Gold Volcano

Karakteristikat e një makine slot Vullkan ari — Kjo është një makinë slot inovative dhe unike në të cilën tema e vullkanit përdoret nga të gjitha mënyrat e mundshme. Si rregull, për lojëra me një rrjetë nga studioja e Play'n Go, janë krijuar shumë funksione bonus që e bëjnë lojën e ngopur nga fillimi në […]
50 kazinotë më të mira

Twisted Sister

Karakteristikat e lojës Tema e motrës së përdredhur nga Play’n Go është e lidhur me grupin legjendar metalik të viteve të kaluara. Falë fitimeve të grupeve dhe mekanikës së shkatërrimit të baterive, kjo slot përfshin funksione të shkëlqyera dhe një lojë bonus. Kjo është një makinë elektronike me gjashtë rreshta dhe gjashtë daulle. Në rrjetin […]
50 kazinotë më të mira

Fire Joker

Makina i përket lojës së lojës, dhe lëshimi u zhvillua në verën e vitit 2016. Kjo është një slot klasik në internet me tre bateri dhe me një temë të njohur. Nga avantazhet kryesore, vlen të përmendet opsionet e bonusit, simbolet ngjitëse dhe shumëzuesit e basteve. Nëse e kuptoni, zjarri Joker duket si kumar klasik, […]
50 kazinotë më të mira

Legacy of Dead

Slot Video u publikua nga Playn Go në Janar 2020. Makina menjëherë u bë e njohur, dhe gjithçka është për shkak të mekanikut unik dhe grafikëve të detajuar. Animacion dhe efekte vizuale në lartësi, të cilat do të kontribuojnë në zhytjen e plotë në botën e piramidave misterioze dhe thesareve fisnike. Kur drejtoni slot në […]
50 kazinotë më të mira

Tome of Madness

Makina e slot i përket lojës së lojës, dhe u lëshua në verën e vitit 2019. Një nga karakteristikat e tij është shumëzuesi maksimal i normës X2000. Bëhuni gati të zhyten në një histori të mahnitshme mistike dhe të shkoni në një udhëtim të rrezikshëm. Komploti i kushtohet shkrimtarit legjendar Lovecraft dhe do ta transferojë […]
50 kazinotë më të mira
Si rregullohet studioja?
Për të shpërndarë ligjërisht softuerin e vet, kompania ka marrë shumë licenca. Marka tani rregullohet nga MB, Malta, Alderney. Lejet nga organe të ndryshme qeveritare dhe tregojnë përputhshmëri me të gjitha rregulloret. Softueri plotëson kërkesat e kumarxhinjve - grafika cilësore duke përdorur teknologji të re, lojë origjinale, një larmi nivelesh bonusi.
Sa lojëra të ndryshme janë në koleksion?
Studio do të bëjë përshtypje me një gamë të gjerë argëtimi për lojërat e fatit. Shijoni lojëra elektronike me video, lojëra tavoline, video poker, llotari dhe baccarat. Loja ofron aksion emocionues, një histori tërheqëse dhe audio moderne.
Çfarë është Play n Go?
Është një markë me shumë çmime dhe arritje në iGaming. Studio u ofron operatorëve tituj unikë me çertifikata të ndryshme. Softueri i nënshtrohet testeve të shumta nga laboratorët e testimit. Kështu që mund të mbështeteni në rezultate të drejta dhe kushte transparente. Gjatë zhvillimit përdoret teknologjia më e fundit, e cila vetëm rrit shkallën e popullaritetit.