Rishikimi i kazinosë 1xBet 2023

1xbet është një nga kazinotë më të vjetra të themeluara në vitin 1997. Në të njëjtën kohë, gama e automatëve janë vetëm disa vjet më parë, por falë bazës që nuk është krijuar të klientëve, kompania u bë e njohur e famshme. Për më tepër, popullariteti dhe ndikua nga prania e një programi bonus interesant, tërheqja e lehtë e fondeve dhe softuerëve që kam një përzgjedhje të madhe të lojës. Se si funksionon kompania e basteve dhe veçoritë e lojës së automateve do të diskutohet më tej.

Bonus:100% në depozitë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Kodi promocional: 1XBETONE
100%
Bonusi i mirëseardhjes
Merrni bonus

1 xbet bonus kazino

Për shumë vite, 1xbet u ka ofruar klientëve të saj vetëm mundësinë për të vënë baste në sport. Por, fjalë për fjalë, kohët e fundit është shfaqur një kazino me automat dhe lojëra të tjera kumari. Paragjykimi sportiv ndikoi gjithashtu në besnikërinë, kështu që shumica e bonuseve zbatohen vetëm për bastet sportive. Në të njëjtën kohë, lojtarët nuk janë të privuar nga një program interesant bonus, i cili vlen edhe për softuerët e tjerë të programit.

1xbetsite

“Mirëserdhe”

Ky program bonus është i disponueshëm për lojtarët e rinj dhe përfshin 4 nivele dhuratash. Për të marrë një dhuratë, duhet të regjistroheni në faqen zyrtare të një xbet dhe të vendosni një kod individual promovues për programin. Ju mund të përdorni një dhuratë nga kompania vetëm një herë, kështu që ju duhet të përdorni bonuset sa më shpejt të jetë e mundur pas regjistrimit. Katër nivelet e programit të bonusit përfshijnë:

 1. “Mirë se vini” – niveli i parë. Një lojtar i ri merr 100% bonus depozite dhe 30 rrotullime falas. Ato mund të përdoren vetëm në slotin Book of Gold: Classic. Për ta aktivizuar, duhet të regjistroheni dhe të futni kodin promovues në një fushë të veçantë në profilin në sit.
 2. “Mirë se vini” – niveli i dytë. Faza e dytë përfshin 50% depozitë dhe 35 rrotullime falas. Mund t’i përdorni kur luani në slotin Legend of Cleopatra. Ju mund ta aktivizoni programin duke përdorur një kod promocional duke e futur atë në një fushë të veçantë.
 3. “Mirë se vini” – niveli i tretë. Lojtari tashmë merr 25% në depozitë dhe 40 rrotullime falas për lojë në slotin Solar Queen. Ju mund të merrni një program bonus duke përdorur një kod promovues.
 4. “Mirësevini” – niveli i katërt. Shuma e interesit në depozitë nuk ulet më, dhe është 25%. Lojtarit i jepen tashmë 45 rrotullime falas për lojë në slotin Imperial Fruits: 40 rreshta. Aktivizimi kryhet me një kod promovues.

Në çdo nivel, shuma minimale e depozitës rritet, si dhe madhësia e bonusit maksimal. Këto shuma përcaktohen nga monedha e vendit në të cilin luhet loja. Për më tepër, një veçori e rëndësishme e programit të bonusit është që lojtarët marrin rrotullime falas vetëm pasi të vënë bast dhuratën. Në të njëjtën kohë, nuk keni nevojë të bastni fondet e marra me ndihmën e këtyre rrotullimeve falas.

 “Pa depozitë”

Lojtari merr bonusin thjesht duke marrë pjesë në promovimet 1 x bast. Për shembull, lojtarët mund të marrin një shumëzues të dyfishtë në një bast të rastësishëm, një dhuratë për 9 fitore nga 10 në baste të shumta, si dhe një dhuratë për ditëlindje. Periudha e vlefshmërisë së programit të bonusit nuk është caktuar, kështu që ju mund të përdorni promovimin në çdo kohë, në varësi të kushteve. Mund ta aktivizoni bonusin me një kod promocional.

 “Depozita”

Kjo lloj dhurate përfshin interesin e depozitës, i cili llogaritet në varësi të kushteve të lojës, kohës dhe shumës së parave në llogarinë e lojtarit. Një kusht i rëndësishëm për të marrë një dhuratë nga kompania është një lojë e rregullt, domethënë, lojtari duhet të vizitojë shpesh sitin dhe të plotësojë bilancin / tërheq fondet. Programi i bonusit me depozita, si bonusi “Mirë se vini”, përfshin disa nivele të pjesëmarrësve shpërblyes:

 1. Niveli i parë. Lojtarët marrin një bonus në depozitën e tyre të parë. Programi i bonusit përfshin 100% në depozitë. Mund ta aktivizoni dhuratën me një kod promocional.
 2. Niveli i dytë. Bonusi ka një periudhë vlefshmërie, ndaj në vitin 2021 ka funksionuar nga 19 maji deri më 19 qershor. Lojtarëve u kreditohet 10% në depozitat duke përdorur Piastrix. Për të marrë pjesë në program, duhet të vendosni shumën e bonusit me një koeficient 1.6 duke përdorur një bast ekspres. Në të njëjtën kohë, numri minimal i ngjarjeve duhet të jetë nga 4. Ju mund të aktivizoni duke përdorur një kod promocional.
 3. Niveli i tretë. Lojtarët marrin 50% në depozitën e tyre të dytë dhe 35 rrotullime falas. Mund t’i përdorni në slotin Legend of Cleopatra. Për të marrë bonuse, ju duhet të vendosni bast komponentin e parave të bonusit. Në këtë rast, paratë e marra gjatë bastit nuk kanë nevojë të vihen bast. Prezantimi është aktiv vetëm për 7 ditë. Mund ta aktivizoni bonusin me një kod promocional.
 4. Niveli i katërt. Lojtari merr 25% në depozitën e tretë dhe 40 rrotullime falas në slotin Solar Queen. Kushtet e pjesëmarrjes janë të ngjashme me nivelin e tretë. Bonusi është gjithashtu i vlefshëm për 7 ditë. Mund ta aktivizoni me një kod promocional.
 5. Niveli i pestë. Lojtarët marrin 25% në depozitën e tyre të katërt dhe 45 rrotullime falas në slotin e linjës Imperial Fruits:40. Kushtet për marrjen, periudha e vlefshmërisë është e ngjashme me nivelin e katërt.
 6. Niveli i gjashtë. Ky bonus është i përshtatshëm vetëm për lojtarët që kanë humbur 20 baste radhazi. Dhurata është e vlefshme për një kohë të pacaktuar. Lojtarët kreditohen me kthim parash në formën e një shume parash.

Për ata që dëshirojnë të marrin pjesë në baste sportive, ka një dhuratë të veçantë. Pra, lojtari merr një depozitë 100% në bastet sportive. Për ta marrë atë, është e rëndësishme të jepni pëlqimin tuaj në profilin në faqe. Për të marrë bonusin, duhet të vendosni shumën e bonusit në pesëfishin e shumës së bastit të shumëfishtë. Çdo bast duhet të përmbajë të paktën tre ngjarje me koeficient nga 1.40.

 “Kthim parash”

Lojtarët marrin 11% kthim parash. Në të njëjtën kohë, frekuenca e rimbursimit varet nga pjesëmarrja e lojtarit në lojëra. Në këtë rast, shuma nuk llogaritet nëse lojtari ndodhet në territor pozitiv para zyrës gjatë llogaritjes së interesit. Përveç kësaj, për të marrë një kthim parash, është e nevojshme që llogaria e lojtarit të ketë të paktën 2 euro. Nuk ka nevojë të rifitoni dhuratën, ajo thjesht kreditohet në llogarinë kryesore. Fondet mund të tërhiqen në çdo kohë.

 “Rrotullime ditore falas”

Lojtarët e regjistruar marrin çdo ditë rrotullime falas bonus: 24, 30, 40, 40, 40 50, 75 për çdo ditë të javës, respektivisht. Në të njëjtën kohë, çdo ditë e javës ka karakteristikat e veta: slot i mbështetur i lojës, kohëzgjatja dhe shuma e bastit. Informacioni më i saktë për çdo ditë paraqitet në faqen zyrtare dhe përcaktohet nga kushtet e kompanisë.

Regjistrimi dhe verifikimi

Procesi i regjistrimit nuk kërkohet, pasi versionet demo janë në dispozicion të lojtarëve për t’u njohur me veçoritë e lojës. Por krijimi i një llogarie është i nevojshëm për të marrë pjesë në promovime bonus, një sistem besnikërie, për të transferuar fonde dhe për të marrë akses të plotë në të gjitha makinat e fatit.

1xbetreg

1xbet ka zhvilluar një proces mjaft të thjeshtë regjistrimi në disa mënyra:

 • me një fjalëkalim të rastësishëm dhe gjenerator të hyrjes: përdoruesi duhet të fusë të dhënat e tij në fusha të veçanta, pas së cilës sistemi do të sigurojë një hyrje dhe fjalëkalim të rastësishëm;
 • me numrin e telefonit: lojtari duhet të specifikojë numrin e tij të telefonit dhe monedhën e përdorur, pas së cilës një mesazh dërgohet në numrin për të konfirmuar llogarinë (pas konfirmimit, lojtari plotëson informacionin në profil);
 • me e-mail: përdoruesi duhet të specifikojë vendin, qytetin e banimit, monedhën e llogarisë, adresën e postës elektronike, emrin e plotë, numrin e telefonit dhe fjalëkalimin, pas së cilës dërgohet një mesazh në postë për të konfirmuar profilin.

Pasi të keni kaluar një nga proceset e mësipërme, një llogari në 1 xbet konsiderohet e krijuar. Por për të qenë në gjendje të depozitojë dhe të tërheqë fonde, përdoruesi duhet të kalojë edhe procesin e verifikimit. Për ta bërë këtë, lojtari duhet të ngarkojë një skanim të pasaportës ose një foto të faqes me informacione rreth pronarit. Administrata e kazinosë kontrollon dokumentet për disa ditë, pas së cilës konfirmon verifikimin ose e refuzon atë.

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë 1 xbet

Zhvilluesit e Onexbet i kanë kushtuar mjaft vëmendje krijimit të një versioni dhe aplikacioni celular. Pra, lojtarët mund ta shkarkojnë aplikacionin në një kompjuter personal, si dhe në sistemet operative Android dhe iOS. Por aplikacioni mund të përdoret vetëm për baste sportive, nuk mund të luani 1xbet. Për të përdorur slot machines në telefonin ose tabletin tuaj, duhet të shkoni në faqen zyrtare të internetit xbet në shfletuesin tuaj.

1xbetapk

Versioni në internet i portalit është bërë mjaft mirë: një ndërfaqe me cilësi të lartë, funksionalitet të plotë dhe përdorim të përshtatshëm. Në të njëjtën kohë, jo të gjitha makinat e fatit shfaqen në një pajisje celulare, kështu që përdoruesit kryesisht duhet të përdorin një kompjuter. Por ato makina që nuk shfaqen në telefon janë në demo. Mungesa e një aplikacioni të plotë dhe një versioni të mirë celular është një pengesë e rëndësishme.

Makinat e fatit të kazinosë

Pjesa kryesore e bastit 1x përfaqësohet nga makinat e fatit, numri i përgjithshëm i të cilave është më shumë se 5000. Ato janë zhvilluar nga ofrues të njohur, duke përfshirë Pragmatic Play, 1×2 Gaming, Booming Games, Endorphina, Fugaso, NetEnt, Quickspin, Belatra , Microgaming, Igrosoft dhe 157 ofrues të tjerë. Qoftë për shkak të një numri të madh ofruesish, qoftë për shkak të krijimit të gabuar të sajtit, filtri i ofruesit nuk funksionon siç duhet. Pra, nëse futni NetEnt në kërkim, atëherë ofruesit e tjerë do të jenë midis rezultateve.

1xbetslots

Softueri 1xBet

Siç u përmend tashmë, softueri 1xbet përfaqësohet nga më shumë se 5000 lojëra, ndër të cilat secili përdorues mund të zgjedhë diçka të përshtatshme. Në faqe, të gjitha makinat e fatit janë të ndara në grupe për lehtësinë e përdorimit. Për të gjetur një lojë të veçantë, mund të përdorni një filtër të veçantë. Por filtri shpesh funksionon me gabime, duke shfaqur jo vetëm rezultatet e kërkimit, por edhe lojëra elektronike të tjera. Në çdo rast, softueri përfaqësohet nga kategoritë e mëposhtme të automatëve:

 • të gjitha makinat e fatit;
 • lojëra elektronike të reja;
 • lojëra elektronike të njohura;
 • lojëra elektronike 3D;
 • BLONI BONUS;
 • BIEN DHE FITON;
 • MBANI DHE FITO;
 • KENO;
 • MEGAWAYS;
 • baccarat;
 • bingo;
 • Jack i zi;
 • çmim i parë;
 • kaskadë;
 • grupim;
 • libra;
 • poker;
 • ruletë dhe më shumë.

Një kategori e veçantë janë lojëra elektronike video, si dhe lojëra elektronike të reja. Përveç kësaj, përdoruesit mund të shtojnë të gjitha lojërat që u pëlqejnë në kategorinë “Të preferuarat”. Gjithashtu në këtë kategori do të jenë të gjitha makineritë e lançuara së fundmi. Ekziston një version demo për lojëra elektronike, por jo për të gjithë, kështu që rekomandohet të regjistroheni. Numri i automatëve të përfshirë në kategorinë e versioneve demo po ndryshon vazhdimisht, kështu që ky informacion duhet të specifikohet në faqen e internetit.

Kazino live

Në 1xbet, lojtarët mund të përdorin funksionin e kazinosë live, domethënë të luajnë tregtarë të drejtpërdrejtë në kohë reale. Kjo kategori është e kërkuar në mesin e lojtarëve, pasi të punosh me një person të vërtetë është shumë më e këndshme dhe e natyrshme sesa me një kompjuter. Kazinoja live është zhvilluar nga një kategori e veçantë ofruesish, kështu që kjo lloj loje është e menduar mirë. Lojtarët e drejtpërdrejtë mund të luajnë ruletë, blackjack, baccarat, poker dhe lojëra elektronike të tjera. Përdoruesit thjesht mund të shikojnë procesin përmes transmetimit në internet.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Pavarësisht se 1xbet është i specializuar në baste sportive, zhvilluesi ka ofruar një koleksion të mirë lojërash, një program të mirë bonusi dhe regjistrim të thjeshtë në disa mënyra. Por kjo absolutisht nuk do të thotë se 1 x bast nuk ka disavantazhe. Pra, për të përcaktuar karakteristikat e kompanisë, ne do të shqyrtojmë më në detaje avantazhet dhe disavantazhet e një xbet.

Përparësitë Të metat
– një përzgjedhje e madhe e automateve: më shumë se 5000 copë;

– ka nisur një program bonus për klientët e rinj dhe të rregullt;

– transferta të shpejta pa komision dhe kufi për tërheqje;

– shërbim komod mbështetës me disa mënyra komunikimi me administratën;

– 1xbet funksionon në bazë të një licence zyrtare.

– nuk ka asnjë aplikacion normal celular;

– në një xbet, theksi vihet në bastet sportive, jo në kazino.

Pra, 1 xbet vlerësohet mjaft mirë nga lojtarët. Por nuk dëmton të krijoni një aplikacion celular për lehtësinë e lojtarëve. Në çdo rast, një përzgjedhje e madhe e lojërave elektronike dhe një program i shkëlqyer bonusesh e plotësojnë këtë mangësi. Përveç kësaj, onexbet është i shkëlqyeshëm në takimin e klientëve të tij, duke i ndihmuar ata me të gjitha çështjet dhe duke ofruar ndihmë të kualifikuar.

Banka, metodat e inputit dhe outputit

1xbet u jep klientëve të saj mundësinë për të transferuar para në çdo kohë pa komision dhe kufizime. 1xbet mbështet depozitat dhe tërheqjet përmes sistemeve të pagesave të mëposhtme: VISA, MASTERCARD, MAESTRO, SKRILL, NETTELER, PAYSAFECARD, WEBMONEY, CRYPT, PAYPAL, PAYEER, PIASTRIX, ECOPAYZ. Koha e transferimit është 0-48 orë, mesatarisht, brenda një ore, paratë kreditohen në llogarinë e lojtarit.

Shërbimi mbështetës

Nëse klientët kanë ndonjë pyetje në lidhje me funksionimin e kazinosë, ata mund të kontaktojnë personalisht administratën. Pra, ju mund të kontaktoni një lojtar 1xbet përmes bisedës në internet, me numrin e telefonit ose emailin në faqen zyrtare të internetit. Mënyra më e shpejtë për të marrë një përgjigje është përmes një bisede që mbështet anglisht dhe rusisht. Në çdo rast, përpara se të kontaktoni administratën e kazinosë, rekomandohet të studioni manualin e përdorimit.

Cilat gjuhë

1xbet ka zgjeruar aktivitetet e saj në shumë vende gjatë viteve. Prandaj, numri i gjuhëve të mbështetura është mjaft i madh. Pra, lojtarët mund të zgjedhin një nga gjuhët e mëposhtme në faqen zyrtare të internetit: rusisht, ukrainisht, anglisht, gjermanisht, spanjisht, italisht, arabisht, rumanisht, portugalisht, polonisht, norvegjeze, finlandisht, bullgarisht, japonisht, kinezisht, hungarisht, azerbajxhanisht. , frëngjisht, lituanisht, greke, kroate, gjeorgjiane, koreane, kazake, hindu, malajisht, shqip, letoneze, daneze, maqedonase, estoneze, bengali dhe kmere.

Çfarë monedhash

Përdoruesit zgjedhin monedhën gjatë regjistrimit ose gjatë transferimit të parave. Numri i monedhave të mbështetura është më i vogël se numri i gjuhëve. Pra, 1xbet mbështet RUB (rubla), USD (dollar), EUR (eur), BGN (lev bullgar) dhe NOK (kronë norvegjeze). Megjithëse nuk ngarkohet komision për transfertat, mos harroni për veçoritë e konvertimit të një monedhe në tjetrën, nëse një proces i tillë është i nevojshëm për kreditimin e fondeve.

Liçensë

Kazinoja operon nën numrin e licencës Curacao 8048/JAZ. Onexbet operon në platformën e vet. Prania e një licence konfirmon sigurinë dhe ligjshmërinë e biznesit, kështu që fondet dhe të dhënat personale të lojtarëve janë plotësisht të sigurta. Zakonisht, një kopje e licencës postohet në faqen zyrtare të kazinosë dhe mund të kërkohet edhe individualisht duke kontaktuar personalisht administratën e onexbet.

FAQ

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time në onexBet
Kërkesat për bonus dhe bast
A mund të luaj falas në kazino
A është kazino 1xbet e përshtatshme për pajisjet celulare?
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira
Comments: 6
 1. Lorne

  Kam dëgjuar shumë për bookmaker onexbet të regjistruar atje për një kohë të gjatë, por ende nuk e kam rimbushur llogarinë time personale përmes një aplikacioni celular. Na tregoni cilat metoda të rimbushjes janë më të rëndësishmet dhe më të sigurtat?

  1. Janet Fredrickson (author)

   Diten e mire. Faleminderit për këtë pyetje, mendimi juaj për burimin tonë është shumë i rëndësishëm për ne. Ju mund të rimbushni llogarinë tuaj personale në aplikacionin celular në mënyrat e mëposhtme: me karta viza dhe mastercard, kriptomonedhë dhe kuleta elektronike.

 2. Ridley

  Në onexBet mund të gjeni një listë shumë të gjerë ofruesish – unë numërova rreth 100 dhe sapo humba numërimin. Më pëlqeu shumë fakti që ka pajisje nga Igrosoft i famshëm, sepse ndonjëherë vërtet dëshironi të zhyteni në nostalgji, por jo çdo kazino i ka ato. Një avantazh i caktuar është një seksion mjaft i madh me lojëra live! Dhe, midis gjithë listës, gjeta zhvillues për të cilët dëgjoj për herë të parë. Në fund të fundit, zakonisht hasni ofrues të tillë si: Evolution Gaming dhe NetEnt, por një xBet ka diçka për të befasuar! Një seksion i veçantë me 1xgames nuk më tërhoqi vërtet, ose ndoshta thjesht nuk e kuptova se cili është thelbi i tyre. Zakonisht më merrte shumë kohë për t’i kuptuar dhe për këtë arsye emocioni kishte kohë të kalonte pak.Unë u përpoqa të luaja poker, më pëlqeu, ndërfaqja është mjaft e përshtatshme. Dhe, përkundër faktit se ky seksion është inferior ndaj shumë gjigantëve,

  1. Janet Fredrickson (author)

   Mirembrema! Për të mos humbur mes një numri të madh zhvilluesish në faqen zyrtare 1 Xbet, ju rekomandojmë të përdorni filtra specialë. Kështu, ju gjithmonë mund të gjeni atë që ju përshtatet më së miri, dhe përveç kësaj, kurseni shumë kohë.

 3. Dudley

  Nuk më kanë pëlqyer kurrë bastet sportive, kështu që fillimisht u regjistrova në burimin e kazinosë në internet 1xBet. Tashmë në regjistrim, u befasova nga numri i madh i monedhave të disponueshme në gjuhët e ndërfaqes, kjo është padyshim një plus! Gjëja tjetër që më pëlqeu ishte numri i mënyrave për të depozituar/tërhequr fonde. Ka shumë prej tyre këtu, dhe ju patjetër do të gjeni atë që ju përshtatet më shumë.

  1. Janet Fredrickson (author)

   Përshëndetje! Për klientët e rinj, 1Xbet ofron një program bonus shumë bujar (rimbursime, dhurata mirëseardhjeje, promovime të rregullta) dhe shumë më tepër. Kështu, për shembull, për të rimbushur llogarinë tuaj për herët e para, ju pret një surprizë e këndshme në formën e një bonusi për një depozitë ose rrotullime falas në makina specifike. Përveç kësaj, ju mund të mësoni më shumë rreth promovimeve të organizatës në faqen zyrtare ose nëpërmjet buletinit.

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time në onexBet
Në mënyrë që administrata e 1xbet të konfirmojë verifikimin, përdoruesi duhet të ngarkojë një skanim ose foto të pasaportës së tij. Kërkon një faqe me të dhënat personale të pronarit, regjistrimi nuk kërkohet.
Kërkesat për bonus dhe bast
Për të vendosur baste dhe për të marrë bonuse në llogarinë tuaj, lojtari duhet të regjistrohet. Përveç kësaj, ju duhet të bëni transferta parash për të rimbushur bilancin.
A mund të luaj falas në kazino
Po, kazinoja ofron mundësinë e lojës në versionin demo. Por jo të gjitha makinat e fatit mbështesin modalitetin demo, informacioni më i saktë rreth demonstrimeve duhet të sqarohet drejtpërdrejt në faqen zyrtare të internetit 1xbet.
A është kazino 1xbet e përshtatshme për pajisjet celulare?
Po, kazinoja ka një version celular. Nuk ka asnjë aplikacion për kazino, vetëm për baste sportive. Prandaj, ju mund të luani slot machines vetëm përmes shfletuesit. Ju mund të shkarkoni një aplikacion normal vetëm në një kompjuter.
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë
Kazinoja përcakton afatin e transfertave nga 0 në 48 orë. Koha mesatare e transferimit është rreth një orë. Në çdo rast, edhe nëse transferta vonohet, paratë do të merren brenda dy ditësh nga data e operacionit në llogari.