Rishikimi i kazinosë PokerStars 2023

Shumë lojtarë kanë dëgjuar për markën Pokerstars – një nga dhomat më të famshme të pokerit në planet po evoluon vazhdimisht dhe i fton kumarxhinjtë të provojnë fatin e tyre me softuerin e ofruesve të besueshëm! Portali përmban shumë argëtime të njohura nga bota e lojërave të fatit: lojëra elektronike, ruletë, letra, lojëra të drejtpërdrejta dhe të shpejta, etj. Administrata ofron gjithashtu versione të përshtatshme për pajisjet mobile. Regjistrohu me Pokerstars dhe ji me fat!

Promo Code: WRLDCSN777
N/A
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus
Liçensë MGA
Lojëra Slots, lojëra tavoline, live
Sistemet e pagesave MasterCard, VISA, Skrill, WebMoney, Piastrix, EcoPayz, Neteller, PayPal, Payeer
Pa bonus depozite N/A
Monedhat dollarë amerikanë, euro
versioni celular Aplikacioni Android, i përgjegjshëm për iOS
Mbeshtetje teknike Email, chat online

pokerstarssite

Bonuset e PokerStars

Kazinoja ka promovime të ndryshme besnikërie që ju lejojnë ta bëni kumarin sa më fitimprurës. Administrata e portalit të lojërave të fatit Poker Stars u ofron klientëve mundësinë për të marrë shpërblime në para dhe rrotullime falas në lojëra elektronike të ndryshme. Shënim! Disa bonuse përqendrohen ekskluzivisht në lojtarë të rinj, për shembull, një ngjarje, falë së cilës përdoruesit kreditohen gjithashtu me 100% të shumës së depozituar.

Promovimet e besnikërisë mbahen për lojtarët e regjistruar. Kërkohet aktivizimi i llogarisë duke përdorur një numër telefoni celular – përndryshe përdoruesi nuk mund të marrë pjesë në ngjarjet e kazinosë! Kushtet për marrjen dhe përdorimin e bonuseve tregohen në përshkrime. Lexoni me kujdes detajet e ngjarjeve – ky informacion do t’ju ndihmojë të përfitoni sa më shumë nga promovimet e besnikërisë!

Programet e bonusit

Për fillestarët, kur rimbushni një depozitë për herë të parë, kreditohet 100% e shumës së depozituar (por jo më shumë se 100 dollarë). Garat zhvillohen çdo ditë në kazino, falë të cilave lojtarët më aktivë marrin para të vërteta dhe rrotullime falas. Sajti ka gjithashtu një sistem shpërblimi Pokerstars, i cili ju lejon të merrni shpërblime për kryerjen e detyrave. Kazinoja gjithashtu mban promovime urgjente të krijuara për lojtarë fillestarë dhe të rregullt. Njoftimet për ngjarjet publikohen në faqen kryesore dhe në seksionin tematik të portalit të lojërave të fatit.

Regjistrimi dhe verifikimi

Sajti mbështet gjuhën ruse – kjo veçori thjeshton shumë regjistrimin. Klikoni butonin Join, i cili ndodhet në faqen kryesore në këndin e sipërm të djathtë. Përgjigjuni disa pyetjeve të thjeshta në lidhje me vendin tuaj të banimit, emrin, mbiemrin dhe informacione të tjera personale. Regjistrimi kërkon një minimum kohe – kjo është një detyrë e thjeshtë që mund ta përballojë edhe një fillestar që nuk ka luajtur kurrë në një kazino online.

pokerstarsreg

Portali i lojërave të fatit u shërben ekskluzivisht klientëve të rritur – regjistrimi i të miturve është i ndaluar nga rregullat dhe legjislacioni! Llogaritë që shkelin kufirin e moshës bllokohen për një kohë të pacaktuar. Fondet debitohen në llogarinë e kazinosë. Vendimi për të fshirë një llogari merret vetëm në rastet kur lojtari nuk mund të konfirmojë moshën e specifikuar përmes verifikimit.

Shënim! Nuk është e nevojshme të regjistroheni në sit nëse preferoni të luani në klientin Windows – mund të krijoni gjithashtu një llogari duke përdorur ndërfaqen Poker Stars. Në rastin e fundit, përdoruesi duhet gjithashtu të plotësojë të gjitha fushat për futjen e të dhënave personale. Kini kujdes – shtrembërimi i informacionit personal, përfshirë aksidentalin, do të çojë në vështirësi gjatë verifikimit.

Identifikimi i identitetit të lojtarit kërkohet në tërheqjen e parë të parave. Verifikimi i mëtejshëm kryhet sipas gjykimit të shërbimit të sigurisë, për shembull, nëse një llogari dyshohet se është hakuar, në rast të një ndryshimi në detajet e pagesës dhe një aplikim për pagesën e një shume të madhe parash. Identiteti i përdoruesit identifikohet nga pasaporta. Fotografitë ose skanimet e dokumenteve mund të ngarkohen duke përdorur një formular të veçantë në sajt ose në klientin Pokerstars për Windows.

Versioni dhe aplikacioni celular

PokerStars mund të luhet kudo – aplikacioni Android dhe versioni përshtatës i iOS eliminojnë nevojën që përdoruesit të shtyjnë gjërat e rëndësishme në mënyrë që të ulen në kompjuter dhe të provojnë fatin e tyre në botën e argëtimit të lojërave të fatit. Të dyja platformat kanë funksionalitet të ngjashëm. Duke luajtur në pajisje celulare, të apasionuarit pas lojërave të fatit mund të bëjnë një depozitë, të krijojnë kërkesa për tërheqje, të përdorin bonuse, të marrin pjesë në promovime të ndryshme, të dërgojnë kërkesa për mbështetje dhe të lëshojnë demonstrime. Zgjidhjet për telefonat inteligjentë dhe tabletët kanë shumë përparësi:

 • Ndërfaqe intuitive, të cilën edhe një fillestar mund ta kuptojë shpejt;
 • optimizim i mirë, duke siguruar konsum ekonomik të trafikut;
 • kontrolle të përshtatshme që ju lejojnë të përfitoni sa më shumë nga lojërat tuaja të preferuara pa u shpërqendruar nga veprimet e panevojshme;
 • përputhshmëria me versionet e reja dhe të hershme të sistemeve operative celulare;
 • akses i përshtatshëm në dhomën e pokerit dhe bastebërësin, i cili është pjesë e portalit të lojërave të fatit PokerStars;
 • nuk ka nevojë të regjistroheni përsëri (dhe verifikimi shtesë gjithashtu nuk kërkohet).

pokerstarsapk

Versionet celulare mbështesin një numër të madh gjuhësh. Në sallën virtuale, e cila është e disponueshme në telefonat inteligjentë, ka një koleksion të madh të lojërave të fatit për çdo shije. Vizitorët e kazinosë që përdorin pajisje celulare mund të luajnë falas ose për para. Aplikacioni Android dhe versioni përshtatës i iOS janë një alternativë e dobishme për faqet e Pokerstars të përdorura nga mijëra lojtarë çdo ditë.

automate

Kazinoja përmban shumë slot machines me tema të ndryshme të zhvilluara nga studiot e njohura: NetEnt, Tom Horn, Big Time Gaming, Quickspin, Yggdrasil, Play n Go dhe ofrues të tjerë të besueshëm. Midis shumëllojshmërisë së gjerë të lojërave elektronike, çdo përdorues do të jetë në gjendje të gjejë për vete banditë të përshtatshëm me një krah, për të cilin do të provojë fatin me kënaqësi. Sigurisht, Pokerstars ka një koleksion mbresëlënës të lojërave me letra dhe lojëra të tjera tavoline: baccarat, blackjack, poker, ruletë, lojëra të egra, etj. Ndër lojërat e tavolinës së kazinosë, ka edhe ato që janë të dizajnuara për disa lojtarë (simuluesit janë shënuar me ikona përkatëse).

pokerstarsslots

Lojërat e shpejta janë një zgjedhje e shkëlqyer për përdoruesit që nuk kanë kohë për një lojë të gjatë. Detyra e lojtarit është të zgjedhë një nga rezultatet e mundshme të ngjarjes në lojë. Grafikat e ndritshme dhe loja më e thjeshtë e kanë bërë argëtimin e lojërave të fatit në këtë kategori një zgjedhje të shkëlqyeshme për fillestarët që nuk u është dashur të luajnë kurrë më parë për para.

I gjithë softueri i vendosur në dhomën virtuale të kazinosë mund të funksionojë në modalitetin normal dhe falas, me përjashtim të lojërave live. Versionet demo janë të disponueshme vetëm për përdoruesit e autorizuar. Shumica e lojtarëve e konsiderojnë modalitetin falas si një mundësi për të praktikuar lojërat e fatit pa rrezikun e humbjes së parave reale – është e pamundur të tërhiqni fitimet e fituara në demo.

E bute

Portali PokerStars përmban softuer të zhvilluar nga ofrues të besueshëm: NetEnt, Microgaming, Playtech, Quickspin, Platipus, Big Time Gaming dhe studio të tjera të njohura. Kazinoja u ofron miqve softuer të licencuar, në të cilin gjithçka varet nga llogaritja e gjeneruesit të numrave të rastësishëm. Një sistem i përshtatshëm kërkimi ju lejon të gjeni pajisjet sipas emrave dhe të renditni sipas ofruesve.

Kazino live

Koleksioni i lojërave live përfshin lloje të ndryshme të lojërave poker, baccarat, sicbo, blackjack dhe show. Vizitorët e dyqaneve kanë mundësinë të luajnë kohë të çmendur, të merren ose të mos merren, monopol, tërheqës ëndrrash, baccarat, tigër dragoi, kazino hold’em, baccarat, blackjack, ruletë evropiane dhe shumë më tepër me tregtarët e drejtpërdrejtë! Softueri i lojës live është zhvilluar nga Playtech, Evolution Gaming, Lucky Streak dhe ofrues të tjerë me reputacion.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Faqja përmban shumë lojëra kumari: lojëra elektronike, lojëra tavoline, live – qindra pajisje janë të disponueshme për të gjithë përdoruesit e regjistruar! Disa platforma ofrojnë mundësinë për të luajtur me shumë lojtarë në të njëjtën kohë. Sajti duket elegant dhe modern, çdo përdorues do ta kuptojë shpejt në një ndërfaqe intuitive. Shërbimet e dhomës së pokerit, libralidhësve dhe kazinosë online mund të përdoren nga një llogari.

Metodat e rimbushjes dhe tërheqjes së fondeve

Shlyerjet financiare bëhen përmes MasterCard, VISA, Skrill, WebMoney, Piastrix, EcoPayz, Neteller, PayPal, Payeer dhe sistemeve të tjera të pagesave. Përveç kësaj, kazino online pranon kriptovaluta të njohura. Rimbushja e bilancit të bashkangjitur në llogari kryhet menjëherë. Aplikimet për tërheqje të fondeve shqyrtohen brenda 5 ditëve të punës. Kur kryeni transaksione pagese, konvertimi ndodh automatikisht.

Mbështetje

Nëse hasni probleme teknike, kontaktoni operatorin e mbështetjes teknike nëpërmjet bisedës ose emailit në internet. Punonjësit e dyqanit përgjigjen sa më shpejt që të jetë e mundur dhe u ofrojnë përdoruesve të gjithë informacionin e nevojshëm. Zgjidhja e problemeve teknike kërkon gjithashtu një kohë minimale. Mbështetja ofrohet vetëm për lojtarët e regjistruar.

Gjuhët e disponueshme

Faqja funksionon në anglisht, gjermanisht, letonisht, lituanisht, suomi, frëngjisht, rusisht dhe çekisht. Gjuha caktohet automatikisht bazuar në informacionin e vendndodhjes së përdoruesit. Nëse është e nevojshme, lojtari mund të aktivizojë në mënyrë të pavarur ndonjë tjetër duke klikuar butonin e vendosur në krye të faqes kryesore dhe duke zgjedhur atë të duhurin. Të gjithë elementët e faqes janë përkthyer, përfshirë ndërfaqen e llogarisë personale.

Monedhat

Kazinoja pranon dollarë amerikanë, euro dhe shumë monedha të tjera.

Liçensë

Kazinoja është në pronësi të TSG Gaming Interactive Europe Limited. Aktiviteti i faqes në fushën e lojërave të fatit kryhet nën licencën MGA. Leja aktuale është lëshuar më 1 gusht 2018. Portali i lojërave të fatit Poker Stars ofron shërbime të kazinosë online në përputhje të plotë me ligjin – ky është një nga projektet më të famshme në industrinë e lojërave të fatit, duke bashkuar tifozët e lojërave elektronike, basteve sportive, pokerit. dhe argëtime të tjera të lojërave të fatit.

FAQ

Kazinoja ka një shërbim të mbështetjes teknike që siguron eliminimin në kohë të dështimeve të ndryshme dhe u siguron klientëve të gjithë informacionin e nevojshëm. Para se të dërgoni një aplikim tek specialistët, rekomandohet t’i referoheni materialeve të seksionit të referencës – ndoshta zgjidhja e problemit tashmë është gjetur dhe publikuar. Më poshtë janë përgjigjet e pyetjeve të bëra shpesh nga lojtarët.

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time?
Do t’ju duhet një pasaportë – një foto ose kopje të skanuara të faqes së parë që përmban informacionin e regjistrimit. Skedarët ngarkohen duke përdorur një formular të veçantë në llogarinë tuaj personale.
Mund të luani kazino falas
Versionet demonstruese mbështesin lojëra elektronike dhe lojëra tavoline. Për të ekzekutuar softuerin në modalitetin falas, duhet të identifikoheni në sit.
A është Pokerstars i përshtatshëm për pajisjet mobile?
Përdoruesit e pajisjeve Android pajisen me një aplikacion të veçantë. Pronarët e iPhone dhe iPad mund të luajnë versionin adaptiv, i cili lëshohet automatikisht kur përdoruesi hyn në faqen e kazinosë.
Sa është koha mesatare e tërheqjes në një kazino
Aplikimet për pagesën e fitimeve konsiderohen deri në 5 ditë pune. Tërheqja mund të ndodhë më herët në çdo kohë, duke përfshirë pas 5 minutash, ose, për shembull, pas 24 orësh, në varësi të pozicionit të biletës në radhë.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira
Comments: 2
 1. Chandler

  Më pëlqen të luaj poker në Pokerstars. Pasi makinat u shfaqën në burim, u befasova këndshëm. Vendosa ta provoj, sepse edhe mua më pëlqen kazinoja! Para së gjithash, më pëlqeu klasifikimi i përshtatshëm i lojërave elektronike dhe, natyrisht, lojëra elektronike të goditura për lojëra, kujt nuk i pëlqen kjo?

  1. Janet Fredrickson (author)

   Nuk e kuptova plotësisht pse zhvilluesit nuk u renditën sipas prodhuesve – në fund të fundit, organizatat janë të gjitha ofruesit kryesorë, nuk ka asgjë për t’u turpëruar. Një plus mjaft i madh është një përshkrim i hollësishëm i çdo argëtimi të lojërave të fatit direkt në sit. Në fund të fundit, edhe një lojtar me përvojë ndonjëherë duhet të kontrollojë.