Rishikimi i kazinosë William Hill 2023

Portali William Hill mbledh së bashku entuziastët e lojërave të fatit dhe bastorët që vendosin baste në ngjarje të ndryshme nga bota e sporteve profesionale. Dyqani i basteve me të njëjtin emër u hap në vitin 1934. Faqja është pronë e WHG International Limited – zyra kryesore e kompanisë ndodhet në Londër. Portali William Hill u ofron vizitorëve shërbime bastesh dhe kazino online. Ky i fundit vizitohet çdo ditë nga mijëra përdorues. Regjistrohuni në një nga kazinotë online më të famshme në Evropë dhe provoni fatin tuaj!

Bonus:100% për depozita deri në 1000€
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
1000 €
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus
Liçensë Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar, MGA
Lojëra Slots, desktop
Sistemet e pagesave VISA, Maestro, Skrill, MasterCard dhe PayPal
Monedhat Euro, dollarë amerikanë, paund britanik.
Pa bonus depozite 10 rrotullime falas në Finish Frenzy
Prodhimi Deri në 5 ditë pune
versioni celular Aplikacion për Android, përshtatës për iOS.
Mbeshtetje teknike Bisedë, email

williamhillsite

Bonuset në William Hill

Portali William Hill u ofron klientëve bonuse të ndryshme që funksionojnë në lojërat e fatit. Promovimet e kazinove u lejojnë klientëve të marrin shpërblime në para dhe rrotullime falas në lojëra elektronike të caktuara. Nuk ka bonuse të veçanta për fillestarët. Lista e ngjarjeve po ndryshon vazhdimisht sipas gjykimit të administratës. Për më tepër, fushatat e besnikërisë mbahen në prag të festave të mëdha dhe datave të paharrueshme.

Lista e ngjarjeve aktive publikohet në seksionin promovues të kazinosë William Hill. Përshkrimet e bonuseve përmbajnë të gjithë informacionin e nevojshëm: mënyrën e aktivizimit, kushtet për marrjen, datën e skadencës, bastin, etj. Përveç shpërblimeve të ofruara si pjesë e promovimeve të besnikërisë, lojtarët gjithashtu kanë mundësinë të thyejnë bankën në ditë dhe javore turne që synojnë përdoruesit aktivë.

Bonuset jepen vetëm për përdoruesit e regjistruar që kanë verifikuar llogarinë e tyre me numrin e telefonit celular. Në shumicën e rasteve, ekziston një kufizim në tërheqjen e fondeve të ofruara – pagesa e parave promovuese është e mundur pas bastit. Përveç kësaj, klientët e William Hill mund të zgjedhin nga bonuset. Shënim! Pjesëmarrja e përsëritur në promovim, të cilën përdoruesi e anuloi vetë, është e ndaluar nga rregullat e kazinosë!

Programet e bonusit

Aktualisht, vizitorëve të kazinosë u ofrohen 10 rrotullime falas në Finish Frenzy dhe bonuse ditore në lojërat e fitimeve me rënie. Këto të fundit kreditohen në mënyrë të rastësishme – aktiviteti i lojtarit dhe madhësia e fitimeve nuk ndikojnë në probabilitetin për të marrë një shpërblim promocional. Administrata gjithashtu zhvillon ngjarje të ndryshme me kohë të kufizuar – njoftimet për promovimet e bonusit publikohen në faqen kryesore dhe në seksionin përkatës.

Regjistrimi dhe verifikimi

Kur të hyni në faqen e internetit të William Hill, klikoni butonin Bashkohu dhe plotësoni formularin e regjistrimit. Kur krijoni një llogari, lojtari duhet të ketë në dorë një telefon celular, të cilit sistemi do t’i dërgojë një kod aktivizimi. Regjistrimi kërkon një minimum kohe – edhe një fillestar që nuk i është dashur kurrë të luajë në një kazino në internet do ta përballojë shpejt këtë detyrë.

williamhillreg

William Hill ofron shërbime vetëm për përdoruesit e rritur. Llogaritë e përdoruesve nën moshën 18 vjeç bllokohen pa tërheqje fondesh. Vendimi për fshirjen e profilit merret nga shërbimi i sigurisë nëse vizitori i kazinosë në internet nuk mund të konfirmojë pajtueshmërinë e tij/saj me kufirin e moshës duke verifikuar llogarinë.

Identiteti i lojtarit identifikohet nga pasaporta, domethënë nga dy faqe – e para dhe që përmban adresën e regjistrimit. Në tërheqjen e parë të fitimeve, kërkohet verifikimi. Përdoruesi duhet të sigurojë një foto ose skanime të pasaportës – skedarët ngarkohen në llogarinë personale në një seksion të veçantë dhe fshihen menjëherë pas verifikimit. Në të ardhmen, lojtari do të duhet të verifikojë llogarinë me kërkesë të shërbimit të sigurisë, për shembull, kur tërheq një shumë të madhe.

Versioni dhe aplikacioni celular

Nuk keni mundësinë të shtyni gjërat e rëndësishme për hir të aftësisë për t’u ulur në kompjuter dhe për të luajtur kazino online? Përdorni versionin celular të William Hill (aplikacion adaptiv dhe Android)! Zgjidhjet për telefonat inteligjentë dhe tabletët kanë një ndërfaqe intuitive dhe navigim të lehtë që çdo lojtar mund ta kuptojë shpejt. Funksionaliteti i versioneve celulare të kazinosë i lejon klientët të:

 • luani lojëra elektronike dhe lojëra tavoline, duke përfshirë drejtpërdrejt;
 • plotësoni depozitën e bashkangjitur në llogari;
 • të krijojë kërkesa për tërheqje të fondeve;
 • marrin pjesë në turne dhe lotari të mbajtura për përdoruesit aktivë;
 • aktivizoni bonuset dhe përdorni ato në përputhje me kushtet e specifikuara në përshkrimin e promovimit;
 • luani falas në versionin demo të lojërave elektronike dhe lojërave tavoline;
 • dërgoni mesazhe te mbështetja teknike.

williamhillapk

Falë optimizimit të mirë, versionet celulare të William Hill kursejnë trafikun. Kontrollet e përshtatshme i lejojnë lojtarët të përfitojnë sa më shumë nga argëtimi i lojërave të fatit në një smartphone ose tablet. Versioni adaptiv është i pajtueshëm me të gjitha gjeneratat e sistemeve operative celulare. Aplikacioni funksionon si duhet në Android 2.4 dhe më lart.

Riregjistrimi nuk kërkohet! Aplikacioni, versionet adaptive dhe kryesore të kazinosë në internet William Hill përdorin një llogari të lidhur me një bazë të dhënash të vetme. Bonuset e marra në njërin prej versioneve vazhdojnë të jenë të vlefshme në tjetrin, si dhe në aplikacion. Keni nevojë për një zgjidhje me një ndalesë për të luajtur kudo? Pastaj përdorni versionet celulare të William Hill dhe jini me fat!

Makinat e fatit të kazinosë

Seksioni i lojërave elektronike përmban lojëra elektronike, jackpot, slingos dhe lojëra të shpejta (heqje dhe fitime). Një nënseksion i veçantë i kazinove në internet i kushtohet jackpot-eve dhe kjo nuk është për t’u habitur, sepse një rrotullim i suksesshëm mund t’u sjellë shumë para atyre me fat! Përveç kësaj, faqja ka një koleksion të vogël lojërash tavoline, i cili përbëhet nga versione të ndryshme të blackjack-ut dhe ruletit.

williamhillslots

Simulatorët më të njohur janë paraqitur në seksionin me të njëjtin emër. Slots dhe lojërat e tavolinës mbështesin modalitetin falas. Për të ekzekutuar demonstrimet, duhet të identifikoheni në faqe, nëse nuk keni një llogari, fillimisht duhet të regjistroheni. Kërkimi i përshtatshëm ju lejon të gjeni lojëra me emër. Simuluesit që ju pëlqejnë mund të shtohen te të preferuarat për qasje të shpejtë.

E bute

Slots dhe lojërat e tavolinës janë zhvilluar nga studiot e njohura: Red Tiger, Williams, Playtech, Blueprint, Inspired, IGT, NetEnt, MGS dhe ofrues të tjerë që kanë një reputacion të besueshëm midis entuziastëve të lojërave të fatit në internet. Simuluesit e sloteve punojnë në bazë të një gjeneruesi të numrave të rastësishëm. Rezultati i çdo rrotullimi varet nga RNG. Me fjalë të tjera, çdokush mund të thyejë bankën!

Kazino live

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë vendosen në një seksion të veçantë, i cili gjithashtu ndahet në disa nënseksione: poker, baccarat, blackjack, ruletë, shfaqje lojërash. Vizitorët në portalin William Hill kanë akses në platformat e drejtpërdrejta për kohë të çmendur, monopol, sicbo, gjuetinë e thesarit të Gonzo-s, marrëveshje ose jo dhe lojëra të tjera të njohura live. Platformat kryesore vendosen në seksionin përkatës. Softueri i krijuar për të luajtur me tregtarë të drejtpërdrejtë është zhvilluar nga kompani të njohura: Evolution Gaming, Authentic Gaming, NetEnt dhe ofrues të tjerë të besuar nga miliona lojtarë në mbarë botën.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Kazinoja u ofron vizitorëve shumë përparësi: një version i përshtatshëm për pajisjet celulare, një gamë e gjerë lojërash elektronike, një koleksion mbresëlënës lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë, turne ditore dhe javore dhe promovime të ndryshme besnikërie. Nga një llogari, ju mund të përdorni shërbimet e një kazinoje në internet dhe një bastesh që pranon baste për mijëra ngjarje në botën e sporteve profesionale. William Hill është një zgjedhje e shkëlqyer për fillestarët dhe adhuruesit me përvojë të lojërave të fatit.

Fatkeqësisht, kazinotë në internet kanë gjithashtu një numër të metash: një përzgjedhje e kufizuar lojërash tavoline, disponueshmëria e një versioni demo vetëm për përdoruesit e autorizuar, një minimum bonusesh dhe komunikim me operatorët e shërbimit mbështetës vetëm në anglisht. Nëse këto disavantazhe janë kritike për ju, atëherë duhet të mendoni të zgjidhni një kazino tjetër në internet.

Mënyrat e depozitimit dhe tërheqjes

Aplikimet për tërheqje të fitimeve konsiderohen deri në 5 ditë pune. Zgjidhjet me lojtarët bëhen duke përdorur VISA, Maestro, Skrill, MasterCard dhe PayPal. Rimbushja e bilancit të llogarisë ndodh menjëherë. Shënim! Fitimet paguhen në kartat bankare dhe kuletat elektronike nga të cilat është bërë depozitimi i fundit. Tërheqja e parave në llogaritë në pronësi të përdoruesve të tjerë nuk mbulohet nga rregullat e William Hill.

Mbështetja e përdoruesit

Komunikimi me operatorët e shërbimit të mbështetjes teknike është i mundur përmes postës elektronike dhe bisedës në internet. Aplikimet e lojtarëve përpunohen sa më shpejt që të jetë e mundur, specialisti u siguron përdoruesve të gjithë informacionin e nevojshëm. Para se të dërgoni një kërkesë në mbështetjen teknike, rekomandohet t’i referoheni seksionit të ndihmës – FAQ përmban përgjigje për pyetjet e bëra shpesh.

Cilat gjuhë janë të disponueshme në sit

Vizitorët në William Hill mund të përfshijnë anglisht, gjermanisht, frëngjisht, italisht, suedisht, çekisht, polonisht, portugalisht, rusisht dhe gjuhë të tjera. Versioni i ndërfaqes zgjidhet si parazgjedhje bazuar në vendndodhjen e përdoruesit. Nëse është e nevojshme, lojtari mund të zgjedhë çdo gjuhë tjetër duke shtypur një buton të veçantë, i cili ndodhet në faqen kryesore.

Në cilat monedha bëhen pagesat?

Euro, dollarë amerikanë, sterlina britanike dhe monedha të tjera pranohen nga kazinoja pa asnjë problem! Një listë e plotë e monedhave të disponueshme mund të shihet kur regjistroni një llogari.

Licencat

William Hill është licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit nën Qeverinë e Maltës dhe Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Faqja është në pronësi dhe operuar nga WHG International Limited, e cila është e regjistruar në Gjibraltar. Kompania gjithashtu ka leje nga qeveria e Gjibraltarit, e cila e lejon atë të ofrojë shërbime kazino në internet. Ky është një portal i besueshëm i lojërave të fatit që përmbush plotësisht detyrimet e tij dhe respekton interesat e klientëve.

FAQ

Më poshtë janë përgjigjet e pyetjeve të bëra shpesh nga lojtarët. Ky informacion do t’i ndihmojë përdoruesit fillestarë të kursejnë kohë në thirrjet drejt mbështetjes teknike të William Hill. Materialet shtesë të referencës mund të gjenden në portalin zyrtar të kazinosë në internet. Nëse FAQ nuk përmban informacionin që ju intereson, atëherë në këtë rast, kontaktoni shërbimin mbështetës për këshilla.

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time?
Ju duhet të siguroni një foto ose kopje të skanuar të pasaportës tuaj. Shërbimi mbështetës kërkon dy faqe: e para dhe me adresën e regjistrimit. Verifikimi zgjat deri në 3 ditë pune dhe është parakusht për tërheqjen e parë të parave.
Kërkesat për bonus dhe bast
Promovimet e besnikërisë, lojërat me para dhe bastet sportive janë në dispozicion për të gjithë përdoruesit e regjistruar. Rregullat për dhënien e bonuseve tregohen në përshkrime.
A mund të luaj kazino falas?
Versionet demonstruese mbështesin lojëra elektronike dhe lojëra tavoline. Për të ekzekutuar softuerin në modalitetin falas, duhet të regjistroheni dhe të identifikoheni në sit.
A është kazinoja e përshtatshme për pajisje celulare?
Faqja e internetit William Hill ka një version të përgjegjshëm. Përdoruesit e pajisjeve Android mund të instalojnë një aplikacion të veçantë. Në versionet celulare, lojtarët kanë akses në të gjitha veçoritë e nevojshme.
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë?
Aplikimet për pagesën e fitimeve konsiderohen deri në 5 ditë pune. Koha e tërheqjes varet nga ngarkesa aktuale e shërbimit mbështetës dhe nga vendi i aplikimit në radhën e përgjithshme. Në çdo rast, tërheqja zgjat jo më shumë se periudha e treguar më sipër.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira
Comments: 2
 1. Emmett

  Kur dëgjova për kazinonë William Hill, e lidha menjëherë me besueshmërinë, kështu që vendosa menjëherë të regjistrohem në të. Në depozitën time të parë, m’u ofrua të përfitoja nga një bonus që më lejoi të merrja një bonus 100%. E luajta shumë shpejt dhe arrita të tërhiqesha. Por, nuk kam qenë gjithmonë me fat, thjesht duhet të jesh në gjendje të ndalosh në kohë në mënyrë që të mos humbasësh absolutisht gjithçka në fund!

  1. Janet Fredrickson (author)

   Sidoqoftë, zhgënjimi im i parë në platformë është tërheqja e parë mjaft e gjatë e fondeve. Më duhej të prisja tre ditë pune që aplikimi im të shqyrtohej dhe, natyrisht, të dorëzoja dokumentet për verifikim. Si rezultat, ju mund të luani në këtë kazino nëse i afroheni nga ana e djathtë. Ajo që më pëlqeu më shumë këtu është politika e bonusit, e cila përditësohet në mënyrë të vazhdueshme. Në përgjithësi, vlerësimi im është 8 i fortë, dhe ju takon juve të luani apo të mos luani!