Rishikimi i kazinosë Vulkan Vegas 2023

Ju dëgjoni për Vulkan Vegas në çdo hap, sepse është një kompani e besueshme dhe e thjeshtë me fitime të shpejta, e cila u shfaq në treg në vitin 2016. Tani kazino është një kompani e madhe e pavarur me rezultate të larta sigurie të të dhënave dhe privatësi, si dhe mijëra lojtarë të rinj çdo ditë. Një plus i madh është gjithashtu një përzgjedhje e madhe e makinave slot me qasje të lehtë në to, domethënë, kushdo pas regjistrimit mund të zgjedhë çdo lloj loje dhe ta kalojë kohën e lirë me dinjitet.

Bonus:200% + 50FS
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Kodi i promovimit: WORLDCASINO
200% + 50FS
Bonusi i mirëseardhjes
Merrni bonus

Bonusi i kazinosë Vulkan Vegas

Shumë platforma ofrojnë lojtarë të rregullt dhe të rinj programe fitimprurëse dhe jo shumë bonus. Me ndihmën e tyre, ju mund të merrni zbritje, rrotullime shtesë falas dhe të merrni pjesë në sisteme të tjera besnikërie. Vegas Vulkan gjithashtu nuk anashkaloi zhvillimin e programeve të bonusit për klientët e tij. Cilat bonuse kazino mund të përdoren nga lojtarët e rinj dhe përdoruesit e rregullt? Le ta kuptojmë.

VulkanVegasSite

Bonus “Mirësevini”

Programi është krijuar për lojtarë të rinj, duke përfshirë depozitat e para, të dyta dhe të treta. Lojtarët marrin një bonus pasi kalojnë të gjitha fazat e regjistrimit dhe verifikimit të profilit. Programi “Mirë se vini” përfshin tre faza:

 • “Mirë se vini” – niveli i parë. Depozita e parë kreditohet me një bonus 100% dhe 25 rrotullime falas. Basti për bast me rrotullime falas është x40. Bonuset mbështeten në automatin Book of Dead. Një kod promocional për këtë nivel të sistemit të besnikërisë nuk është zhvilluar, pasi ai ofrohet automatikisht për të gjithë klientët e rinj.
 • “Mirë se vini” – niveli i dytë. Depozita e dytë kreditohet me një bonus 125% dhe 50 rrotullime falas. Basti për bast me rrotullime falas është x40. Programi vlen për automatin Fortune Dogs.
 • “Mirë se vini” – niveli i tretë. Depozita e tretë kreditohet me një bonus 200% dhe 100 rrotullime falas. Basti për bast me rrotullime falas është x40. Slot machine – Fire Joker.

Depozita minimale dhe maksimale vendoset nga shteti që mbështet platformën. Për të aktivizuar kodin promovues, duhet të shkoni në faqen zyrtare të kazinosë, të shkoni në profilin tuaj dhe të vendosni kodin e kopjuar në një linjë të veçantë. Veprimi i kodit promocional mund të jetë i kufizuar, kështu që ju duhet të kontrolloni informacionin zyrtar në faqen e internetit të kazinosë.

Bonus “Depozita”

Bonusi është i disponueshëm për lojtarët e rregullt që kanë bërë tashmë të paktën 5 depozita. Shuma përcaktohet nga shteti që mbështet platformën. Programi i besnikërisë zbatohet për automatin Jungle jJm me një kod promocional për aktivizimin e lojërave elektronike. Ju mund të vendosni kodin promocional në llogarinë tuaj personale në një kolonë të veçantë. Programi i bonusit u jep pjesëmarrësve të tij 20 rrotullime falas. Ju mund të shpenzoni bonuse në platformën e specifikuar në kushtet e sistemit të besnikërisë. Zakonisht, kompania krijon një listë të makinave slot për të cilat bonuset nuk zbatohen (lista ndryshon rregullisht, ju duhet të kontrolloni informacionin e saktë në faqen zyrtare të kazinosë).

Regjistrimi dhe verifikimi

Kazinoja nuk u ofron lojtarëve mundësinë për të anashkaluar procedurën e regjistrimit. Ekziston vetëm një version provë në të cilin nuk mund të vini bast para. Prandaj, për një lojë normale, duhet të krijoni një profil. Procesi i regjistrimit është mjaft i thjeshtë. Ju mund të regjistroni një llogari në faqen zyrtare të internetit ose përmes një aplikacioni celular. Menjëherë, pas regjistrimit, një lojtar i ri ka akses në bonusin “Mirë se vini” me një depozitë 100% dhe 25 rrotullime falas. Për regjistrim ju duhet:

VulkanVegasReg

 • shkruani një adresë emaili aktive;
 • dilni me një fjalëkalim të fortë (të paktën 6 karaktere);
 • zgjidhni një monedhë nga 18 të ofruara;
 • kontrolloni kutinë e moshës dhe bini dakord me Rregullat e Mbrojtjes së të Dhënave, Kushtet e Bonusit, Termat dhe Kushtet e kazinosë;
 • Kontrolloni kutinë për një kod promovues.

Pas kësaj, duhet të klikoni në butonin “Regjistrohu”. Një email konfirmimi i profilit nga kompania do të dërgohet në adresën e specifikuar të emailit. Për të aktivizuar llogarinë tuaj, duhet të ndiqni lidhjen e dhënë në letër. Pas konfirmimit të profilit në pyetësor, duhet të specifikoni emrin e plotë, datën e lindjes dhe numrin personal të telefonit për të plotësuar llogarinë në Vegas Vulkan. Për të kryer transaksione parash, duhet të kaloni procedurën e verifikimit dhe një kartë bankare. Pa kaluar verifikimin, Vegas Vulkan nuk ofron mundësinë për të depozituar dhe tërhequr para dhe për të vendosur baste mbi to, ju mund të përdorni vetëm çipat e lëshuar. Rekomandohet të kaloni menjëherë procedurën e verifikimit në mënyrë që në të ardhmen të mos ketë probleme me tërheqjen dhe depozitimin e parave. Për këtë ju duhet:

 • Bashkangjitni një skanim të pasaportës suaj. Mund të bëni një fotografi të faqes së të dhënave të fytyrës dhe ta ngarkoni atë në sajt.
 • Bashkangjitni një kartë bankare në emrin tuaj.

Në këtë rast, mund t’ju duhet gjithashtu të ngarkoni foton tuaj të llojit që është vendosur në pasaportë ose një tjetër në stilin zyrtar në një sfond të lehtë. Administrata e kazinosë kontrollon informacionin për personin për ca kohë, pas së cilës konfirmon verifikimin ose e refuzon nëse ka ndonjë problem me dokumentet ose gabime në plotësimin e të dhënave.

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë Vegas Vulkan

Prania e një aplikacioni celular ose një versioni për telefonin është një kriter për integritetin dhe cilësinë e kompanisë, pasi vetëm kompanitë e mira shqetësohen me krijimin e një formati të tillë kazinoje. Vulkan Vegas ka një aplikacion celular dhe një version të shfletuesit celular. Mendimi i lojtarëve është i qartë: aplikacioni i kazinosë nga kjo kompani është më i miri dhe më i përshtatshëm për të luajtur në çdo format. Versioni celular funksionon drejtpërdrejt në shfletues përmes çdo vegël dhe aplikacioni kërkon shkarkimin. Programi mund të instalohet në Android dhe iOS (aktualisht në zhvillim e sipër, por së shpejti do të lëshohet për përdoruesit). Ju mund ta menaxhoni llogarinë tuaj menjëherë pas shkarkimit dhe hyrjes në profilin tuaj. Të gjitha lojërat e pritura në versionin e rregullt kompjuterik janë të disponueshme në aplikacion, përveç kësaj, nuk ka dallime në grafikë, të gjitha detajet janë menduar dhe përpunuar me kujdes. Tërheqja e parave kryhet në të njëjtën mënyrë si në versionin kompjuterik. Aplikacioni celular dhe versioni celular ofrojnë siguri të mjaftueshme për transaksionet dhe menaxhimin e llogarisë. Pra, përdoren teknologjitë e kriptimit SSL. Përveç kësaj, vërehet i gjithë ofrimi i shërbimit standard në portal dhe në aplikacion, gjë që konfirmohet nga një licencë nga Curacao dhe kontrolle nga McAfee dhe eCogra. Një pengesë e rëndësishme është fakti se nuk ka ende një aplikacion për iOS. Aplikacioni është në zhvillim e sipër, kështu që përdoruesit mund të përdorin shërbimet e kazinosë vetëm përmes një shfletuesi, i cili nuk është gjithmonë i përshtatshëm. Administrata e Vegas Vulkan siguron se zhvillimi është në lëvizje të plotë dhe përdoruesit së shpejti do të shohin një aplikacion të ri.

VulkanVegasApk

Makinat e fatit të kazinosë

Ashtu si çdo kazino, Vulkan Vegas ka një gamë të tërë makinash slot për të luajtur. Ato mbështeten në të gjitha pajisjet, si në versionet celulare ashtu edhe në ueb. Kompania ka platformën e saj, numri i përafërt i lojërave është 1600 – ky është koleksioni më i madh midis kazinove. Përdoruesit marrin akses të plotë në makinat e fatit vetëm pas regjistrimit dhe verifikimit, por aksesi demo në lojërat e mëposhtme është gjithashtu i mundur:

 • Majmuni i çmendur;
 • Libri i Frutave;
 • koktej frutash;
 • Banor;
 • tren parash;
 • Kuqe e kuqe.

VulkanVegasSlot

Këto makina janë të përshtatshme si për fillestarët ashtu edhe për profesionistët. Ju mund të luani për para në çdo lojë elektronike pa kufizime. Lojtarët kanë analizuar kthimin: niveli i RTP është mbi 90%, dhe ky është një rezultat vërtet i shkëlqyeshëm. Për më tepër, sistemi fitues dhe të drejtat e lojtarëve mbrohen nga sistemi eCOGRA, i cili lejon Vulkan Vegas të rrisë shumën e kthimit deri në 99%, kështu që është me të vërtetë fitimprurëse të luash në kazino.

E bute

Koleksioni i makinerive të fatit në pjesën më të madhe përfaqësohet nga lojëra elektronike me bobina, të cilat punojnë në parimin e hedhjes së simboleve të caktuara. Rrotullat fillojnë në modalitetin klasik ose modern në varësi të llojit të lojës. Përveç kësaj, lojtarët mund të luajnë drejtpërdrejt tregtarë, llotari dhe letra gërvishtëse për rezultate të shpejta në internet. Për lehtësinë e lojtarëve, është zhvilluar një softuer i përshtatshëm me një kërkim të thjeshtë për makinat e fatit. Pra, në faqen zyrtare të kazinosë, përdoruesit mund të zgjedhin kategoritë e mëposhtme:

 • Lobi.
 • Popullore.
 • I ri.
 • Slots.
 • aviator.
 • betgames.
 • Kazino live.
 • Kartelë.
 • Ruletat.
 • Videopokerët.
 • Lojëra të shpejta.
 • Lojëra elektronike klasike.
 • Të tjera.
 • Të gjitha lojërat.

I gjithë softueri është i certifikuar, dokumentet lëshohen nga auditorë të pavarur. Çdo lojë ka një gjenerues të veçantë të numrave të rastësishëm, i cili nuk varet nga asnjë rrethanë, por vetëm nga rastësia. Kjo e bën vetë procesin sa më të thjeshtë, të kuptueshëm dhe transparent. Vulkan Vegas punon me një numër të madh ofruesish të zhvillimit të softuerit. Për shembull, kompania bashkëpunon me EvoPlay Entertainment, Microgaming, Amatic dhe 40 organizata të tjera.

Kazino live

Drejtimi më i lezetshëm në makinat e fatit është kazino live. Kazino Live është një faqe kumari në të cilën njëra nga palët është një tregtar i vërtetë i drejtpërdrejtë. Në këtë mënyrë, luhen shumë lojëra, për shembull, poker. Vulkan Vegas nuk e ka anashkaluar këtë drejtim softuerësh, duke u prezantuar lojtarëve me më shumë se 40 kazino live me përmbajtje dhe orientime të ndryshme. Zhvillimi i kazinosë live iu besua nga ofruesit Betgames, Ezugi, Swintt, TVBET.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Tregu i kazinove përfaqësohet nga shumë kompani që zbatojnë aktivitete të lojërave të fatit. Vulkan Vegas është një nga liderët, i vendosur në Qipro në qytetin e Limasolit. Me çfarë lidhet? Le të analizojmë avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë dhe të vendosim nëse ia vlen të luash në lojëra elektronike të kësaj platforme apo më mirë të zgjedhësh diçka tjetër. Avantazhet disavantazhet

 • platforma mbështet 8 gjuhë;
 • mbështeten më shumë se 10 sisteme të ndryshme pagesash;
 • platforma është e disponueshme në mbarë botën;
 • softuer i madh – më shumë se 1600 lojëra të profileve të ndryshme;
 • shpejtësi e lartë e përpunimit të kërkesave dhe tërheqjes së fondeve brenda 24 orëve;
 • asnjë kufizim transaksioni;
 • ekziston një aplikacion celular me trafik ekonomik, navigim të thjeshtë, peshë të lehtë dhe shkarkim të përshtatshëm;
 • platforma funksionon absolutisht legalisht;
 • shërbimi mbështetës funksionon gjatë gjithë kohës;
 • siguria dhe konfidencialiteti i të dhënave është një prioritet për administratën. – lojtarët nuk e vlerësojnë shumë lojën: vetëm 3.1 nga 5 yje;
 • shumë lojtarë janë përballur me pandershmërinë e platformës (edhe pse ata thjesht mund të kenë hasur në faqet e pasqyrave të mashtrimit).

Sipas karakteristikave të tij, Vegas Vulkan është një kazino mjaft e besueshme dhe e provuar me automate. Gjëja kryesore kur zgjidhni një faqe është të kontrolloni me kujdes disponueshmërinë e një licence, numrin e saj dhe vetëm pas kësaj të vazhdoni me regjistrimin. Mos i besoni të dhënat tuaja faqes së parë që hasni, pasi mund të pengoheni lehtësisht te mashtruesit që duan të fitojnë para nga pavëmendja juaj.

Banka, metodat e inputit dhe outputit

Kazinoja mbështet sistemet e mëposhtme të pagesave (depozitim dhe tërheqje): VISA, MASTERCARD, MAESTRO, SKRILL, NETTELER, PAYSAFECARD, WEBMONEY, CRYPT, PAYPAL, PAYEER, PIASTRIX, ECOPAYZ. Nuk ka kufij transaksionesh, kështu që lojtarët mund të depozitojnë dhe tërheqin çdo shumë. Për të depozituar dhe tërhequr fonde, përdoruesi duhet të lërë një aplikacion, me kusht që profili të plotësohet dhe konfirmohet plotësisht. Koha për kreditimin e fondeve është 24 orë, por mesatarisht jo më shumë se 2 orë. Një tipar i rëndësishëm i kazinosë është se ju mund të transferoni para në llogarinë tuaj të profilit vetëm nga sistemi juaj i pagesave. Ndalohet përdorimi i kartave, kuletave elektronike ose mjeteve të tjera të palëve të treta. Operacione të tilla nuk do të kryhen dhe administrata mund të marrë masa për të kufizuar mundësitë e lojtarëve. Paratë e gatshme nuk pranohen nga sistemi,

Mbështetje

Për lehtësinë e lojtarëve të Vegas Vulkan, është zhvilluar një shërbim mbështetës gjatë gjithë orarit. Mund të kontaktoni linjën telefonike duke përdorur një bisedë të përshtatshme në internet në Rusisht dhe Anglisht. Për të marrë ndihmë, thjesht gjeni butonin “Ndihmë” dhe klikoni mbi të, pas së cilës përdoruesi do të transferohet automatikisht në një bisedë me një punonjës të shërbimit mbështetës. Ju gjithashtu mund të kontaktoni administratën me telefon ose email. Këto të dhëna tregohen në faqen zyrtare të platformës në vendin tuaj. Përgjigja e administratës ndaj aplikacioneve është pothuajse e menjëhershme, kjo u lejon lojtarëve të marrin shpejt ndihmë për të gjitha çështjet. Përpara se të kontaktoni linjën e ndihmës, ju rekomandojmë të studioni FAQ me të gjitha përgjigjet për pyetjet e përdoruesve.

Cilat gjuhë

Platforma Vegas Vulkan mbështet 8 gjuhë, gjë që e bën të lehtë për njerëzit nga e gjithë bota përdorimin e portalit. Pra, ju mund të zgjidhni gjuhët e mëposhtme në program: rusisht, anglisht, gjermanisht, spanjisht, portugalisht, polonisht, finlandisht, kinezisht. Mund ta vendosni te cilësimet kur shkarkoni aplikacionin ose në vetë sajtin në krye ose në fund të faqes. Nuk rekomandohet përdorimi i një përkthyesi automatik, pasi kjo nuk siguron një përkthim cilësor dhe mund të çojë në gabime serioze.

Cilat monedha

Zhvilluesit e Vegas Vulkan bënë më të mirën. Lojtarët mund të zgjedhin pothuajse çdo monedhë për transferime të lehta nga kudo në botë. Kështu, platforma mbështet depozitat dhe tërheqjet në monedhat e mëposhtme: RUB (rubla), USD (dollar), EUR (euro), CAD (dollar kanadez), PLN (zloty polak). Ju mund të zgjidhni monedhën në aplikacionin celular ose në faqen e internetit kur bëni transferta parash.

Liçensë

Vegas Vulkan i kushtoi vëmendje të veçantë marrjes së certifikatave për zbatimin e shërbimeve të kualifikuara. Vetë aktiviteti i lojërave të fatit kryhet në bazë të licencës Curacao me numër 8048/JAZ2012-009. Vetë kompania është e regjistruar në Qipro. Licenca konfirmon cilësinë dhe sigurinë e shërbimeve të ofruara dhe përputhjen me standardet ndërkombëtare në këtë fushë.

Pyetjet e bëra shpesh

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time
Kërkesat për bonus dhe bast
A mund të luaj falas në kazino
A është Vegas Vulkan Casino miqësor për celularin?
Sa është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira
Comments: 4
 1. Jarvis

  Kohët e fundit vendosa të regjistrohem në faqen zyrtare të Vulkan Vegas, kam marrë rrotullime falas dhe madje kam vënë bast, dhe më pas i kam vënë në tërheqje. Por, këtu gjërat bëhen interesante. Administrata kërkoi verifikimin e llogarisë, unë dorëzova dokumentet dhe prisja një përgjigje gjatë gjithë ditës. Mbështetja teknike jep përgjigje të përgjithshme dhe kërkon të presësh pak. Vetë faqja nuk është e keqe, por procedura e tërheqjes dhe verifikimit është shumë e gjatë.

  1. Janet Fredrickson (author)

   Mirembrema! Në mënyrë që ju të tërheqni fonde nga platforma, administrata e faqes duhet të sigurohet që ju të jeni një lojtar i vërtetë. Zakonisht, në faqen e internetit Vulkan Vegas, identifikimi i klientit kryhet brenda 1-3 ditëve, dhe pas kësaj mund të aplikoni për tërheqje të parave.

 2. Joey

  Unë kam luajtur në kazino Vulkan për një kohë të gjatë. Në fillim m’u desh të mësohesha me këtë lloj argëtimi të lojërave të fatit për një kohë të gjatë, por gradualisht u përfshiva në këtë proces. Por, faqja thotë se tërheqja minimale e mundshme është 500 rubla, dhe sapo fillova të tërhiqja, atëherë menjëherë 3,000 rubla !!!

  1. Janet Fredrickson (author)

   Përshëndetje! Ka disa mënyra të tërheqjes / depozitimit në sit, secila prej të cilave ka kufijtë e saj specifikë. Kështu, për shembull, mund të tërhiqni 500 rubla në kuletat elektronike të paraqitura këtu. Ndërsa tërheqja minimale e mundshme për kartat bankare është 3000 rubla.

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time
Për të regjistruar dhe verifikuar llogarinë e tij, përdoruesi duhet të sigurojë një skanim të detajeve të pasaportës civile dhe kartës bankare (numrin e tij, të dhënat e përdoruesit, datën e skadencës dhe kodin e sigurisë në anën e pasme).
Kërkesat për bonus dhe bast
Vetëm lojtarët e rritur mund të marrin bonuse dhe të vendosin baste, këshillohet të kaloni regjistrimin dhe verifikimin e plotë për të luajtur pa kufizime. Vëllimi i bonuseve përcaktohet nga numri i depozitave, dhe tarifat përcaktohen nga shuma e parave të futura në llogarinë në profil.
A mund të luaj falas në kazino
Sigurisht. Ekziston një version demo provë që nuk kërkon futjen e fondeve. Por tërheqja e fitimeve do të jetë e kufizuar. Numri i përgjithshëm i lojërave elektronike të disponueshme falas është 2000, por vetëm loja pa fitime në para është e disponueshme.
A është Vegas Vulkan Casino miqësor për celularin?
Për përdoruesit e Android, është zhvilluar një aplikacion i veçantë celular që mund të shkarkohet në telefonin tuaj. Për më tepër, mund të përdorni versionin celular në shfletuesin në çdo sistem operativ të vegël. Për iOS, aplikacioni celular është në zhvillim e sipër.
Sa është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë
Mesatarisht, fondet tërhiqen nga sistemi nga 0 në 2 orë. Rregulli i përgjithshëm i tërheqjes është 24 orë. Nëse paratë nuk merren brenda kësaj periudhe, atëherë duhet të kontaktoni shërbimin mbështetës.