Rishikimi i kazinosë Rabona 2023

Kazinoja Rabona është një ofrues unik i librave sportiv dhe kazinove që u ofron përdoruesve një përvojë të shkëlqyer lojrash. Ka mijëra ngjarje sportive në dispozicion, dhe ato vijnë me shanse të larta. Nëse ju pëlqen bastet në futboll, tenis, hokej ose basketboll, dijeni se këtu do të gjeni çdo turne si dhe kampionatin që po zhvillohet në këtë moment. Të gjitha lojërat elektronike më të fundit, si dhe ato më të njohurat mund të luhen në Rabona. Të furnizuara nga ofruesit kryesorë të lojërave, ato janë të gjitha të drejta, kështu që lojtarët do të shijojnë plotësisht rrotullimin në bobina. Ka shumë për të thënë për Rabonën, ndaj le ta zbulojmë!

Bonus:500 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100% deri në 500 dollarë
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Përshkrimi dhe funksionaliteti i faqes në internet

faqe rabona

Rabona është një kazino dhe libër sportiv online me klas, që shfaq lojërat dhe promovimet në një sfond të errët, me thekse të kuqe.

Menuja është në krye të faqes dhe përfshin Librin Sportiv, Bastet Live, Garat me Kuaj, Sportin Virtual, Kazinonë, Kazinonë Live, Lojëra të Shpejtë, Promovime dhe Turne. Duke lëvizur faqen, lojtarët do të kenë një ndjenjë të kazinosë duke parë disa oferta, ngjarje kryesore dhe fituesit më të fundit.

Faqja e internetit ngarkohet shpejt dhe të gjitha ngjarjet sportive të paraqitura në Bastet Live janë në kohë reale. Rabona është gjithashtu e lehtë për të lundruar. Të gjitha informacionet që një përdoruesi mund t’i duhet ose dëshiron të dijë për kazinonë mund të gjenden në fund të faqes kryesore. Rreth Rabona, Na kontaktoni, FAQ, Termat dhe Kushtet, Lojëra e Përgjegjshme, Politika e Privatësisë dhe seksione të tjera mund të aksesohen.

Bonuset

promovime rabona

Ka kaq shumë promovime në Rabona, saqë është e vështirë të zgjedhësh vetëm një. Ato janë të ndara në kazino dhe në sport, kështu që le t’i hedhim një sy marrëveshjeve që mund ta bëjnë këdo të pasur në një çast!

Promovimet e kazinosë

 • Bonus i mirëseardhjes 100% deri në 500 EUR plus 200 rrotullime falas dhe 1 Gaforre bonus
 • Drops & Wins Slots 9,000 EUR
 • Rifresko javore 50 rrotullime falas
 • Merrni Çmimin deri në 1000 EUR
 • Kërkimi i Pasurisë
 • Cashback javor 15% deri në 3000 EUR
 • Live Cashback 25% deri në 200 EUR
 • Bonusi i rifreskimit të fundjavës 700 EUR plus 50 rrotullime falas.

Promocione sportive

 • Bonusi i depozitës së parë deri në 100 EUR
 • Bonus emocionues i garave me kuaj prej 200% deri në 50 EUR
 • Freebet në mesjavë 50% deri në 50 EUR
 • 200% bast NFL dhe merrni deri në 50 EUR
 • Bast falas VIP çdo ditë 50% deri në 500 EUR
 • NFL Parlay 10% Boost
 • 50% Bonus i rifreskimit javor
 • Bonus i kthimit të parave deri në 500 EUR
 • Shanset e rritura pa marzh.

Lojtarët e Rabona gjithashtu mund të fitojnë çmime të mëdha duke u bashkuar në turne. Ekzistojnë dy lloje të garave në të cilat mund të hyni, duke rrotulluar në lojëra elektronike ose duke luajtur lojëra të Kazinosë Live.

Ofruesit e lojërave

ofruesit e lojërave rabona

Të gjitha lojërat e disponueshme në Rabona janë nga ofruesit e licencuar të lojërave, kështu që lojtarët mund të jenë të sigurt se ose ata rrotullohen në një slot ose vendosin një bast live në lojërat e tavolinës, drejtësia e të gjitha lojërave është e dhënë.

Ka shumë ofrues të njohur, kështu që nëse një përdorues dëshiron të luajë lojëra nga një ofrues i caktuar, ai thjesht mund të klikojë mbi emrin. ELA Games, Netent, Pragmatic, Push Gaming, PlayNGo, Evolution, Spinomenal dhe Quickspin janë vetëm disa nga mendjet e shkëlqyera që krijojnë lojëra elektronike emocionuese dhe lojëra tavoline.

Slots

lojëra elektronike rabona

Pokies në internet janë disa nga zgjedhjet më të njohura për të kaluar një kohë të mirë dhe në Rabona, lojtarët do të gjejnë pothuajse 5000 prej tyre.

Ato vijnë me tema të ndryshme, numrin e rrotullave dhe veçoritë, kështu që nëse jeni në humor për disa rrotullime, shikoni këtë kategori.

Tema Lojë
Aventurë
 • Libri i të Vdekurve
 • Libri i sekreteve
 • Mega Kapja më e Madhe
Perëndimi i egër
 • Vrima e plumbave
 • Big Bucks Bandits Megaways
Fantazi
 • Princesha Elven
 • Vilk dhe Kuqja e Vogël
Frutat
 • 40 Shtatë të mbinxehur
 • Juicy Wilds Hyper Jump
Zotat
 • Portat e Olimpit
 • Titan’s Rising
 • Frutat opal

Lojëra tavoline

lojëra tavoline rabona

Mbi 200 lojëra tavoline mund të gjenden në Rabona dhe ato janë nga ofruesit e lojërave si Netent, Spribe dhe Evolution, kështu që lojtarët me siguri do të shijojnë një lojë të mirë rulete, pokeri ose blackjack.

Kazino live

kazino live rabona

Për një rritje të adrenalinës dhe mundësinë për të fituar një çmim të madh, lojtarët e fatit kanë mundësinë të vendosin baste live në një sërë lojërash live.

 • Pragmatike Live: Sweet Bonanza Candyland/ Mega Sic Bo/ Speed ​​Roulette/ Speed ​​Blackjack/ Roulette Lobby, etj.
 • Evolucioni: XXXTreme Lightning Roulette/ Club Royale Blackjack/ Crazy Time/ Monopoly Live/ Mega Ball 100x, etj.
 • Swintt: Tiger Bonus Baccarat/ Ruletë/ Baccarat/ etj.

Libri sportiv

rabona sportbet

Rabona është i njohur për t’u ofruar lojtarëve opsione të shumta bastesh me shanse të larta, kështu që nuk është çudi që seksioni i librit sportiv të faqes përditësohet vazhdimisht. Përdoruesit mund të kërkojnë për një ngjarje sportive ose duke shfletuar ligat më të mira, ose duke parë menynë për ndeshjet që po zhvillohen në futboll, pingpong, basketboll, boks etj.

Të gjitha garat kryesore janë renditur në të majtë të ekranit: UEFA Champions League, Premier League, LaLiga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, TT Elite Series, NFL, MLB etj.

Përveç sporteve, lojtarët e Rabona mund të shijojnë edhe garat me kuaj dhe sportet virtuale.

 • Gare me kuaj

Këtu, ju mund të vendosni baste në qindra ngjarje të garave me kuaj dhe madje mund të shijoni transmetimin e drejtpërdrejtë.

 • Sportet virtuale

Ka një numër sportesh virtuale në dispozicion: V-League, V-Euro, V-World Cup, V Football, V Tennis Inplay, dhe lista vazhdon.

Versioni celular

rabona apk

Për shkak të një platforme lojrash më të mirë dhe lojërave të licencuara, faqja e internetit funksionon në mënyrë perfekte dhe mund të aksesohet nga të gjitha pajisjet.

Për më tepër, kazino online Rabona është e përputhshme me softuer të ndryshëm, kështu që pavarësisht nëse keni një softuer iPhone ose Android, dijeni se mund të luani gjithçka që dëshironi nga celulari juaj. Aplikacioni mund të shkarkohet direkt nga faqja e internetit duke skanuar kodin.

Procesi i regjistrimit

rabona reg

Procesi i regjistrimit është mjaft standard dhe nuk do t’ju marrë shumë nga koha juaj.

 1. Do të filloni duke shtuar një adresë emaili, një emër përdoruesi dhe një fjalëkalim.
 2. Hapi i dytë kërkon informacion shtesë si emri, mbiemri, ditëlindja, shteti, monedha, adresa, kodi postar, qyteti dhe numri i telefonit.
 3. Gjithashtu, mos harroni të kontrolloni kutinë për të marrë bonuse, lajme dhe promovime nga çdo kanal komunikimi. Shumë oferta të shkëlqyera që Rabona krijon, dërgohen me email dhe SMS.

Depozitim dhe tërheqje

mënyrat e pagesës rabona

Dhjetra ofrues të verifikuar pagesash e bëjnë procesin e depozitimit dhe tërheqjes si një copë tortë. Megjithëse koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa, shuma maksimale që mund të depozitoni dhe tërhiqni mund të ndryshojë. Monedhat kripto, kuletat virtuale dhe kartat e kreditit janë një opsion, por mbani në mend se kjo e fundit mund të zgjasë më shumë për shkak të bankës.

Këtu janë disa shembuj të mënyrave të pagesës: Neteller, MiFinity, bitcoin, tether, ripple, Ethereum, Litecoin dhe Mastercard.

Mbështetje

gara me kuaj rabona

Ka 3 mënyra për të marrë informacion nga kazino:

 • Live Chat – disponohet 24/7, qendra e thirrjeve mund të kontaktohet në çdo kohë. Ato janë të dobishme dhe efikase.
 • Email – nëse nuk keni nevojë për një përgjigje urgjente në lidhje me një çështje, mund të dërgoni gjithashtu një email në [email protected]. Koha e përgjigjes është më pak se 45 minuta.
 • FAQ – në këtë faqe janë paraqitur çështjet dhe pyetjet më të zakonshme. Mos ngurroni ta shikoni!

Pro dhe kundra

Të mirat:

 • Kazino ofron mijëra lojëra.
 • Libri sportiv mbulon të gjitha ngjarjet sportive në botë.
 • Lojtarët mund të vendosin baste në garat me kuaj me shanse të mëdha.
 • Rabona ka një aplikacion, kështu që lojtarët mund të kalojnë mirë edhe nga celulari i tyre.
 • Ka promovime për lojërat e kazinosë dhe baste falas për sportet.
 • Kazinoja është e lehtë për t’u lundruar dhe ofron një përvojë të shkëlqyer përdoruesi.

Disavantazhet:

 • Duhet të abonoheni në buletinin e tyre nëse doni të merrni oferta shtesë.
 • Transmetimi i drejtpërdrejtë nuk është i mundur pa depozituar fonde në llogarinë tuaj.

konkluzioni

Pasi hulumtuam kazinonë Rabona dhe lexuam komente të shumta në internet, kemi zbuluar se në përgjithësi, është një ofrues i mrekullueshëm i kazinove dhe librave sportiv.

Ata kanë shumë promovime, në kazino dhe sporte, kështu që lojtarët mund të rrisin shanset e tyre të fitimit duke pretenduar ndonjë prej tyre. Ofertat e mirëseardhjes, bonuset, rrotullimet falas, kthimet e parave, bastet falas dhe jackpot-et mund të shihen në faqen e Promocioneve.

Rabona ka lojëra elektronike, sporte virtuale, kazino live, gara me kuaj dhe baste sportive. Kjo do të thotë që ju mund të vini bast për gjithçka dhe të provoni fatin tuaj në bobina, pa pasur nevojë të shkoni në një kazino tjetër.

Fakti që është i licencuar dhe ka një qendër të mirë mbështetëse e bën atë një platformë të besueshme kazinoje dhe lojërash.

FAQ

Çfarë licence ka kazinoja?
Po sikur faqja të mos jetë e disponueshme?
A ka ndonjë baste në eSports?
Si mund të luaj falas?
Kush mund të shijojë bonuset e kazinosë?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

Çfarë licence ka kazinoja?
Rabona mban numrin e licencës 8048/JAZ dhe është i autorizuar nga Qeveria e Curacao.
Po sikur faqja të mos jetë e disponueshme?
Faqja e internetit Rabona mund të aksesohet në çdo kohë dhe nga çdo pajisje. Nëse keni probleme, ju lutemi kontaktoni Mbështetjen.
A ka ndonjë baste në eSports?
Sigurisht! Në kategorinë Virtual Sport, do të gjeni V-Football, V-Baseball Inplay, V-Dogs, Virtual NBA dhe shumë të tjera.
Si mund të luaj falas?
Ka shumë lojëra që mund të luhen në modalitetin demo. E vetmja gjë është se çdo fitore që merrni, nuk do të jeni në gjendje ta tërhiqni atë.
Kush mund të shijojë bonuset e kazinosë?
Çdo përdorues i regjistruar mund të kërkojë bonuse kazinoje, si dhe rrotullime falas dhe kthim parash.