Rishikimi i kazinosë LeoVegas 2023

Portali Leovegas është i licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Kumari në Mbretërinë e Bashkuar. Faqja paraqet lojëra elektronike, një numër të madh lojërash tavoline, duke përfshirë ato me tregtarë të drejtpërdrejtë. Lojtarëve u jepet mundësia të marrin bonuse fillestare dhe të marrin pjesë në promovime të ndryshme besnikërie që mbahen për të gjithë përdoruesit e regjistruar. Mbështetet një numër i madh gjuhësh – të gjithë elementët e ndërfaqes janë përkthyer, përfshirë llogarinë personale.

Bonus:Deri në 1000 € në depozitë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
1000 €
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus
Liçensë MGA
Lojëra Slots, desktop, live
Monedha Dollarë, euro, paund sterlina, krona suedeze, marka gjermane etj.
Tërheqja e parave Deri në 5 ditë
Pa bonus depozite Vetëm me kod promocional
Mbështetje Bisedë

leovegassite

Bonuset

Kazinoja mban promovime të ndryshme besnikërie që lejojnë lojtarët të marrin rrotullime falas, fonde shtesë kur rimbushin një llogari dhe dhurata të ndryshme. Kushtet për dhënien e bonuseve tregohen në përshkrim: mënyra e aktivizimit, basti, softueri në të cilin funksionon avantazhi i marrë dhe nuanca të tjera. Shënim! Ngjarjet e bonusit janë të disponueshme vetëm për përdoruesit e regjistruar të Leo Vegas që kanë verifikuar llogarinë e tyre duke përdorur telefonin e tyre celular. Përveç bonuseve të ofruara në mënyrë të vazhdueshme, administrata e kazinosë mban gjithashtu promovime urgjente që janë të vlefshme për një periudhë të kufizuar. Informacioni për ngjarjet aktuale publikohet në faqen kryesore dhe në seksionin përkatës. Mos harroni të ndiqni njoftimet – kjo do t’ju ndihmojë të mos humbisni promovimet fitimprurëse! Përveç kësaj,

Programet e bonusit

Kazinoja mban ngjarjet e mëposhtme të bonusit për fillestarët: bonus pa depozite (10 rrotullime falas në Book of Dead), 20 rrotullime falas në Book of Dead pa bast (kur rimbushni një depozitë prej 100 euro ose më shumë), bonus ditor prej 5 falas rrotullime në Book of Dead ( përdoruesit shpërblehen rastësisht), mundësia për të fituar 50 rrotullime falas në lojërat e javës në rrjetet sociale, etj. Kontrolloni detajet e promovimeve të bonusit në përshkrime. Kushtet për dhënien e bonuseve mund të ndryshohen sipas gjykimit të administratës së kazinosë.

Regjistrimi dhe verifikimi

Regjistrimi i një llogarie është një parakusht për të luajtur për para në Leo Vegas. Mbajtësit e llogarisë mund të përdorin bonuse dhe të marrin pjesë në promovime të ndryshme besnikërie të ofruara nga administrata e kazinosë. Për të regjistruar një profil, duhet të plotësoni një formular për futjen e të dhënave personale, i cili aktivizohet duke shtypur butonin Hap llogari. Jepni informacionin e mëposhtëm:

 • Emri;
 • mbiemri;
 • e-mail;
 • Zgjidhni fjalëkalimin;
 • konfirmoni fjalëkalimin;
 • më pas futni numrin e telefonit celular me kodin e shtetit, të cilin duhet ta zgjidhni nga lista rënëse;
 • konfirmoni marrëveshjet me politikën e privatësisë dhe rregullat e kazinosë – kontrolloni kutitë “Unë pajtohem me termat dhe kushtet” dhe “Konfirmoj që kam lexuar dhe kuptuar Politikën e Privatësisë”;
 • zgjidhni mënyrën e marrjes së informacionit për promovimet dhe bonuset e vazhdueshme (e-mail, celular, etj.) duke shënuar kutitë përkatëse.

leovegasreg

Klikoni butonin Hapi tjetër dhe plotësoni pjesën tjetër të detajeve. Duke pasur parasysh shqetësimin që krijon pengesa gjuhësore, regjistrimi mund të marrë pak kohë, por edhe fillestarëve zakonisht u duhen jo më shumë se 5 minuta për të plotësuar formularin dhe për të kontrolluar dy herë të dhënat.

Shënim! Kur krijoni një llogari, është shumë e rëndësishme të jepni të dhëna reale personale – shtrembërimi i qëllimshëm ose aksidental i këtij informacioni do të çojë në vështirësi gjatë verifikimit! Identifikimi i identitetit të përdoruesit është i detyrueshëm në tërheqjen e parë të fitimeve.

Verifikimi shtesë kryhet sipas gjykimit të shërbimit të sigurisë, për shembull, kur tërhiqen shuma shumë të mëdha parash. Identiteti i lojtarit identifikohet nga pasaporta (fotot ose skanimet e dokumentit duhet të dërgohen në shërbimin e mbështetjes teknike). Verifikimi i të dhënave personale zgjat deri në 5 ditë pune, në varësi të ngarkesës aktuale të punonjësve të portalit të lojërave të fatit Leovegas. Regjistrimi në faqe lejohet për përdoruesit mbi 18 vjeç. Përveç kësaj, ekziston një kufi shtesë moshe që plotëson kërkesat e legjislacionit të vendit të banimit të lojtarit. Për shembull, nëse ka një ndalim ligjor për lojërat e fatit për personat nën 21 vjeç, atëherë një rregull i ngjashëm do të zbatohet edhe për faqen e internetit të kazinosë. Llogaritë e shkelësve të vegjël të rregullave bllokohen për një kohë të pacaktuar.

Versioni celular dhe aplikacioni Leovegas

Përdoruesve të Leovegas u jepet mundësia të luajnë në shfletues dhe në pajisjet celulare. Një version adaptiv ofrohet posaçërisht për iOS. Pronarët e pajisjeve në Android mund ta shkarkojnë aplikacionin. Funksionaliteti i të dy platformave i lejon lojtarët: të plotësojnë bilancin, të krijojnë kërkesa për tërheqje, të aktivizojnë bonuse, të marrin pjesë në turne dhe llotari, të luajnë falas dhe për para. Ndërfaqja e versionit celular perceptohet në mënyrë intuitive me një shikim, madje edhe nga ata përdorues të cilëve nuk u është dashur kurrë të kalojnë kohë në një kazino online më parë. Platformat për telefonat inteligjentë dhe tabletët kanë shumë përparësi:

 • konsumi ekonomik i trafikut (nuk keni nevojë të blini një paketë shtesë gigabajt nga një operator celular pas një seance të gjatë lojrash);
 • ndërfaqe e thjeshtë;
 • një numër i madh i lojërave të fatit;
 • gamën e plotë të bonuseve;
 • promovime speciale të besnikërisë për përdoruesit e versioneve celulare;
 • kërkesa të ulëta për komponentin e harduerit të pajisjeve mobile (funksionon në mënyrë të qëndrueshme edhe në pajisjet e viteve të kaluara).

leovegasapk

Lojtarët që përdorin aplikacionin nuk kanë nevojë të kërkojnë pasqyra ose të anashkalojnë kufizimet në mënyra të tjera, si p.sh. përdorimi i një VPN ose një përfaqësuesi. Versioni celular dhe ai kryesor i Leovegas përdor 1 llogari – nuk kërkohet regjistrim shtesë. Për të hyrë në versionin ose aplikacionin adaptiv, futni hyrjen dhe fjalëkalimin nga profili i regjistruar më parë. Për sa i përket funksionalitetit, të dy platformat janë plotësisht identike – kjo është një zgjidhje e përshtatshme, falë së cilës vizitorët e Leovegas mund të luajnë në çdo vend të përshtatshëm.

Makinat e fatit në faqen e internetit të Leovegas

Faqja paraqet një numër të madh lojërash kumari: lojëra elektronike, lojëra tavoline, bingo dhe live. I gjithë softueri mbështet modalitetin falas, përveç lojërave live. Simuluesit dhe risitë më të mira vendosen në seksionet përkatëse të sallës virtuale të kazinosë në internet.

leovegasslots

Koleksioni i lojërave elektronike të kazinosë Leovegas përfshin pajisje me tema të ndryshme: kinema, fantazi, misticizëm, perëndimi i egër, bizhuteri, fruta dhe stile të tjera vizuale. Seksioni i lojërave të tavolinës paraqet lloje të ndryshme të ruletit, baccarat, blackjack, poker, craps, sicbo dhe argëtime të tjera të lojërave të fatit.

Software në Leovegas

Koleksioni i lojërave elektronike përbëhet nga softuer nga NetEnt, Microgaming, Platipus, Big Time Gaming, Play n Go, Yggdrasil dhe studio të tjera të njohura. Një sistem i përshtatshëm kërkimi ju lejon të gjeni lojëra me emër dhe të renditni sipas ofruesve. Softueri vjen direkt nga prodhuesit. Provoni fatin tuaj me lojëra elektronike të licencuara që kanë bërë mijëra lojtarë më të pasur! Ju gjithashtu mund të luani pa regjistrim në modalitetin falas – kjo është një mundësi e shkëlqyeshme për t’u njohur me ndërlikimet e lojës pa rrezikuar para!

Kazino live

Kazino ka një koleksion të madh lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë, i cili përfshin lojëra tavoline dhe shfaqje. Këto të fundit përfshijnë Dream Catcher, Crazy Time, Football Studio, etj. Përveç kësaj, llojet e njohura të ruletit, baccarat, blackjack dhe argëtime të tjera të lojërave të fatit janë në dispozicion të klientëve të portalit të lojërave të fatit Casino Leovegas. Softueri i paraqitur në seksionin live është zhvilluar nga prodhues të mirënjohur: Evolution Gaming, Relax Gaming, NetEnt dhe Real Dealer – kompani të besueshme të besuara nga mijëra entuziastë të lojërave të fatit në mbarë botën.

Avantazhet dhe disavantazhet e Leo Vegas

Fatkeqësisht, faqja nuk ka një aplikacion iOS (ekziston vetëm një version adaptiv). Përndryshe, faqja është një kazino e shkëlqyer në internet që ka një koleksion mbresëlënës të lojërave të fatit, veçanërisht lojëra elektronike video – ju keni në shërbimin tuaj qindra banditë virtualë me një krah, për të cilët fatlumët fitojnë para të mëdha.

Sistemet e pagesave

Shlyerjet financiare me klientët e Leo Vegas kryhen duke përdorur karta bankare (VISA, MasterCard, Maestro), WebMoney, Skrill, Neteller, Paysafecard, PayPal, Piastrix, EcoPayz, etj. Është e mundur të rimbushni një depozitë nga kuletat e kriptomonedhave. Rimbushja e llogarisë është e menjëhershme. Tërheqja zgjat deri në 5 ditë. Aplikimet për pagesën e fitimeve shqyrtohen sipas renditjes së përparësisë.

Mbështetje

Nëse hasni probleme teknike, ju lutemi kontaktoni ekipin mbështetës të Portalit Leo Vegas përmes bisedës në internet. Operatorët ofrojnë të gjithë informacionin e nevojshëm sa më shpejt që të jetë e mundur. Përpara se të dërgoni një mesazh te mbështetja teknike, përdorni seksionin FAQ – ndoshta informacioni që ju intereson është publikuar tashmë në përgjigjet e pyetjeve të bëra shpesh.

Gjuhët

Kazinoja ofron versione të ndryshme gjuhësore: anglisht, gjermanisht, spanjisht, daneze, suedisht, etj. Gjuha përcaktohet si parazgjedhje në përputhje me vendin e banimit të përdoruesit. Nëse është e nevojshme, mund të zgjidhni vetë versionin e duhur të ndërfaqes. Nëse faqja e kazinosë nuk e zbulon automatikisht vendndodhjen tuaj, atëherë sistemi do të ofrojë menjëherë një mundësi për të zgjedhur gjuhën e duhur.

Monedhat

Pagesat bëhen në dollarë amerikanë, euro dhe shumë monedha të tjera. Monedha e depozitës duhet të zgjidhet në fazën e regjistrimit. Komisioni ngarkohet për transaksionet e këmbimit dhe varet nga rregullat e sistemit të zgjedhur të pagesave.

Licenca Leovegas

Kazinoja është e licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit nën Qeverinë e Maltës. Përveç kësaj, faqja është e licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Licencuar për LeoVegas Gaming PLC. Informacioni në lidhje me licencat e disponueshme paraqitet në faqen kryesore të faqes zyrtare të internetit.

FAQ

Më poshtë janë përgjigjet e pyetjeve të bëra shpesh që lojtarët kanë. Nëse hasni probleme, mos nxitoni të shkruani një biletë mbështetjeje – së pari referojuni seksionit FAQ. Nëse informacioni i nevojshëm nuk është i disponueshëm, shkruani një mesazh te mbështetja teknike dhe operatorët do t’ju japin informacionin për të cilin jeni të interesuar sa më shpejt që të jetë e mundur.

Dokumentet për verifikimin e llogarisë

Jepni faqen e parë të pasaportës dhe faqen me të dhënat e regjistrimit. Me marrëveshje me administratën, është i mundur verifikimi me kartë bankare dhe patentë shoferi.

Kërkesat për bonus dhe bast

Bonuset mund të merren vetëm nga përdoruesit e regjistruar. Kushtet për dhënien e përfitimeve të ndryshme tregohen në përshkrimin e promovimeve.

A mund të luaj Leovegas falas?

Versionet demo janë të disponueshme edhe për përdoruesit e paregjistruar (përveç lojërave live). Mos harroni, nuk është e mundur të tërhiqni paratë e fituara në lojën falas.

A është Leovegas miqësor me celularin?

Përdoruesit e pajisjes Android mund të luajnë në një aplikacion të veçantë. Ekziston një version i përgjegjshëm për iPhone dhe iPad. Versionet celulare kanë një ndërfaqe të thjeshtë, i gjithë funksionaliteti i nevojshëm u ofrohet lojtarëve.

Koha mesatare e tërheqjes

Pagesat bëhen brenda 5 ditëve të punës. Aplikimi mund të ekzekutohet në 5 minuta e 4 ditë nga data e regjistrimit. Kushtet e shqyrtimit varen nga ngarkesa aktuale e administratës.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira
Comments: 2
 1. Ryan

  Nuk di për askënd, por funksionaliteti është i rëndësishëm për mua para së gjithash! Leovegas ofron një gamë mjaft të gjerë cilësimesh për rrotullimin dhe depozitimin, gjë që më pëlqeu shumë. Nga pluset, dua të theksoj gjithashtu një licencë të konfirmuar dhe, më e rëndësishmja, lojëra të certifikuara. Ka mjaft lojëra elektronike në faqe, ka edhe shumë operatorë, gjë që padyshim magjeps.

  1. Janet Fredrickson (author)

   Sigurisht, nuk ka aq shumë shpërblime sa do të donim, por ato që janë shumë të denjë. Unë preferoj lojëra elektronike jackpot, ju mund të gjeni shumë prej tyre këtu. Meqë ra fjala, mua më pëlqeu edhe ruleta, mirë, simite të ndryshme në formën e rrotullimeve falas mund të gjenden këtu. Në përgjithësi, patjetër që ia vlen të luash, por gjëja kryesore është të zgjidhni taktikat e duhura!