Rishikimi i Parimatch të Kazinosë 2023

Parimatch është pjesë e një kompanie të madhe bastesh që ka funksionuar për më shumë se 25 vjet. Vetë kazino u themelua në vitin 2015, pas së cilës filloi të fitonte popullaritet në një ritëm të rreptë. Lojtarët janë tërhequr nga mungesa e një depozite minimale, tërheqje të shpejtë pa interes dhe komision, si dhe një sistem bonus besnikërie. Kazinoja është e arritshme dhe lejon përdoruesit të përdorin mbi 2000 lojëra slot të zhvilluara nga ofruesit e mirënjohur.

Bonus:150% në depozitë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
150%
Bonus i mirëpritur
Merrni bonus
parimatch

Bonusi i kazinosë Parimatch

Kazinoja është krijuar posaçërisht për vendet evropiane, dhe më saktësisht për CIS, e cila ofron një ndërfaqe mjaft të përshtatshme dhe të kuptueshme. Por lojtarët tërhiqen më shumë jo nga pamja dhe komoditeti i ndeshjes Pari, por nga një program elegant bonus si për lojtarët e rinj ashtu edhe për klientët e rregullt. Programi i besnikërisë fillon të funksionojë që në momentin e regjistrimit, disa makina mund të funksionojnë edhe pa kaluar procedurën e krijimit të profilit. Pra, le të shohim se çfarë programesh bonus ofron Parimatch.

Bonus “Paketë Mirë se vini”

Ky program bonus vlen për lojtarët e rinj që kanë kaluar procedurën e regjistrimit.

bonus ndeshje

Përdoruesit marrin një bonus menjëherë pas konfirmimit të profilit. Në të njëjtën kohë, programi nuk është “një herë”, por përfshin disa faza të inkurajimit të lojtarëve të rinj – deri në pesë dhurata të njëpasnjëshme nga platforma. Më shumë rreth sistemit të besnikërisë për përdoruesit e rinj:

 1. “Paketa e mirëseardhjes” – faza e parë. Lojtarët e rinj nuk marrin asnjë interes depozite në këtë nivel, por vetëm 25 rrotullime falas. Basti për bast me rrotullime falas të lëshuara është x20. Bonusi vlen për Carnaval Forever! slot. Për të aktivizuar sistemin e besnikërisë, përdoret një kod promocional.
 2. “Welcome package” – the second stage. At this level, users already receive interest on a deposit of 50%. 45 free spins are awarded as a gift, the wager is x30. The loyalty system works on the Fruitbat Crazy slot machine.
 3. “Welcome package” – the third stage. The volume of bonuses increases significantly: the user already receives 70% of the deposit, 75 free spins with a wager of x30. The system operates on the Spring Tails slot machine.
 4. “Welcome package” – the fourth stage. At this level, gamers already receive a 100% deposit and 70 free spins with a wagering requirement on these x40 free spins. You can play with these bonuses on the Gemmed! slot machine.
 5. “Paketa e mirëseardhjes” – faza e pestë. Paketa përfshin një depozitë 150% dhe 100 rrotullime falas. Kërkesa për bast është x50. Mund të përdorni bonuse në automatin The Golden Owl of Athena. Për ta aktivizuar, duhet të futni një kod promocional.

Ju mund të vendosni një kod promocional në një dritare të veçantë në profilin tuaj ose në faqen zyrtare të internetit. Kur bëni depozitën tuaj të parë, mund të futni një kod promocional, ai funksionon në mënyrë të ngjashme me sa më sipër. Shuma minimale dhe maksimale e depozitës përcaktohet nga vendi në të cilin operon platforma e kazinosë. Ju duhet të sqaroni informacionin për shumat minimale dhe maksimale nga administrata ose në faqen zyrtare të internetit.

Bonus “Ditore”

Ky është një zhvillim vërtet i lezetshëm për lojtarët. Përdoruesit e rinj dhe të vjetër çdo ditë, pa përjashtim, marrin bonuse, pavarësisht nga fitimet, gjëja kryesore është të regjistroheni në profil çdo ditë dhe të merrni bonuse. Sistemi i besnikërisë është i kufizuar: nëse keni marrë një dhuratë, atëherë duhet ta përdorni brenda 1 dite, përndryshe thjesht do të digjet. Le të hedhim një vështrim më të afërt në kushtet për secilin bonus veç e veç:

 1. e hënë. Çdo të hënë, një lojtar merr 20 rrotullime falas me bast x15 si dhuratë. Për ta aktivizuar, duhet të futni një kod promocional.
 2. e martë. Të martën, përdoruesi merr një shumë parash duke përdorur një kod promocional (të përcaktuar nga vendi në të cilin kazinoja operon).
 3. Wednesday. The player is credited with 35% of the deposit, wager x17. To activate, you need to enter a promo code. This bonus has some features: it is multiple, it can be used at least 5 times.
 4. Thursday. Gamers are credited with 30 free spins with x15 wager. To use, you need to enter an activation code.
 5. Friday. The player receives 50% of the deposit and 20 free spins. To activate the code, enter the promo code.
 6. Saturday. 125% is charged on the deposit. Activated with a promo code.
 7. Sunday. Gamers get 10% cashback with x1 wagering. There is no activation code, because you need to send a request in the profile.

Disa bonuse kanë karakteristikat e tyre. Pra, të shtunave dhe të premteve caktohet shuma e prezencës maksimale në shumën e parave. Shuma, siç është përmendur tashmë, ndryshon në varësi të vendit. Sistemi është besnikërisht i shkëlqyeshëm për lojtarët e zjarrtë dhe adhuruesit e fitimeve ditore, sepse nëse nuk kaloni ditë, mund të grumbulloni bonuse të mira brenda një jave.

Bonusi me rul të lartë

Ky është një bonus një herë që mund të marrin të gjithë përdoruesit. Lojtarët mund të marrin 111% në depozitë për rrotulla të larta. Ju mund të aktivizoni sistemin e besnikërisë duke përdorur një kod promocional, i cili mund të futet në profil ose në faqen zyrtare të platformës. Pas aktivizimit, përdoruesi ka 30 ditë për ta përdorur atë, pas së cilës ai thjesht do të digjet. Bonusi mund të përdoret vetëm një herë.

Bonusi i Kazinosë Live

Nëse një lojtar luan me tregtarë të drejtpërdrejtë, atëherë mund të përdoret një bonus shtesë. Sistemi i besnikërisë zbatohet vetëm për tavolinat e blackjack. Lojtarët mund të marrin shpërblime në para për uljen e kombinimeve të caktuara. Përveç kësaj, nga dy e mëngjesit deri në gjashtë të mëngjesit, mund të fitoni një kartë mafioze, për të cilën mund të merrni edhe një shpërblim në para.

Regjistrimi dhe verifikimi

Procesi i regjistrimit në Parimatch nuk ndryshon nga kazinotë e tjera. Por krijimi i një profili është i nevojshëm për tërheqjen dhe depozitimin e fondeve, pasi pa konfirmuar llogarinë tuaj dhe duke treguar të dhënat tuaja, shumë transaksione monetare do të kufizohen.

regjistrimi në parimatch

Pas regjistrimit, përdoruesi mund të përdorë plotësisht të gjitha veçoritë e portalit. Për të krijuar një profil ju duhet:

 • gjeni fushën “Regjistrimi” ose “Regjistrohu” në faqen zyrtare të internetit;
 • enter your full name, email address, city and country of residence in the field;
 • answer a secret question;
 • confirm agreement with the terms of the casino;
 • click on “Register”.

Pas kësaj, përdoruesi duhet të shkojë në postën e tij elektronike, ku do të dërgohet një letër për të konfirmuar profilin. Email-i do të përmbajë një lidhje për t’u ndjekur. Pas kësaj, do të krijohet profili në sistem. Nga ky moment, mund të filloni të luani, por ende nuk është e mundur të transferoni ose depozitoni fonde, pasi duhet të kaloni një procedurë të veçantë verifikimi. Për ta bërë këtë, lojtari duhet të ngarkojë një foto ose skanim të pasaportës (faqe me të dhënat e fytyrës), të plotësojë informacionin në lidhje me kartën bankare (numrin, datën e skadimit, emrin e plotë të pronarit dhe numrin e sigurisë). Pas kësaj, administrata e kazinosë do të kontrollojë vërtetësinë e dokumenteve dhe do të konfirmojë ose refuzojë verifikimin. Vetëm në rast konfirmimi të verifikimit nga ndeshja Pari, mund të kryeni transaksione parash.

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë Parimatch

Një version i kompjuterit në ueb nuk mjafton, kështu që zhvilluesit e Pari match krijuan një version celular dhe një aplikacion për telefonin paralelisht. Versioni celular i faqes funksionon mjaft thjesht: përdoruesi duhet vetëm të fusë emrin e kazinosë në motorin e kërkimit dhe faqja do të kalojë automatikisht në modalitetin e telefonit. Fjalëkalimi dhe të dhënat e hyrjes mbahen mend automatikisht nga sistemi, kështu që nuk keni nevojë të futni gjithçka përsëri çdo herë.

parimatch ios android

Zhvilluesit gjithashtu prekën zhvillimin e një aplikacioni celular. Mund të instalohet në sistemet operative iOS dhe Android. Aplikacionin mund ta shkarkoni përmes portaleve speciale ose në vetë faqen e kazinosë. Versionet celulare funksionojnë në mënyrë perfekte si në telefon ashtu edhe në tablet me çdo diagonale. Përveç kësaj, përdorimi i këtij formati të automateve të ndeshjes Pari ju lejon të merrni përfitimet e mëposhtme:

 • kur shkarkoni aplikacionin, mund të merrni bonuse shtesë në para;
 • procesi i regjistrimit është i thjeshtuar sa më shumë që të jetë e mundur;
 • tërheqni dhe depozitoni fondet shumë herë më shpejt;
 • kazino është gjithmonë pranë.

Zhvilluesi mendoi me kujdes momentin e shkarkimit të aplikacionit celular. Në faqen zyrtare të internetit, mund të gjeni lidhje direkte me Google Play dhe App Store, si dhe kode QR për skanim të shpejtë dhe ndjekje të lidhjes. Përveç kësaj, ju mund ta shkarkoni aplikacionin edhe përmes Galerisë së aplikacioneve, Galaxy Store, GetApps Xiaomi (zhvilluesi ofron lidhje për të gjitha produktet veç e veç).

Makinat e fatit të kazinosë

Parimatch përmban mbi 2000 automat të llojeve të ndryshme. Përveç kësaj, ka lojëra në bord, karta në internet dhe më shumë. Shumë makina slot punojnë në modalitetin demo, por ka lojëra të fatit, poker dhe lojëra të tjera kumari që funksionojnë vetëm në versionin e plotë të portalit. Parimatch paraqet mundësinë për të bastuar në sporte dhe eSports offline dhe drejtpërdrejt.

lojëra elektronike parimatch

Makinat e fatit janë zhvilluar nga ofruesit më të mirë. Për shembull: Pragmatic Play, Fugaso, Endorphina, Booming Games, Microgaming, Igrosoft, NetEnt, etj. Vëmendje e veçantë i kushtohet sigurisë së ndërfaqes dhe portalit, konfidencialitetit të të dhënave dhe lehtësisë së funksionimit të automatëve. Le të hedhim një vështrim më të afërt në asortimentin e automateve në katalogun Parimatch.

Software

Kazinoja ofron mundësi të shkëlqyera lojrash. Pra, zhvilluesit u siguruan lojtarëve një dhomë lojërash me një sërë lojërash elektronike, llotari me informacione të përditësuara në lidhje me shortet e vazhdueshme, turne me tregues konkurrimi dhe shumë më tepër. Ruhet një vlerësim i lojtarëve më të mirë, të cilin të gjithë mund ta shikojnë edhe pa regjistrim. Lojërat janë paraqitur në vëllim të mjaftueshëm, gjë që ju lejon të gjeni diçka të përshtatshme si për një lojtar fillestar ashtu edhe për një lojtar me përvojë. Softueri është zhvilluar nga ofrues të mirënjohur. Pra, në faqen zyrtare të internetit, përdoruesi mund të zgjedhë një nga seksionet:

 • të gjitha lojërat – një gamë e plotë e makinave slot;
 • lojëra elektronike – të gjitha automatet e përdorura;
 • ruletë;
 • Lojera me letra;
 • të preferuarat – një lojtar mund të shtojë të gjitha lojërat që i pëlqejnë në këtë seksion për lehtësi.

Për lehtësi, është zhvilluar një sistem i thjeshtë kërkimi i lojës. Thjesht shkruani emrin e automatit në fushën e kërkimit dhe klikoni në butonin “kërko”. Pothuajse të gjitha makinat e fatit janë të disponueshme për demonstrim, gjë që i lejon përdoruesit të shikojnë paraprakisht veçoritë e lojërave elektronike. Pas kësaj, ju mund të luani për para, pasi absolutisht të gjitha makinat e mbështesin këtë funksion.

kazino live

Lojërat me kompjuter janë, natyrisht, të mira, por është shumë e vështirë të zëvendësosh një person të vërtetë. Pari match mbështet kazino live, domethënë një lojë me tregtarë të drejtpërdrejtë në kohë reale. Zhvilluesit kanë paraqitur më shumë se 70 lojëra elektronike me lojtarë të vërtetë, të cilët përfshijnë markën Pokermatch. Slots përfshijnë poker, ruletë, blackjack dhe më shumë. Lista e plotë është paraqitur në faqen zyrtare të kompanisë në seksionin “kazino live”. Modaliteti i kazinosë live funksionon vetëm për përdoruesit e regjistruar plotësisht pas procedurës së verifikimit, kështu që modaliteti demo nuk mbështetet. Në thelb, makinat e kësaj variete janë zhvilluar nga Authentic, Evolution Gaming dhe Ezugi. Ofruesit janë mjaft të besueshëm dhe kanë bërë më të mirën, kjo mund të shihet nga ndërfaqja dhe treguesit e tjerë.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Kazinoja funksionon që nga viti 2015 dhe po fiton me sukses vrullin: më shumë se 100 përdorues të rinj regjistrohen në portal çdo ditë. Në të njëjtën kohë, numri i lojërave për 2021 është 2018. A është gjithçka kaq pa re dhe e bukur apo nuk ia vlen të kontaktosh Parimatch? Natyrisht, kazinoja ka avantazhet dhe disavantazhet e saj, të cilat përcaktojnë nëse ia vlen ta kontaktosh fare. Le ta kuptojmë.

Përparësitë Të metat
– shuma minimale e depozitës; – transfertat e parave kryhen pa komision dhe interes; – koha e tërheqjes dhe depozitimit të fondeve nuk është më shumë se 12 orë; – politikë e zgjatur e besnikërisë dhe bonuse të lezetshme çdo ditë; – aftësia për të marrë kthim parash nga depozitat; – përveç automateve, mund të bastni edhe në sporte dhe eSports; – ekziston një aplikacion celular dhe aftësia për të demonstruar aftësitë e lojërave elektronike. – shërbimi mbështetës funksionon me boshllëqe: jo të gjithë përdoruesit mund të marrin ndihmë menjëherë dhe plotësisht; – fitimet e vërteta të lojtarëve janë fryrë shumë, siç dëshmohet nga vlerësimet e përdoruesve.

Në përgjithësi, kazinoja është mjaft e mirë. Dhe në kurriz të cilësisë dhe sasisë së fitimeve, pyetja është e diskutueshme. E gjitha varet nga fati personal dhe faktorë të tjerë. Gjëja kryesore është të studioni me kujdes Politikën kur zgjidhni një faqe dhe të siguroheni që kjo është një faqe zyrtare, dhe jo një burim në internet i mashtruesve. Për ta bërë këtë, ju vetëm duhet të kërkoni ose gjeni një licencë kompanie në faqe, nëse ka.

Banka, metodat e inputit dhe outputit

Pas regjistrimit dhe verifikimit të profilit, lojtarët kanë mundësinë të depozitojnë dhe tërheqin fonde. Platforma mbështet transfertat duke përdorur sistemet e mëposhtme të pagesave: VISA, MASTERCARD, MAESTRO, SKRILL, NETTELER, PAYSAFECARD, WEBMONEY, CRYPT, PAYPAL, PAYEER, PIASTRIX, ECOPAYZ. Pagesat kryhen mjaft shpejt, kështu që koha maksimale e kreditimit është 12 orë, mesatarisht, operacioni kryhet brenda 30 minutave. Për të bërë një transferim, duhet të futni skedën me pagesa dhe transferta në faqen zyrtare të internetit ose në aplikacion. Në fusha të veçanta, duhet të vendosni të dhënat e kartës bankare nëse nuk është e lidhur me profilin. Pas kësaj, duhet të konfirmoni operacionin në llogari. Shumat maksimale dhe minimale të tërheqjes dhe depozitave përcaktohen nga monedha e vendit në të cilin kryhen operacionet.

Shërbimi mbështetës

Për të ndihmuar lojtarët, Parimatch ka krijuar një shërbim mbështetës. Lojtarët mund të kontaktojnë operatorët e administratës duke përdorur bisedën gjatë gjithë orarit. Në të, operatorët i përgjigjen shpejt të gjitha pyetjeve dhe i ndihmojnë përdoruesit të kuptojnë funksionimin e sistemit. Për më tepër, lojtarët mund të kontaktojnë administratën me email ose telefon. Informacioni në lidhje me kompaninë është postuar në faqen zyrtare të kompanisë dhe mund të ndryshojë në varësi të vendit ku operon. Para se të kontaktoni administratën e Parimatch, rekomandohet të studioni seksionin FAQ (pyetje dhe përgjigje).

mbështetje parimatch

Cilat gjuhë

Gjuhët e kazinosë nuk po shkojnë shumë mirë. Pra, platforma mbështet vetëm gjuhët ruse dhe angleze. Ju mund të zgjidhni një përkthim në faqen e internetit ose kur shkarkoni aplikacionin. Nuk rekomandohet përdorimi i shërbimeve të një përkthyesi në internet, pasi disa fraza mund të përkthehen gabimisht, gjë që mund të çojë në probleme serioze me të kuptuarit e politikës së kompanisë.

Çfarë monedhash

Monedha që përdoret gjatë kryerjes së transaksioneve në llogari caktohet kur shkarkoni aplikacionin ose kur bëni një transfertë. Platforma mbështet disa monedha për transferim: RUB (rubla), USD (dollar), EUR (euro), PLN (zloty polake), TRY (lira turke). Kur zgjidhni një monedhë tjetër, mos harroni për kursin e këmbimit dhe konvertimin në vlera të tjera.

Liçensë

Parimatch ka një licencë zyrtare Curacao me numër 1668/JAZ. Kazinoja nuk ka platformën e saj, kështu që makinat e fatit funksionojnë në bazë të platformës Softgamings. Të gjitha aktivitetet e kompanisë kryhen zyrtarisht, pasi ka të gjitha certifikatat dhe dokumentet e tjera. Bashkëpunimi me ofruesit konfirmohet edhe nga dokumentet përkatëse.

FAQ

1) Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time

Për të verifikuar llogarinë tuaj, duhet të siguroni një fotografi ose skanim të pasaportës tuaj. Kërkon një faqe me të dhëna për pronarin e dokumentit, regjistrimi nuk është i nevojshëm. Për më tepër, mund t’ju kërkohet të vendosni të dhënat e kartës suaj të kreditit.

2) Kërkesat për bonus dhe bast

Për të marrë bonuse dhe për të vendosur baste, duhet të regjistroheni dhe të verifikoni profilin tuaj. Të gjitha nuancat dhe hollësitë mund të gjenden në Politikën e Kompanisë.

3) A mund të luaj falas në kazino

Po, lojtarëve u jepet mundësia të përdorin versione demo të automateve. Por bastet, marrja e bonuseve dhe depozitimi dhe tërheqja e fondeve janë të kufizuara deri në përfundimin e regjistrimit.

4) A është kazinoja Parimatch e përshtatshme për pajisje celulare?

Po, një version celular është zhvilluar për telefonat celularë dhe madje një aplikacion celular për sistemet operative iOS dhe Android.

5) Sa është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë

Koha e daljes është nga 0 në 12 orë. Mesatarisht, fondet transferohen në rreth 30 minuta.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira
Comments: 4
 1. Harold

  Mendoj se kazinoja Parimatch është një nga faqet më të vizituara të lojërave të fatit që njoh. Para së gjithash, më bëri shumë përshtypje përqindja e këndshme e kthimit. Sigurisht që kam humbur dikur, por duhet të kuptosh që nuk bën dot pa të. Sepse në fakt, duke u rrëmbyer nga një argëtim i tillë, çdo lojtar duhet të kuptojë të gjitha rreziqet ekzistuese. Për më tepër, do të doja të theksoja gamën mjaft të gjerë të lojërave në Parimatch dhe mundësinë e renditjes së tyre sipas zhvilluesit. Sigurisht, do të doja të shkarkoja një aplikacion celular, por ende nuk e kuptoj se ku është më mirë ta bëj atë, në dyqanet zyrtare të pajisjeve apo në ndonjë burim tjetër?

  1. Janet Fredrickson (author)

   Mirembrema! Faleminderit për shqyrtimin tuaj të zgjeruar. Ju mund të shkarkoni një aplikacion special të kazinosë PariMatch për pajisjet celulare bazuar në sistemet operative Android dhe iOS në burimin tonë tematik, ku paraqitet versioni më aktual i softuerit. Vlen gjithashtu të theksohet se aplikacioni është testuar për viruse dhe është optimizuar për të punuar në të gjitha pajisjet moderne sot.

 2. Quincy

  Kazino online Parimatch me të vërtetë paguan fondet e fituara me ndershmëri, por për disa arsye duhet të prisni disa ditë! Tërheqja është bërë në një kartë bankare Visa. Disi nuk mund të fitoj shumë në slot machines, nuk jam gjithmonë me fat në ruletë, por më pëlqyen shumë lojërat me tregtarët e vërtetë. Kështu, kohën e lirë mund ta kaloj mirë me argëtime të ndryshme të lojërave të fatit dhe të kombinoj biznesin me kënaqësinë.

  1. Janet Fredrickson (author)

   Përshëndetje! Nëse dëshironi që fondet tuaja të tërhiqen pak më shpejt nga platforma Parimatch, ju rekomandojmë të përdorni kuletat elektronike të ofruara në faqe. Është kjo metodë që garanton marrjen e parave nga disa orë në 1 ditë pune.