Rishikimi i kazinosë GGbet 2023

GGbet u shfaq në treg në vitin 2016 në platformën e vet me regjistrim në Qipro. Kazinoja ka një licencë zyrtare dhe një katalog me më shumë se 1000 automat. Softueri është zhvilluar nga ofrues të mirënjohur dhe pragu minimal i depozitave nuk do të godasë asnjë portofol. Në të njëjtën kohë, lojtarët vërejnë një kontroll të gjatë të dokumenteve për të kaluar procesin e verifikimit dhe vonesa të vazhdueshme në transferimin e fondeve. Shqyrtimet e klientëve janë shumë të diskutueshme, kështu që le të hedhim një vështrim më të afërt në veçoritë e kazinosë dhe avantazhet dhe disavantazhet e saj.

Bonus:Deri në 200 dollarë në depozitë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
200 dollarë
Bonusi i mirëseardhjes
Merrni bonus

Bonusi i kazinosë GGbet

Programi i bonusit në GGbet është mjaft i gjerë dhe përfshin shumë nivele dhe lloje promovimesh. Pra, kazino u ofron lojtarëve të rinj dhe të rregullt bonuse të këndshme, të cilat mund të merren në faqen zyrtare të internetit. Në të njëjtën kohë, të gjitha dhuratat janë të përkohshme dhe u jepen lojtarëve në mënyrë periodike. Pra, le të shohim programet kryesore të bonusit, përmbajtjen e tyre dhe veçoritë e veprimit.

ggbetsite

Bonus “Mirëserdhe”

Ky program bonus është i vlefshëm vetëm një herë për lojtarët e rinj. Për ta marrë atë, lojtari duhet të kalojë procesin e regjistrimit dhe verifikimit dhe më pas të bëjë depozitimin e parë. Shuma e depozitës përcaktohet nga vendi ku operon platforma. 100% tarifohet në depozitën e parë. Bonusi i marrë duhet të vihet me bast x40 brenda 5 ditëve. Pas kësaj periudhe, të gjitha të grumbulluara 100% në depozitën e parë thjesht do të digjen dhe nuk do të jeni në gjendje të ripërdorni programin e bonusit.

Bonusi i rrotullimeve falas

Ky program bonus është i disponueshëm për të gjithë lojtarët. Një tipar i promovimit është se sistemi ka arsye të ndryshme për të paraqitur një dhuratë. Pra, mund të jetë depozita, luajtja e një slot të caktuar, etj. Nuk ka kode promocionale, bonusi aktivizohet automatikisht nëse plotësohen të gjitha kushtet e promocionit. Në tre depozitat e para, lojtarët kreditohen me promovimet e mëposhtme në formën e rrotullimeve falas:

 • Për depozitën e parë. Lojtari merr 25 rrotullime falas. Ju duhet të vini bast bonusin brenda 5 ditëve me bast x30. Në të njëjtën kohë, rrotullimet falas mund të vihen vetëm në slotin e Book of Dead. Shuma minimale e depozitës përcaktohet nga vendi në të cilin operon platforma. Bonusi duhet të aktivizohet përpara se llogaria të rimbushet.
 • Për depozitën e dytë. Bonusi aktivizohet gjithashtu përpara depozitimit të dytë. Lojtari tarifohet 125% në depozitë dhe 50 rrotullime falas. Ju duhet të vendosni bast dhuratën me bastin x40 në slotin Starburst. Platforma përcakton shumën minimale dhe maksimale të depozitës. Periudha e bastit të bonusit nuk është më shumë se 5 ditë.
 • Për depozitën e tretë. Lojtari duhet të aktivizojë bonusin përpara se llogaria të rimbushet në profil. Pas kësaj, lojtari merr 150% në depozitë dhe 100 rrotullime falas. Ju duhet të vini bast bonusin me bast x40 në slotin Gonzo’s Quest. Bonusi është i vlefshëm për 5 ditë.

Pasi lojtari ka bërë të tre depozitat, ai merr një bonus tjetër në formën e 30 rrotullimeve falas. Ju duhet të vendosni bast dhuratën me bastin x30 në slotin Necromancer. Bonusi aktivizohet në profil përpara se të plotësohet llogaria e klientit. Bonusi duhet të vihet brenda 10 ditëve të punës. Është e rëndësishme që lojtari të mos duhet të plotësojë kërkesat e tre depozitave të mësipërme, pasi lojtari duhet të bëjë çdo tre depozitë (në shumat e duhura).

Bonus “Depozita”

Ky bonus kreditohet në depozitat e bëra në llogari. Në të njëjtën kohë, madhësia e të tashmes varet nga sasia e rimbushjes dhe kushtet e programit. Pra, një lojtar mund të marrë 100% në një depozitë dhe 25 rrotullime falas. Programi cakton shumën maksimale të depozitës. Ju duhet të vini bast bonusin me bast x40 në slotin Lord Merlin dhe Zonja e Liqenit. Mund të merrni një bonus vetëm të enjten e çdo jave, ai aktivizohet në llogarinë tuaj në faqen zyrtare të kazinosë. Lloji i dytë i bonusit të depozitës konsiderohet një “bast pa rrezik”, kur një lojtari kreditohet me një shumë parash bonus në depozitën e parë. Është vendosur një prag minimal depozitimi (i përcaktuar nga vendi ku operon platforma). Bonusi funksionon pafundësisht,

Referojuni një bonus shoku

Administrata e GGbet u ofron lojtarëve mundësinë të ftojnë miqtë e tyre dhe të marrin një dhuratë për të. Dhurata llogaritet në shumën e parave, e cila përcaktohet nga vendi i funksionimit të platformës. Në përputhje me kushtet e programit, shoku i ftuar duhet të ndjekë lidhjen, të bëjë një depozitë dhe të vendosë të paktën një bast. Koha për kryerjen e këtyre veprimeve nga momenti i ftesës është 30 ditë. Bonusi i grumbulluar për lojtarin duhet të vihet me bast x10. Ju mund ta rifitoni dhuratën brenda 30 ditëve nga data e marrjes. Lojtari mund të gjejë një lidhje për të ftuar miqtë në profilin e tij në një seksion të veçantë. Kjo lidhje duhet t’i dërgohet një shoku dhe të presë që veprimet e mësipërme të kryhen. Pas kësaj, lojtari merr të gjitha tiparet e programit të bonusit.

Regjistrimi dhe verifikimi

Lojtarët mund të luajnë falas në të gjitha lojërat elektronike, por ju mund të përdorni plotësisht mundësitë e basteve, të merrni pjesë në programin e bonusit dhe të bëni transferime vetëm pasi të keni përfunduar procedurën e regjistrimit. Ju mund të krijoni një profil në vetëm disa minuta direkt në faqen zyrtare të kompanisë. Për të krijuar një llogari, lojtari duhet të fusë informacionin e mëposhtëm në fushat e caktuara:

ggbetreg

 • të dalë me një hyrje;
 • Adresa e postës elektronike;
 • valutë për kryerjen e transfertave;
 • të dalë me një fjalëkalim.

Më pas do të merrni një email me një lidhje për të verifikuar profilin tuaj. Lojtari duhet të ndjekë këtë lidhje, pas së cilës profili do të konsiderohet i krijuar. Kjo është e mjaftueshme për përdorimin e plotë të makinerive të fatit, por jo e mjaftueshme për të rimbushur bilancin dhe tërheqjen e fondeve. Për të menaxhuar llogaritë e tyre, lojtari duhet të kalojë edhe procesin e verifikimit. Vetë procesi i verifikimit përfshin konfirmimin e profilit të lojtarit duke siguruar dokumente identiteti. Përveç kësaj, lojtari duhet të plotësojë një profil: kërkohet të tregojë emrin e plotë, adresën e vendbanimit (vendi dhe qyteti), datën e lindjes, etj. Pas kësaj, lojtari duhet të ngarkojë një foto ose skanim të pasaportë ose dokument tjetër identiteti. Administrata e basteve GG do të verifikojë vërtetësinë e dokumentit dhe do të konfirmojë profilin nëse gjithçka është në rregull.

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë së basteve GG

Kazinoja ka një version celular të faqes për një kompjuter personal. Shfletuesi rikonfigurohet lehtësisht për një diagonale të vogël të një tableti ose telefoni. Një disavantazh i rëndësishëm është se versioni celular përmban shumë më pak slot machines sesa në PC. Por ju mund të luani falas në çdo formë. Çdo herë nuk keni nevojë të futni një fjalëkalim dhe të identifikoheni, pasi faqja i kujton të dhënat (nëse nuk e fshini këtë pjesë të kujtesës në telefonin tuaj). Nuk ka asnjë aplikacion celular, si dhe një aplikacion për një kompjuter personal. Ky është një pengesë e rëndësishme, pasi përdorimi i versionit celular në shfletues nuk është gjithmonë i përshtatshëm, dhe fjalëkalimi dhe cilësimet e hyrjes mund të humbasin, gjë që do t’ju kërkojë të rifusni këto detaje të hyrjes. Zhvillimi i një aplikacioni celular nuk është planifikuar nga administrata e kazinosë në të ardhmen e afërt.

ggbetapk

Makinat e fatit të kazinosë

Makinat e lojërave elektronike të basteve GG janë paraqitur në më shumë se 1000 kopje. Ky është një koleksion mjaft i vogël, pasi kazinotë e tjera ofrojnë 4 ose edhe 5 herë shumëllojshmërinë e tyre. Makinat e fatit janë zhvilluar nga ofrues të mirënjohur, duke përfshirë YGGdrasil Gaming, Play’n Go, Rabcat, Foxium, Big Time Gaming, Iron Dog Studio, Triple Edge Studios, 2 By 2 Gaming, Endorphina, NetEnt, Microgaming, Betsoft, Wazdan , Oryx, Gamomat, Kalamba Games, JFTW. Të gjitha makinat e fatit konfirmohen me certifikata konformiteti, gjë që tregon sigurinë dhe veçantinë e lojërave elektronike. Certifikatat e lëshuara nga eCOGRA. Kazinoja u ofron lojtarëve mundësinë për të renditur softuerin sipas ofruesve dhe emrave të automatëve. Në të njëjtën kohë, filtri nuk parashikon mundësinë e zgjedhjes së produkteve të lojërave sipas bonuseve, temës së lojës apo edhe numrit të linjave.

ggbetslots

E bute

Softueri i lojrave përfshin 1166 slot machines të llojeve të ndryshme. Faqja e kazinosë është mjaft e përshtatshme, pasi ka një ndarje në seksione, në grupe të automateve. Në të djathtë janë softueri në të cilin lojtarët po fitojnë aktualisht, dhe në të majtë është kategoria “Rekomanduar”. Gjithashtu prezantohen lojtarët TOP të ditës, të cilët kanë marrë fitimet maksimale për ditën. Gama e kategorive të softuerit është paraqitur:

 • lobi – një vend ku lojtarët mund të presin derisa tavolina e lojërave të jetë e lirë dhe të bëjnë një pushim para se të luajnë kumar;
 • të gjitha lojërat – e gjithë gama e automatëve është paraqitur në kategori;
 • risitë – prezantohen të gjitha automatet e reja dhe ofruesit e rinj;
 • popullor – këtu lojtari mund të gjejë softuerin më të njohur;
 • kazino live – një lojë me tregtarë të drejtpërdrejtë;
 • lojëra elektronike;
 • aviator;
 • funksioni i blerjes;
 • megaways;
 • sportet virtuale – mund të bastni në çdo sport;
 • tavolina;
 • poker;
 • lojëra në insta;
 • ruletë.

Për më tepër, lojtarët mund të luajnë blackjack, baccarat, craps, letra gërvishtëse dhe craps. Për shkak të faktit se i gjithë diapazoni përfaqësohet nga vetëm 1166 slot machines, shumë kategori kanë vetëm një lojë. Ky është një pengesë e rëndësishme, pasi nuk i lejon lojtarët të disponojnë lirisht koleksionin. Por kjo nuk është e gjithë gama e produkteve, pasi kazino ofron një mundësi për të marrë pjesë në turne. Për të marrë pjesë në turne, lojtari duhet të shkojë në seksionin e duhur. Kjo pasohet nga procesi i kualifikimit, i cili përfshin më shumë se 10 raunde me një bilanc real në slotet e turneut. Pas kalimit të kualifikimit, lojtari hyn në vlerësim me pikë për lojën. Duke rritur numrin e pikëve, lojtari ngrihet në renditje. Çdo pikë i kreditohet shumës së fituar.

Kazino live

GGbet ka një seksion të veçantë të kazinosë live ku lojtarët mund të konkurrojnë me tregtarët e drejtpërdrejtë në kohë reale. Në total, platforma përfshin 5 lloje të automatëve të këtij lloji. Kazinoja live u zhvillua nga ofruesi NetEnt Live. Koleksioni përfshin 3 ruletë dhe 2 blackjacks. Nuk ka asnjë demo për këtë kategori, kështu që vetëm përdoruesit e regjistruar mund të luajnë. Për të hyrë në modalitetin e kazinosë live, një lojtar duhet të tregojë datën e lindjes dhe vendin e tij të banimit. Përdoruesit vërejnë se shpesh ndodhin probleme të lidhjes. Një dritare shfaqet në ekran që ju kërkon të lidheni më vonë. Kjo shkakton vështirësi serioze për lojtarët, pasi ata duhet të rifreskojnë vazhdimisht faqen dhe të presin një kohë të gjatë që portali të ngarkohet.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Kompania GGbet operon që nga viti 2016 në platformën zyrtare me licencë. Kazino e regjistruar në ishullin e Qipros. Lojtarët e vlerësojnë punën e platformës në mënyrë të paqartë: ka vlerësime rreptësisht negative ose, anasjelltas, pozitive. Kazinoja u ofron klientëve një program mjaft të mirë bonusi, por ka shumë vështirësi me tërheqjen e fondeve dhe përpunimin e aplikimit të lojtarëve. Pra, a ia vlen të luash GGbet apo është më mirë të zgjedhësh një platformë tjetër, le të hedhim një vështrim më të afërt.

Përparësitë Disavantazhet
– ka licencë zyrtare dhe të gjitha certifikatat e autenticitetit të automatëve; – nuk ka aplikacion celular, vetëm version celular;
– një program i mirë bonus me stimuj për lojtarët e rinj dhe të rregullt; – softuer i vogël, vetëm 1166 slot machines;
– kufijtë e tërheqjes janë minimale, nuk ka kufizime në transaksione; – megjithëse koha maksimale e tërheqjes nga llogaria është zyrtarisht 48 orë, në realitet, vonesat mund të zgjasin për 30 ditë;
– ofrohet një version demo për të gjitha automatet, me përjashtim të kazinosë live, e cila u lejon lojtarëve të provojnë të gjitha lojërat elektronike përpara se të bastojnë; – lojtarët ankohen për bllokimin e llogarive pa asnjë arsye;
– ekziston një shërbim mbështetës; – mospërputhje me të dhënat për pronarin e informacionit në verifikuesin;
– një proces i thjeshtë regjistrimi direkt në sit. – platforma është në listën e zezë në më shumë se 30 vende;
– shërbimi mbështetës nuk funksionon siç duhet, përdoruesit thonë se operatorët nuk përgjigjen ose japin përgjigje të pasakta.

Pra, kazinoja ka disa avantazhe, por platforma ka shumë më tepër disavantazhe. Kjo sugjeron që GGbet nuk është kompania më e mirë për lojërat e fatit. Vonesat në pagesa, futja në listën e zezë në shumë vende dhe informacioni i pasaktë për kompaninë janë disavantazhe të rëndësishme. Lojtarët këshillohen të shmangin këtë platformë në favor të diçkaje më të besueshme, të sigurt dhe të rehatshme për të luajtur. Nëse ende dëshironi të luani në kazino, atëherë është më mirë ta bëni atë në modalitetin demo pa depozituar dhe tërhequr fonde.

Banka, metodat e inputit dhe outputit

Transfertat e parave janë të disponueshme vetëm për përdoruesit e regjistruar dhe të verifikuar. Platforma mbështet transfertat me një kufi në shumën maksimale të tërheqjes, ndërsa shuma përcaktohet nga vendi i funksionimit të kazinosë. Tërheqjet dhe depozitat në GGbet mund të bëhen duke përdorur sistemet e mëposhtme të pagesave: VISA, MASTERCARD, MAESTRO, SKRILL, NETTELER, PAYSAFECARD, WEBMONEY, CRYPT, PAYPAL, PAYEER, PIASTRIX, ECOPAYZ. Administrata pretendon se koha e transferimit nuk i kalon 48 orë, por në fakt transferimi i fondeve zgjat shumë herë më shumë.

Mbështetje

Administrata u ofron lojtarëve një pyetje në një shërbim special mbështetës. Kjo i lejon lojtarët të marrin një përgjigje për pyetjet e tyre. Ju mund të kontaktoni administratën e GGbet përmes një bisede të përshtatshme në internet, me email ose me telefon. Numri i telefonit dhe posta janë të listuara në faqen zyrtare të kazinosë. Linja e ndihmës mbështet gjuhët e mëposhtme: rusisht, anglisht, portugalisht, kinezisht. Mënyra më e shpejtë për të marrë një përgjigje është përmes bisedës në internet. Por përdoruesit vërejnë se operatorët hezitojnë të ofrojnë ndihmë dhe të përgjigjen për një kohë shumë të gjatë me çdo lloj komunikimi.

Gjuhët e disponueshme

Ndërfaqja e kazinosë mbështet disa gjuhë, duke përfshirë: rusisht, ukrainisht, kinezisht, anglisht, polonisht, gjermanisht, japonisht, spanjisht. Ju mund të zgjidhni gjuhën në faqen në krye. Përdorimi i një përkthyesi nuk rekomandohet, pasi mund të shkaktojë vështirësi në të kuptuar për shkak të përkthimit të gabuar dhe problemeve me lojën dhe menaxhimin e llogarisë.

Monedhat e disponueshme

Përdoruesit e GGbet zgjedhin monedhën menjëherë pas regjistrimit, është shumë e vështirë ta ndryshoni atë më vonë, ndaj duhet të bëni menjëherë zgjedhjen e duhur. Platforma mbështet transfertat në monedhat e mëposhtme: RUB (rubla), USD (dollar), EUR (euro), BTC (bitcoin), NOK (krona norvegjeze). Për të menaxhuar llogaritë dhe për të bërë transferime në monedhën e zgjedhur, lojtari duhet të kalojë procesin e regjistrimit dhe verifikimit.

Liçensë

Një, dhe mund të thuhet e vetmja, nga avantazhet e kazinosë është disponueshmëria e një licence zyrtare. GGbet i është dhënë licenca Curacao me numër 8048/JAZ. Ai konfirmon sigurinë dhe besueshmërinë e platformës, si dhe regjistrimin zyrtar në përputhje me ligjin. Përdoruesit mund të njihen me përmbajtjen e licencës në faqen zyrtare të internetit ose me kërkesë personale përmes shërbimit mbështetës.

FAQ

1) Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time

Për të konfirmuar llogarinë, lojtari duhet të kalojë procesin e regjistrimit dhe më pas të ngarkojë një foto ose skanim të pasaportës së tij ose dokument tjetër identifikimi.

2) Kërkesat për bonus dhe bast

Vetëm përdoruesit e regjistruar mund të vendosin baste dhe të marrin pjesë në programin e bonusit. Vëllimi i basteve dhe veçoritë e akumulimit të bonusit përcaktohen nga programi aktual i kazinosë.

3) A mund të luaj falas në kazino

Po, të gjitha automatet, përveç kazinosë live, janë të disponueshme në modalitetin demo. Lojtarët mund të përdorin çdo slot absolutisht falas dhe madje edhe pa regjistrim. Thjesht duhet të shkoni në sit dhe të zgjidhni automatin e duhur.

4) A është GG bet kazino miqësore për celularët?

Po. Ekziston një version i mirë celular i shfletuesit, i cili rindërtohet lehtësisht për një diagonale të vogël. Nuk ka asnjë aplikacion celular të disponueshëm për shkarkim dhe zhvillimi nuk ka filluar ende.

5) Sa është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë

Administrata cakton kohën maksimale të transferimit të fondeve në 48 orë. Por në realitet, koha për transferimin e fondeve është shumë më e gjatë. Mesatarisht, paratë transferohen brenda 2-3 orësh.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira
Comments: 4
 1. Lawrence

  Unë nuk ia rekomandoj askujt këtë kazino, sepse ata thjesht nuk paguajnë para të fituara me ndershmëri! Para kësaj, kisha tërhequr shuma të vogla, gjithçka ishte në rregull, por siç doli, lumturia ime nuk ishte e destinuar të zgjaste përgjithmonë. Sapo fitova një shumë më mbresëlënëse, më erdhi menjëherë një kërkesë nga administrata me sigurimin e dokumenteve. Dhe, gjithçka do të ishte mirë, por për disa arsye karta me të cilën plotësova llogarinë time u bllokua. Me pak fjalë, disa justifikime! Unë kurrë nuk i kam marrë paratë e mia! E vetmja gjë që më kënaq është se nuk do të luaj më këtu!

  1. Janet Fredrickson (author)

   Mirembrema! Procedura e verifikimit në kazinonë GGbet është e nevojshme për të verifikuar identitetin e lojtarit. Pasi ta kaloni atë, menjëherë do të keni mundësi të tërhiqni fondet e fituara. Një rregull i detyrueshëm është që instrumenti i lidhur i pagesës dhe të dhënat e klientit duhet t’i përkasin të njëjtit person, përndryshe administrata thjesht mund të refuzojë kërkesën tuaj për tërheqje ose madje të bllokojë llogarinë tuaj.

 2. Alvin

  Kazinoja e basteve GG është përmirësuar vetëm kohët e fundit, tani pagesat vijnë pothuajse menjëherë dhe një ekip specialistësh po përpiqet t’i mbajë lojtarët në platformë dhe po bën çdo përpjekje për ta bërë këtë. Ju patjetër që mund të vini këtu të sigurt dhe të luani, mendoj se do të keni sukses! Bëj një lojë të mirë dhe kam vënë notën më të lartë për shërbimin cilësor.

  1. Janet Fredrickson (author)

   Përshëndetje! Ne jemi shumë të kënaqur që ju pëlqeu kazinoja GGbet dhe rishikimi juaj padyshim do t’i ndihmojë lojtarët e tjerë të vendosin. Ju gjithashtu mund të mësoni pak më shumë rreth lajmeve të kazinosë në seksionin përkatës dhe për ta bërë lojën tuaj edhe më të rehatshme, ju rekomandojmë t’i kushtoni vëmendje programit të bonusit të kazinosë.