Kazino 1Win

Kompania 1win është një kompani mjaft e re, ajo u themelua në vitin 2018 me regjistrim në Qipro. Makinat e fatit funksionojnë në platformën e tyre të zhvilluar. Kazinoja është më e madhja për sa i përket numrit të lojërave, numri i tyre i përafërt është 4300 copë, të cilat janë zhvilluar nga dhjetëra ofrues. Kompania ka Terma dhe Kushte të rrepta dhe të qarta të ndërveprimit me klientët, një sistem të mirë bonusesh dhe besnikërie, si dhe regjistrim të thjeshtuar. E gjithë kjo e ka bërë kazinonë mjaft të popullarizuar mes lojtarëve dhe kumarxhinjve.

Bonus:200% në depozitë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Kodi promocional: PLAY250
500%
Bonusi i mirëseardhjes
Merrni bonus

Bonus 1win në kazino

Platforma ka programin e saj mjaft interesant bonus. Një tipar i bonuseve është fakti që të gjitha dhuratat e akorduara nga operatori duhet të shpenzohen për baste sportive. Nëse plotësohen kushtet e bastit, atëherë lojtari ka mundësinë të përdorë fondet e marra sipas gjykimit të tij. Pra, bonuset mund të shpenzohen në lojëra elektronike video ose lojëra elektronike të tjera.

Kushte të tilla tërheqin pak, sepse lojtarët nuk duan gjithmonë të shpenzojnë bonuse në baste, duke dashur të merren vetëm me automate. Për më tepër, kazino nuk u ofron lojtarëve mundësinë për të marrë rrotullime falas dhe për të marrë pjesë në oferta speciale kur luajnë në një kazino në internet. Por kjo nuk do të thotë që lojtarët janë të privuar plotësisht nga mundësia për të marrë dhurata nga platforma, ka programe të mira bonus në të cilat mund të marrin pjesë lojtarët e kazinosë.

promokodi 1win

Bonus “Mirësevini”

Ky sistem stimulimi përbëhet nga dy nivele, të cilat kanë kushte dhe veçori të ndryshme përdorimi. Sipas rregullave, lojtarët e rinj që janë regjistruar së fundmi mund të mbështeten në këtë sistem besnikërie. mundësia e përdorimit të bonusit shfaqet menjëherë pas krijimit të profilit, ndërkohë që promocioni nuk skadon, ndaj ofrohet pafundësisht. Le të hedhim një vështrim më të afërt në çdo nivel bonus:

 1. “Mirë se vini” – niveli i parë. Lojtarët e rinj marrin 200% në depozitën e tyre të parë. Për të rifituar fondet, lojtari duhet të bëjë baste të rregullta me një koeficient prej më shumë se 3. Nëse basti luhet, lojtari merr 5% të tjera përveç shumës së bastit në bonusin origjinal. Për të marrë një bonus, duhet të vendosni një kod promovues në një kolonë të veçantë. Programi është i vlefshëm vetëm një herë.
 2. “Mirë se vini” – niveli i dytë. Një lojtar i ri tarifohet gjithashtu 200% në depozitën e parë, vetëm shuma maksimale e depozitës rritet disa herë. Një tipar i këtij niveli është përjetësia e bonusit. Stimujt kreditohen automatikisht në llogarinë e lojtarit nëse lojtari e ka humbur shumën gjatë ditës së kaluar. Shuma e fondeve të transferuara varet nga shuma e humbur gjatë ditës së kaluar. Ekziston një bonus i kodit promovues.

Bonuset e këtij lloji janë krijuar për të mbështetur lojtarët e rinj dhe për t’i ndihmuar ata të përshtaten dhe të kuptojnë se si funksionon kazinoja. Për të marrë bonuse, duhet të futni kodet e specifikuara promovuese në një fushë të veçantë, pas së cilës promovimi do të kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj. Shumat e depozitave minimale dhe maksimale përcaktohen nga monedha e vendit në të cilin do të mbahen bastet.

Bonus “Depozita”

Lojtarët mund të marrin bonusin automatikisht në llogarinë e tyre nëse kanë humbur më parë një shumë të caktuar në kazino. Në këtë rast, merret parasysh vetëm shuma e humbur gjatë ditës së kaluar. Shuma e parave të transferuara varet nga shuma e humbur gjatë ditës së kaluar. Parimi i funksionimit të këtij bonusi është i ngjashëm me nivelin e dytë të “Mirësevini”, por ka dallime të konsiderueshme.

Pra, bonusi “Depozitë” ka tre nivele me përqindje të ndryshme: 50%, 100% dhe 150% për një depozitë. Në të njëjtën kohë, shuma maksimale e depozitës është identike dhe përcaktohet vetëm nga monedha e vendit në të cilin kazinoja operon. Programi nuk skadon, kështu që mund të merret nga çdo lojtar, në varësi të kushteve të mësipërme. Ju mund të merrni një bonus duke futur kodin e mëposhtëm promovues në një fushë të veçantë.

Bonus “Pa depozitë”

Një program i tillë është i përshtatshëm vetëm për ngjarje sportive, për çdo sport të rregullt ose eSports. Bonusi funksionon si më poshtë: kur kryeni një bast ekspres me pesë ose më shumë ngjarje, tarifohet një përqindje e shumës së fituar. Në këtë rast, koeficienti i ngjarjes duhet të jetë së paku 1.3. Lojtarët marrin deri në 15% bonuse fituese, por vetëm për sport, për të qenë të saktë:

 • 7% tarifohet për 5 ngjarje;
 • 8% tarifohet për 6 ngjarje;
 • 9% tarifohet për 7 ngjarje;
 • 10% tarifohet për 8 ngjarje;
 • 11% tarifohet për 9 ngjarje;
 • 12% tarifohet për 10 ngjarje;
 • me 11 ose më shumë ngjarje, tarifohet tashmë 15%.

Prandaj, sa më shumë ngjarje të përfshihen në bast, aq më e madhe është përqindja që lojtari mund të marrë në shumën e fituar. Bonusi është i vlefshëm për një kohë të pacaktuar, kështu që mund ta përdorni në çdo kohë pa kufizime. Ju mund ta aktivizoni programin duke përdorur një kod promocional, i cili futet në një fushë të veçantë në profil. Një disavantazh i rëndësishëm është se bastet janë të kufizuara vetëm në sport.

Bonusi i kthimit të parave

Bonusi i kthimit të parave quhet edhe bonusi i së shtunës, pasi kreditohet çdo të shtunë në orën 00:00. Programi është gjithashtu i përhershëm, kështu që lojtarët mund ta përdorin atë përgjithmonë. Cashback është 30%, ndërsa shuma e depozitës maksimale është e ndryshme, në varësi të monedhës së vendit në të cilin kazinoja operon. Gjatë llogaritjes së kthimit të parave, merret parasysh shuma e fondeve të humbura për të gjithë javën e kaluar. Përveç kësaj, merren parasysh shumat e shpenzuara për baste në lojëra elektronike në javë. Ju mund të merrni një bonus me një kod promovues.

Regjistrimi dhe verifikimi

Regjistrimi – krijimi i profilit tuaj në kazino – është i nevojshëm për të marrë veçori të avancuara nga lojtari: rimbushja e bilancit, tërheqja e fondeve, aksesi në të gjithë gamën e automateve dhe shumë më tepër. Krijimi i një llogarie në procedurën onewin është i thjeshtë dhe nuk kërkon shumë kohë (5 minuta dhe gjithçka do të jetë gati). Kazinoja u ofron përdoruesve të saj dy mënyra për të krijuar një profil:

 1. Me një fjalëkalim të rastësishëm dhe gjenerator identifikimi. Në faqen zyrtare të kazinosë ekziston një buton i veçantë për regjistrim, duke klikuar mbi të cilin përdoruesi merr fjalëkalimin dhe hyrjen e tij individuale. Të dhënat duhet të ruhen në mënyrë që të mos humbasin. Më tej në profil, lojtari tregon gjithashtu të dhënat e tij.
 2. Duke plotësuar një formular standard me email. Për ta bërë këtë, përdoruesi fut adresën e tij të postës elektronike, pas së cilës ai merr një mesazh për të konfirmuar adresën e emailit. Për më tepër, duhet të jepni një numër telefoni dhe të krijoni fjalëkalimin tuaj. Përdoruesi do të jetë në gjendje të hyjë në llogari me e-mail (hyrje) dhe një fjalëkalim të shpikur.

regjistrimi 1 fitore

Menjëherë pas regjistrimit, lojtari jo vetëm që tregon të dhënat e tij personale, por edhe monedhën e përdorur. Mjafton një regjistrim për të hyrë në të gjitha automatet, por është e pamundur të transferosh fonde pa kaluar verifikimin. Faza e dytë e verifikimit të llogarisë nuk mund të përfundojë menjëherë, dhe në të vërtetë, nëse nuk luani për para, mund të bëni pa të.

Procesi i verifikimit përfshin verifikimin e llogarisë duke përdorur dokumente identiteti. Për ta bërë këtë, lojtari duhet të ngarkojë një skanim ose një foto të qartë të pasaportës së tij në faqen zyrtare të një fitoreje në faqen ku paraqitet informacioni për pronarin. Pas kësaj, administrata kontrollon të dhënat brenda 14 ditëve. Për disa lojtarë, mund të kërkohet verifikimi nëpërmjet videokonferencës, në këtë rast të dhënat konfirmohen brenda 3 ditëve.

Për më tepër, mund t’ju duhet të futni informacione për kartën tuaj bankare. Kjo është e nevojshme për faktin se është e treta që është e pamundur të bëhen transferime nga karta e partisë në përputhje me Politikën e Kompanisë. Prandaj, për të bërë transferime, mund t’ju duhet të vendosni numrin e kartës, datën e skadencës, detajet e pronarit dhe kodin e sigurisë. Detajet e kartës kërkojnë gjithashtu konfirmim për të plotësuar llogarinë.

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë 1win

Platforma 1 win nuk e anashkaloi zhvillimin e një versioni celular dhe aplikacioneve për telefonat inteligjentë dhe tabletët. Kjo i lejon përdoruesit të përdorin shërbimet e portalit më shpejt dhe më komod dhe të përdorin plotësisht automatet. Versioni celular është i disponueshëm në një shfletues të rregullt në çdo pajisje: faqja mund të përshtatet lehtësisht në vegël, duke e bërë më të lehtë shikimin e burimit të uebit.

Faqja zyrtare e kazinosë u ofron përdoruesve informacionin e mëposhtëm: aplikacioni celular funksionon në pajisjet operative Android dhe iOS. Ky version ka një ndërfaqe pak të modifikuar, akses më të përshtatshëm në menutë dhe lojërat. Aplikacionin mund ta shkarkoni në faqen zyrtare të 1 fitore ose në Google Play për Android dhe AppStore për iOS. Për shkarkim, lojtarët marrin bonuse të mira.

1 win apk

Në fakt, aplikacioni është krejtësisht i ndryshëm. Nuk ka asnjë aplikacion të vërtetë celular. Një fitore ofron një lidhje shkarkimi, por në fakt nuk ka asnjë aplikacion kazino. Dhe lidhja e ofruar nga pronari është thjesht e rreme. Duke klikuar në lidhje, përdoruesi merr vetëm një lidhje të shpejtë në desktopin e telefonit, e cila i çon në shfletues. Në Google Play, mund të gjeni aplikacione me një emër të ngjashëm, por ky nuk është origjinali, por DSLR. Ky është një disavantazh i madh i kazinosë.

Makinat e fatit të kazinosë

Ka një numër të madh të automateve në kazino: më shumë se 4300 copë. Të gjitha makinat janë individuale dhe kanë karakteristikat e tyre. Por tipari kryesor është se portali nuk ka një version demo, domethënë, as një vizitor dhe as një përdorues i regjistruar nuk mund të luajë lojëra elektronike falas. Sigurisht, ky është një disavantazh i rëndësishëm i një fitoreje. Zhvilluesit ia besuan zhvillimin e lojërave elektronike ofruesve të tillë si Pragmatic Play, Fugaso, Evolution Gaming, Booming Games, Igrosoft, Belatra, Quickspin, Yggdrasil Gaming, Betsoft, EGT, 1×2 Gaming dhe të tjerë.

1 lojëra elektronike fituese

E bute

Një softuer fitues përfaqësohet nga më shumë se 50 lojëra elektronike jackpot dhe slot të tjera interesante. Zhvilluesit kanë krijuar një kërkim të përshtatshëm për lojëra, duke theksuar filtrat e qartë sipas emrit dhe ofruesve. Nga më shumë se 4300 makina, çdo përdorues mund të gjejë diçka të përshtatshme sipas dëshirës së tij. Pra, diapazoni prej 1 fitore përfshin llojet e mëposhtme të lojërave elektronike:

 • automate;
 • ruletë;
 • kazino live;
 • poker;
 • bingo;
 • blackjack;
 • video poker;
 • baccarat;
 • kockat;
 • keno;
 • letra gërvishtëse;
 • lojëra tavoline;
 • Lojera me letra;
 • craps;
 • baste sportive;
 • sic-bo;
 • pontone;
 • hi-lo;
 • mahjong;
 • lojëra televizive.

I gjithë programi i paraqitur është i përshtatshëm për dashamirët e kartave, sporteve dhe fushave të tjera. Ju mund të gjeni një lloj të përshtatshëm të lojërave elektronike në kolonën “kërkim” ose në katalogun e kazinosë. Është absolutisht e sigurt për të luajtur, pasi administrata bën çdo përpjekje për të siguruar konfidencialitetin e të dhënave të lojtarëve dhe pajtueshmërinë me rregullat e vendosura për trajtimin e automateve dhe softuerëve të tjerë.

Kazino live

Platforma onewin u ofron lojtarëve të saj mundësinë për të luajtur me tregtarë të drejtpërdrejtë. Për të zgjedhur këtë kategori, duhet të shkoni te seksioni “Lojëra të drejtpërdrejta”, ku janë paraqitur lojëra elektronike me lojtarë të drejtpërdrejtë nga zhvillues të njohur. Një version demo nuk ofrohet, por si vizitor është e mundur të jesh në një transmetim të hapur dhe publik të procesit. Në të njëjtën kohë, me një transmetim të tillë, nuk keni nevojë të bëni baste, thjesht mund të shikoni procesin dhe të nënvizoni diçka të re dhe interesante për veten tuaj.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Platforma one win ka karakteristikat e veta, ndaj që nga viti 2018 është ndër dhjetë kazinotë më të mira dhe më të famshme. Platforma plotësohet çdo ditë me dhjetëra përdorues të rinj që duan të luajnë letra të fatit dhe lojëra elektronike të tjera. Por lojtarët e vlerësojnë kazinonë mjaft të ulët. Le të kuptojmë nëse ia vlen të regjistroheni në sit apo është më mirë të gjejmë një portal tjetër.

Përparësitë

Të metat

– ka një licencë zyrtare nga Curacao;

– shuma minimale për tërheqjen e fondeve;

– një gamë e madhe lojërash;

– në profil, ju mund të mbani disa llogari të veta menjëherë;

– një përzgjedhje e madhe e gjuhëve dhe monedhave të mbështetura;

– një shërbim i mirë mbështetës që lejon përdoruesit të marrin shpejt ndihmë për të gjitha çështjet;

– Mund të vini bast në sport.

– nuk mund të përdorni versionin demo;

– nuk ka asnjë aplikim të sëmurë, por vetëm një fals në formën e një lidhjeje;

– jo programi më i mirë i bonusit: pa rrotullime falas, interes të ulët për depozitat;

– nuk ka sistem besnikërie;

– ju mund të merrni akses në makina vetëm me një bilanc të rimbushur, pasi nuk ka përdorim falas të lojërave elektronike;

– jo faqja më e përshtatshme dhe shumë vështirësi me të.

Si rezultat, kazinoja onewin mund të vlerësohet si e kënaqshme. Jo të gjithë përdoruesit pranojnë të heqin dorë nga një aplikacion celular, rrotullime falas dhe një sistem të mirë besnikërie, ndaj preferojnë të zgjedhin opsione të tjera kazinoje. Në çdo rast, duhet të merrni parasysh në mënyrë të pavarur të gjitha opsionet dhe të zgjidhni atë që do të jetë më afër për sa i përket ndërfaqes dhe parimit të funksionimit.

Metodat bankare të inputit dhe outputit

Pas kalimit të verifikimit, lojtari merr mundësinë për të depozituar dhe tërhequr fonde. Kështu, platforma mbështet transfertat përmes sistemeve të mëposhtme: VISA, MASTERCARD, MAESTRO, SKRILL, NETTELER, PAYSAFECARD, WEBMONEY, CRYPT, PAYPAL, PAYEER, PIASTRIX, ECOPAYZ. Për të transferuar, duhet të zgjidhni monedhën e paraqitur, më pas futni detajet e kartës dhe specifikoni shumën. Paratë kreditohen në llogari brenda 48 orëve. Kufijtë e transfertave përcaktohen nga vendi në të cilin kazinoja operon.

Shërbimi mbështetës

Nëse një lojtar ka një pyetje në lidhje me funksionimin e kazinosë, lojërave elektronike ose elementëve të tjerë të platformës, ai mund të kontaktojë shërbimin mbështetës. 1win ka një linjë mjaft të mirë ndihme që lejon lojtarët të marrin shpejt përgjigje për të gjitha pyetjet. Pra, përdoruesit mund të kontaktojnë administratën në tre mënyra:

 1. Përmes bisedës online. Faqja përmban një bisedë me operatorët që u përgjigjen shpejt mesazheve të përdoruesve.
 2. Përmes një celulari. Faqja e internetit e kazinosë përmban një numër telefoni me të cilin lojtarët mund të telefonojnë administratën.
 3. Me e-mail. Faqja zyrtare e 1 win ofron gjithashtu një adresë emaili. Ju gjithashtu mund të kontaktoni administratën në këtë mënyrë, por shpejtësia e përgjigjes lë shumë për të dëshiruar.

Përpara se të kërkoni ndihmë nga linja telefonike, telefoni celular ose posta, rekomandohet t’i referoheni FAQ – formulari i pyetjeve dhe përgjigjeve. Këtu do të gjeni përgjigje të dobishme për të gjitha pyetjet e klientëve. Kjo do t’i lejojë lojtarët të marrin përgjigjet e pyetjeve më shpejt pa pritur dhe ndërmjetës. Në mënyrën e zakonshme, mund të prisni një përgjigje për disa orë, apo edhe ditë.

Cilat gjuhë

Me gjuhët, një fitore është të shkosh mirë. Pra, përdoruesit mund të zgjedhin gjuhët e mëposhtme: rusisht, ukrainisht, anglisht, gjermanisht, spanjisht, italisht, rumanisht, portugalisht, turqisht, azerbajxhanisht, frëngjisht, uzbekisht, kazakisht, indonezisht, hindi, kirgize, taxhikisht, suahili, kongo. Përdoruesit nga e gjithë bota mund të përdorin kazinonë, falë këtij përshtatjeje për popujt e të gjithë botës.

Çfarë monedhash

Me monedhat, gjërat nuk janë aq të mira. Platforma mbështet vetëm RUB (rubla), USD (dollar), EUR (euro), AUD (dollar australian), PLN (zloty polake). Ju mund të zgjidhni një monedhë menjëherë pas regjistrimit, si dhe drejtpërdrejt kur bëni një transfertë. Nuk ka komision kur bëni transferta, por mos harroni për konvertimin e monedhave nëse planifikoni të bëni një transfertë.

Liçensë

Platforma 1win është regjistruar zyrtarisht në Qipro. Ajo operon në platformën e saj nën numrin e licencës Curacao 8048/JAZ2018-040. Lojtarët mund të kontrollojnë disponueshmërinë e një licence në faqen zyrtare të internetit ose me kërkesë personale nga administratori. Prania e tij tregon integritetin e zyrës dhe respektimin e legjislacionit për aktivitetet e basteve.

FAQ

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time

Në mënyrë që administrata të konfirmojë llogarinë, përdoruesi duhet të dorëzojë një skanim ose një foto të qartë të pasaportës. Kërkohet një imazh me të dhënat e lojtarit. Ju gjithashtu mund të keni nevojë për informacione për një kartë bankare: numrin, datën e skadencës, informacionin për pronarin dhe kodin e sigurisë.

Kërkesat për bonus dhe bast

Vetëm lojtarët e regjistruar mund të vendosin baste dhe të marrin bonuse. Në këtë rast, është e nevojshme të depozitoni para, pasi nuk do të jetë e mundur të vendosni baste në një mënyrë tjetër. Lojtarët marrin bonuse në përputhje me fitimet dhe bastet.

A mund të luaj falas në kazino

nr. kazino onewin nuk u ofron lojtarëve mundësinë për të përdorur automatet falas. Ju duhet të depozitoni para në llogarinë tuaj.

A është kazino onewin miqësore për celularin?

Zhvilluesi u ofron klientëve vetëm një version celular në shfletues. Nuk mund ta shkarkosh aplikacionin sepse nuk është krijuar ende. Faqja në shfletues rindërtohet automatikisht për telefonin inteligjent, duke ndryshuar shkallën dhe ekranin.

Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë

Kazinoja cakton periudhën e tërheqjes nga 0 në 48 orë. Mesatarisht, mjaftojnë disa orë që fondet të kreditohen në llogarinë e klientit.

Vlerësoni këtë artikull
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira
Comments: 6
 1. Albion

  Kazinoja më e ndershme në internet. Fillova të luaj në kazino 1WIN nga versioni celular, pas 3 orësh mora x1000 me 20 dollarë, është thjesht e pabesueshme. Tërheqja e fondeve ishte 2 orë, gjithçka është e shpejtë dhe e shpejtë. Nëse dikush fillon të luajë, provoni të zgjidhni 1WIN. Kam një pyetje: a ka një aplikacion 1WIN dhe si ta shkarkoni

  1. Janet Fredrickson (author)

   Faleminderit shumë për komentet tuaja. Po, kazinoja jonë ka një aplikacion celular të disponueshëm në faqen e internetit 1WIN, për ta bërë më të lehtë gjetjen e tij, klikoni në menynë rënëse.

 2. Reg

  Personalisht, unë mendoj se Onewin është një nga faqet më të mira të kazinove në internet. Këtu gjeta shumë lojëra elektronike interesante dhe promovime mjaft bujare që mbahen rregullisht. Dhe, menjëherë pas regjistrimit në faqen zyrtare 1win, mora jo vetëm një bonus për rimbushje, por edhe një dhuratë të këndshme për t’u abonuar në lajme. Sot rrotulloj rregullisht lojëra elektronike dhe çdo javë marr rregullisht kthim parash. Duket pak, por gjithsesi e bukur!

  1. Janet Fredrickson (author)

   Mirembrema! Çdo përdorues i regjistruar në 1win lidhet menjëherë automatikisht me programin e besnikërisë. Këtu mund të shihni jo vetëm kthimin e fondeve, por edhe promovime të rregullta, dhurata, mundësinë për të fituar rrotullime falas dhe shumë më tepër. Ju mund të studioni programin e bonusit të kazinosë në më shumë detaje në burimin zyrtar në seksionin përkatës.

 3. Judd

  Për mua personalisht, lojërat elektronike janë një nga mënyrat më të lehta për të fituar para. Nëse marrim lojëra me letra në krahasim ose në përgjithësi, bastet sportive nuk ia vlen të flitet. Pothuajse gjithmonë mund të shihni shpërblime shtesë për makinat e fatit, dhe për këtë arsye më pëlqen t’i luaj ato me kënaqësi të veçantë. Kjo është përshtypja ime e përgjithshme për faqen One win. Ndodh, sigurisht, që të humbas, zakonisht kjo ndodh nëse nuk kam kohë të ndalem, dhe thjesht humbas gjithçka. Por nëse largohem në kohë, atëherë sigurisht që fitoj përsëri të nesërmen. Në lojërat elektronike moderne të videove, mund të gjeni një kthim mjaft të mirë. Unë preferoj të shmang lojërat e nxehta. Për disa arsye, unë jam më me fat në ato lojëra elektronike që nuk janë aq të njohura.Shumë mund të thonë se pajisje të tilla do të jenë shumë të uritur, por mund të them me besim se nuk është kështu!

  1. Janet Fredrickson (author)

   Përshëndetje! Për klientët e rregullt, kazino 1Win ofron një përqindje të mirë të kthimit të parave, falë të cilave ju mund të ktheni një pjesë të fondeve tuaja të humbura. Ju gjithashtu mund të përdorni funksionin “demo” të modalitetit nëse dëshironi të testoni një ose një tjetër makinë të re, si dhe të provoni disa taktika.