Twisted Sister

Karakteristikat e lojës

Tema e motrës së përdredhur nga Play’n Go është e lidhur me grupin legjendar metalik të viteve të kaluara. Falë fitimeve të grupeve dhe mekanikës së shkatërrimit të baterive, kjo slot përfshin funksione të shkëlqyera dhe një lojë bonus.

Kjo është një makinë elektronike me gjashtë rreshta dhe gjashtë daulle. Në rrjetin e lojës 6×6, kombinimet fituese formohen nga grupe të të njëjtëve personazhe në vend që të fitojnë linja.

Ju mund të luani makinën e lojërave të lojërave të lojërave në kazino online Kazino rabona.

Funksionet e bonusit të slot motrës së përdredhur

Lojërat e rrjetit të lojërave të lojërave karakterizohen nga një mekanik i shkatërrimit të daulleve, e cila përdoret gjithashtu në makinën e motrës së përdredhur të motrës së përdredhur.

Në praktikë, kjo do të thotë që personazhet fitues hiqen nga bateritë çdo herë kur paguajnë një fitore, dhe ikonat e reja bien në vendin e tyre. Simbolet e reja sjellin çmime të ndryshme për lojtarin, dhe kjo përsëritet derisa fitimet të mbarojnë.

Funksionet e bonusit të slot gjithashtu varen shumë nga mekanika e tij e veçantë e lojës. Simboli i babait të zemëruar vepron si një xhaketë dhe mund të zëvendësojë çdo ikonë tjetër kur është e nevojshme të formohen kombinime fituese. Të gjithë personazhet e babait të zemëruar që marrin pjesë në kombinime fituese janë mbledhur në banakun brenda lojërave.

Në çdo raund të pabanuar të lojës kryesore, ju gjithashtu mund të shtoni dy simbole të egra të rastësishme në rrjet për të rritur shanset për të fituar. I njëjti simbol i babait të zemëruar vepron gjithashtu si shpërndarës, dhe katër simbole të tilla aktivizojnë lojën e bonusit ne’Nuk do ta marr.

Lojë bonus

Siç është përmendur tashmë, katër personazhe të babait të zemëruar aktivizojnë lojën e përdredhur të motrës. Si rezultat, rrjeti i lojës çlirohet nga ikonat themelore dhe fillon raundi i ri me simbolin mega band me të cilin shfaqja e të cilave heq të gjitha ikonat e babait të zemëruar nga rrjeti. Simboli Mega Band do të kalojë në ikonat e babait të zemëruar dhe do t’i shkatërrojë ato një nga një.

Funksione të tjera të veçanta

Përveç njehsorit të zemërimit, motra e përdredhur ka një banak të rimbushjes së kitarës, e cila është rimbushur sa herë që fitoni. Kur njehsori i boot mbushet në pesë divizione, pasi të paguajë fitimet, një nga funksionet e mëposhtme të diapazonit mund të aktivizohet:

• Funksioni i ulërimës: Të gjitha simbolet që rrethojnë ikonën e zgjedhur janë shkatërruar.

• Shko Funksioni i egër: Të gjitha si ikonat kthehen në karaktere të egra.

• Funksioni i Shoqatës: Të gjitha simbolet ndryshojnë vlerën e tyre në ikona me pagesa më të larta.

RTP dhe paqëndrueshmëria

Motër e përdredhur — Luaj me paqëndrueshmëri mesatare dhe RTP 96 afatgjatë 96.20%.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira