Rishikimi i YYY Casino 2023

YYY është një nga portalet kryesore kryesore për lojërat e fatit në internet në vendet e GCC që synon t’u sigurojë entuziastëve të lojërave një sërë lojërash kazino! YYY Casino ofron gjithçka, nga ruleta juaj e preferuar tradicionale deri te bobinat moderne, kazino live dhe bastet. Lojtarëve u jepen bonuse dhe përfitime ekskluzive që rrisin në mënyrë drastike emocionin e eksitimit të lojërave. Përveç përmbajtjes së lojërave, kazino krenohet me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, duke e bërë të lehtë për përdoruesit të lundrojnë në faqe, shërbimin e mbështetjes 24/7, shumë opsione pagese dhe shumë veçori të tjera!

Bonus:2200 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100% deri në 2200 dollarë
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

yyy-site

Koleksioni i lojërave të kazinosë

YYY është plot me lojëra tradicionale dhe moderne, duke përfshirë lojëra elektronike në internet, lojëra tavoline si ruletë dhe poker, kazino live me tregtarë të vërtetë dhe opsione të basteve sportive. Thjesht vizitoni koleksionin tonë të lojërave për të parë se çfarë ofrohet.

Dëshironi të vini bast në ndeshjet sportive? Epo atëherë nxitoni të shfletoni shanset e basteve dhe vendosni bastin tuaj për lojërat në internet pikërisht këtu me YYY. Me platformën tonë, ju mund të bastni online në sportet ndërkombëtare duke përfshirë futbollin, boksin, tenisin, kriketin, basketbollin dhe më shumë.

Kazino live

Nëse jeni një kërkues emocionesh që ju pëlqen të bastojë në kazino ndërsa ndërveproni me lojtarë të tjerë dhe krupierë, atëherë Live Casino është zgjidhja e duhur për ju. Teknologjia e re i lejon lojtarët të shikojnë lojën duke u zhvilluar, të ndërveprojnë me një tregtar të jetës reale në një transmetim video të drejtpërdrejtë dhe të vendosin baste në një dritare bisede.

Duke pasur parasysh se ambienti i një modaliteti live është pothuajse identik me përvojën e kazinosë me tulla dhe llaç, Live Casino është një mënyrë e shkëlqyer për të provuar lojërat pa pasur nevojë të dilni nga shtëpia. Zbuloni lojërat tona të drejtpërdrejta si Live Roulette, Crazy Time, Dream Catcher, Cash or Crash, Deal or No Deal dhe të tjera..

Bonuset dhe promovimet

Bonuset i lejojnë lojtarët të provojnë lojëra të ndryshme me një buxhet shumë më të madh – dhe me më pak rrezik për paratë e tyre. Shikoni llojet e bonuseve që do të maksimizojnë përvojën tuaj të lojërave:

 • Bonus i mirëseardhjes prej 15 $ – ky lloj bonusi vlen për fillestarët, pasi jepet për krijimin e një llogarie.
 • Shpërblimi i depozitës së parë, i cili është i disponueshëm për lojtarët që kanë bërë depozitën e tyre të parë në kazinonë online.
 • Bonusi i Super të hënës. Për t’u kualifikuar për një kthim parash prej 20%, lojtarët duhet të bëjnë depozitën e parë të hënën.
 • Referojuni një bonus shoku. Pasi të bindni një mik të bashkohet në kazino dhe t’ju listojë si referim, bonusi 10% në depozitë është i yti.

yyy-promovimet

Programi i besnikërisë YYY është krijuar me 5 nivele shpërblimesh të lojtarëve bazuar në sistemin e pikëve: Bronz, Argjend, Ar, Platin dhe Diamante. Pasi një lojtar i bixhozit arrin një status, ai merr disa privilegje; nivelet më të larta të programit, aq më të mira janë shpërblimet. Pikat e besnikërisë së grumbulluar konvertohen në përfitime të tilla si kthimi i parave, lojëra ekskluzive slot, kufij më të lartë të depozitave dhe më shumë.

Programi i besnikërisë

Bonuset tërheqëse janë një mënyrë e shkëlqyer për të përfituar më shumë nga përvoja e lojërave të fatit. Për më tepër, ekziston një Program besnikërie plot shpërblime, i cili inkurajon lojtarët besnikë të grumbullojnë pikë që do të hapin akses në përfitime të ndryshme.

Kazinoja jonë në internet vlerëson lojtarët e saj besnikë dhe dëshiron t’i mbështesë ata duke ofruar lloje të ndryshme përfitimesh dhe dhurata ekskluzive që do të përmirësojnë procesin e tyre të lojërave. Sa më shumë lojëra kazino të luani, aq më shumë pikë dhe status më të lartë merrni për besnikërinë tuaj. Pasi të keni arritur një status të ri, do të merrni shpërblime të reja. Sa më i lartë statusi juaj, aq më shumë privilegje dhe oferta speciale merrni.

Sapo përdoruesit të regjistrohen në një faqe kazinoje, ata kualifikohen për pikë besnikërie. Por mbani mend se duhet të kaloni pak kohë duke luajtur lojëra përpara se të fitoni akses në këto shpërblime, të cilat mund të përfshijnë lojëra ekskluzive, kufij më të lartë të depozitave, etj. Lexoni termat dhe kushtet që zbatohen për shpërblimet individuale, përfitimet dhe ofertat speciale.

vv-regjistrimi

Shumëllojshmëri lojërash kazino për të luajtur

yyy-slots

Slots

Me gjithë shumëllojshmërinë e stileve, temave dhe veçorive bonus atje, lojërat elektronike në internet janë ndër lojërat më të njohura të kazinosë në botë. Arsyet kryesore që makinat e fatit janë një nga aktivitetet më të preferuara të argëtimit janë thjeshtësia e lojës, një sërë opsionesh, fleksibilitet i madh për të gjitha preferencat dhe buxhetet dhe mundësia për të fituar çmime të mëdha.

Këtu, në kazinonë tonë, mund të provoni fatin tuaj me lojëra elektronike tradicionale që rreshtojnë simbolet tërheqëse, ose të zgjidhni diçka më të freskët, emocionuese dhe tërheqëse. Ndryshe nga lojërat elektronike klasike, lojërat moderne të lojërave elektronike me video janë plot me veçori inovative si rrotullime falas si dhe raunde bonus dhe gjithashtu ato kanë tema, personazhe dhe histori të shkëlqyera. Ka shumë tituj për të zgjedhur. Mund të kërkoni për tema specifike dhe gjithmonë të zbuloni diçka të re për të shijuar.

Si lojërat elektronike klasike, ashtu edhe ato moderne të videove janë zakonisht mjaft argëtuese, por ju takon juve të zgjidhni atë që dëshironi të luani. Ju mund të zgjidhni nga makina të tilla slot si The Dog House Megaways, Rise of Olympus, Legacy of Dead, Piggy Pop, Hot to Burn Extreme, Reactoonz, Big Bass Bonanza, Water Blox, Golden Fishtank 2 dhe shumë të tjera. Nëse për ndonjë arsye nuk ju pëlqejnë lojërat elektronike dhe dëshironi të luani në një kazino në internet, mund të provoni opsione të tjera, si ruletë, poker ose blackjack që gëzojnë popullaritet të pavdekshëm.

Kazino live

Live Casino është opsioni më tërheqës i argëtimit këto ditë pasi u jep kumarxhinjve mundësinë të merren me krupierë të drejtpërdrejtë dhe lojtarë të tjerë në mjediset e kazinosë në jetën reale me lojërat e preferuara nga komoditeti i shtëpive të tyre.

yyy-live

Kështu, lojtarët ndiejnë emocionin dhe atmosferën autentike të një kazinoje me tulla dhe llaç sapo të ulen në një tavolinë të drejtpërdrejtë kazinoje. Ata janë në gjendje të komunikojnë me ndihmën e bisedës live dhe të vëzhgojnë veprimet e tregtarit, gjë që lejon ndjekjen e lojës shumë lehtë.

Ruletë

Nëse doni të parashikoni uljen e topit, atëherë provoni dorën tuaj në ruletën evropiane ose amerikane. Ruleta është një nga lojërat më tërheqëse të kazinosë që sjell një përvojë krejtësisht të re për lojtarët dhe rrota e ruletës është përfaqësuese e gjithçkaje që e bën kumarin kaq emocionues.

Qëllimi juaj kryesor si lojtar ruleti është të vendosni një bast nëse topi do të bjerë në një numër ose ngjyrë, ose brenda një grupi të caktuar numrash në timonin e ruletit. Rrota e ruletës evropiane ka një xhep jeshil (0) ndërsa rrota e ruletës amerikane përmban dy prej tyre: 0, 00.

Bazuar vetëm në fat, ruleta është jashtëzakonisht e popullarizuar në kazinotë online, si dhe në tokë në të gjithë botën, sepse rregullat e saj janë relativisht të thjeshta dhe të lehta për t’u kuptuar. Përveç kësaj, ju mund të gjeni shpjegime të hollësishme të të gjitha llojeve të basteve brenda dhe jashtë, strategjive dhe këshillave se si t’i zbatoni ato në përfitimin tuaj gjatë lojës së ruletit.

Poker

Pokeri është një lojë që ka qenë atje për shekuj më parë. Ai përfshin lojërat e fatit, aftësitë dhe strategjitë. Të luash poker është argëtuese, por është gjithashtu e dobishme për jetën tuaj: pokeri është i mirë sepse zhvillon gjerësisht të menduarit tuaj logjik dhe aftësitë e gjykimit, dhe përmirëson aftësitë dhe disiplinën matematikore, si asnjë lojë tjetër. Sa më gjatë ta keni luajtur lojën, aq më shumë aftësi fitoni dhe, për rrjedhojë, më shumë fitime vijnë në rrugën tuaj.

Blackjack

Blackjack është ndoshta loja më e lehtë e kazinosë për t’u luajtur. Qëllimi është të shënosh 21 ose afër 21 pa e tejkaluar. Nëse tregtari shënon 21 ose më afër, ju humbni. Përpara se të vendosni një bast, duhet të mësoni grafikët e strategjisë së blackjack-ut dhe numërimin e letrave, dhe të lexoni informacione të tjera të dobishme që mund të rrisin shanset tuaja për të fituar në blackjack.

Pavarësisht nëse preferoni lojëra elektronike ose lojëra tavoline, baste sportive ose kazino live, ne e kemi mbuluar! Mos humbisni kohë, shkoni te koleksioni i lojërave dhe shikoni një gamë të gjerë lojërash. Pra, pse të mos filloni tani?

Menyra pagese

YYY zbaton opsione të shumta pagese dhe secila prej tyre ka të mirat dhe të këqijat e veta. Në varësi të preferencave personale, lojtarët mund të zgjedhin nga opsionet e mëposhtme të pagesës:

 • ATM
 • VIZA
 • MasterCard
 • PaysafeCard
 • Skrill
 • AliPay
 • Shumë më mirë

vv-depozitë

Përveç monedhës fiat, lojtarët mund të depozitojnë dhe tërheqin fonde nga kriptovalutat e mëposhtme:

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • Dogecoin
 • Litecoin
 • Tether
 • USDT

Shërbimi i mbështetjes së klientit

Ekipi mbështetës i YYY është i disponueshëm gjatë gjithë kohës dhe gjithmonë i gatshëm për të ndihmuar lojtarët me çdo pyetje ose shqetësim që mund të kenë në lidhje me lojën ose llogarinë e tyre. Për të kontaktuar me përfaqësuesit e shërbimit ndaj klientit, duhet të plotësoni formularin në faqe ose të përdorni emailin, numrin e telefonit ose WhatsApp. Gjithashtu, ekziston një bisedë live që ju lejon t’i shkruani ato në kohë reale. Stafi flet të dyja gjuhët angleze dhe arabe, ndaj mos ngurroni të përdorni ndonjë nga këto gjuhë.

vv-celular

Të gjithë lojtarët ndonjëherë kanë nevojë për një ndihmë të vogël, kështu që nëse jeni duke kërkuar për disa përgjigje dhe këshilla, mos ngurroni të kontaktoni shërbimin mbështetës. Nuk dini si të depozitoni në internet? Nuk mund të vendosni se cilën lojë të luani? Nuk dini si të tërhiqni fitimet nga llogaria juaj? Përfaqësuesit e ekipit mbështetës do t’i përgjigjen çdo pyetjeje dhe do t’ju ofrojnë ndihmën që ju nevojitet.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira