Bonus Bunnies

Portofoli i ofruesit të kultit Nolimit City përfshin makinën origjinale. Tema me siguri do të vijë në dashamirët e kopshtit dhe bujqësisë. Përmbajtja klasike me perime dhe fruta përfshin skenën e tregimit: Një lepur qesharak vjedh frytet e fermerëve të rritur. Lojtarët do të jenë të interesuar të vëzhgojnë atë që po ndodh, pasi slot përmban një bollëk të madh të turneve të bonusit. Përdoruesit më të qëllimshëm do të bëhen pronarë të shumëzuesit bujar X6950, i cili ndryshon ndjeshëm nga vlerat mesatare të makinave të tjera të lojërave elektronike.

Ju mund të luani makinën e lojërave nolimin në kazino online quatro.

Përshkrimi i një makine slot

Pas fillimit të lojtarëve, fotografia me imazhin e fermës do të hapet. Në bateritë e paraqitura në borde druri, ka fotografi të të korrave dhe simboleve klasike të lojërave të fatit. Luaj me shoqërim muzikor argëtues, këndim zogjsh, i cili korrespondon në mënyrë të përkryer me temën.

Pa kufi

Slot është bërë në një stil vizatimor, tërheq me ngjyra të ndritshme dhe një vizatim të hollësishëm të secilit element. Rastësitë e zakonshme të çmimit të të njëjtave fotografi plotësohen nga një larmi funksionesh bonus, shumëzues, duke zgjeruar simbole të veçanta. Një tregues i lartë RTP dhe ndryshimi i paqëndrueshmërisë siguron kurriz fitimprurës.

Funksionaliteti i lojës

Paraqitja e fushës së lojës është sa më e thjeshtuar të jetë e mundur. Lojtarët duhet të luajnë në daulle sipas skemës 4×4 me 30 rreshta. Rripat e lojës janë fikse, kështu që nuk ka mundësi të ndryshojnë numrin e tyre. Nga pjesët e djathta dhe të majta nga bateritë ka çelësa të panelit të kontrollit. Gjithçka paraqitet në një formë të thjeshtuar, e cila ju lejon të konfiguroni shpejt lojën e lojës dhe fillestarit me përvojë.

Kombinimet fituese formohen në 30 linja të mundshme, duke filluar me daulle ekstreme të majtë. Shuma e çmimit që përbëhet nga një vlerë tabelare shumëzohet me normën. Faktori më i lartë i shumëzuesit është x6950. Ju mund të luani duke lançuar një modalitet të rregullt, automatik dhe turbo.

Bonus Bunnies Bonus Slot

Karakteret speciale të makinës slot theksojnë temën. Kur një lepur në rolin e një simboli të egër në daulle për t'u takuar me karota në formën e një skater, ai menjëherë do të shkojë në një trajtim, i cili e do shumë. Pas asgjësimit të të shijshëm, fotografia me personazhin zgjerohet për të gjithë rreshtin. Në vendin e mbërritjes së lepurit, elementët gjithashtu do të shndërrohen në të egër. Dy ose më shumë imazhe të personazhit kryesor do të fillojnë funksionin e ikonave të shtrirjes si vertikalisht ashtu edhe në horizontale.

Pa kufi

Karakteristika kryesore e slot është raundi i bonusit të rrotullimeve të lidhjeve, i cili fillohet kur të tre elementët e përhapjes bien. Lepujt shndërrohen në karota me një shumëzues të caktuar, pjesa tjetër e qelizave janë shkatërruar. Fotografitë e mëposhtme do të shfaqen në to që përcaktojnë fitimet:

  • Karota me multiplayer të rastit
  • Aard me aftësinë për të mbledhur shumë koeficientë
  • Vajzë me shtimin e koeficientëve në karota
  • Fermeri shton plus një rresht ose daulle

Pas mbushjes së të gjitha qelizave, një çelës i artë me gjoks bie. Duke hapur këtë të fundit, një shumëzues i shfaqet X5, duke rritur shumë herë bilancin e çmimit. Opsioni i bonusit ndalet pas përdorimit të respektit ose kur mbushen të gjitha qelizat fushore.

Funksionet e bonusit mund të blihen duke paguar 60 herë më shumë baste të prekura. Për të blerë një turne bonus, lojtari duhet të klikojë në çelësin e duhur.

Si të Luaj

Për të luajtur lepuj bonus, duke shijuar një ndërfaqe të ndritshme dhe kurriz interesant, duhet të drejtoni lojën në faqen e zgjedhur të kazinosë. Për ta bërë këtë, është e mjaftueshme të keni ndonjë vegël me qasje në internet. Para së gjithash, duhet të njiheni me funksionalitetin, pagesat dhe opsionet. Tjetra, ju mund të vazhdoni te cilësimet:

  1. Bëni baste nga 0.2 deri në 100 monedha
  2. Drejtoni raundet e zakonshme

Lojtarët gjithashtu mund të aktivizojnë modalitetin automatik dhe turbo. AutoSpins përmbajnë kufizime, të cilat janë gjithashtu të mundshme të zgjidhni në procesin e cilësimeve. Pas ndalimit të baterive, çmimi është rezultati: Zinxhirët janë të theksuar, ndryshimet e shoqërimit muzikor, gjë që është e vështirë të humbasë.

Shtë mjaft e mundur të rregullohen strategjitë duke përdorur norma të ndryshme. Më shumë rreth taktikave fitimtare që mund të përdoren në këtë lojë mund të gjenden në faqet tematike.

Simbolet e makinerive të lojërave të bonusit bonus

Simbolika e zakonshme përbëhet nga emërtimet e kartave, të cilat, me një rastësi maksimale, do të japin nga 20 deri në 200 monedha. Qepët, patëllxhanët, bizelet, domatja do të sjellin nga 35 në 1.500 faktorë nëse mblidhet zinxhiri fitues i 4 fotografive. Wilde me imazhin e karotave do të formojë gjithashtu kombinime, duke rritur normat 1500 herë.

Makinë slot RTP

Makina Slot Bonus Bunnies ka RTP 94.22%. Paqëndrueshmëria ndryshon nga mesatarja në të lartë. Slot jep emocione jashtëzakonisht pozitive dhe shanse të mëdha për të prishur një faktor të madh.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira