Tome of Madness

Makina e slot i përket lojës së lojës, dhe u lëshua në verën e vitit 2019. Një nga karakteristikat e tij është shumëzuesi maksimal i normës X2000. Bëhuni gati të zhyten në një histori të mahnitshme mistike dhe të shkoni në një udhëtim të rrezikshëm. Komploti i kushtohet shkrimtarit legjendar Lovecraft dhe do ta transferojë atë në botën e çmendur, e cila drejtohet nga krijesa hyjnore Ktulhu.

Zhvilluesit bënë përpjekje maksimale për të krijuar një kryevepër tjetër. Slot në internet u bëri thirrje shumë kërthizave, gjë që i bëri operatorët më të mirë të shtojnë lojën në katalogun e tyre. Ju do të gjeni jo vetëm gameplay interesante, por edhe grafikë 3D me cilësi të lartë, opsione origjinale dhe tërheqje prej 96%.

Tome of Madness kombinon një lojë klasike me funksione origjinale. Është emocionuese të vëzhgosh rrotullimin e daulleve, formimi i sekuencave fituese dhe animacionit, kur Wild shfaqet në ekran dhe fillon niveli i bonusit.

Përshkrimi i një makine slot

Për dallim nga mitralozat klasike, kjo nuk ka një sasi fikse të linjave të çmimeve. Për të fituar, është e nevojshme të mbledhni të paktën një nga 117.649 sekuencat fituese.

Opsione

Përshkrim

Datën e lëshimit

Vera 2019

Zhanër

Misticizëm, aventurë

Normë maksimale

100 dollarë

Paqëndrueshmëri

I lartë

Numri i kombinimeve të çmimeve

117 649

Bonuse

Frispins, i egër

Koeficient i RTP

96.6%

Funksionaliteti i lojës

Vëmendja meriton hartimin e një makine slot. Dizajni dhe grafika janë të impresionuara jo vetëm nga fillestarët, por edhe nga lojtarët e zjarrtë. Duke filluar së pari lojën, ju mund të keni pyetje në lidhje me ndërfaqen. Më poshtë janë funksionet kryesore:

  • Bilanci: Shuma e mbetur në llogari;
  • Fito: Shuma e fitores;
  • Bast: madhësia e normës aktuale;
  • I: Ndihmoni me një përshkrim të hollësishëm të funksioneve, raundin e bonusit.

Do të jetë gjithashtu e mundur të filloni modalitetin “demo” në mënyrë që të pushoni plotësisht dhe të përqendroheni në studimin e një mekaniku, funksionet. Përndryshe, ofrohen opsione standarde – Cilësimet për ndryshimin e vëllimit dhe grafikës, butonat për zgjedhjen e një madhësie basti.

Tome i çmendurisë

Mashtrim është se slot është shkruar në HTML5, i cili do të shijojë lojën dhe nga pajisjet e lëvizshme. Ju mund të luani dhe të fitoni nga telefonat dhe tabletat bazuar në Android, dhe iOS.

Raund bonus në tome të çmendurisë

Makina do të kënaqet jo vetëm një proces magjepsës lojrash, por edhe sekretet. Zhvilluesit kanë krijuar disa opsione bonus.

Mega Wild

Kur shenja shfaqet në ekran, ajo nuk do të zhduket më. Me çdo rotacion të ri, ai do të lëvizë nëpër qeliza të lira, të cilat do të rrisin ndjeshëm mundësinë e mbledhjes së një sekuence çmimesh.

Gjurmët nga sytë

Kur formoni një kombinim fitues në një shesh të purpurt, shfaqen dy personazhe të egër. Kur të drejtoni daulle herën tjetër, sheshi do të zhvendoset në një qelizë tjetër. Nëse, si rezultat, ju mblidhni një sekuencë çmimesh të personazheve me imazhin e syrit, kjo do të jepet nga Mega një shenjë e egër.

Portal

Çdo sekuencë fituese ngarkon portalin, dhe paralelisht krijon dy karaktere unike të egra. Mashtrim është se e egra ka dy funksione të pavlefshme dhe humnera.

Lojra falas

Sapo të ngarkoni plotësisht portalin, sistemi do të nisë një raund me freespins. Për të aktivizuar një nga efektet e egra, do të nevojiten 42 shenja. Nga rruga, për çdo tre simbolet unike aktivizohet efekti shtesë i portalit. Gjithmonë do të jetë e mundur të përdoren shtatë efekte portale.

Funksionet e makinerisë

Slot video ka një strukturë kaskaduese dhe përbëhet nga pesë daulle. Nëse shfaqet një sekuencë fituese në ekran, simbolet zhduken, duke çliruar një vend për shenja të reja. Karakteristika kryesore e lojës është portalet unike përgjegjëse për shfaqjen e simboleve të veçanta dhe aktivizimin e funksioneve speciale.

Nëse një egër shfaqet në ekran, ai automatikisht zëvendëson një imazh të panevojshëm dhe ndihmon në krijimin e një kombinimi çmimesh. Funksioni i tij i dytë është një shumëzim i dyfishtë. Përveç kësaj, Wild ka dy opsione unike që janë krijuar për të rritur mundësinë e fitimit.

Si të Luaj

Gameplay është pak më ndryshe nga klasikja, dhe gjithçka për shkak të formimit kaskadues të sekuencave të çmimeve. Fitorja nuk jepet përgjatë linjave të pagesave, por kur shenjat formohen në grupe. Grupi është i njëjti simbole që ndodhen në katër qelizat më të afërta.

Ju mund të luani makinën e lojërave të lojërave të lojërave në kazino online Vulkan.

Mashtrim është se shkalla minimale e vetëm 10 cent. Për të thyer një çmim të parë të mirë, mund të vini bast 100 dollarë. Veçoria është se shumëzuesi maksimal i normës x2000. Prandaj, edhe një rotacion i suksesshëm është në gjendje të sjellë shumë para, të cilat do të tërhiqen menjëherë!

Tome e personazheve të makinerisë së çmendurisë së çmendurisë

Para se të filloni makinën, ia vlen të kujtohet se loja ofron fitime të grupeve dhe karaktere kaskaduese. Ju do të mposhtni nëse të paktën katër shenja të ngjashme shfaqen në daulle, të cilat do të jenë në kontakt vertikalisht ose horizontale. Когда Вы hадае %. Në tabelën më poshtë, shumëzuesit për dhjetë ose më shumë kombinime çmimesh janë pikturuar.

Simbolet

Bast shumëzues

Gur i gjelbër

X2

Gur i kaltër

X4

Gur i kuq

X5

Gur vjollcë

X6

Oktapod

X100

Unazë

x40

Ktulhu

X30

Kamë

x60

Vlera më e madhe është simboli i varëseve, i cili përshkruan oktapodin – x100. Shumë kërthizë me përvojë fillojnë një makinë elektronike vetëm për shkak të aftësisë për të trokitur shumëzuesin maksimal X2 000, i cili do të rrisë ndjeshëm madhësinë e fitores përfundimtare.

Makinë slot RTP

Tome of Madness është një slot unik video në krahasim me produktet e tjera të lojërave. Megjithë paqëndrueshmërinë e lartë, një lojë e gjatë me rezistencë do të paguajë dhe do të sjellë një shpërblim bujar monetar. Nga rruga, koeficienti i rimarrjes 96.6%, por më e rëndësishme – lojë interesante, e plotësuar nga simbole të veçanta, mekanikë dhe funksione të pazakonta.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira