Rishikimi i kazinosë Jackpot City 2023

Jackpot City Casino u themelua në vitin 1998 dhe është pjesë e Bayton Ltd. dhe Baytree Ltd. Organizata ndodhet në Maltë dhe kazinoja funksionon në platformën Microgaming. Ndërfaqja rikonfigurohet lehtësisht për shumë gjuhë, gjë që lejon lojtarët nga e gjithë bota të kenë akses lehtësisht në të gjitha burimet e portalit. Gama e makinerive të fatit është mjaft e madhe: ka një shumëllojshmëri lojërash elektronike, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe argëtime të tjera interaktive. A ia vlen të luash në kazino Jackpot City dhe të bësh baste? Le ta kuptojmë tani.

Bonus:Deri në 1600 dollarë në depozitë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
1600 dollarë
Bonus mirëseardhjeje
Merrni bonus

Bonusi i Jackpot City Casino

Programi i bonusit në Jackpot City Casino është mjaft i mërzitshëm, megjithëse vetë bonuset janë të këndshme dhe mjaft të mëdha. Sistemi i stimulimit përfshin vetëm dhuratat e depozitave (kjo përfshin bonusin e mirëseardhjes) dhe tërheqjet. Por ndonjëherë administrata shpall promovime interesante me çmime dhe promovime. Nuk ka asnjë informacion të hapur për këto promovime, pasi çdo lojtar merr një letër individuale në lidhje me kushtet dhe rregullat e programit.

jackpotcitysite

Ekziston edhe një program besnikërie për lojtarët, në të cilin marrin pjesë automatikisht të gjithë përdoruesit e regjistruar. Lojtarëve u jepen rrotullime falas, interesa depozitash dhe pikë që mund të grumbullohen dhe më pas të përdoren. Për të shkëmbyer pikë për para të vërteta, duhet të shënoni të paktën 5000 pikë. Në të njëjtën kohë, 6 nivele inkurajimi janë në dispozicion të lojtarëve, në secilën prej të cilave vëllimi i dhuratave rritet. Për më shumë informacion rreth pjesëmarrjes në promovim, shihni seksionin “Ofertat e Besnikërisë”, i cili ofron një listë të stimujve dhe kushtet për t’i marrë ato. Ju mund të merrni pjesë në promovime vetëm pas regjistrimit, kështu që versionet demo nuk zbatohen për programin e besnikërisë. Në të njëjtën kohë, përdoruesit e regjistruar mund të luajnë absolutisht falas disa lojëra elektronike me çmime në formën e parave reale.

Bonus “Depozita”

Bonusi përfshin inkurajim si për klientët e rinj ashtu edhe për ata ekzistues. Programi përfshin katër nivele dhuratash, të cilat kanë lloje të ndryshme dhuratash dhe kushte për marrjen e tyre. Në çdo rast, për të marrë pjesë në program, lojtarët duhet të kalojnë procesin e regjistrimit dhe të konfirmojnë profilin e tyre për të bërë një depozitë, pasi marrja e bonusit lidhet drejtpërdrejt me marrjen e depozitave. Le të hedhim një vështrim më të afërt në të katër nivelet e shpërblimeve:

 • Niveli i parë. Lojtarët e marrin atë në depozitën e tyre të parë, kështu që programi i bonusit të këtij niveli quhet edhe “mirëseardhje”. Për të marrë një dhuratë, një lojtar duhet të paraqesë një pyetje përmes bisedës së mbështetjes në internet brenda 7 ditëve pas regjistrimit. Pas kësaj, përdoruesi kreditohet me 100% në depozitën e parë. Shuma e depozitës minimale dhe maksimale përcaktohet nga shteti ku operon platforma.
 • Niveli i dytë. 100% tarifohet në depozitën e dytë. Ju gjithashtu duhet të merrni një promovim përmes bisedës në internet brenda 7 ditëve.
 • Niveli i tretë. Përdoruesi merr 100% në depozitën e tretë. Kushtet e marrjes janë të njëjta.
 • Niveli i katërt. Lojtari kreditohet 100% në depozitën e katërt me të njëjtat kushte si të gjitha të mëparshmet.

Nëse lojtari nuk e aktivizon bonusin përmes bisedës në internet brenda 7 ditëve, atëherë dhurata thjesht do të digjet dhe nuk do të jetë më e mundur ta përdorni. Një tipar i rëndësishëm i programit është edhe fakti se interesi i marrë në depozitë duhet të vendoset sipas rregullave të veçanta. Pra, nëse një lojtar planifikon të luajë lojëra elektronike, letra gërvishtëse ose keno, atëherë ai duhet të vë bast të gjithë 100% të grumbulluar, dhe kur luan poker, ai duhet të vë bast vetëm 8%, për blackjack vetëm 2%, dhe për baccarat dhe mut. nuk është aspak e nevojshme të luajë asgjë.

Bonuset me barazime

Bonusi i lotarisë përfshin dhurata në formën e rrotullimeve falas, pikë besnikërie, kredite për bonuse dhe madje edhe para reale të kredituara në llogarinë e klientit. Të gjithë përdoruesit që kanë regjistruar dhe plotësuar llogarinë e tyre të paktën një herë mund të marrin pjesë në short. Ju gjithashtu mund të aplikoni përmes bisedës së mbështetjes në internet. Barazimet po zhvillohen vazhdimisht, kështu që ju duhet të monitoroni pamjen e tyre. Dhuratat e marra duhet të vihen me bast x50, përndryshe ato do të digjen.

Regjistrimi dhe verifikimi

Regjistrimi ofrohet në të gjitha kazinotë, duke përfshirë Jackpot City Casino. Krijimi i një llogarie i lejon përdoruesit të ketë akses të plotë në të gjitha automatet, programet e bonusit dhe promovimet. Procesi i krijimit të një profili në Jackpot City Casino është mjaft i thjeshtë – vetëm disa minuta dhe lojtari është regjistruar zyrtarisht në portal. Për të krijuar një llogari, lojtari duhet të japë informacionin e mëposhtëm:

jackpotcityreg

 • vendi i banimit;
 • hyrje (numri i telefonit ose e-mail);
 • fjalëkalimi (duhet të krijoni tuajin).

Pas kësaj, lojtari merr një mesazh në numrin e telefonit ose e-mail për të konfirmuar profilin: një mesazh me një kod në numrin e telefonit inteligjent ose një letër me një lidhje me postën. Kur profili konfirmohet, lojtari duhet të plotësojë llogarinë, duke treguar emrin dhe mbiemrin, gjininë, gjuhën dhe monedhën e tij. Nuk do të mund t’i ndryshoni të dhënat në të ardhmen, kështu që duhet të futni menjëherë të gjitha informacionet në mënyrë korrekte. Përveç kësaj, mund t’ju duhet të tregoni qytetin e vendbanimit dhe kodin e tij postar. Rekomandohet që menjëherë të regjistroheni në listën e postimeve të letrave dhe mesazheve. Kjo do t’ju lejojë të mësoni për promovimet e vazhdueshme dhe ofertat e favorshme në kohën e duhur. Gjithashtu, nuk duhet të anashkaloni procesin e verifikimit, domethënë konfirmimin e llogarisë me dokumente personale, pasi pa këtë është e pamundur të menaxhohen llogaritë e kazinosë. Për ta bërë këtë, lojtari duhet të ngarkojë një skanim ose foto të një dokumenti identiteti.

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë Jackpot City

Platforma Jackpot City Casino ka një version të mirë celular të shfletuesit, i cili rikonfigurohet lehtësisht për t’iu përshtatur një ekrani të vogël telefoni ose tableti. Fjalëkalimi dhe formulari i hyrjes plotësohen automatikisht, falë memories së integruar të shfletuesit. Përveç kësaj, platforma ka gjithashtu një aplikacion celular që mund të shkarkohet nga lidhja në faqen zyrtare të internetit për sistemet operative të mëposhtme:

 • iOS;
 • Android.

jackpotcityapk

Përveç kësaj, përdoruesit mund ta shkarkojnë aplikacionin në një kompjuter personal: aplikacioni është i disponueshëm për Windows. Të gjitha opsionet e aplikacionit mund të shkarkohen drejtpërdrejt në faqen zyrtare të internetit: ekziston një lidhje e veçantë shkarkimi në profil. Pas shkarkimit, lojtari duhet të fusë të dhënat e hyrjes dhe kaq. Për pajisjet celulare, lojtarët mund ta shkarkojnë aplikacionin për iOS përmes AppStore dhe për Android përmes GooglePlay. Nuk merr shumë hapësirë, pesha e programit është vetëm 4.9 MB, dhe nuk ka asnjë ngarkesë në telefon ose tablet.

Makinat e fatit të kazinosë

Makinat e fatit funksionojnë në platformën Microgaming. Ato paraqiten në kazino si në versione me pagesë ashtu edhe në versione falas. Pra, lojtarët mund të përdorin të gjitha lojërat elektronike në modalitetin demo pa e rimbushur bilancin. Por për një lojë të plotë, ia vlen të regjistroheni dhe të rimbushni bilancin pas verifikimit. Gama e automatëve është vetëm 600 copë, që është shumë e vogël për një lojë normale. Ofruesit e mëposhtëm u përfshinë në zhvillimin e automateve: Microgaming, Genesis Gaming, Rabcat, NextGen Gaming, Odobo, Spin3. Për 600 slot machines, kjo është mjaft e mirë, pasi slotet janë të ndryshme dhe jo si të tjerat. Është e pamundur të klasifikohet asortimenti sipas ofruesve, pasi as filtri dhe as kërkimi nuk ofrojnë një mundësi të tillë. Ju mund të renditni përmbajtjen vetëm sipas emrit, gjithashtu nuk ka kërkim sipas zhanrit.

jackpotcityslots

E bute

Softueri Jackpot City Casino përfaqësohet nga 600 slot machines, duke përfshirë kategori të ndryshme. Pra, lojtari mund të krijojë në mënyrë të pavarur listën e tij me lojëra elektronike më të mira dhe përmbajtjen argëtuese që i pëlqen, gjithçka që lojtari ka përdorur së fundmi shtohet gjithashtu këtu. E gjithë gama e produkteve nga Jackpot City Casino mund të ndahet në kategoritë e mëposhtme:

 • automate;
 • ruletë dhe lojëra të tjera tavoline;
 • kazino live;
 • keno;
 • bingo në internet;
 • Jack i zi;
 • video poker.

Përveç kësaj, ka edhe baste sportive: ju mund të zgjidhni çdo sport dhe të vendosni një bast mbi të në një seksion të veçantë në faqen zyrtare të Jackpot City Casino. Çdo kategori përfaqësohet nga disa lloje lojërash, gjë që i lejon lojtarit të zgjedhë opsionin e duhur. Turnetë dhe lotaritë e kazinove nuk mbahen, por ju duhet të studioni listën e postimeve për të monitoruar më të fundit në këtë fushë.

Kazino live

Platforma Casino Jackpot City u ofron lojtarëve mundësinë për të luajtur në kohë reale me lojtarë të drejtpërdrejtë në kategorinë e kazinosë live. Të gjithë lojtarët mund të marrin pjesë në transmetimin e videos për të studiuar veçoritë e lojës dhe për të nxjerrë në pah strategjinë e veprimit. E gjithë gama e kazinove të drejtpërdrejta përfshin vetëm 10 lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë (të zhvilluara nga Evolution Gaming), duke përfshirë:

 • Jack i zi;
 • poker;
 • baccarat;
 • matës shirit etj.

Të gjitha këto lloje të lojërave të fatit funksionojnë në kohë reale, ndërsa të gjithë tregtarët janë njerëz realë dhe nuk ka kompjuterë. Vetëm kështu përdoruesit mund të gjenden në atmosferën e një lokali kumari me një shumëllojshmëri moderne. Nuk mund të luani kazino live falas, mund të shikoni vetëm, prandaj është e rëndësishme të kaloni procedurën e verifikimit në kohë për të konfirmuar llogarinë tuaj.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Casino Jackpot City u ofron klientëve të saj një aplikacion të mirë celular, llotari dhe një sistem të këndshëm besnikërie. Por në të njëjtën kohë, ka një numër të metash që ndërlikojnë procesin e lojës për lojtarët. Shqyrtimet e klientëve janë kontradiktore, kështu që disa e vlerësojnë portalin pozitivisht, ndërsa të tjerët gjejnë shumë mangësi. Le të shohim nëse ia vlen të luash në Casino Jackpot City ose nëse është më mirë t’i besosh një organizatori tjetër të lojërave të fatit.

Përparësitë Disavantazhet
– kazinoja funksionon në bazë të licencës zyrtare; – një shumëllojshmëri e vogël lojërash: vetëm 600 copë;
– ka një aplikacion të mirë celular dhe një aplikacion për një kompjuter; – për të marrë bonuse, duhet të shkruani në chat-in online të shërbimit mbështetës, gjë që e ndërlikon procesin e marrjes së tyre;
– ka bonuse si për lojtarët e rinj ashtu edhe për lojtarët e rregullt; – filtri i slot machines është shumë i dobët: ju mund të renditni softuerin vetëm me emër;
– kategoria me tregtarë të drejtpërdrejtë është paraqitur në kazino; – kufizime të rrepta për tërheqjen e fondeve;
– proces i thjeshtë regjistrimi dhe verifikimi; – shpesh ka probleme me funksionimin e sitit dhe zbatimin e funksioneve bazë;
– sistem i mirë besnikërie dhe barazime; – për të kaluar verifikimin, kërkohet të konfirmoni adresën e regjistrimit.
– ofruesit e mirë ishin të angazhuar në zhvillimin e softuerit.

Pra, platforma Casino Jackpot City, pavarësisht disa mangësive, është mjaft e mirë. Prania e një aplikacioni celular lehtëson shumë ndërveprimin në kazino dhe shpërblimet e këndshme inkurajojnë lojtarët të bëjnë depozita dhe të luajnë lojëra elektronike. Përdoruesit e vlerësojnë portalin me 3 nga 5 yje, gjë që gjithashtu nuk është e keqe. Për adhuruesit e variantit klasik të kazinosë me automate të përballueshme, ky format i lojërave të fatit është i mrekullueshëm për lojtarët e rinj dhe të rregullt.

Banka, metodat e inputit dhe outputit

Menaxhimi i llogarisë për një lojtar është i mundur vetëm nëse krijoni një llogari dhe kaloni procesin e verifikimit. Transfertat bëhen në monedhën e përcaktuar gjatë regjistrimit. Transfertat ndërmjet llogarive kryhen përmes sistemeve të pagesave: VISA, MASTERCARD, MAESTRO, SKRILL, NETTELER, PAYSAFECARD, WEBMONEY, CRYPT, PAYPAL, PAYEER, PIASTRIX, ECOPAYZ. Për të kryer një operacion, lojtari duhet të shkojë te profili dhe të zgjedhë skedën e duhur. Koha për kreditimin e fondeve është deri në 48 orë, por në shumicën e rasteve paratë vijnë shumë herë më shpejt. Nëse ka ndonjë vonesë, atëherë lojtari duhet të kontaktojë shërbimin mbështetës ose kompaninë e sistemit të pagesave përmes së cilës është kryer transferimi.

Mbështetje

Për këshilla për lojtarët, ekziston një shërbim mbështetës që funksionon gjatë gjithë kohës pa pushime dhe fundjavë. Lojtarët mund të kërkojnë ndihmë me email, por me numrin e telefonit ose bisedën në internet. Linja e ndihmës mbështet vetëm anglisht, por ekziston një shërbim i integruar për përkthim automatik, por ky funksion funksionon vetëm në bisedën në internet. Ju mund të telefononi kompaninë vetëm nga vendet anglishtfolëse, pasi operatorët flasin vetëm anglisht. Përveç kësaj, mund të ketë kufizime të tjera për thirrjet brenda vendit. Operatorët në bisedën në internet përgjigjen në vetëm disa minuta, me postë zgjat shumë më tepër për shkak të kohëzgjatjes së përpunimit të kërkesës. Për të marrë një përgjigje më të shpejtë, mund të studioni formularin FAQ me përgjigje për pyetjet më të njohura nga lojtarët.

Gjuhët

Gama gjuhësore e Casino Jackpot City është mjaft e madhe. Pra, në cilësimet e ndërfaqes, lojtari mund të zgjedhë një nga gjuhët e mëposhtme: rusisht, portugalisht, anglisht, spanjisht, finlandisht, gjermanisht, turqisht, frëngjisht, polonisht, çekisht, koreanisht, japonisht, kinezisht, hungarisht, greqisht, italisht, norvegjeze , lituanisht, suedisht, kroatisht, bullgarisht dhe arabisht. Ju gjithashtu mund të ndryshoni gjuhën në cilësimet në sit ose në aplikacionin celular (aplikacion në një kompjuter).

Monedhat

Lojtarët bëjnë zgjedhjen e monedhës edhe gjatë regjistrimit, më vonë ajo nuk mund të ndryshohet, kështu që duhet të vendosni menjëherë për llojin e transfertave. Administrata e Casino Jackpot City u ofron lojtarëve mundësinë për të kryer transaksione në para duke përdorur monedhat e mëposhtme: RUB (rubla), USD (dollar), EUR (euro), NOK (krona norvegjeze), SEK (krona suedeze).

Liçensë

Casino Jackpot City ka një licencë zyrtare për lojërat e fatit. Kazinoja ka një licencë të Maltës me numrin MGA/B2C/145/2007. Ai konfirmon sigurinë dhe besueshmërinë e portalit. Përveç kësaj, kompania disponon të gjitha certifikatat e origjinalitetit të automatëve. Ju mund të gjeni një licencë dhe certifikata në faqen zyrtare të kazinosë ose me kërkesë personale nga administrata përmes postës elektronike ose bisedës në internet.

FAQ

1) Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time

Në mënyrë që administrata e Casino Jackpot City të konfirmojë llogarinë, lojtari duhet të sigurojë një skanim ose foto të një dokumenti identiteti, si dhe dokumente që konfirmojnë adresën e vendbanimit.

2) Kërkesat për bonus dhe bast

Bonuset dhe bastet janë të disponueshme vetëm për përdoruesit e regjistruar. Në këtë rast, programi i bonusit është i vlefshëm vetëm pasi të keni bërë depozitën e parë. Ju mund të bastni falas në versionin demo, por nuk mund të fitoni në këtë mënyrë.

3) A mund të luaj falas në kazino

Po, për shumë makina ekziston një version demo i disponueshëm edhe pa regjistrim. Ju nuk mund të luani falas vetëm në kategorinë e kazinosë live, pasi atje disponohet vetëm transmetimi video.

4) A është Casino Jackpot City miqësor për celularin?

Po. Lojtarët mund të përdorin versionet celulare të faqes zyrtare për shfletuesin me plotësimin automatik të formularit të hyrjes. Ekziston edhe një aplikacion celular për iOS dhe Android. Përveç kësaj, ekziston një aplikacion për Windows.

5) Sa është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë

Administrata përcakton se koha maksimale për marrjen e fondeve është 48 orë. Përdoruesit vërejnë se fondet arrijnë në rreth 20-30 minuta. Mund të ketë vonesa në të cilat duhet të kontaktoni mbështetjen.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira
Comments: 1
 1. Valentine

  Platforma Jackpot City ka funksionuar që nga viti 1998 dhe ka mbledhur shumë komente të përziera rreth vetes. Edhe pse nëse mendoni për këtë, nuk ka aq shumë minus sa në institucione të ngjashme. Organizata funksionon me licencë dhe u jep dhurata bujare të gjithë të ardhurve. Por, gjatë basteve, dua të vërej se basti është shumë i ulët, dhe numri i lojërave është plotësisht i mjerueshëm. Mbështetja funksionon gjatë gjithë kohës, gjë që është padyshim e këndshme. Dua të vërej edhe procedurën relativisht të thjeshtë të regjistrimit, e cila do t’ju marrë jo më shumë se 5 minuta.