloje të njohura të kriptomonedhave dhe sistemeve të pagesave elektronike (Skrill, Neteller, PayPal, Payeer, Piastrix, WebMoney, EcoPayz, Paysafecard) dhe të tjerë. Një listë e plotë e metodave të depozitimit dhe tërheqjes është paraqitur në seksionin financiar të llogarisë tuaj personale. Kërkesat për tërheqje trajtohen brenda 3 ditëve pune.

Shërbimi mbështetës

Punonjësit e kazinosë janë gjithmonë të gatshëm të ndihmojnë përdoruesit në zgjidhjen e problemeve teknike. Gjithashtu, operatorët ofrojnë të gjithë informacionin e nevojshëm në lidhje me softuerin dhe shërbimet e portalit të lojërave të fatit. Kërkesat e përdoruesve përpunohen në rendin e radhës së përgjithshme, operatorët përgjigjen sa më shpejt që të jetë e mundur. Komunikimi me stafin mbështetës është i mundur përmes bisedës dhe emailit në internet.

Cilat gjuhë janë të disponueshme

Faqja e portalit B Win mbështet më shumë se një duzinë gjuhë. Versioni i duhur i ndërfaqes mund të zgjidhet gjatë regjistrimit: rusisht, anglisht, spanjisht, gjermanisht, danezisht, turqisht, bullgarisht, etj. Gjuha përcaktohet automatikisht në bazë të informacionit për vendndodhjen e lojtarit. Nëse është e nevojshme, përdoruesi mund të zgjedhë cilindo nga ato të disponueshme duke klikuar butonin me imazhin e flamurit, i cili ndodhet në fund të formularit të regjistrimit.

Cilat monedha pranohen nga kazinoja

Shlyerjet bëhen në euro, dollarë amerikanë dhe monedha të tjera. Përdoruesi mund të zgjedhë në mënyrë të pavarur gjatë regjistrimit monedhën e duhur për t’u përdorur në kazino, dhomë pokeri dhe bastore. Fatkeqësisht, portali i lojërave të fatit nuk pranon hryvnia. Kazinoja është e disponueshme në Botë dhe ndoshta ky problem do të zgjidhet në të ardhmen e afërt.

Licencat

Aktivitetet e portalit të lojërave të fatit Bwin janë të licencuara nga autoritetet rregullatore të qeverisë së Maltës dhe Gjibraltarit. Pronari i projektit është Bwin Holdings Malta Limited, e cila është e regjistruar në Maltë. Aktivitetet e kazinosë në internet kryhen mbi baza ligjore. Informacioni rreth licencave të disponueshme paraqitet në fund të faqes kryesore të faqes zyrtare të portalit të lojërave të fatit.

FAQ

Më poshtë janë përgjigjet e pyetjeve të bëra shpesh nga përdoruesit. Do të jetë veçanërisht e dobishme për fillestarët t’i kushtojnë vëmendje këtij informacioni.

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time?
Verifikimi kryhet sipas pasaportës. Llogaria konfirmohet në dy faqe – e para dhe që përmban të dhëna regjistrimi.
Cilat janë kërkesat për bonus dhe bast?
Promovimet e besnikërisë dhe çdo lojë, si dhe bastet sportive janë të disponueshme vetëm për përdoruesit e regjistruar. Llogaria duhet të verifikohet duke përdorur një telefon celular.
A mund të luaj falas në kazino
Po ti mundesh. Versionet demonstruese mbështesin lojëra elektronike dhe lojëra tavoline. Kërkohet gjithashtu autorizim për të ekzekutuar simulatorët në modalitetin e lirë.
A është kazinoja e përshtatshme për pajisje celulare?
Përdoruesit kanë akses në një aplikacion Android dhe një version adaptiv. Ky i fundit funksionon në çdo pajisje pa instaluar softuer special.
Cila është koha mesatare e tërheqjes në një kazino?
Aplikimet shqyrtohen brenda 3 ditëve. Paratë mund të tërhiqen në çdo kohë përpara skadimit të periudhës së lartpërmendur të përcaktuar nga rregullat e kazinosë online.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira
Comments: 2
 1. Danny

  Unë kam njohur për kazinonë Bwin për një kohë të gjatë, pastaj më tërhoqi një ofertë e mirë mirëseardhjeje. Mendova të luaj pak dhe të harroj. Por, disi u përfshiva gradualisht dhe tani dua të përshkruaj në detaje përshtypjet e mia. Gjëja e parë që ju bie në sy është evolucioni i vazhdueshëm i burimit. Sa herë që shkoj në sit dhe shoh diçka krejtësisht të re. Gjithashtu nuk ka ankesa për lojërat, ka mjaft prej tyre këtu. Por, sa i përket bonuseve, ato janë shumë të vështira për t’u vënë bast! Kur tërhiqni fonde, gjithashtu duhet të prisni dhe, në parim, nuk ka më përshtypje negative.

  1. Janet Fredrickson (author)

   Mirembrema! Ne jemi shumë të kënaqur që ju pëlqen institucioni i lojërave të fatit. Përpara se të merrni një bonus të veçantë, ju rekomandojmë që të njiheni me rregullat e tij të basteve, të cilat mund të gjenden në seksionin përkatës. Kështu, ju tashmë do të dini paraprakisht se çfarë saktësisht të prisni. Sa i përket tërheqjes së fondeve, nëse keni nevojë më shpejt, atëherë përdorni kuletat elektronike, tek të cilat paratë tërhiqen brenda pak orësh.