Legacy of Dead

Slot Video u publikua nga Playn Go në Janar 2020. Makina menjëherë u bë e njohur, dhe gjithçka është për shkak të mekanikut unik dhe grafikëve të detajuar. Animacion dhe efekte vizuale në lartësi, të cilat do të kontribuojnë në zhytjen e plotë në botën e piramidave misterioze dhe thesareve fisnike.

Kur drejtoni slot në internet, menjëherë do të zhvendoseni në një varr shumëngjyrësh dhe do të shihni strukturën e mitralozit – pesë bateri dhe dhjetë linja çmimesh. Zhvilluesit kanë vendosur baste të këndshme të basteve, nga 1 deri në 100 dollarë. Nëse një sekuencë çmimi bie jashtë, ju mund të filloni një raund rreziku dhe të përpiqeni të rritni madhësinë e fitores dy ose katër herë.

Një nga karakteristikat është një nivel bonus me rotacione falas. Megjithëse makina dhe paqëndrueshmëria e lartë kanë një distancë të lartë, shanset për të thyer një çmim të parë janë të larta në një distancë të gjatë. Përveç kësaj, shumëzuesi maksimal i normës x5000.

Përshkrimi i një makine slot

Tema e Egjiptit dhe Thesares është bërë jorealiste e popullarizuar. Në mënyrë që të depërtoni plotësisht në atmosferë dhe të rritni mundësinë e fitimit, është më mirë të njiheni me parametrat e slot në internet – detajet në tabelën më poshtë.

Opsione

Përshkrim

Datën e lëshimit

Dimri 2020

Zhanër

Aventurë, Egjipt

Normë maksimale

100 dollarë

Paqëndrueshmëri

I lartë

Numri i linjave të çmimeve

dhjetë

Bonuse

Frispins, turne rreziku

Koeficient i RTP

96.6%

Funksionaliteti i lojës

Animacion modern dhe shoqërim muzikor energjik i japin një bukuri të veçantë mitralozit. Një varri misterioze Flaunts në sfond, e ndriçuar nga një pishtar që nënkupton idenë e aventurave të ardhshme. Bateritë janë të vendosura në qendër të slotit në klasikë, dhe pak më të ulët, ndërfaqja kryesore.

Funksione:

  • Ikona e dinamikës: Ndezja dhe fikja e tingullit;
  • I: Udhëzime të hollësishme për lojën dhe tabelën e pagesave;
  • Bilanci: Shuma e mbetur në llogari;
  • Bast: madhësia e normës për rrotullimin tjetër;
  • Imazh në formën e shigjetave të vogla: zgjedhja e numrit të rrotullimeve automatike;
  • Imazhi i shigjetave rrotulluese: Fillimi i lojës.

Ndërfaqja është klasike, dhe për këtë arsye edhe fillestarët do të merren lehtësisht me menaxhimin. Ndaloni, filloni daulle dhe shpresoni për fat të mirë për të prishur një çmim të parë të mirë!

Raundi i bonusit në Legacy of Dead

Playn Go ka lëshuar shumë lojëra në seritë e librave që janë të ngjashme me njëra -tjetrën. Trashëgimia e Slot të Vdekur nuk ishte përjashtim, i cili tregohet nga prania e një raundi me rotacione të lira.

Turne bonus

Për të filluar një raund shtesë, të paktën tre shenja të egra duhet të shfaqen në ekran. Kjo do të japë 10 Frispins, por më e rëndësishmja – shumëzuesi maksimal i bastit do të rritet në x200. Do të jetë e mundur të rritet sasia e fitimeve çdo herë kur të paktën tre të egra do të shfaqen në ekran.

Sidoqoftë, tipari i makinës slot është larg në një shumëzues të shkëlqyeshëm. Me secilën nisje të një niveli të bonusit, sistemi do të zgjedhë në mënyrë të pavarur një simbol të rastit dhe do t’i japë një funksion të veçantë. Kur të shfaqet në ekran, ai do të bëhet “ngjitës” dhe do të fillojë të zgjerohet në të gjithë fushën e lojrave.

Avantazhi tjetër i nivelit të bonusit është se nuk është e nevojshme për fitoren që sekuenca e çmimit bie në bateritë fqinje. Është e mjaftueshme për të trokitur të paktën tre shenja të ngjashme, dhe nuk ka rëndësi në cilat qeliza do të jenë. Kjo rrit ndjeshëm mundësinë e fitores.

Nga rruga, ndërsa përdorni rrotullime falas, është gjithashtu e mundur të fitoni rotacione shtesë. Për një rrotullim, është e nevojshme të trokisni të paktën tre të egra, për të cilat sistemi do të grumbullojë 10 Frispins. Mashtrim është se nuk ka kufi për rotacionin e lirë, gjë që do ta bëjë atë me të vërtetë shumë fespins për të fituar para.

Fitorja maksimale është pothuajse një çmim i parë

Nuk ka asnjë çmim të parë në makinën e lojërave, por ende ekziston mundësia për të thyer një çmim të parë të mirë. Nga rruga, probabiliteti rritet ndjeshëm gjatë nivelit të bonusit. E gjithë kjo që nevojitet është të mbushni të gjitha qelizat me një simbol të egër, i cili do të sjellë një shumëzues të bastit x5000. Nëse së pari vendosni 100 dollarë në rrotull, atëherë në fund do të fitoni gjysmë milioni dollarë!

Ju mund të luani makinën e lojërave të lojërave të lojërave në kazino online Kazino vulkan.

Trajtim rreziku

Përveç raundit të bonusit, Legacy of Dead do të kënaqë rrezikun Turu. Ai bëhet i disponueshëm pas çdo kthimi të suksesshëm. Ky është një shans i shkëlqyeshëm për të rritur madhësinë e fitimeve në X2 ose X4 herë. Ju duhet vetëm të merrni me mend ngjyrën ose kostumin e një karte të mbyllur. Nga rruga, lejohet të ndërmarrë rreziqe deri në pesë herë, të cilat, nëse janë të suksesshme, do të sjellin shumë para.

Funksionet e makinerisë

Kushtojini vëmendje një simboli të veçantë të egër, i cili ka tre funksione. E para do të ndihmojë për të formuar një sekuencë çmimesh në një lojë të rregullt dhe për të rritur fitimet përgjysmë. E dyta nënkupton fillimin e një raundi bonus kur të paktën tre shenja shfaqen në ekran.

Funksioni i tretë funksionon vetëm gjatë një niveli shtesë me Frispins. Për një humbje prej të paktën tre të egra, duhet të 10 rotacione të tjera falas. Në të njëjtën kohë, gjatë përdorimit të rrotullimeve të lira, shumëzuesi maksimal i bastit rritet në x200.

Si të Luaj

Në mënyrë që të mos kulloni shpejt të gjithë bankroll, lojtarët profesionistë rekomandojnë të praktikojnë në një lojë falas. Të njëjtat kushte të fitimeve, çmimeve, mekanikëve dhe funksioneve. Shtë më mirë të zhvilloni një strategji duke përdorur kredi virtuale sesa të rrezikoni kursimet tuaja.

Kur të jeni gati për të filluar një lojë serioze për para, plotësoni ekuilibrin dhe filloni të luani trashëgiminë e makinës së vdekur. Mbetet të vendosësh për madhësinë e normës dhe të fillosh bateritë. Nëse të paktën tre karaktere të ngjashme shfaqen në ekran, kjo do të sjellë fitore dhe pagesa. Nga rruga, pas çdo kthimi të suksesshëm ka një shans për të rritur shumën e çmimit me raundin e rrezikut X2 ose X4 herë.

Trashëgimia e personazheve të makinerisë së lojërave të ngordhura

Shumica e personazheve shoqërohen me temën egjiptiane. Shenjat shumë të paguara përfshijnë imazhin e Tutanhamun dhe Wild. Tabela më poshtë përshkruan shumëzuesit e basteve për formimin e një sekuence fituese prej pesë karakteresh.

Simbolet

Multiplier Bettot për 5 karaktere

Karakteret e kartave A, K, Q, J, 10

Në x12

Male

x60

Faraon

x60

Anubis

x160

Tutankhamun

X500

Varri i Artë (i egër)

X500

Pagesa të mesme në krahasim me makinat e tjera të lojërave të lojërave. Por ju jeni duke pritur për një lojë të këndshme dhe të lehtë, të holluar me një bonus magjepsës të rrumbullakët dhe funksione unike.

Makinë slot RTP

Trashëgimia e të Vdekurve do të kënaqë nivelin me Frispins dhe shumëzuesin maksimal të normës prej x5 000. Gjatë rotacionit të daulleve, do të jetë e mundur jo vetëm të fitoni rotacione falas, por edhe t’i rihapni ato, një numër të pafund kohe. Lidhur me raportin e kthimit – 96.6%, gjë që do t’ju lejojë të prishni një prizë të mirë edhe të një kumari të papërvojë.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira