Rishikimi i 888Casino 2023

Portali i lojërave të fatit 888casino është në pronësi të 888 Holdings PLC. Faqja e internetit e kazinosë në internet ka një dizajn elegant dhe konciz që është i paharrueshëm në shikim të parë. Ndryshe nga shumë portale të huaja të lojërave të fatit, faqja ofron mbështetje për të gjitha gjuhët. Kazinoja është gjithashtu e disponueshme në mbarë botën. Në rishikimin tonë, ne do të shikojmë të gjitha aspektet e punës së 888casino që mund të jenë me interes për adhuruesit e argëtimit të lojërave të fatit në internet. Ky është një sit i mrekullueshëm për lojtarët fillestarë dhe me përvojë që kanë qindra orë në një kazino online pas tyre!

Bonus:200% në depozitë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
200%
Bonusi i mirëseardhjes
Merrni bonus
Liçensë Curacao
Lojëra Slots, desktop, live
Prodhimi Deri në 3 ditë
Pa bonus depozite Mungon
Versioni për pajisjet mobile version adaptiv
Monedhat Dollarë, euro, kriptovaluta etj.

Bonuset 888Kazino

Faqja pret promovime të përhershme dhe urgjente të besnikërisë. Bonuset i lejojnë lojtarët të marrin shpërblime në para për depozita, pa depozitë, rrotullime falas dhe përfitime të tjera. Përshkrimet e ngjarjeve janë paraqitur në seksionin e promovimeve. Të gjithë përdoruesit e regjistruar mund të përdorin bonuse, mbahen promovime speciale veçanërisht për fillestarët. Njoftimet e ngjarjeve urgjente publikohen në seksionin përkatës të portalit të lojërave të fatit Casino888 dhe në faqen kryesore. Ndiqni ngjarjet në faqe dhe mos humbisni mundësinë për të thyer bankën në një nga promovimet fitimprurëse!

888 kazinosite

Për çdo bast të paguar me para nga bilanci i përdoruesit, jepen pikë bonus. Pikat e fituara synohen të shkëmbehen me para reale. Fondet e marra mund të përdoren për lojë ose të tërhiqen në çdo mënyrë të përshtatshme. Për përdoruesit VIP që bëjnë baste të mëdha, është e hapur një dhomë e veçantë, e cila gjithashtu pret promovime të ndryshme që synojnë kryesisht rolet e larta.

Çfarë programesh bonus ka në kazino

Kazinoja u ofron lojtarëve të rinj një bonus pa depozite prej 88 euro (punon në lojëra elektronike promocionale), 100% në depozitën e parë (deri në 100 euro), mundësinë për të fituar rrotullime falas dhe shuma të mëdha parash në Rrotën e Fatit, një shpërblim për çdo pikë të numrit 8 në besnikëri në ruletë dhe promovime të tjera. Mënyra e aktivizimit, kushtet për ofrimin e bonuseve, periudha e vlefshmërisë – të gjitha detajet përmbahen në përshkrimet që janë publikuar në seksionin promovues.

Regjistrimi dhe verifikimi

Faqja e internetit Casino 888 u shërben të gjithë përdoruesve të rritur. Për të marrë akses të plotë në portalin e lojërave të fatit, duhet të krijoni një llogari. Klikoni butonin Regjistrohu, i cili ndodhet në faqen kryesore në këndin e sipërm djathtas dhe plotësoni të gjitha fushat e kërkuara që janë të destinuara për futjen e të dhënave personale. Shkruani emrin, mbiemrin, vendin e banimit, adresën e emailit, datën e lindjes dhe gjininë. Në fund të formularit, kontrolloni kutinë speciale, duke konfirmuar kështu pranimin e rregullave të sitit dhe marrëveshjen e licencës. Pasi të keni përfunduar të gjitha hapat e mësipërm, klikoni Next dhe plotësoni pjesën tjetër të fushave. Regjistrimi në Casino 888 do të marrë jo më shumë se disa minuta nga koha juaj. Kur tërhiqni fonde për herë të parë, duhet të verifikoni llogarinë tuaj. Lojtarët të dhënat personale verifikohen me pasaportë – për të dërguar foto ose skanime të dokumenteve, përdorni një formular të veçantë në llogarinë tuaj personale. Verifikimi zgjat deri në 3 ditë pune. Pas verifikimit, dokumentet fshihen – skedarët e ofruar nga lojtarët nuk ruhen në server. Riverifikimi kryhet vetëm në raste të jashtëzakonshme, për shembull, kur paguani një shumë të madhe parash ose ndryshoni detajet e pagesës.

Si të regjistroheni në Casino 888

Kur regjistroheni në Casino 888, është shumë e rëndësishme të jepni të dhëna personale reale! Në rast të një gabimi, mund të hasni vështirësi në fazën e verifikimit. Para se të përfundoni regjistrimin e llogarisë, kontrolloni përsëri informacionin e futur! Për më tepër, administrata e kazinosë merr parasysh kufizimet e moshës për akses në lojërat e fatit, të cilat përcaktohen nga legjislacioni i vendit të banimit të përdoruesit. Llogaritë e përdoruesve të vegjël janë të bllokuara, në përputhje me paragrafin 3.7 të marrëveshjes së përdoruesit. Fondet në depozitën e lojtarit debitohen në llogarinë e kazinosë. Nëse dyshoni për shkelje të kufizimeve të moshës, shërbimi i sigurisë i kazinosë në internet rezervon të drejtën të kërkojë verifikimin e llogarisë.

Versioni celular dhe aplikacioni 888Casino

Në versionin celular të Casino888, slotet dhe lojërat e tavolinës janë të disponueshme për përdoruesit. Nuk ka nevojë të krijoni një llogari tjetër – versioni adaptiv për iOS, aplikacioni Android dhe versioni i shfletuesit për PC përdorin një llogari. Platformat celulare Casino888 kanë një sërë avantazhesh: ndërfaqe miqësore për përdoruesit, pajtueshmëri me të gjitha versionet ekzistuese të Android dhe iOS, një përzgjedhje e madhe lojërash kumari, një gamë të plotë bonusesh dhe mbështetje teknike të shpejtë. Sistemi i kontrollit në versionin dhe aplikacionin adaptiv ju lejon të:

 • plotësoni depozitën e bashkangjitur në llogarinë e lojtarit;
 • krijoni aplikacione për pagesën e fitimeve;
 • marrin pjesë në turne dhe llotari;
 • aktivizoni bonuset dhe merrni pjesë në promovime të ndryshme besnikërie të krijuara për fillestarët dhe vizitorët e rregullt të portalit të lojërave të fatit;
 • dërgoni mesazhe në shërbimin e mbështetjes teknike;
 • luaj falas dhe për para.

888 kazinoapk

Platformat celulare të Casino 888 kursejnë trafikun. Ndërfaqja e thjeshtë e versionit adaptiv dhe aplikacionit mund të kuptohen lehtësisht edhe nga një fillestar që nuk ka pasur kurrë një shans për të luajtur në një kazino online në një smartphone ose tabletë. Përdoruesit që instalojnë aplikacionin Android nuk duhet të shqetësohen për zgjidhjen e problemit të anashkalimit të bllokimit – ata nuk kanë nevojë të përdorin proxies, VPN ose të kërkojnë pasqyra. Platformat celulare janë të lidhura me bazën e portalit zyrtar Casino888. Këto janë zgjidhje të përshtatshme që lejojnë adhuruesit e argëtimit të lojërave të fatit të luajnë aty ku është e përshtatshme për ta!

Makinat e fatit Casino 888

Faqja e internetit e kazinosë paraqet automate moderne dhe klasike të temave të ndryshme. Një sistem i përshtatshëm kërkimi ju lejon të gjeni lojëra elektronike sipas emrit dhe të renditni sipas parametrave të ndryshëm, siç është numri i rreshtave. Artikujt e rinj postohen në seksionin përkatës të faqes. Për më tepër, vizitorëve në portalin e lojërave të fatit u jepet mundësia të provojnë fatin e tyre në jackpot dhe lojëra elektronike ekskluzive, të cilat janë krijuar me urdhër të kazinosë.

888 kazinove

Koleksioni i lojërave tavoline të paraqitura në faqe përfshin lloje të njohura të pokerit, ruletit, baccarat, blackjack, si dhe keno, craps dhe arkadat e ndryshme. Lojërat në tavolinë mund të luhen me inteligjencë artificiale dhe tregtarë të drejtpërdrejtë. Softueri Live ndodhet në një seksion të veçantë të faqes. Të gjitha lojërat janë falas për t’u luajtur, përveç atyre me një tregtar të drejtpërdrejtë. Portal 888 Casino u ofron vizitorëve një gamë të gjerë softuerësh të licencuar, të cilët mund të pasurohen nëse jeni me fat!

Gama e softuerit

Përveç lojërave elektronike ekskluzive, kazino ka gjithashtu banditë me një krah të zhvilluar nga ofrues të mirënjohur të besuar nga mijëra entuziastë të lojërave të fatit. Luaj hitet e krijuara nga ekipi NetEnt, PlayTech, Red Tiger, Play n Go dhe studio të tjera të njohura. Sigurisht, zgjedhja e ofruesve vështirë se mund të quhet e larmishme, por, megjithatë, kazino u ofron klientëve vetëm marka të provuara që kanë fituar një reputacion të shkëlqyeshëm.

Kazino live

Kazinoja ka 3 lojëra shfaqjeje: kapëse ëndrrash, kohë e çmendur dhe 888Sports. Pjesa tjetër e lojërave live janë klasike, të cilat u ofrohen mysafirëve nga shumica dërrmuese e kazinove. Vizitorët në portalin e lojërave të fatit mund të luajnë lloje të ndryshme rulete, blackjack, baccarat dhe poker. Platformat e drejtpërdrejta janë zhvilluar nga NetEnt, Evolution Gaming dhe ofrues të tjerë me një reputacion të fortë në komunitetin global të lojërave të fatit në internet. Dëshironi të ndiheni si mysafir në një kazino me bazë tokësore? Atëherë sigurohuni që të regjistroheni dhe të luani me tregtarët e drejtpërdrejtë!

Avantazhet dhe disavantazhet e Casino888

E vetmja pengesë e Casino 888 është një përzgjedhje relativisht e vogël e ofruesve. Përndryshe, kazinoja mund të përshkruhet si një portal universal i lojërave të fatit që do të tërheqë si për fillestarët ashtu edhe për entuziastët me përvojë të lojërave të fatit. Faqja ka një dizajn minimalist dhe tërheqës që është i lehtë për t’u mbajtur mend me një shikim. Edhe një fillestar do të kuptojë shpejt ndërfaqen e një llogarie personale. Nëse ju pëlqejnë lojërat elektronike, lojërat e tavolinës dhe live, atëherë duhet patjetër të shikoni Casino888, e cila është e hapur 24 orë në ditë, 7 ditë në javë!

Sistemet e pagesave

Shlyerjet me përdoruesit kryhen duke përdorur Visa MasterCard, Maestro, Skrill, Netteler, Paysafecard, WebMoney, kriptomonedhë, PayPal, Payeer, Piastrix, Ecopayz dhe sisteme të tjera pagesash. Tërheqja nga fondet zgjat deri në 3 ditë, rimbushja e depozitës – disa sekonda. Krijimi i aplikacioneve për pagesën e fitimeve dhe depozitimi i parave në llogari kryhet në seksionin financiar të llogarisë personale. Tërheqja e parë bëhet vetëm pas verifikimit të llogarisë.

Mbështetje

Aplikimet përpunohen sa më shpejt që të jetë e mundur, pavarësisht se si përdoruesi vendos të kontaktojë operatorin mbështetës – në një bisedë në internet ose me postë elektronike. Stafi i kazinosë ofron të gjithë informacionin e nevojshëm. Shënim! Përgjigjet për pyetjet e bëra shpesh mund të merren jo vetëm nga operatori i shërbimit mbështetës, por edhe në seksionin FAQ.

Gjuhët e disponueshme

Faqja mbështet një numër të madh gjuhësh: suedisht, italisht, rumanisht, anglisht, portugalisht, gjermanisht, spanjisht, rusisht, etj. Versioni i duhur i ndërfaqes zgjidhet automatikisht. Nëse është e nevojshme, lojtari mund të zgjedhë vetë çdo gjuhë nga lista rënëse, e cila hapet duke shtypur butonin me imazhin e globit (që ndodhet në këndin e sipërm djathtas në faqen kryesore). Si parazgjedhje, gjuha zgjidhet bazuar në vendndodhjen e përdoruesit.

Në cilat monedha bëhen pagesat?

Në rubla, dollarë amerikanë, euro, etj. Monedha për depozitën duhet të zgjidhet kur regjistroni një llogari. Kazino 888 është në dispozicion në të gjithë Tokën, megjithatë hryvnias nuk përdoren për zgjidhje financiare. Ndoshta në të ardhmen, administrata do të kujdeset për t’u ofruar përdoruesve një mundësi të tillë dhe do t’i shpëtojë lojtarët nga humbja e parave gjatë konvertimit.

Licenca të vlefshme të kazinosë në internet

Aktivitetet e portalit të lojërave të fatit Casino888 janë të licencuara nga autoritetet rregullatore nën qeverinë e Maltës, Gjibraltarit, Britanisë së Madhe dhe shteteve të tjera. Lejet aktuale lejojnë 888 Holdings të ofrojnë shërbime të kazinosë në internet për lojtarët mbi një bazë ligjore.

FAQ

Nëse hasni probleme teknike dhe pyetje në lidhje me funksionimin e faqes, mos nxitoni t’i dërgoni një mesazh mbështetjes teknike – së pari referojuni informacionit të publikuar në seksionin e ndihmës. FAQ përmban përgjigje për pyetjet e bëra shpesh dhe zgjidhje për problemet që lojtarët hasin më shpesh. Përgjigjet për pyetjet më të njohura nga fillestarët mund të gjenden më poshtë.

Cilat dokumente duhet të dorëzohen për verifikim

Të dhënat personale të lojtarëve identifikohen nga pasaporta. Ju nuk keni nevojë të siguroni dokumentin drejtpërdrejt – vetëm një foto ose skanime të faqes së parë, si dhe një faqe me adresën e regjistrimit.

Kërkesat për bonus dhe bast

Bonuset mund të merren vetëm nga përdoruesit e regjistruar. Nëse dëshironi të vini bast dhe të luani për para, atëherë në këtë rast duhet të krijoni një llogari dhe të rimbushni depozitën.

Mund të luani kazino falas

Po, ju mund të luani lojëra elektronike dhe lojëra tavoline. I gjithë softueri mbështet modalitetin demo, përveç platformave për të luajtur me tregtarët e drejtpërdrejtë.

A është Casino888 miqësore me celularin?

Një aplikacion i përshtatshëm është i disponueshëm për pronarët e pajisjeve Android. Përdoruesit e smartfonëve dhe tabletave të Apple mund të luajnë versionin adaptiv.

Koha mesatare e tërheqjes

Aplikimet për pagesën e fitimeve konsiderohen deri në 3 ditë. Tërheqja kryhet sipas radhës së radhës së përgjithshme. Ju mund të merrni para në 10 minuta ose në disa ditë, në varësi të kohës kur radha arrin biletën tuaj.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira
Comments: 4
 1. George

  Pata ndjenja krejtësisht kontradiktore pasi luajta në 888casino. Duket se ka një kazino në internet, dhe poker, dhe madje edhe një libralidhës, por për disa arsye kam arritur të fitoj vetëm disa herë. Dhe dua të vërej që sapo të rezultojë të kursehet diçka, ata e nxjerrin atë për një kohë shumë të gjatë, kam pritur rreth 4-5 ditë. Nëse keni kohë, atëherë mund të luani këtu, por nëse jo, atëherë nuk e rekomandoj këtë faqe.Dhe, kështu që unë i jap platformës vlerësimin e mëposhtëm: licencë – disponueshme, për këtë vendos një 7 solide; softuer – cilësi mjaft e lartë, gjithashtu 7; shpejtësia e tërheqjes – duhet të prisni, pra 2; program bonus – mjaft i mirë, vlerësim i lartë 9; mbështetje teknike – duhet të prisni disa ditë, pra 5. Kështu, mund të them që kazinoja ofron një softuer mjaft të mirë, por nëse nuk jeni me nxitim, atëherë patjetër do t’ju përshtatet. Por,

  1. Janet Fredrickson (author)

   Mirembrema! Faleminderit për rishikimin e sinqertë dhe gjithëpërfshirës. Koha për të tërhequr fonde në 888 Casino varet kryesisht nga mënyra e zgjedhur e tërheqjes, nëse është një kartë bankare, atëherë paratë mund të kreditohen me një vonesë. Por, për kuletat elektronike dhe sistemet e tjera të pagesave, procedura është shumë më e shpejtë (1-2 ditë). Ndërsa për të marrë një përgjigje të menjëhershme nga mbështetja, mjafton të përdorni chat-in online, ku ka gjithmonë specialistë të gatshëm për të ndihmuar në çdo situatë.

 2. Luke

  Me casino888, jo çdo organizatë e tillë ende mund të konkurrojë. Dhe, do të filloj me faktin se pothuajse të gjithë e njohin operatorin dhe, para së gjithash, do të vërej praninë e një licence. Këtu pashë lojëra elektronike jashtëzakonisht të cilësisë së lartë, një përqindje mjaft të lartë kthimi dhe, natyrisht, punën e shërbimit mbështetës. Epo, po pa të? Madje arrita të nxjerr përfundime dhe, çuditërisht, ata nuk kërkuan verifikim. Por, sa për mua, dua të theksoj një pengesë të rëndësishme të 888casino, nuk më pëlqeu programi i tyre i besnikërisë. Këtu nuk pashë asnjë kthim normal parash, asnjë bonus të mirë kazinoje, asnjë çmim tjetër nxitës.Prandaj, vlerësimi im i përgjithshëm për këtë institucion është 7 solid, që padyshim nuk është i keq në krahasim me institucionet e tjera.

  1. Janet Fredrickson (author)

   Përshëndetje! Pavarësisht nga fakti se 888casino nuk ka një program të gjerë besnikërie, ka ende disa promovime interesante këtu. Për shembull, për fillestarët, administrata e një institucioni në internet jep një bonus prej 500 dollarë për përfundimin e regjistrimit, ka gjithashtu shpërblime të ndryshme ditore dhe mundësinë për të rrotulluar Rrotën e Pasurisë falas. Mund të mësoni më shumë rreth bonuseve në faqen zyrtare të kazinosë 888.