Rishikimi i kazinosë MegaPari 2023

Çfarë përfaqëson MegaPari? Nuk ka faqe interneti më gjithëpërfshirëse se MegaPari në lidhje me bastet sportive dhe kazino. Rritja e shpejtë e ka bërë MegaPari një nga qendrat më të kërkuara të kazinove dhe lojërave sportive të shumë vendeve. Mund t’ju interesojë të dini se e licencon këtë platformë bastesh sportive. Domeni i basteve MegaPari operon si i licencuar (numri i licencës – 365/JAZ) i Autoritetit të Lojërave Curaçao. Ai menaxhohet dhe zotërohet nga VdSoft & Script Development NV

Bonus:130% DERI NE 1550 EUR + 150 FS
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
WRLDCSN777
130% DERI NE 1550 EUR + 150 FS
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Përfitimet dhe disavantazhet

Kjo nën-temë dallon karakteristikat kryesore që i bëjnë të dashur dhe i largojnë lojtarët nga përdorimi i MegaPari.

Cilat janë përfitimet e zgjedhjes së MegaPari për lojërat e fatit në internet?

 • Zotërimi i 100+ ngjarjeve në librin sportiv + një seksion kazino me 10,000 lojëra kazino
 • Mbi 1500 tregje bastesh sportive dhe mbi 3000 tregje të shanse
 • Shumë bonuse dhe promovime MegaPari
 • MegaPari është një i licencuar i CGA
 • Lehtë për të arritur stafin shumëgjuhësh (60+ gjuhë) të kujdesit ndaj klientit nëpërmjet mjetit të bisedës në internet dhe kanaleve të hapura të komunikimit
 • Mënyra të mjaftueshme të lokalizuara pagese për depozitim dhe tërheqje
 • Disponueshmëria e aplikacioneve MegaPari Android dhe iOS + uebsajti celular
 • UI & UX elegante
 • Mjete moderne të integruara të basteve

Cilat janë të metat kryesore të përdorimit të MegaPari?

 • disa vende janë të kufizuara

Struktura e faqes MegaPari dhe UI/UX

Një ndërfaqe elegante e përdoruesit zbukuron MegaPari.com. Sfondi i zi dhe dizajni i thjeshtë karakterizojnë faqen e internetit. Navigimi në vend është i lehtë, me secilin seksion të faqes në internet të segmentuar.

megapari-site

Faqja e internetit e MegaPari është e ndarë në gjashtë seksione kryesore. Menyja e parë përmban hiperlidhje, simbol pagesash, baste nëpërmjet Telegramit, statistika, rezultate, bonuse, hyrje, regjistrim, aplikacione celulare, cilësime, përzgjedhje të zonës kohore dhe mjet për zgjedhjen e gjuhës.

 • Menuja e dytë përmban lidhje sportive, live, toto, esports, promo, kazino, bingo dhe më shumë lidhje.
 • Pjesa e tretë përfshin qendrën qendrore të MegaPari, e cila mban pultin e reklamave të faqes kryesore dhe zonën e basteve sportive.
 • Pjesa e katërt përmban (në krahun e majtë) ndeshjet e drejtpërdrejta, më të mira, dhe renditen të gjitha sportet, sportet virtuale dhe ngjarjet josportive.
 • Pjesa e pestë përmban (në krahun e djathtë) fletën e bastit, bastet e mia dhe ofertat.
 • Pjesa e gjashtë përmban (në bazën e MegaPari.com) disa nën-segmente me lidhje thelbësore.

megapari-info

Procesi i regjistrimit në MegaPari

Anëtarësimi në MegaPari përfshin një proces të pakomplikuar. Për të filluar, lundroni në menunë e parë për të goditur shiritin “REGJISTRIMI”.

megapari-reg

Një faqe regjistrimi MegaPari shfaqet në ekran me tre lloje procesesh regjistrimi: regjistrim me telefon, email dhe rrjete sociale.

megapari-regform
megapari-me-email
megapari-socialreg

Libri i sporteve MegaPari

Një pjesë e madhe e platformës së MegaPari-t, janë bastet sportive. Më shumë se njëqind ngjarje janë në dispozicion për baste. Këto ngjarje kombinojnë sportet reale, sportet virtuale/eSports dhe sportet jo reale.

Prandaj, këto ngjarje përfshijnë futboll, tenis, basketboll, hokej mbi akull, volejboll, pingpong, kriket, futboll amerikan, eSports, rregullat australiane, bandy, biatlon, boks me nyje të zhveshur, garë me varkë, lojë me birila, boks, shah, shigjeta, topin e dyshemesë , futsal, futboll gale, golf, gara me zagar dhe ante-post, hedhje, kabaddi, keirin, llotari, arte marciale, Muay Thai, padel, politikë, regbi, ski, biliardo, baste speciale, toto, trotting, lojëra televizive, UFC , vaterpolo, moti, peshëngritje etj.

Tregjet e basteve të librit sportiv të MegaPari

Tregu i basteve sportive të MegaPari është gjithëpërfshirës, ​​veçanërisht në ngjarjet e njohura sportive reale si futbolli, basketbolli, etj. Tregu i basteve sportive është i larmishëm (1000+), me tregjet e nën-basteve që ofrojnë një gamë të gjerë opsionesh bastesh që optimizojnë shanset tuaja për të fituar . Ju mund t’i gjeni këto tregje bastesh pranë çdo ngjarje të planifikuar për ditën, siç tregohet në skemën më poshtë.

megapari-bast

Shembuj të tregjeve të basteve përfshijnë 1×2, Për t’u kualifikuar, shanse të dyfishta, të dyja skuadrat për të shënuar, total aziatik, total, handikap, handikap aziatik, rezultati i saktë, goli tjetër, çift/tek, penalltia e dhënë dhe largimi, kush do të shënojë gol, gabimet , Goal Deri në Minute, HT-FT, Goal Interval, etj.

megapari-bast-2

Shanset e basteve të librit sportiv të MegaPari

Shanset e bastbërjes sportive të MegaPari mposhtën pritshmëritë e bastorëve në disa mënyra. Ai siguron shanse midis 1.275 dhe 13.50 ose më të larta gjatë seancës para lojës së një ngjarjeje. Shanset para lojës janë tradicionalisht fikse, siç tregohet në skemën më poshtë.

megapari-shans

Sidoqoftë, shanset e MegaPari mund të jenë dinamike gjatë seancave të lojës në lojë. Kjo nënkupton që një lojtar mund të dëshmojë ndryshime të rëndësishme të gjasave (vlerësim ose zhvlerësim të gjasave) që pasqyrojnë zhvillimet rreth asaj ngjarje siç përshkruhet më poshtë.

megapari-ods-2

Koeficientët e amortizuar janë shënuar me ngjyrë të kuqe, ndërsa koeficientët e vlerësuar janë shënuar me ngjyrë të gjelbër.

Kumar kazino në MegaPari

Tifozët e kazinosë mund të drejtohen te seksioni i kazinosë në MegaPari. Kjo bëhet duke klikuar mbi lidhjen “CASINO” në menunë e dytë të faqes kryesore. Në faqen e internetit të kazinosë, lidhjet e mëposhtme gjenden në seksionin lart majtas – Kazino live, Poker, Megagames dhe Promocione.

megaparis-kazino

Mbi 10,000 lojëra kazino janë të disponueshme për kumar në MegaPari. Këto lojëra kazinoje janë një pasqyrim i mbi pesëmbëdhjetë kategorive të kazinove në MegaPari: Popullore, lojëra elektronike 3D, të reja, Big Bang, Blackjack, Cascade, Crash, stili Hindi, Poker, Sexy, Ruletë, Megaways, Hold and Win, Drops and Wins, Bonus Blini, Bingo, etj.

megaparis-slots

Lojërat e kazinosë MegaPari karakterizohen nga veti të bukura që tërheqin lojtarët e kazinosë. Këto veçori përfshijnë veçori tematike si qytetërimet e lashta dhe zhanre si aventura, betways midis 5-10, paraqitjet midis 5-3, bastet minimale midis 0,01 ($, €, £) dhe fitimet maksimale midis x5000,00 ose më të larta, teknologjia e lojës përshtatshmëria në JavaScript dhe html5, luajtshmëria në celular, etj. Lojërat e njohura sipas kategorive janë renditur më poshtë.

 • Të njohura – Frutat e vullkanit, Poseidon’s Rising, Royal Kitties, 500 fruta me lëng, Roma Delux
 • E re – Wild Santa 2, Spinberry Wilds, Flluskë e dyfishtë, Merry Megaways, Tortë dhe akullore, Keno Soccer, Let it Spin
 • Big Bang – Prime King – Riches of the Ancient, Rocket Bang, Double Blazing Hot, Ghost Hunter, 20 Super Blazing Hot, Riches of the Deep,
 • Slots 3D – Libri i Madh i Magjisë, Jungle Fortunes, Weird Science, Panda Panda, Wild Trucks
 • Blackjack – Blackjack3 Hand, Blackjack American, Double Exposure 3 Hand, 3D Blackjack, Blackjack European
 • Cascade – The Thimbles, Gangsterz, Great Rhino Megaways, Wild Candy
 • Ruletë – Ruletë Amerikane, Ruletë Live, Ruletë 500x Lucky, Ruletë Evropiane 3D
 • Baccarat – Virtual iger Baccarat, Baccarat VIP, Baccarat PRO, Baccarat Zero Commission

Mbi njëqind ofrues të softuerëve të lojërave të kazinosë ofrojnë lojëra të shkëlqyera kazino për MegaPari dhe këtu janë vetëm disa të dukshme: PG Soft, Endorphina, Belatra, Wazdan, Booongo, Spinomenal, Mancala Gaming, BF Games, Pariplay, 1×2 Gaming, Habanero, Red Tiger , MGA, Betsoft, Fugaso, BGaming, etj.

Bonuset dhe promovimet e MegaPari

MegaPari shpërblen lojtarët e merituar dhe të rinj me disa përfitime që vijnë në dy kategori që pasqyrojnë seksionet e lojërave të kazinosë MegaPari dhe librave sportiv. Për të gjetur sasinë e shpërblimeve të disponueshme në MegaPari, thjesht klikoni mbi lidhjen “PROMO” në menunë e dytë të faqes kryesore të MegaPari.

megapari-promo

Bonusi i librit sportiv MegaPari

 • 100% Bonus në depozitën e parë deri në 100 EUR
 • Bast Falas në depozitën e parë
 • Bonusi javor i kthimit të parave
 • Akumulatori i ditës
 • Bonus për një seri bastesh të humbura
 • 75% Bonus futbolli i së shtunës
 • Kalendari i bonusit eSports
 • Bast paraprak

megapari-bonus
megapari-bonus2
megapari-bonus3

Bonusi i kazinosë MegaPari

 • 100% Bonus i Depozitës së Parë deri në 300 EUR + 30 FS
 • 50% Bonus i Depozitës së Dytë deri në 350 EUR + 35 FS
 • 25% Bonus i Depozitës së Tretë deri në 400 EUR + 40 FS
 • 50% Bonus i Depozitës së Dhjetë deri në 300 EUR.
 • kthimi i parave VIP
 • Bie & Fiton

megaparis-kazino-bonus
megaparis-kazino-bonus-4
megaparis-kazino-bonus-3
megaparis-kazino-bonus-2

Metodat e përpunimit të pagesave në MegaPari

Një lojtar kryesisht kryen dy lloje të transfertave të pagesave: pagesat e depozitave dhe pagesat e tërheqjes. Prandaj, sistemet e përpunimit të pagesave të MegaPari janë shumë të automatizuara, të lokalizuara dhe të besueshme.

Metodat e depozitimit

Përpunuesit e pagesave Tarifa e komisionit Kufijtë e transaksionit Kohëzgjatja e përpunimit të transaksionit
Kuletat elektronike Asnje Pay4Fun (Min. 20 BRL), Jeton Wallet (min. 1 EUR), Papara (min. 50 TRY), Perfect Money (min. 1 EUR), AstroPay (min. 5 USD) *Mënyrat e pagesës pasqyrojnë pranimin e tyre sipas vendit Menjëherë
E-kuponat Asnje Token Cash (Min. 5 EUR), Kupon elektronik Perfect Money (minim. 1 EUR) Menjëherë
Kriptovalutat Asnje USDT, TRON, DOG, LTC, BTC, ETH, RIPPLE, USDC, BUSD, TUSD, DAI, etj. (Min. 1 EUR për të gjitha kriptomat) Menjëherë
Transferte bankare Asnje SEPA (min. 5 EUR & maksimumi 2000 EUR) Menjëherë

megapari-depozitë

Opsionet e tërheqjes

Përpunuesit e pagesave Tarifa e komisionit Kufijtë e transaksionit Kohëzgjatja e përpunimit të transaksionit
Kuletat elektronike Asnje Jeton Wallet (1,50 EUR), WebMoney (1,50 EUR), Perfect Money (Min. 2 EUR), AstroPay (Min. 5 USD & Max. 10,000 USD) *Mënyrat e pagesës pasqyrojnë pranimin e tyre sipas vendit 15 minuta
E-kuponat Asnje Token Cash (Min. 5 EUR), Kupon elektronik Perfect Money (minim. 1 EUR) 15 minuta
Kriptovalutat Asnje USDT, TRON, DOG, LTC, BTC, ETH, RIPPLE, USDC, BUSD, TUSD, DAI, etj. (Min. 1.50 EUR për të gjitha kriptomat) 15 minuta
Transferta bankare Cash Asnjë Asnjë SEPA (Min. 50 EUR & maksimumi 1000 EUR) MegaPari Cash (Min. 1,50 EUR) 15 minuta 15 minuta

megapari-tërheqje

Bastet mund të vendosin baste duke përdorur ndonjë nga monedhat e mëposhtme në MegaPari.com: USD, EUR, NZD, CAD, NOK, PLN, ZAR & JPY.

Aplikacionet celulare MegaPari dhe versioni i faqes celulare

Ka pasur një konkurrencë të paprecedentë në tregun e basteve në internet me para të vërteta për shkak të rritjes së numrit të kazinove online dhe faqeve të basteve sportive. Prandaj, MegaPari ka dy sisteme të shkëlqyera të basteve celulare për të akomoduar lojtarët e saj në lëvizje.

Këto platforma alternative janë të veçanta sepse ngarkojnë faqet e internetit më shpejt, pa mesazhe gabimi ose gabime. Megjithatë, aplikacionet celulare të MegaPari mund të shkarkohen nga faqja kryesore e MegaPari.com ose duke klikuar ikonat e iOS ose Android në menynë e parë ose duke lëvizur poshtë në bazën e faqes kryesore për të klikuar hiperlidhjen “Aplikacionet celulare”.

megapari-aplikacione
megapari-app-links
aplikacioni megapari-mobil

Përndryshe, lojtarët mund të shkarkojnë aplikacionin MegaPari duke përdorur një sistem të veçantë kodi QR.

megapari-qr-aplikacionet

Lojtarët mund të vendosin baste përmes faqes celulare MegaPari të krijuar për të gjithë celularët/telefonat inteligjentë. Dallimi midis kësaj dhe faqes kryesore është se faqja celulare është një mini version i faqes së desktopit. E njëjta gjë mund të thuhet për aplikacionet e basteve për iOS dhe Android të MegaPari.

Si të kontaktoni mbështetjen e MegaPari

Për ofrimin efikas të shërbimit për të gjithë lojtarët e saj, MegaPari krijoi pika kontakti efektive për të komunikuar me ekipin e saj të mbështetjes së klientit në lidhje me çdo problem që haset në MegaPari.com. Kumarxhinjtë mund të gjejnë emailet e kontaktit të MegaPari duke klikuar hiperlidhjen “KONTAKTE” pranë fundit të faqes kryesore, siç tregohet në diagramin më poshtë.

megapari-kontaktet
megapari-kontaktet-2

Ekipi mbështetës i MegaPari është shumëgjuhësh dhe zakonisht u përgjigjet pyetjeve të klientëve në kohë reale. Ata funksionojnë 24 orë në ditë dhe një lojtar mund t’i kontaktojë gjithashtu duke përdorur funksionin e bisedës drejtpërdrejt në faqen kryesore të MegaPari.

Siguria e faqes së internetit MegaPari dhe drejtësia e rezultateve të lojërave

Për të ngritur një platformë të fuqishme bastesh në internet, nevojitet një infrastrukturë e ngurtë sigurie në internet për funksionimin efikas të platformës. Rrjedhimisht, MegaPari ka një sërë masash që mund të merren për të adresuar probleme të tilla si një ekosistem i pasigurt bastesh dhe sjellje të pahijshme të lojtarëve. Këto masa sigurie janë si më poshtë:

 • Një sistem i integruar i enkriptimit SSL
 • Mbrojtja e murit të zjarrit për sitin
 • Politika kundër pastrimit të parave
 • Politika në lidhje me privatësinë
 • Verifikimi i klientit: Njihni klientin tuaj
 • Udhëzime për lojërat e fatit të përgjegjshëm
 • Testimi periodik i softuerit të lojërave online nga laboratorë të akredituar
 • Përfshirja e gjeneratorëve të numrave të rastësishëm në të gjitha lojërat e kazinosë

Karakteristikat e MegaPari

 • veçori e lokalizimit (mjet gjuhësor që përmban mbi 60 gjuhë)
 • funksion live – pamje paraprake me shumë dhe drejtpërdrejt
 • fletë basti
 • aplikacione dhe ueb celular
 • Kjo
 • Sportet elektronike dhe sportet virtuale
 • letra gërvishtëse
 • Bast televiziv
 • Financat
 • Lotaritë
 • chat live
 • faqe statistikash etj.

konkluzioni

MegaPari vendos interesin dhe kënaqësinë e klientit në krye të listës së tij prioritare, pavarësisht se çfarë. Pavarësisht se janë një kompani relativisht e re, cilësia e shërbimeve të tyre është e shkëlqyer. Përveç basteve sportive, ngjarjeve të tjera të ndryshme dhe basteve të kazinosë, një përzgjedhje e gjerë e produkteve të lojërave janë të disponueshme në një platformë të vetme.

Mjetet dhe pajisjet e integruara sigurojnë që nevojat e basteve të çdo lojtari të plotësohen për një përvojë të shkëlqyer klienti dhe besnikëri absolute duke lëshuar bonuse dhe promovime të ndryshme. Çdo detaj merret parasysh. Kur lindin probleme, ekipi i mbështetjes së klientit është gjithmonë i gatshëm t’i ndihmojë lojtarët të zgjidhin në mënyrë profesionale çdo problem.

Një faqe vërtet e shkëlqyer bastesh për sporte dhe kazino me para të vërteta është MegaPari.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira