Lucky Lands

Slot video i përket Endorphina dhe u shfaq në shumë site kazino në verën e vitit 2018. Tema i kushtohet aventurave interesante, gjatë të cilave do të jetë e mundur të gjesh thesare të panumërta. Më e rëndësishme – Makina është e licencuar, e cila konfirmon rezultatet e ndershme dhe kushtet transparente.

Shumë kompani të larta kanë prodhuar kohë të gjatë makineritë e lojërave në temat irlandeze. Prandaj, Endorphina vendosi të krijojë lojën e saj me një strukturë klasike – Pesë daulle dhe 25 linja çmimesh. Raporti i kthimit përcaktohet me 96%, ka shenja dhe shumëzues të veçantë.

Ju mund të luani makinën e lojërave të lojërave endorphina në kazino online Bitstarz.

Përshkrimi i një makine slot

Para se të filloni slotin e videos, është më mirë të njiheni me parametrat teknikë të mendoni përmes strategjisë fituese.

Opsione

Përshkrim

datën e lëshimit

Vera 2018

Zhanër

Leprecons dhe thesare

Normë maksimale

250 dollarë

Paqëndrueshmëri

Mesatare

Numri i linjave të çmimeve

25

Bonuse

Frispins, shumëzues

Koeficient i RTP

96%

Funksionaliteti i lojës

Makina e slotit ka një strukturë klasike – 5 daulle dhe 25 linja çmimesh. Lejohet të bast nga një deri në 250 dollarë. Përveç imazheve standarde, paraqiten shenja speciale – I shpërndarë dhe i egër. Pas rotacioneve të suksesshme, ju mund të drejtoni turneun e rrezikut dhe të rritni fitimet në gjysmë.

Endorfinë

Për të fituar, është e mjaftueshme për të formuar një sekuencë fituese nga dy shenja. Nëse koeficienti minimal është x2, atëherë maksimumi – X3000. Kur combo çmimi bie jashtë, do të jetë e mundur të transferoni para në bilanc ose të filloni një turne rreziku për të rritur shumën në x2.

Opsionet kryesore:

  • Mënyra e përshpejtuar;
  • Lojë automatike;
  • Butona për instalimin e një basti;
  • Mbyllje e tingullit;
  • Konfigurimi i grafikëve;
  • Niveli shtesë me Frispins.

Për të kuptuar lojën më të hollësishme, për t’u njohur me kontrollin dhe ndërfaqja do të ndihmojë versionin falas të tokave me fat. Një lojë e rehatshme dhe e përshtatshme ofrohet jo vetëm në një kompjuter, por edhe pajisje mobile.

Raundi i bonusit në tokat me fat

Me vlerë të veçantë është raundi me frispins. Për nisje, do t’ju duhet të trokisni të paktën tre karaktere të shpërndara. Ato mund të shfaqen në asnjë qelizë, dhe nuk janë të lidhura me linjat e çmimeve. Karakteristika kryesore e rrotullimeve të lira – Një shumëzues tjetër. Nëse fitoni pesë rrotullime, sistemi do të caktojë një X10 të shumëfishtë. Kur pesë shpërndarjet bien, do të jetë e mundur të shpenzoni 20 frispins me një shumëzues H2.

Endorfinë

Makina nuk ka një turne bonus në kuptimin klasik. Imazhet standarde do të bien, nuk do të jetë e mundur të ndryshoni madhësinë e normës dhe numrin e linjave të çmimeve. Kur Wild shfaqet në ekran, kjo menjëherë do të rrisë sasinë e fitimeve në gjysmë. Dobësia është se ju nuk mund të fitoni rotacione shtesë falas.

Funksionet e makinerisë

Zhvilluesi lëshon makinat klasike të lojërave elektronike që nuk janë shumë të ndryshme nga njëra -tjetra. Nëse mekanika është pak më ndryshe, atëherë nuk ka funksione. Gjithçka ziej në raund me frispins dhe shumëzues. Когда пявится миним po. Tani do të përdoren kurrizin falas, por më të rëndësishëm – Ekziston një probabilitet i madh, për të fituar një shumëzues – E egër duhet të bjerë jashtë.

Simbol «I egër» Paraqitur në formën e një vajze elegante leprekon. Një sekuencë e dy fotografive do të sjellë pagesa. Nëse shfaqet një shenjë, ajo automatikisht do të zëvendësojë një pamje të panevojshme për të marrë një kombinim fitues – Shuma fituese menjëherë dyfishohet. «I egër» i aftë për të zëvendësuar çdo shenjë përveç Skatter.

Si të Luaj

Gameplay është reduktuar në formimin e kombinimeve fituese. Vendosni normën e përshtatshme në 250 dollarë dhe vendosni për numrin e linjave të çmimeve. Për të thyer shpejt një çmim të parë, lejohet të aktivizohet mënyra turbo. Ekziston një lojë automatike dhe ju mund të ndaloni në mënyrë të pavarur rrotullimin e baterive në çdo kohë.

Vëmendje e veçantë duhet t’i kushtohet certifikatës me tabelën e pagesës. Tabela është dinamike, e cila është e dukshme për sa i përket ndryshimeve në koeficientët, në varësi të madhësisë së normës. Mos harroni aftësinë për të konfiguruar grafikat për veten tuaj dhe të fikni tingullin. Për të analizuar seancën e lojës, duhet të shikoni në skedën «Statistikë», ku paraqiten të gjitha barazimet e mëparshme.

Karakteret e makinerive të tokave me fat

Grafikat shumëngjyrëshe janë të kombinuara në mënyrë të përkryer me personazhet që shfaqen në ekran. Shumica e fotografive shoqërohen me sukses dhe garantojnë pagesa të mira.

Simbolet

X3

X4

X5

Lopa/Llamba Magjike e Zotit

25

100

750

Kuaj

pesëmbëdhjetë

100

400

Monedhë

dhjetë

pesëdhjetë

250

Karakteret e kartave J, Q, 10, 9

5

25

100

Simboli i kartës K

5

pesëdhjetë

100

Simboli i kartës a

dhjetë

pesëdhjetë

125

Tërfil

dhjetë

75

250

Vajza Leprekon (e egër, e shpërndarë)

200

2,000

3,000

Tipar dallues i makinës slot – Shpërndarë dhe i egër, kjo është e njëjta shenjë. Nëse e para fillon raundin me Frispins, atëherë e dyta, ka funksionin e zëvendësimit.

Makinë slot RTP

Tema e slot është larg nga më origjinale, por ka mekanikë dhe opsione interesante. Ju mund të fitoni sasi të ndryshme të Frispins me faktorë të ndryshëm, të trokisni shenja speciale dhe të merrni një shans për të fituar në lojë për dyfishim. Lehtë për të zotëruar ndërfaqen dhe për të kuptuar menaxhimin. Grafika, megjithëse jo më spektakolare, kompensohet nga koeficienti i lartë i RTP në shumën 96%.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira