Rishikimi i kazinosë Betway 2023

Projekti i BETWAY kombinon një kazino online dhe një biblike që pranon baste në mijëra ngjarje në botën e sporteve profesionale dhe esports. Konsumatorët u jepet mundësia për të luajtur lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe me tregtarët e gjallë. Versioni celular është shumë i përshtatshëm, ekziston një aplikacion për Android dhe një platformë adaptuese për iOS. Vendi mbështet një numër të madh të sistemeve të pagesave. Regjistrohuni tani dhe provoni fatin tuaj në një nga kazinove më të mira evropiane në internet!

Bonus:100% në depozitë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100%
Bonus i mirëpritur
Merrni bonus

Bonuset në Betway

Faqja pret promovime të vazhdueshme dhe urgjente. Ngjarjet e bonusit lejojnë lojtarët të marrin para dhe rrotullime falas. Promovimet për fillestarët janë në dispozicion vetëm për ata përdorues që janë regjistruar kohët e fundit. Të gjithë përdoruesit, përfshirë fillestarët, mund të marrin pjesë në ngjarje të përhershme. Promovimet mbahen ekskluzivisht për lojtarët e regjistruar. Përshkrimet e ngjarjeve: metodat e aktivizimit, lojërat në të cilat funksionon avantazhi i dhënë, periudha e vlefshmërisë, basti dhe detaje të tjera tregohen në përshkrime. Njoftimet për ngjarjet publikohen në faqen kryesore të kazinosë online dhe në seksionin promovues – ndiqni lajmet dhe mos e humbisni mundësinë për t’u pasuruar me bonuse bujare!

betwaysite

Programet e bonusit në kazino

Brenda 7 ditëve nga data e regjistrimit, përdoruesi mund të marrë 100% të mjeteve në shumën e depozitës së parë nga 10 euro (shuma e shpërblimit është deri në 50 euro). Një bonus i ngjashëm është i disponueshëm për lojërat e drejtpërdrejta dhe të drejtpërdrejta të kazinosë që transmetohen në internet. Periodikisht, faqja pret promovime urgjente të besnikërisë në të cilat mund të marrin pjesë të gjithë përdoruesit. Informacioni rreth bonuseve të disponueshme paraqitet në llogarinë personale të lojtarit në portalin Betway.

Regjistrimi dhe verifikimi në Bet Way

Regjistrimi i një llogarie zgjat disa minuta. Krijimi i një llogarie është një parakusht për të luajtur për para. Përdoruesit e regjistruar mund të marrin pjesë në turne, llotari dhe promovime besnikërie. Për të krijuar një llogari, duhet të klikoni butonin Sign In në faqen kryesore dhe të plotësoni fushat për futjen e të dhënave personale (titulli, mbiemri, mbiemri, data e lindjes) dhe klikoni butonin Next. Tjetra, futni pjesën tjetër të të dhënave. Gjatë procesit të regjistrimit, përdoruesi do të ketë nevojë për një telefon celular. Sistemi do të dërgojë një mesazh në numrin e specifikuar që përmban një kod të veçantë që duhet të futet për të aktivizuar llogarinë. Numri i telefonit tregohet me kodin e shtetit. Gjatë procesit të regjistrimit, lojtari do të duhet të zgjedhë monedhën për depozitën.

betwayreg

Versioni celular dhe aplikacioni Betway

Dëshironi të luani kudo dhe të vendosni baste nga pajisja juaj celulare? Portali i lojërave të fatit Betway u ofron vizitorëve 2 zgjidhje të përshtatshme – një version adaptiv për pajisjet iOS dhe një aplikacion për pajisjet Android. Platformat celulare i lejojnë lojtarët të përdorin bonuse, të krijojnë kërkesa për tërheqje, të plotësojnë bilancin, të dërgojnë mesazhe në mbështetjen teknike, të luajnë falas dhe për para. Zgjidhjet për telefonat inteligjentë dhe tabletët kanë shumë përparësi:

 • përputhshmëria me versionet e mëparshme të sistemeve operative;
 • përdorimi ekonomik i trafikut;
 • ndërfaqe intuitive që është e lehtë për t’u kuptuar me një shikim;
 • një përzgjedhje e madhe e lojërave të fatit;
 • aftësia për të përdorur të gjitha shpërblimet që janë në dispozicion të vizitorëve në versionin kryesor të faqes së kazinosë në internet;
 • navigacion i përshtatshëm që ju lejon të përfitoni sa më shumë nga argëtimi i lojërave të fatit.

betwayapk

Regjistrim shtesë nuk kërkohet – e njëjta llogari përdoret në versionin celular të kazinosë në internet. Bonuset e marra në faqe janë gjithashtu të vlefshme në aplikacion. Versioni adaptiv për iOS dhe softueri për Android janë alternativa të përshtatshme për portalin e lojërave të fatit, falë të cilave përdoruesit mund të pushojnë në botën e lojërave të fatit kudo. Aplikacioni shpërndahet pa pagesë.

Makinat e fatit në kazino

Salla virtuale prezanton një numër të madh slot-automatësh të temave të ndryshme, të cilat janë zhvilluar nga studio të njohura me reputacion të besueshëm. Përveç lojërave elektronike, kazino ofron një mundësi për të provuar fatin tuaj në lojëra të njohura tavoline (ruletë, blackjack, baccarat) dhe lojëra elektronike ekskluzive që janë të disponueshme vetëm në faqen e internetit të Betway. Të gjithë simulatorët mbështesin modalitetin e lojës falas. Vetëm përdoruesit e autorizuar mund të ekzekutojnë demonstrime. Lojërat dhe risitë e njohura janë paraqitur në seksionet përkatëse të sallës virtuale. Sidomos për lehtësinë e përdoruesve, është e mundur të shtoni softuer te Favoritet. Sistemi i kërkimit ju lejon të gjeni lojëra me emër dhe të renditni sipas ofruesve. Simulatorët e lojërave të fatit të paraqitur në faqe.

betwayslots

Zgjedhja e softuerit

Kazinoja u ofron lojtarëve softuer nga prodhues të besueshëm: NetEnt, Microgaming, Play n Go, Quickspin, Platipus, Yggdrasil, Big Time Gaming, Endorfina, PlayTech dhe kompani të tjera. Koleksioni i lojërave elektronike dhe lojërave tavoline përbëhet nga zhvillime të njohura nga dhjetëra studio që kanë fituar një reputacion të shkëlqyer në botën e lojërave të fatit. Ju mund t’i luani këto makina falas ose për para të vërteta – loja në demo nuk ndryshon nga mënyra e zakonshme, përveç mungesës së aftësisë për të tërhequr fitimet.

kazino live

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë janë postuar në seksionin live dhe real. Kazinoja u ofron vizitorëve të saj zare, lloje të ndryshme ruletë dhe lojëra me letra (blackjack, baccarat, poker, etj.). Për më tepër, faqja ka lojëra të njohura shfaqjeje, të tilla si marrëveshje ose jo, kohë e çmendur, gjetje pasurie dhe të tjera. Lojërat që zhvillohen në kazinotë reale në pjesë të ndryshme të botës janë të shënuara me ikonën e vërtetë – kjo është një mundësi e shkëlqyer për të vizituar virtualisht institucionet më të mira të lojërave të fatit në planet. Platformat e drejtpërdrejta janë zhvilluar nga Evolution Gaming, Authentic Gaming, Pragmatic Play. Në live, ju mund të luani ekskluzivisht për para të vërteta, të cilat i kreditohen depozitës së vizitorit të Betway – specifikat e lojës përjashtojnë mundësinë e basteve me monedha virtuale.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Sajti tërheq shumë përdorues me avantazhet e tij: mbështetje për gjuhën ruse, një përzgjedhje e madhe e lojërave elektronike, aftësia për të luajtur me tregtarë të drejtpërdrejtë në studio dhe kazino reale, akses i përshtatshëm në një nga libraritë më të famshëm dhe disponueshmëria e një Android. aplikacion. Një përzgjedhje e madhe e lojërave elektronike dhe lojërave të drejtpërdrejta do të befasojë këndshëm edhe lojtarët më me përvojë. Portali i lojërave të fatit ka navigim të përshtatshëm dhe një dizajn konciz që është i paharrueshëm në shikim të parë. Sigurisht, faqja ka një numër të metash: disponueshmëria e demonstrimeve të ekzekutimit është vetëm për përdoruesit e regjistruar, aplikacioni është i disponueshëm vetëm për Android. Në përgjithësi, kazino bën një përshtypje shumë pozitive, por disavantazhet e mësipërme mund të jenë kritike për disa lojtarë.

Depozitimi dhe tërheqja e parave

Shlyerjet me lojtarët kryhen duke përdorur VISA, MasterCard, Maestro, Skrill, Neteller, WebMoney, PayPal, Payeer, Paysafecard, Piastrix, EcoPayz. Rimbushja e bilancit bëhet në çast. Aplikimet për tërheqje të parave konsiderohen deri në 5 ditë pune. Koha e përpunimit të aplikimit varet nga ngarkesa e shërbimit të sigurisë Betway, por në çdo rast nuk e kalon periudhën e mësipërme.

Cilat gjuhë mbështet faqja

Gjuha përcaktohet automatikisht në bazë të vendndodhjes së përdoruesit. Nëse është e nevojshme, lojtari mund të zgjedhë ndonjë tjetër duke klikuar butonin me emrin e gjuhës aktive, e cila ndodhet në krye të faqes kryesore. Administrata e kazinosë online u kujdes për mbështetjen e ruse, daneze, gjermane, norvegjeze, franceze, italiane, portugeze, spanjolle dhe suomi. Të gjithë elementët e faqes janë përkthyer, duke përfshirë ndërfaqen e llogarisë personale të lojtarit.

Cilat monedha pranohen nga kazinoja

Pagesat janë të mundshme në euro, dollarë amerikanë dhe monedha të tjera botërore. Përdoruesi zgjedh në mënyrë të pavarur atë më të përshtatshmen gjatë regjistrimit.

Licenca nga rregullatorët ndërkombëtarë

Portali i lojërave të fatit është në pronësi të Betway Limited, e cila është e regjistruar në Maltë. Aktivitetet e kazinosë online kryhen në përputhje të plotë me ligjin në bazë të një licence nga MGA dhe Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Informacioni rreth licencave të disponueshme është i disponueshëm publikisht në faqen e internetit të kazinosë online.

FAQ

Sigurisht, ekziston një shërbim i mbështetjes teknike në portalin Betway, por përpara se t’i dërgoni një mesazh operatorit, ju lutemi referojuni FAQ. Seksioni i ndihmës përmban shumë përgjigje për pyetjet e bëra shpesh. Duke përdorur FAQ, ju mund të merrni informacionin që ju intereson më shpejt sesa përmes një bilete të dërguar te mbështetja teknike. Nëse nuk ka zgjidhje që ju intereson në seksionin e ndihmës, atëherë në këtë rast ia vlen vërtet të përdorni shërbimet e punonjësve të kazinosë në internet. Mbani mend, mbështetja teknike ofrohet vetëm për lojtarët e regjistruar!

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time?

Verifikimi kryhet sipas pasaportës. Përdoruesi duhet të bëjë një foto ose skanime të faqes së parë, si dhe të dhënat e regjistrimit. Skedarët ngarkohen përmes një formulari të veçantë në llogarinë tuaj personale.

Kërkesat për bonus dhe bast

Bonuset janë të disponueshme për të gjithë përdoruesit e regjistruar. Disa promovime janë vetëm për fillestarët – lojtarët e tjerë nuk mund të marrin pjesë në to. Kufizime të ngjashme zbatohen në zyrën e libralidhësve.

A është e mundur të luash falas në një kazino

Modaliteti demonstrues mbështet lojëra elektronike dhe lojëra tavoline. Për të ekzekutuar demonstrimin, duhet të identifikoheni në sit. Një modalitet i përshtatshëm mund të zgjidhet në fillimin e automatit.

A është Betway miqësore për celularin?

Pronarët e pajisjeve Android mund të luajnë në aplikacion. Përdoruesit e veglave të Apple kanë akses në një version adaptiv për kazinotë në internet.

Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë

Aplikimet për pagesën e fitimeve konsiderohen deri në 5 ditë pune sipas parimit të parë, shërbimi i parë. Ndonjëherë paratë tërhiqen në të ardhmen e afërt, në raste të tjera duhet të prisni disa ditë.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira
Comments: 4
 1. Samson

  Vendosa të regjistrohem në kazinonë Bet way me këshillën e mikut tim. Shumë herë kam parë se si ai arrin të fitojë këtu në lojëra të zakonshme. Por, nuk mund të bëj rimbushjen e parë të llogarisë, nuk arrij ta kuptoj arsyen.

  1. Janet Fredrickson (author)

   Mirembrema! Ka disa arsye kryesore pse nuk mund të depozitoni në kazino Betway. Para së gjithash, duhet të siguroheni që grupi i të dhënave dhe periudha e vlefshmërisë së kartës suaj janë të sakta. Vlen gjithashtu të përmendet se pagesa nuk do të bëhet nëse karta e lidhur i lëshohet një personi krejtësisht tjetër. Një arsye tjetër për refuzimin e rimbushjes mund të jetë një sasi e pamjaftueshme parash në llogari ose një kufi i tejkaluar i depozitave në burim.

 2. Jake

  Kam disa muaj që luaj në faqen e Beth Way, por ishte mjaft e vështirë të regjistrohesha. Unë kryesisht preferoj lojërat me letra, por ndonjëherë luaj lojëra elektronike të tjera për një ndryshim. Për momentin jam i kënaqur pothuajse me gjithçka, por disa sisteme pagesash si YuMoney apo Qiwi mungojnë.

  1. Janet Fredrickson (author)

   Përshëndetje! Ndoshta keni hasur në një problem gjatë regjistrimit për shkak të ndalimit të këtij lloj argëtimi në vendin tuaj. Për të shmangur një bllokim të tillë, mjafton të përdorni pasqyrën aktuale Betway. Përveç kësaj, platforma ofron disa sisteme të njohura pagesash për depozita/tërheqje (Neteller, EntroPay, EcoPayz, ClickAndBay), të cilat karakterizohen nga funksionimi i qëndrueshëm dhe marrja e shpejtë.