Rishikimi i Wolfy Casino 2023

Midis lojtarëve, Wolfy Casino i përmendur dikur, tingëllon pragmatik dhe popullor. Wolfy është një Yll në rritje i njohur për qasjen e tij origjinale dhe standardet optimiste dhe kujdesin profesional për lojtarët me një seksion premium VIP, me një paletë ngjyrash për të ofruar, duke numëruar mbi 6.000 lojëra nga ofruesit më të mirë të lojërave, Funnel nuk ndalet kurrë me Wolfy. Ata operojnë me Curacao Licence, një themel i fortë dhe nënkuptojnë zgjerimin e biznesit. Më shumë rreth Wolfy mund të kontrolloni më tej më poshtë.

Promo Code: WRLDCSN777
Deri në 1000 €
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

ujku-kryesor

Nisur 2020
Pronari Mirage NV
Liçensë Curacao
Gjuhët e faqes IN, FROM, FI, JO, JP
Lojëra Slots, lojëra tavoline, Live
Ofruesit e lojërave 1×2, Netent, 2BY2, Amatic, Betixon, Betsoft, BF Games, Big Time, Blue Print, Booming, Caleta, ELK, Endorphina, Evoplay, Evolution, Felt, Gaming Foxium, Fazi, Fugaso, Gameart, Gamomat, Ganapati, Habanero, Qen hekuri, Isoftbet, JFTW, Kalamba, Micrograming, Nolimit, Një prekje, Oryx, Pariplay, PG Soft, Playson, lojë pragmatike, Push, Quickspin, Rabcat kumar, Revolver, Red Tiger, Reeltime, Relax, Slotvision, Spinmatic, Spinomenal, Thudenrkick, Tom Horn, Triple PG, Wazdan, Xplosive, Yggdrasil, Merkur, Mascot, 5Man Gaming, Stakelogic, Playtech
Numri i lojërave 7000
Metodat e depozitimit VISA, Mastercard, Neteller, Skrill, Ecopayz, Astropay Neosurf, Paysafecard, Jeton, Interac, Instadebit, Idebit, Trustly, Sofort, EPS, Giropay, Sofort, Mifinity, Bitcoin, Etherum, Ripple, Litecoin, Monero, Bitcoin Cash, Zcash Tron, Google Pay, Apple Pay
Metodat e tërheqjes Transfertë bankare, VISA, Mastercard, Neteller, Skrill, Ecopayz, Mifinity, Bitcoin, Etherum, Ripple, Litecoin, Jeton, Instadebit, Idebit, Interac, Monero, Bitcoin Cash, Zcash, Tron
Kufijtë e tërheqjes Në javë: 5000 € në muaj: 10.000 € limitet VIP janë sipas marrëveshjes
Kohët e tërheqjes Deri në 12 orë në ditët e punës, deri në 48 orë gjatë fundjavave
Min. depozitim 20 € Jo min. Depozitë për kripto
Min. tërheqje 25 €
Monedhat USD, EUR, NOK, CAD
Vendet e kufizuara Afganistani, Shqipëria, Algjeria, Angola, Aruba, Bonaire, Republika Çeke, Kamboxhia, Ekuador, Estonia, Franca, Guajana, Hong Kongu, Hungaria, Indonezia, Irani, Iraku, Izraeli, Italia, Kuvajti, Laosi, Myanmar, Namibia, Holanda, Nikaragua, Koreja e Veriut, Pakistani, Panamaja, Papua Guinea e Re, Filipinet, Sllovakia, Sllovenia, Koreja e Jugut, Shën Petersburg, Koreja e Jugut St. Martin, St. Louis Eustatia dhe Saba, Sudan, Singapor, Siri, Spanjë, Tajvan, Ishulli Hollandez Karaibe i Curaçao, Uganda, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar, Jemeni, Zimbabve
Mbeshtetje teknike Email, chat online 24 orë, FAQ
Mbështetja e gjuhëve anglisht dhe gjermanisht
Dizajn Të përgjegjshme

Karakteristikat e bonusit të Wolfy Casino

Vetë Kazino po ofron opsione të shumta për depozitimin e të ardhurve dhe lojtarëve të rregullt, si një bonus pa bast për t’u akomoduar.

Menjëherë pas përfundimit të regjistrimit tuaj, ju verifikoheni nga Kazino, keni mundësi të gjera për të depozituar nga opsionet standarde të Kartave të Kreditit dhe e-Portofolat, te Major Crypto.

Pasi të bëni depozitën tuaj, ju përshëndeteni me katër opsione për bonuse të mirëseardhjes. Shuma minimale për të depozituar është 20 €, ndërsa kufiri javor i tërheqjes është një shumë e arsyeshme prej 5,000 € ose 10,000 € në muaj.

Depozita e Parë 100% deri ne 200€
Depozita e Dytë 50% deri ne 300€
Depozita e tretë 50% deri ne 400€
Depozita e katërt 100% deri në 100 €

Bonus Story nuk mbaron këtu pasi Wolfy ka më shumë për të ofruar, gjatë javës do të ketë një të mërkurë gjuetie dhe fundjavë wolfypack.

Secili po sjell bonuse joshëse pa baste, për lojtarët. Çdo javë të mërkurën, Wolfy ofron, një lojë të javës në të cilën lojtarëve do t’u jepet pas depozitimit, në varësi të vetë depozitës, rrotullime falas deri në 120. Ndërsa gjatë fundjavës ka Beasty Saturday & Wild Sunday çdo bonus që mirëpret lojtarët me një bonus pa bast.

Lista e bonuseve

E shtuna e bukur Bonus 100% deri në 200 €
E diela e egër Bonus 50% deri në 300 €
E Mërkura e Gjuetisë * Të gjitha bastet pa pagesë
Depozitë 20 € 25 rrotullime falas
Depozitë 50 € 60 rrotullime falas
Depozitë 100 € 120 rrotullime falas

Informacioni i plotë i mëtejshëm i detajuar duhet të sqarohet dhe shpjegohet në seksionin FAQ, në faqen e internetit të kazinosë.

Nëse keni pyetje të tjera në lidhje me ndonjë pyetje, biseda e drejtpërdrejtë do të jetë stacioni tjetër për ndihmën që do t’ju nevojitet. Ekipi profesional i mbështetjes do t’ju ndihmojë në pak sekonda.

Seksioni VIP

Wolfy është krenar për seksionin premium VIP për lojtarët e përzgjedhur që ftohen të kënaqen me oferta speciale, kthim parash dhe promovime, bonuse të përshtatura për çdo lojtar VIP, me ndihmën e agjentit të tyre VIP.

Regjistrimi në Wolfy

Kazinoja mbështet shumë gjuhë (EN, DE, GR, JO, FI, CA, FR, JA). Regjistrimi në vetvete është i drejtpërdrejtë në faqen kryesore të kazinosë, në këndin e sipërm djathtas, klikoni butonin Bashkohu. Përgjigjuni disa pyetjeve të thjeshta në lidhje me futjen standarde të informacionit personal, do të merrni një email verifikimi për ta konfirmuar, më pas ne po ju këshillojmë të ngarkoni dokumentet e nevojshme të verifikimit ID të lëshuara nga Qeveria, Projektligji ose dokumente të tjera që kanë adresën tuaj aktuale, të cilat do të verifikohen së shpejti , jeni mirë të merrni masa dhe të eksploroni seksionin e preferuar.

ujku-krijoj-formë

Lojëra kazino

Wolfy është i mbushur me një gamë të gjerë lojërash të njohura, duke numëruar mbi 6.000 tituj për të zgjedhur nga të gjithë ofruesit e lojërave premium (Microgaming, Fazy, Evolution, BF Games, Endorphina, GameArt, Habanero, Hacksaw, Netent, Nolimit, Playson dhe shumë më shumë). Lojërat janë të disponueshme nga të gjitha llojet e lojërave elektronike (megaways dhe multiways) jackpot-e, lojëra të drejtpërdrejta me letra gërvishtëse, lojëra tavoline, video bingo dhe video poker. Gjithmonë ka një promovim që zhvillohet nga muaji në muaj në lidhje me ofruesit e ndryshëm dhe grupet e çmimeve të mira të parave, duke përfshirë gjithashtu një tabelë drejtuese si një renditje speciale në turne.

lojëra ujku

Të mirat dhe të këqijat e kazinosë

  • Ofertë e madhe e lojërave me mbi 6.000 tituj
  • Dizajn i shkëlqyeshëm dhe i këndshëm
  • Reagues (dizajni i parë i celularit)
  • Bonuset pa bast
  • Mbështetja e klientit 24/7
  • Programi VIP
  • Opsionet e kthimit të parave

I vetmi disavantazh që mund të shohim është mungesa për momentin e aplikimit të dedikuar për Casino në dyqane, shpresojmë që kjo të ndryshojë së shpejti.

Mbështetje

Kontaktoni departamentin e mbështetjes teknike nëse jeni të prekur nga ndonjë problem është e lehtë, ju keni mundësinë të hasni një bisedë live me profesionistë ose t’u dërgoni atyre një email me problemin e deklaruar që po përjetoni, mbështetja është shumë e shpejtë dhe e përkushtuar për lojtarët. më shumë që ju jepni informacion, më shumë mbështetje do të jetë në gjendje t’ju ndihmojë, ato janë të shpejta dhe në 5 deri në 10 minutat e para, problemi juaj do të zgjidhet.

Monedhat

Kazinoja pranon dollarë amerikanë, dollarë kanadezë, korona norvegjeze dhe euro.

Tërheqja

Ofrohet nga transferta bankare, VISA, Mastercard, Neteller, Skrill, Ecopayz, Mifinity, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Jeton, Instadebit, Idebit, Interac, Monero, Bitcoin Cash, Zcash, Tron.

Liçensë

Wolfy operon nën licencën Curacao, deklaruar në vitin 2020. Në pronësi të Versus Odds BV që është i mirënjohur në industri.

FAQ

Çfarë ju nevojitet për t'u regjistruar?
Çfarë ofron faqja për fillestarët?
Kur filloi Wolfy Casino?
A ka ndonjë program VIP?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

Çfarë ju nevojitet për t'u regjistruar?
Duhet të jeni mbi 18 vjeç, do t'ju duhet një pasaportë - një foto ose kopje të skanuara të faqes së parë që përmban informacionin e regjistrimit. Skedarët ngarkohen duke përdorur një formular të veçantë në llogarinë tuaj.
Çfarë ofron faqja për fillestarët?
Ju do të mirëpriteni me paketa bonus mirëseardhjeje.
Kur filloi Wolfy Casino?
Kazinoja u lançua në vitin 2020
A ka ndonjë program VIP?
Po, është një veçori shumë premium ku fillimisht duhet të ftoheni. Nëse i përkisni programit, gjithmonë mund të kontaktoni mbështetjen për më shumë informacion se si të merrni akses.