Fire Joker

Makina i përket lojës së lojës, dhe lëshimi u zhvillua në verën e vitit 2016. Kjo është një slot klasik në internet me tre bateri dhe me një temë të njohur. Nga avantazhet kryesore, vlen të përmendet opsionet e bonusit, simbolet ngjitëse dhe shumëzuesit e basteve. Nëse e kuptoni, zjarri Joker duket si kumar klasik, por për shkak të funksioneve origjinale konsiderohet më unike dhe popullore.

Në total, janë dhënë pesë çmime, por më e rëndësishme – niveli maksimal është 100 dollarë. Do të jetë e mundur të shijoni gameplay dhe të prishni një çmim të mirë jo vetëm me PC, por edhe vegla moderne – makina është shkruar në HTML5 dhe funksionon shumë në telefonat inteligjentë, tableta.

Nga rruga, makina ka një paqëndrueshmëri mesatare, dhe raporti i kthimit është 96.një%. Gjatë rrotullimit të daulleve, ekziston një probabilitet i lartë për të trokitur një simbol të veçantë të egër dhe për të fituar përgjigje. Sidoqoftë, avantazhi kryesor i lojës është shumëzuesi maksimal i normës X10. Kjo do të ndodhë kur daulle të mbushet me xhaketë.

Përshkrimi i një makine slot

Zjarri Joker është i vështirë për të thirrur një slot origjinal në internet, por të gjithë tifozët e klasikëve do ta pëlqejnë patjetër. Ofrohen menaxhim i thjeshtë, ndërfaqe e kuptueshme dhe shanse të larta për fitore.

Opsione

Përshkrim

Datën e lëshimit

Verë 2016

Zhanër

Klasik

Normë maksimale

100 dollarë

Paqëndrueshmëri

Mesatare

Numri i linjave të çmimeve

5

Bonuse

Frispins, Sticky Wild, Respina

Koeficient i RTP

96.një%

Funksionaliteti i lojës

Makina është ideale për kërthizat e papërvojë, dhe gjithçka është për shkak të një norme minimale prej $ 0.05. Në të njëjtën kohë, shkalla maksimale prej 100 dollarë. Për të rritur mundësinë e fitimit, është më mirë të njiheni me funksionet kryesore para fillimit të lojës:

  • Mënyra automatike;
  • Regjimi i multiplayerve;
  • Butona për instalimin e madhësisë së normës;
  • Udhëzime;
  • Tabela e pagesës;
  • Cilësimet e tingullit dhe grafikës.

Strategjitë e testimit dhe të kuptuarit e ndërfaqes është më i mirë përmes një loje falas. Nisni modalitetin Demo dhe filloni të shpenzoni kredi virtuale. Për të fituar para, megjithëse nuk do të jetë e mundur, por nuk ka asnjë rrezik të humbni kursimet tuaja.

Raundi i bonusit në zjarr zjarri

Makina konsiderohet klasike dhe nuk ka gjasa të bëjë përshtypje të lojtarëve të zjarrtë me funksione të veçanta. Edhe pse ka disa dallime nga lojëra elektronike plotësisht standarde. Ne ofrojmë të kuptojmë se çfarë është tipari i zjarrit Joker.

Ju mund të luani makinën e lojërave të lojërave të lojërave në kazino online Kazino wazamba.

Niveli në Frispins

Lojërat klasike në internet nuk kanë një raund bonus me rotacione falas. Zjarri Joker nuk bën përjashtim, por zhvilluesit ende shtuan një opsion origjinal. Për ta aktivizuar atë, duhet të humbni raundin. Në të njëjtën kohë, të paktën dy imazhe identike duhet të bien në bateritë fqinje që do të shndërrohen në shenja ngjitëse. Daulle e tretë e mbetur do të fillojë dhe, nëse shenja përkatëse bie, kjo do të sjellë fitoren.

Fitimet maksimale

Nuk ka asnjë çmim të parë në pajisje, por ekziston një mundësi për të fituar një shumëzues x10. Është e nevojshme që e gjithë fusha të jetë e mbushur me të egra. Nëse vendosni normën maksimale prej 100 dollarë, duke përdorur timonin e shumëzuesve, do të jetë e mundur të fitoni $ 80,000. Aktivizimi i opsionit është mjaft i vërtetë, dhe gjithçka është për shkak të paqëndrueshmërisë mesatare dhe koeficientit të lartë të RTP.

Funksionet e makinerisë

Një makinë elektronike ka një numër minimal të funksioneve. Për të trokitur shumëzuesin, thjesht mbushni fushën e lojës me një simbol të egër. Kur shfaqet një shenjë e egër, aktivizohet opsioni i zëvendësimit. Një imazh i panevojshëm do të zhduket, dhe do të shfaqet një më i përshtatshëm, i cili do të formojë një sekuencë çmimi.

Nëse krahasojmë lojëra elektronike me produkte të tjera të kompanisë, ai ende ka një funksion unik. Pas çdo mbrapa të pasuksesshme ka një mundësi për të fituar. Sidoqoftë, është e nevojshme që dy daulle fqinje të kenë karaktere të ngjashme. Ata do të bëhen ngjitës dhe fiksohen. Nëse një shenjë përkatëse bie gjatë kthimit tjetër, sistemi do të grumbullojë fitimet dhe nuk do ta humbni bastin.

Si të Luaj

Për të filluar lojën e zjarrit Joker, nuk është aspak e nevojshme të jesh një Membler profesionist. Gjithçka zbret për të zgjedhur një bast dhe për të filluar bateritë. Kur mbledh të paktën tre shenja identike, kjo do të sjellë fitoren. Nga rruga, gjithmonë mund të filloni një mënyrë automatike, dhe nuk do të duhet të shtypni vazhdimisht butonin “Launch”.

Është gjithashtu më mirë të studioni në detaje tabelën e pagesave dhe të kuptoni se cilat çmime janë më të paguara. Certifikata hapet duke shtypur çelësin “Unë”. Gjëja tjetër është të mbani mend – nëse bien disa sekuenca fituese, sistemi do të paguajë vetëm atë që ofron më shumë monedha.

Simbolet e makinës së të folurit Joker zjarri

Kjo është akoma një makinë klasike me karaktere standarde. Yjet, frutat e ndryshme dhe vetë Joker, duke luajtur rolin e një të egër, do të shfaqen në ekran. Në tabelën më poshtë do të gjeni madhësinë e pagesave për një kombinim fitues të tre karaktereve identike.

Simbolet

Numri i monedhave për 3 karaktere

X

2

Qershi

katër

Limon

5

Rrush

6

Kumbull

7

Bar

pesëmbëdhjetë

Yll

njëzet

777

25

Joker (i egër)

80

Fitimet varen drejtpërdrejt nga shkalla. Për shkak të paqëndrueshmërisë mesatare, do të jetë e mundur të heqësh një çmenduri të mirë në distancën e mesme.

Makinë slot RTP

Zjarri Joker i përket makinave klasike, por në të njëjtën kohë ka disa opsione të pazakonta. Luaj argëtues dhe emocionues, dhe gjithçka është për shkak të një fotografie të ndritshme dhe animacionit me cilësi të lartë. Funksioni i një basti fitues -win do të ndihmojë për të fituar. Është e mjaftueshme për të trokitur dy shenja identike, dhe ato do të bëhen ngjitëse. Mbrapa tjetër ju duhet të trokisni të njëjtin simbol dhe do të sjellë fitoren. Slot në internet është bërë jorealistikisht i popullarizuar falë ndërfaqes qartë, paqëndrueshmërisë mesatare dhe koeficientit të lartë të RTP në 96.një%.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira