Football Superstar

Endorphina Tema Slot Machine, e cila u lëshua në vitin 2018 dhe iu kushtua Kupës së Botës. Vetëm 50 rreshta për pagesa, ekziston një raund rreziku dhe ju mund të fitoni fespins. Sa i përket simboleve, makinave të ftohta, Kupës së Botës dhe, natyrisht, Lionel Messi do të shfaqet në ekran. Pra, slot video është […]
50 kazinotë më të mira

Kamchatka

Slot video i përket kompanisë së famshme Endorphina, dhe ajo u publikua në vitin 2018. Loja i kushtohet Lindjes së Largët të Rusisë. Është e nevojshme të formohen sekuenca fituese nga kafshë të ndryshme që vdesin çdo vit. Struktura, megjithëse klasike – 5 daulle dhe 3 rreshta, por 243 sekuenca të paguara. Në lidhje me […]
50 kazinotë më të mira

Lucky Lands

Slot video i përket Endorphina dhe u shfaq në shumë site kazino në verën e vitit 2018. Tema i kushtohet aventurave interesante, gjatë të cilave do të jetë e mundur të gjesh thesare të panumërta. Më e rëndësishme – Makina është e licencuar, e cila konfirmon rezultatet e ndershme dhe kushtet transparente. Shumë kompani të […]
50 kazinotë më të mira

Luxury Life

Dizajni i makinës slot është bërë me ngjyra ari, e kombinuar me lule të purpurta. Shoqata menjëherë shfaqet me një jetë luksoze dhe pasuri të paqëndrueshme. Struktura e slot është klasike – Pesë daulle dhe 20 linja çmimesh. Elementet e luksit, në formën e aeroplanëve privatë, jahte elegant, orë të shtrenjta dhe makina elegant shpesh […]
50 kazinotë më të mira

Tribe

Slota e videos i përket Endorphina dhe u është kushtuar indianëve që kanë mësuar të jetojnë në harmoni me natyrën. Ekipi i kushtoi vëmendje të veçantë vizatimit të secilit hero. Është e mjaftueshme për të trokitur tre, dhe shenja më të ngjashme me imazhin e karaktereve. Si do të fillojë papritmas një video e animuar. […]
50 kazinotë më të mira
Cilat janë temat e njohura të lojërave?
Studio prodhon një shumëllojshmëri të automatëve. Shumica kanë të bëjnë me aventurën, jetesën luksoze dhe udhëtimin në hapësirë. Ju jeni të garantuar të merrni një emocion të gjallë nga loja emocionuese. Mos harroni grafikat 3D, raundet bonus dhe muzikën e shkëlqyer.
Sa kohë ka kompania rreth?
Organizata është themeluar në vitin 2012 në Suedi. Tani ajo ka një staf prej më shumë se 250 punonjësish shumë të kualifikuar. Ekipe të ndryshme punojnë shumë për të prodhuar video lojëra elektronike origjinale dhe të paharrueshme.
A është kompania e licencuar?
Po, Endorphina është licencuar në Maltë, gjë që vetëm sa ka rritur popullaritetin dhe besueshmërinë e studios. I gjithë softueri është plotësisht i certifikuar dhe i nënshtrohet testeve të ndryshme përpara një lëshimi të plotë. Lojërat ofrojnë një lojë interesante dhe një normë kthimi prej 96%.