Rishikimi i kazinosë OleyBet 2023

OleyBet është një kazino e njohur turke në internet me lojëra elektronike më të mira për video dhe baste sportive. Faqja zyrtare do të bëjë përshtypje me një ndërfaqe të zhytur në mendime dhe dizajn të ndritshëm. Oferta bujare bonus presin çdo klient, ata do të jenë në gjendje të luajnë me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe të bastojnë në sportin e tyre të preferuar. Institucioni i lojërave të fatit u shfaq në vitin 2017 dhe është i licencuar nga Curacao. Kjo është një nga faqet e pakta që zhvillon në mënyrë aktive faqen e saj në Twitter. Administrata u përgjigjet rregullisht pyetjeve të lojtarëve, jep këshilla dhe njofton për nisjen e promovimeve të reja. Për më tepër, të luash për para në OleyBet është sa më e sigurt që të jetë e mundur dhe rezultatet e drejta janë të garantuara.

Bonus:200 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100% deri në 200 dollarë
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

kravatë olibet

Të gjitha bonuset në kazino OleyBet

Për të tërhequr lojtarë të rinj, ekipi ka zhvilluar një politikë bonus interesante. Kjo i ndihmon të sapoardhurit dhe klientët e rregullt të diversifikojnë përvojën e tyre të lojërave dhe të rrisin shanset e tyre për të fituar. Kryesisht ata ofrojnë promovime për depozitat, por ka gjithashtu një depozitë të mirëpritur dhe një bonus për humbje.

Pa bonus depozite

Menjëherë pas regjistrimit, ju do të hapni akses në një bonus pa depozite. Faqja ofron 20 TL si një bast falas për bastet sportive. Ju gjithashtu mund të grumbulloni 20 rrotullime falas për të shijuar lojërat më të mira në internet. Bëhuni gati për të rrotulluar rrotullat, për të mbledhur kombinime çmimesh, për të plotësuar nivelet e bonusit dhe për të goditur shumëzuesit e basteve.

Bonus sportiv i mirëseardhjes

Kur nuk shpenzoni asnjë depozitë, hidhini një sy më nga afër promovimit të dytë të disponueshëm. Për depozitën e parë, ju mund të fitoni 100% deri në 1000 lira turke. Në të njëjtën kohë, shuma minimale e rimbushjes është vetëm 50 lira. Ju mund të shpenzoni para në baste sportive. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të rritur madhësinë fillestare të bankrollit, gjë që do të rrisë gjasat për të bërë një parashikim të mirë.

Bonus i mirëseardhjes në kazino

Një tjetër dhuratë mirëseardhjeje është përgatitur për adhuruesit e lojërave elektronike online. Nëse ju pëlqen të rrotulloni rrotullat dhe të mblidhni sekuencat e çmimeve, do të mund të fitoni një bonus 100% deri në 777 lira turke për depozitën tuaj të parë.

Bonus live

Tifozët e ndjesive të vërteta dhe atmosfera e një kazinoje me bazë tokësore do të marrin një dhuratë të veçantë. Rimbushni llogarinë tuaj dhe një shumëzues 30% do të aktivizohet në shumën e depozitës. Ju mund të shpenzoni para në poker live, ruletë, baccarat, blackjack, monopol.

Bonusi i natës

Në periudhën nga ora 00:00 deri në 10:00 ka një promovim – 30% e depozitës. Depozitoni fonde në llogarinë tuaj dhe shuma do të rritet automatikisht. Truku është se ju mund t’i përdorni paratë për çdo argëtim. Do të shijoni slot machines, video poker, lojëra tavoline, letra dhe format live me tregtarët live.

Kthim parash për sportdashësit

Nëse bëni një parashikim të keq dhe humbisni bankën, mos u mërzitni shumë. Në këtë rast, sigurohet një kthim parash prej 25%, i cili do të japë një shans për të vënë bast. Shumë më të mirë arrijnë jo vetëm të kthejnë fondet e humbura, por edhe të rrisin shumën fillestare.

Si të regjistroheni në OleyBet

Për të filluar bastet dhe për të fituar bonuse të shkëlqyera. Së pari ju duhet të regjistroheni në faqen zyrtare të internetit. Procedura është standarde dhe përfshin plotësimin e një pyetësori të vogël. Mos harroni se vetëm përdoruesit që janë mbi 18 vjeç lejohen të krijojnë një llogari. Nëse keni mbushur moshën madhore, shkoni në platformë, klikoni në butonin “Regjistrohu” dhe do të shfaqet një pyetësor i vogël.

olybet-regjistrimi

Hapi i parë është të jepni një emër, email dhe fjalëkalim. Sapo të klikoni “Next”, do të shfaqet formulari i mëposhtëm dhe tani do t’ju duhet të ndani numrin tuaj të telefonit, numrin e identitetit dhe të shkruani datën e lindjes. Truku është se nuk ka verifikim të detyrueshëm në sit. Ju do të duhet të konfirmoni identitetin tuaj vetëm nëse administrata dyshon për aktivitet mashtrues ose mosmarrëveshje financiare.

Kjo siguron një proces më të lehtë për krijimin e një llogarie. Do të jetë e mundur të identifikoheni menjëherë përmes rrjeteve sociale si Facebook, Instagram, Twitter. Lejoni të kopjoni informacionin personal dhe sistemi do të transferohet automatikisht në llogarinë tuaj personale. Mbetet të rimbushni llogarinë përmes një mjeti të përshtatshëm pagese, i cili aktivizon një nga bonuset dhe filloni të vendosni baste.

Versioni celular dhe aplikacioni OleyBet

Një version celular i faqes është krijuar për lojtarët më aktivë dhe besnikë. Kalo në platformën nga smartfoni ose tableti yt dhe luani lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe bast për sporte. Ekziston gjithashtu një lojë me tregtarë të drejtpërdrejtë, e cila është shumë e përshtatshme, sepse për një lojë të rehatshme ju nevojitet vetëm një telefon dhe akses në internet.

olybet celular

Zhvilluesit e kanë optimizuar në mënyrë të përsosur faqen për pajisjet moderne me rezolucione të ndryshme të ekranit. Sapo të shkoni në sit, sistemi do të përshtatet automatikisht dhe do të bëhet i përshtatshëm për të kaluar midis seksioneve, për të rimbushur llogarinë tuaj dhe për të tërhequr fitimet me një dorë.

Slotet e kazinosë OleyBet

Shumica e koleksionit të lojërave përbëhet nga lojëra elektronike të njohura në internet. Titujt ndryshojnë në numrin e linjave të pagesës, kufijtë e basteve, grafikët dhe mekanikën. Mund të zhyteni në atmosferën e luksit, të njiheni me botën e kafshëve, të udhëtoni në vende të ndryshme të botës. Sidoqoftë, jo vetëm linjat e tregimeve ndryshojnë, por edhe vetë simbolet, opsionet e bonusit, shenjat speciale me funksione unike.

lojëra elektronike olibet

Nivelet e bonusit meritojnë vëmendje të veçantë. Për t’i aktivizuar ato, mjafton të rrëzoni një kombinim të caktuar karakteresh. Në këmbim, ju do të merrni rrotullime falas dhe një shans për të fituar një shumëzues fitimi. Për të përfituar sa më shumë nga loja, hidhini një vështrim më të afërt lojërave elektronike nga ofruesit e mirënjohur – NetEnt, Play’n GO, Pragmatic Play, Microgaming, Yggdrasil, ELK, Playson, Betsoft.

kazino olybet

Lojëra tavoline dhe letra

Për adhuruesit e lojërave tradicionale të kazinosë, është përgatitur një listë e madhe argëtimi me tavolina dhe letra. Dhjetra versione të ndryshme të pokerit, blackjack, baccarat dhe ruletë – Turbo blackjack, ruletë VIP, poker Karaibe. Përveç kësaj, janë shtuar lojëra më ekskluzive – Dragon Tiger, Football Studio, Sic Bo, Videopoker. Nëse dëshironi të njiheni më mirë me të gjitha hollësitë e versionit të ri, filloni me modalitetin “Demo”. Luaj për kredite virtuale për të zhvilluar një strategji të provuar, për të zotëruar mekanikën dhe në të njëjtën kohë nuk duhet të rrezikosh paratë e tua.

Jetoni me tregtarët e drejtpërdrejtë

Seksioni u drejtohet adhuruesve të emocioneve të drejtpërdrejta dhe lojërave me krupierë të vërtetë. Transmetimi i drejtpërdrejtë vjen nga një studio e pajisur posaçërisht, e cila krijon një atmosferë zhytjeje. Ju do të jeni në gjendje të bisedoni me prezantuesit dhe të shikoni se si ata shpërndajnë letra, filloni ruletën. Për më tepër, janë paraqitur versionet më të njohura të lojërave – ruletë me shpejtësi të lartë, poker Karaibe, baccarat VIP, monopol. Studiot e njohura që kanë fituar një reputacion të mirë në tregun e iGaming – Ezugi, Evolution, Asia Gaming dhe NetEnt – janë përgjegjëse për cilësinë e xhirimit dhe ndershmërinë. Nga rruga, është po aq i përshtatshëm për të luajtur nga një kompjuter dhe telefon, tabletë.

olybet live

Bastet sportive

Në çdo kohë, ju mund të kaloni në një bastevënës dhe të filloni të vendosni baste. Bookmaker ofron baste sportive para ndeshjes, live dhe virtuale. Përveç kësaj, ju lejohet të lidheni me transmetimin dhe të shijoni ndeshjen tuaj të preferuar. Ju keni të drejtë të bëni një bast të vetëm dhe të krijoni një akumulues, por më e rëndësishmja, shanse të larta për shumë ngjarje. Për të rritur shanset për një rezultat të suksesshëm, mjafton që rregullisht të studiohen statistikat e detajuara. Librari publikon menjëherë të gjitha lajmet në lidhje me botën e sportit.

Ju mund të bastni në sportet klasike si futbolli, basketbolli, regbi, boksi, tenisi dhe volejbolli. Ka edhe baste në eSports – Dota 2, Overwatch, Starcraft, CS:GO. Në të njëjtën kohë, bastorët profesionistë me siguri do të jenë të kënaqur me një linjë të gjerë dhe tregje të ndryshme. Për të tërhequr edhe më shumë lojtarë aktivë, libralidhësi është bërë sponsor i disa prej klubeve kryesore të futbollit evropian. Kjo ju lejon të mbuloni ndeshjet kryesore dhe t’u ofroni klientëve shanse më të larta.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë OleyBet

Të mirat:

  • Një licencë e vlefshme Curacao që garanton rezultate të ndershme dhe pagesa në kohë;
  • Ka baste për sportet dhe sportet elektronike – një linjë e gjerë, shumë rezultate dhe shanse të larta;
  • Një platformë e përshtatshme me një ndërfaqe të qartë dhe një strukturë të menduar mirë që do t’ju lejojë të gjeni një lojë sipas dëshirës tuaj në pak sekonda;
  • Shërbimi mbështetës 24/7 me menaxherë profesionistë të gatshëm për t’iu përgjigjur çdo pyetjeje dhe për të ndihmuar në zgjidhjen e problemeve;
  • Politikë e shkëlqyeshme e bonusit me bonus pa depozite, bonus mirëseardhjeje dhe promovime të ringarkimit.

Minuset

  • Ekziston një listë e vendeve të ndaluara;
  • Nga kriptovalutat, mbështetet vetëm Bitcoin.

Cilat monedha pranon OleyBet?

Monedha kryesore e lojës është lira turke, dollarë dhe euro. Sidoqoftë, do të jetë e mundur gjithashtu të bëni një depozitë përmes portofolit të kriptove Bitcoin. Megjithatë, shuma konvertohet automatikisht në monedhën e zgjedhur. Por platforma ofron shumë shërbime pagese të njohura dhe të sigurta. Do të jetë e mundur të rimbushni llogarinë dhe të tërhiqni fitimet në kartë dhe kuletat e ndryshme elektronike.

depozitë olybet

Mbështetje

Kur lind nevoja, çdo vizitor i burimit mund të kontaktojë mbështetjen teknike. Për reagime të menjëhershme, përdorni bisedën në internet. Ju gjithashtu mund të mbani kontakt përmes telefonit ose duke dërguar email në [email protected]. Të gjithë menaxherët janë të sjellshëm dhe kurrë të pasjellshëm. Qëllimi i ekipit është t’u ofrojë klientëve shërbim cilësor, t’u përgjigjet çdo pyetjeje dhe të ndihmojë në situata të vështira.

Cilat gjuhë mbështet kazino OleyBet?

Kur shkoni në faqen zyrtare të internetit, mund t’i përktheni të gjitha faqet në një nga gjuhët – turqisht, kurde, arabisht, hindisht, farsi, anglisht dhe rusisht. Kjo do të thjeshtojë shumë lundrimin dhe kërkimin për argëtim të përshtatshëm, studimin e ndërlikimeve të promovimeve aktuale, kushtet e pagesës.

Liçensë

Platforma e lojrave ka ekzistuar që nga viti 2017 dhe ka fituar një reputacion të mirë. Kumarxhinjtë i besojnë burimit dhe gjithçka është për shkak të licencës aktuale të Curacao. Dokumenti dëshmon për aktivitet ligjor dhe garanton rezultate të ndershme, pagesa të shpejta. Një komision i posaçëm rregullator monitoron veprimet e kazinosë. Prandaj, skuadra nuk ka mundësinë të shkulë kthimin dhe të refuzojë të transferojë fitimet.

FAQ

Cilat janë bonuset për fillestarët?
Si të regjistroni një llogari?
A është e sigurt të luash në kazino OleyBet?
Cilat lojëra janë në faqe?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

Cilat janë bonuset për fillestarët?
Tipari kryesor i faqes së lojërave të fatit është një bonus pa depozite. Regjistrohu dhe kërko 20 TL si një bast falas ose 20 rrotullime falas në makinat e fatit. Kur përfitoni nga oferta, mund ta shumëzoni depozitën tuaj të parë me 100% deri në 1000 Lira për baste sportive dhe deri në 777 Lira për lojëra kazino.
Si të regjistroni një llogari?
Kushti i parë që duhet të përmbushin të gjithë klientët e rinj është që të jeni tashmë 18 vjeç. Nëse keni mbushur moshën madhore, mund të regjistroheni me siguri. Kjo është një procedurë standarde që do të zgjasë jo më shumë se dy minuta. I gjithë procesi përbëhet nga dy hapa të shkurtër. Hapi i parë është të futni adresën tuaj të emailit, emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin. Në të dytën, do të plotësoni një pyetësor dhe do të ndani numrin tuaj të telefonit, kodin e identifikimit dhe do të tregoni datën tuaj të lindjes.
A është e sigurt të luash në kazino OleyBet?
Sigurisht, sepse aktiviteti rregullohet nga komisioni i lojërave të Curacaos. Një departament i dedikuar monitoron të gjitha aktivitetet e platformës. Prandaj, ekipi nuk mund të bëjë ndryshime në kthimet ose cilësimet e automateve. Gjithçka është sa më e sinqertë, transparente dhe e sigurt.
Cilat lojëra janë në faqe?
Faqja do të kënaqet me një koleksion të larmishëm lojërash. Mbi të gjitha në faqe ka lojëra elektronike në internet për tema të ndryshme, me kthime të ndryshme dhe për tema të njohura. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të shijoni lojëra desktopi, harta në format live dhe në një RNG standard. Si një shumëllojshmëri, ka baste për ngjarjet sportive. Ju mund të bastni në futboll, regbi, tenis, boks dhe sporte të tjera klasike. Bastet e Sporteve meritojnë vëmendje të veçantë.