Rishikimi i kazinosë Wildz 2023

Kazino online Wildz u krijua relativisht kohët e fundit, në 2019, e menaxhuar nga Rootz Limited. Por, pavarësisht kësaj, platforma tashmë mund t’u ofrojë klientëve të saj softuer ekskluzivisht të licencuar dhe të provuar, mbështetje gjatë gjithë orarit, një gamë mjaft të gjerë makinash slot dhe një program bujar besnikërie. Dhe vetë faqja zyrtare është zbukuruar kryesisht me ngjyra të ndezura dhe shoqërohet me një logo rrufeje.

Bonus:100% bonus deri në 500 €
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100% bonus deri në 500 €
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Bonusi i kazinosë Wildz

Lojtarët e rinj mund të përfitojnë nga oferta e mirëpritur e kazinosë, e cila përfshin si rrotullime falas ashtu edhe bonuse të depozitës së parë. Kur bëni një depozitë, jepet një bonus 100% (deri në 560 dollarë për llogari) dhe 200 rrotullime falas për të luajtur lojëra elektronike të ndryshme, falë të cilave organizata po përpiqet të tërheqë klientë të rinj.

wildzsite

Menjëherë pas depozitimit të parë, lojtari i kumarit merr 25 rrotullime falas për të luajtur në një makinë me temë specifike. Rrotullimet e mbetura falas i kreditohen llogarisë së tij brenda 8 ditëve, për lojëra elektronike të tjera të lojërave. Sidoqoftë, për të tërhequr fondet e bonusit, do t’ju duhet t’i vendosni ato me bastin e duhur.

Programi i Besnikërisë së Kazinosë

Në Wildz Casino, mund të gjeni jo vetëm një dhuratë mirëseardhjeje për fillestarët, por edhe një sërë ofertash të tjera bujare. Kështu, për shembull, faqja e lojërave të fatit ofron llojet e mëposhtme të shpërblimeve për klientët e saj:

 • Për përfundimin e regjistrimit – ju lejon të merrni një bonus pa depozite për regjistrim në shumën prej $20. Për ta bërë këtë, duhet të hapni dhe verifikoni llogarinë tuaj.
 • Një dhuratë e mirëseardhur prej 500 dollarësh për depozita dhe 200 rrotullime falas në lojëra elektronike të zgjedhura.
 • Treguesi – me rritjen e nivelit të lojtarëve, lojtarët do të jenë në gjendje të provojnë fatin e tyre në një mini-slot të veçantë që jep dhurata unike.
 • Shpejtësia e dyfishtë – herë pas here bëhet e mundur të rritet numri i shpërblimeve me 2 herë, për këtë ju vetëm duhet të klikoni në butonin përkatës.
 • Nivelet – ju lejon të merrni rrotullime falas në lojërat tuaja të preferuara dhe shumë më tepër.
 • Kthim parash deri në 20% për klientët e rregullt – rimbursim i pjesshëm i fondeve të humbura.

Gjithashtu, kazinoja online mban rregullisht promovime të ndryshme dhe kënaq klientët e saj me dhurata të këndshme, të cilat mund të gjenden në faqen zyrtare të Wildz. Dhe, në përputhje me të gjitha rregullat, lojtarët do të jenë në gjendje të transferojnë fonde në llogarinë kryesore dhe t’i tërheqin ato nga bilanci.

Regjistrimi dhe verifikimi

Për t’u regjistruar në Wildz, nuk kërkon shumë kohë, dhe përveç kësaj, është jashtëzakonisht e thjeshtë për t’u bërë. Para së gjithash, duhet të shkoni te burimi zyrtar dhe më pas të bëni gjithçka sipas algoritmit të mëposhtëm:

 1. Klikoni butonin “Regjistrohu” ose “Regjistrohu Tani”.
 2. Fusni adresën tuaj të emailit dhe krijoni një fjalëkalim të fortë.
 3. Plotësoni një pyetësor të shkurtër (emri, adresa, data e lindjes, konfirmoni marrjen e një dhurate mirëseardhjeje).
 4. Regjistrimi ka përfunduar. Tani ju duhet të rimbushni bilancin tuaj, të merrni një shpërblim dhe të filloni të luani për para të vërteta.

wildzreg

Kështu, procesi i regjistrimit në faqen e internetit të kazinosë online nuk do të zgjasë më shumë se 3-5 minuta, por për të filluar tërheqjen e fondeve tuaja, do t’ju duhet të konfirmoni të dhënat tuaja personale. Ju mund të kaloni verifikimin menjëherë pas krijimit të një llogarie ose në çdo kohë të përshtatshme përpara se të tërhiqni paratë e fituara. Përveç kësaj, administrata Wildz kërkon të dhënat personale të mëposhtme për të identifikuar klientët:

 • Karta e identitetit (pasaportë ose patentë shoferi).
 • Verifikimi i adresës së banimit (fatura e shërbimeve ose pasqyra bankare).
 • Konfirmimi i mënyrës së pagesës (portofolin elektronik ose burim tjetër pagese).

Zakonisht, procedura e verifikimit nuk zgjat më shumë se një ditë pune dhe menjëherë pas përfundimit të saj, lojtarët e fatit kanë mundësinë të tërheqin para nga llogaria.

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë Wildz

Administrata e kazinosë Wildz ka zhvilluar versionin më të përshtatshëm celular për përdoruesit e saj, i cili ju lejon të jeni gjithmonë në linjë dhe të hyni në platformë në çdo kohë të përshtatshme. Gjëja më e rëndësishme është një lidhje e qëndrueshme në internet. Versioni celular ka një ndërfaqe të përshtatshme dhe të thjeshtë, ngarkon shpejt çdo faqe, mbështet të gjitha pajisjet moderne dhe karakterizohet nga funksionimi i qëndrueshëm.

wildzapk

Ekziston gjithashtu një aplikacion i veçantë celular i kazinosë në internet që mund të shkarkohet për sistemet operative iOS dhe Android. Për ta shkarkuar atë, thjesht shkoni në dyqanet zyrtare të pajisjes dhe prisni që instalimi të përfundojë. Përveç kësaj, ju mund të shkarkoni aplikacionin nga faqja jonë e internetit, e cila ofron një softuer jashtëzakonisht të besueshëm të versionit të fundit. Versioni celular praktikisht nuk është i ndryshëm nga ai i desktopit, përveç numrit të reklamave dhe vendndodhjes së seksioneve kryesore. Tabela – një përmbledhje e versionit celular dhe aplikacionit Wildz

Veçoritë Versioni celular Aplikacion
Shkarko Jo e nevojshme. Për të vizituar burimin, thjesht duhet të shkoni te shfletuesi. Në dyqanet zyrtare të pajisjeve celulare. (App Store dhe Play Market). në faqet tematike.
Cilat pajisje mbështet Të gjithë telefonat inteligjentë dhe tabletët modernë. Telefonat inteligjentë dhe tabletët e bazuar në Android dhe iOS.
Pasqyrë Lojtarët kërkojnë në mënyrë të pavarur. Vetë platforma zgjedh një burim alternativ.
Përparësitë Nuk ka nevojë të shkarkoni softuer shtesë, punë e shpejtë, qasje e vazhdueshme. Ngarkimi më i shpejtë i faqes, njoftimet, aftësia për të luajtur në çdo kohë.
Dallimi nga versioni i desktopit Pothuajse identike, përveç optimizimit të faqeve për pajisjet mobile. Paraqitje më e përshtatshme e menusë, më pak reklama.
Navigimi Seksione të ngjashme të faqes kryesore. Seksione të ngjashme të faqes kryesore.
Stimujt Dhuratë mirëseardhjeje, kthim parash, për regjistrim dhe promovime të tjera. Mundësia për të marrë një dhuratë për shkarkimin e aplikacionit.
Software lojërash Përshtatur me ekranet e pajisjeve mobile. Përshtatur me ekranet e pajisjeve mobile.

Makinat e fatit të kazinosë

Në faqen e kazinosë në internet mund të gjeni më shumë se 500 lojëra elektronike të lojërave, të cilat i lejojnë edhe lojtarit më të zellshëm të kumarit të bëjë një zgjedhje. Për më tepër, koleksioni i automatëve azhurnohet dhe mbështetet vazhdimisht nga zhvilluesit, gjë që konfirmon edhe një herë besueshmërinë e organizatës. Kështu, për shembull, midis lojërave të paraqitura, përdoruesit mund të gjejnë klasike, tmerre dhe madje edhe opsione veprimi, gjë që ka zgjeruar ndjeshëm rrethin e klientëve të kazinosë.

wildzslots

Kategoritë e lojërave elektronike të lojërave:

 • makinat klasike të lojërave elektronike;
 • lojëra elektronike moderne për video;
 • lojëra elektronike progresive jackpot;
 • slot machines me funksion blerjeje.

Por, përveç automatëve, organizata ofron edhe lojëra të ndryshme tavoline, video poker dhe kazino live, në mënyrë që absolutisht të gjithë të gjejnë argëtim të përshtatshëm për veten e tyre. Shumica e lojërave janë paraqitur në disa versione dhe janë të disponueshme për t’u luajtur në modalitetin “demo”, i cili ju lejon të provoni një ose një makinë tjetër, si dhe të provoni taktika të ndryshme.

E bute

Administrata Wildz përpiqet të punojë ekskluzivisht me ofrues të besueshëm dhe të besueshëm në industrinë e lojërave, në mënyrë që klientët e sajtit të mund të përdorin vetëm softuerin më të mirë. Të gjitha kompanitë e paraqitura janë ekskluzivisht ato kryesore, të cilat janë të angazhuara si në zhvillimin e makinave të reja, ashtu edhe në mbështetjen e automateve të vjetra. Por, midis të gjithë prodhuesve, mund të dallohen veçanërisht këto:

 • Elk Studios.
 • Microgaming.
 • Netent.
 • lojë pragmatike.
 • Lojëra në kohë të mëdha.
 • Play’N Go.
 • Lojëra me Tigër të Kuq.

Kështu, klientët e kazinosë mund të renditin lojërat e propozuara nga një ofrues specifik, gjë që e bën navigimin në faqe edhe më të përshtatshëm. Përveç kësaj, të gjitha organizatat e përfaqësuara përditësojnë rregullisht faqen e internetit me produkte të reja, të cilat mund të gjenden në seksionin përkatës të faqes zyrtare të internetit.

Kazino live

Në kazinonë online Wildz, lojtarët e fatit do të mund të gjejnë një seksion të veçantë ku do të kenë mundësinë të luajnë me lojtarë dhe krupierë të vërtetë nga e gjithë bota. Janë lojëra të drejtpërdrejta që ju lejojnë të ndiheni si në një kazino të vërtetë pa lënë shtëpinë tuaj. Në të njëjtën kohë, duhet kuptuar se konfidencialiteti do të garantohet, pasi lojtarët nuk e shohin njëri-tjetrin. Në seksionin e lojërave të drejtpërdrejta, klientët do të mund të luajnë blackjack, poker, ruletë dhe baccarat, gjë që mundëson një eksperiencë të paharrueshme dhe thjesht të shijojnë lojën.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Faqja e lojërave të fatit Wildz filloi ekzistencën e saj relativisht kohët e fundit, por tashmë ka shumë për t’u ofruar klientëve të saj. Kështu, për shembull, gjëja e parë që ju bie në sy është një faqe interneti e dizajnuar mirë me një plan urbanistik të thjeshtë për navigim më të lehtë. Për më tepër, ia vlen të theksohet një përzgjedhje e madhe lojërash, një program bujar besnikërie dhe një shërbim mbështetës klientësh me cilësi të lartë që funksionon gjatë gjithë kohës. Përfitime të tjera të Wildz Casino përfshijnë:

 • regjistrim i shpejtë dhe i lehtë;
 • marrja e rrotullimeve falas të bonusit;
 • sistem unik shpërblimi;
 • prania e një funksioni spinback;
 • mundësi për të luajtur kazino live.

Disavantazhet e faqes së lojërave të fatit mund t’i atribuohen vetëm faktit se ka disa mundësi të kufizuara për mbështetjen e klientit. Përveç kësaj, nuk ka asnjë mundësi për të përfunduar baste sportive në faqen zyrtare. Sidoqoftë, një numër i madh avantazhesh padyshim që mbulojnë këto të meta të vogla dhe e bëjnë lojën vetëm më të arritshme.

Banka, metodat e inputit dhe outputit

Wildz Casino punon me një numër të madh vendesh dhe për këtë arsye ofron një numër mjaft të madh mënyrash për të depozituar dhe tërhequr fonde. Kështu, për shembull, për të rimbushur një llogari lojrash, përdoruesit mund të përdorin sistemet e mëposhtme të zakonshme në platformën online:

 • Skrill.
 • Neteller.
 • ecoPayz.
 • Viza.
 • mastercard.
 • paysafecard.

Për të tërhequr fonde, disponohen një numër më i vogël sistemesh, por ato janë më të njohurat (Visa, MasterCard, ecoPayz, Skrill dhe Neteller). Administrata e kazinosë përpiqet të përpunojë kërkesat për tërheqje të fondeve çdo ditë dhe e bën këtë brenda pak orësh. Por, ekziston një kufizim i caktuar që vlen për shumën minimale dhe maksimale. Për t’u njohur me kufijtë e lejueshëm, thjesht shkoni në seksionin përkatës ose sqaroni këtë pikë në mbështetjen teknike.

Shërbimi mbështetës

Nëse lojtarët kanë ndonjë problem ose pyetje, mund të merrni ndihmën e ekipit të mbështetjes së klientit. Wildz Casino ka rekrutuar agjentë jashtëzakonisht miqësorë dhe të dobishëm që punojnë 24/7 dhe janë gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar. Për të kontaktuar mbështetjen, thjesht duhet të shkruani në një bisedë të drejtpërdrejtë dhe të prisni përgjigjen e operatorit. Nëse keni nevojë të bashkëngjitni ndonjë shtojcë në këtë rast, mund të përdorni e-mail.

Gjuhët e disponueshme në faqen e internetit të kazinosë Wildz

Platforma e lojërave mbështet disa opsione gjuhësore, gjë që ka tërhequr përdorues nga e gjithë bota. Kështu, për shembull, në dispozicion: anglisht, gjermanisht, finlandisht, frëngjisht dhe norvegjez, të cilat janë gjuhët më të përdorura në çdo cep të botës. Kështu, kazinoja online përpiqet të zgjerojë numrin e përdoruesve dhe e bën lojën më të përshtatshme.

Monedhat e disponueshme

Kur bëhet fjalë për të luajtur për para të vërteta, ia vlen të kontrolloni se cilat monedha mbështet Wildz Casino. Në fund të fundit, në fakt, asnjë nga lojtarët e fatit nuk dëshiron të futet në një situatë ku nuk mund të tërheqë fondet e fituara me ndershmëri. Kështu, organizata ofron monedhat e mëposhtme për tërheqje dhe rimbushje të llogarisë – EUR, SEK, NOK, CAD dhe USD. Dhe, përkundër faktit se faqja është e kërkuar në të gjithë botën, ajo nuk është e disponueshme në MB dhe Suedi, pasi nuk përputhet me rregullat e këtyre vendeve.

Liçensë

Wildz Casino operon sipas një licence të përshtatshme të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Kështu, lojtarët janë të garantuar të marrin drejtësinë e të gjitha lojërave të ofruara dhe një përvojë të këndshme lojërash. Dhe, përdorimi i teknologjisë më të fundit SSL ju lejon të mbroni me besueshmëri të dhënat financiare të klientëve dhe të parandaloni mashtrimin.

FAQ

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time?
Për të kaluar verifikimin e llogarisë, duhet të konfirmoni identitetin, adresën dhe mënyrën e pagesës. Kështu, lojtari duhet t’i sigurojë administratës pasaportën ose kartën e identitetit, faturën e shërbimeve me adresën dhe pasqyrën e llogarisë.
Kërkesat për bonus dhe bast
Për të marrë një bonus ose për të bërë një marrëveshje, duhet të ndiqni me përpikëri rregullat e parashikuara. Kështu, për shembull, për të marrë një dhuratë mirëseardhjeje, do t’ju duhet të regjistroheni në sit, të rimbushni bilancin dhe të rifitoni fondet e marra me bastin e specifikuar.
A mund të luaj falas në kazino?
Po, faqja e lojërave të fatit ofron një mundësi të tillë. Për ta bërë këtë, përdoruesi duhet të zgjedhë slotin që i pëlqen dhe të klikojë në lojë në modalitetin “demo”.
A është Wildz Casino miqësore me celularin?
Platforma online mbështet pajisje të ndryshme celulare. Mund të shkoni në versionin celular të faqes ose të shkarkoni një aplikacion të veçantë. Falë kësaj, klientët e kazinosë marrin akses të vazhdueshëm në lojëra dhe aftësinë për të luajtur në çdo vend të përshtatshëm.
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë
Deri në 3 ditë ndahen për përpunimin e transfertave bankare, ndërsa do të mundësohet tërheqja e fondeve në kuletat elektronike brenda 1 dite.

Tabela – Fakte të shpejta rreth kazinosë Wildz

data e krijimit 2019
Liçensë Autoriteti i Lojërave të Maltës.
Gjuhët Anglisht, gjermanisht, finlandisht, frëngjisht dhe norvegjez.
Monedhat EUR, SEK, NOK, CAD dhe USD.
Regjistrimi Lidhja e postës elektronike, tregimi i të dhënave personale.
Verifikimi Dëshmi identiteti (pasaportë, kartë identiteti, fatura komunale, pasqyrë bankare).
Versioni dhe aplikacioni celular Mbështet pajisjet celulare në sistemet operative iOS dhe Android.
Katalogu i lojërave Lojëra elektronike klasike, lojëra elektronike moderne për video, lojëra elektronike jackpot progresive, lojëra elektronike për blerje.
Avantazhet dhe disavantazhet Përparësitë përfshijnë regjistrimin e shpejtë dhe të lehtë, marrjen e rrotullimeve falas të bonusit, një sistem unik shpërblimi, praninë e një funksioni spinback, aftësinë për të luajtur në një kazino live. Disavantazhet janë pamundësia për të luajtur në disa vende.
Depozitimi dhe tërheqja e fondeve Skrill, Neteller, ecoPayz, Visa, MasterCard, Paysafecard.
Shërbimi mbështetës Funksionon 24/7 përmes bisedës ose emailit.
Kufizimet Për klientët e paverifikuar, nuk është e mundur të tërhiqen fondet e fituara. Basti i fondeve të bonusit kryhet në përputhje me një shumëzues të caktuar.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira
Comments: 2
 1. Conrad

  Për të qenë i sinqertë, kazino Wildz është mesatare, sepse shumë gjëra mungojnë. Por, nga ana tjetër, faqja funksionon në përputhje me një licencë të provuar dhe paguan 100% të fondeve të fituara. E kontrollova personalisht! Krahasuar me shërbimet e tjera të njohura, këtu nuk ka lojëra elektronike të mjaftueshme për lojëra.

  1. Janet Fredrickson (author)

   Vlen gjithashtu të përmendet se katalogu i lojërave nuk është aq i madh sa do të dëshironim, megjithëse ka diçka për të luajtur. Ekziston edhe një seksion me lojëra live, të cilat më pëlqeu veçanërisht. Bonuset janë gjithashtu mjaft të mira. Edhe pse do të doja më shumë oferta promocionale. Por, më e rëndësishmja, pagesa të qëndrueshme.