Rishikimi i kazinosë Quatro 2023

Platforma e kazinosë Quatro u krijua në vitin 2009 dhe gjatë gjithë kësaj kohe është përpjekur të ruajë imazhin e një burimi të qëndrueshëm dhe të besueshëm. Në fund të fundit, në fakt, klientët e kazinosë mund të mbështeten në shërbimin cilësor dhe një përzgjedhje të madhe të argëtimit të lojërave të fatit. Dhe, vetë faqja zyrtare ka një dizajn shumë elegant në formën e patate të skuqura me karta në një sfond më të errët. Në fakt, faqja është një institucion i shpejtë dhe intuitiv i kazinosë në internet, prandaj është i përshtatshëm si për fillestarët ashtu edhe për lojtarët profesionistë.

Bonus:Bonus deri në 180 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
Deri në 180 dollarë për pesë depozitat e para
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

kuadrozit

Bonusi i kazinosë Quatro.

Faqja e lojërave të fatit u ofron klientëve të saj një program shpërblimi mjaft fitimprurës, i cili nuk mund të gjendet në çdo kazino në internet. Kështu, për shembull, fillestarët mund të llogarisin në një bonus të veçantë pa depozitim, i cili ka karakteristikat e mëposhtme:

 • akumulimi i një shtesë në shumën prej 100 dollarë;
 • periudha e vlefshmërisë – 1 orë;
 • fitimi maksimal për tërheqje është 25 dollarë;
 • numri i basteve – nga 20;
 • lojëra bastesh – lojëra elektronike;
 • depozita minimale është $1;
 • Shuma minimale/maksimale e bastit – pa kufizime.

Falë një dhurate të tillë pa depozitë, lojtarët e rinj do të jenë në gjendje të testojnë një ose një tjetër automat dhe më pas të kalojnë në lojën për para të vërteta. Falë kësaj, organizata po përpiqet të tërheqë përdorues nga e gjithë bota në platformën e saj.

Programi i besnikërisë

Përveç dhuratës pa depozitë, kumarxhinjtë do të marrin gjithashtu një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Por, për ta marrë atë, së pari duhet të rimbushni llogarinë tuaj. Madhësia e dhuratës do të varet nga shuma e depozitës, por, në mënyrë që ajo të kreditohet në llogarinë kryesore, do t’ju duhet ta vendosni bast në përputhje me rregullat e vendosura të kazinosë online Quatro. Tabela – kushtet për marrjen dhe bastimin e një dhurate të mirëseardhjes

Depozitë 10 dollarë 20 dollarë 50 dollarë 100 dollarë
Numri i rrotullimeve falas 70 (10 copë në ditë) 140 (20 copë në ditë) 350 (në ditë 50 copë) 700 (100 copë në ditë)
Dhuratë e mirëseardhjes 100% 100% 100% 100%
Faktori × 30 × 30 × 30 × 30
Kushtet e bastit 1 dite 1 dite 1 dite 1 dite
Cilat lojëra janë në dispozicion Slots Slots Slots Slots

Marrja e një dhurate mirëseardhjeje ndodh vetëm një herë. Është gjithashtu e mundur ta refuzoni atë, për këtë ju duhet të shkoni në Llogarinë Personale. Të gjitha fondet e bonusit deri në bast mbahen veçmas nga paratë e përgjithshme. Për klientët e rregullt, ofrohen edhe lloje të tjera stimujsh, për shembull, promovime të ndryshme sezonale. Për më tepër, administrata vazhdimisht dërgon kode speciale promovuese që lejojnë lojtarët të marrin bonuse unike.

Regjistrimi dhe verifikimi

Procedura e regjistrimit në faqen zyrtare të kazinosë është plotësisht falas dhe kryhet jashtëzakonisht shpejt. Së pari ju duhet të vizitoni faqen kryesore dhe të hapni seksionin “Menu”. Pastaj kryeni hapat vijues të mëposhtëm:

kuadroreg

 1. Klikoni në butonin “Regjistrohu” dhe prisni që një pyetësor i shkurtër të ngarkohet.
 2. Plotësoni fushën me informacion personal, shkruani adresën tuaj të emailit dhe gjeni një kombinim të fortë fjalëkalimi.
 3. Konfirmoni qëllimet tuaja. Për ta bërë këtë, duhet të futni emailin tuaj dhe të ndiqni lidhjen nga letra.
 4. Kaloni autorizimin në burimin zyrtar, vendosni hyrjen dhe fjalëkalimin tuaj, pas së cilës llogaria personale e përdoruesit hapet menjëherë.

Kështu, klienti ka akses në llogarinë e tij dhe vetë procedura kryhet brenda pak minutash. Por, për të filluar tërheqjen e fondeve tuaja të fituara me ndershmëri, duhet të kaloni verifikimin. Për ta bërë këtë, duhet të ngarkoni dokumentet mbështetëse në një seksion të veçantë. Zakonisht midis këtyre dokumenteve (pasaportë, patentë shoferi, fatura e shërbimeve), dhe administratës i duhen disa ditë për të verifikuar lojtarin.

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë Quatro.

Kazino online Quatro përpiqet të kujdeset për lojtarët e saj dhe për këtë arsye prezanton një version të veçantë celular për ta. E cila, për sa i përket funksionalitetit dhe pamjes, kopjon plotësisht faqen e desktopit. Softueri i versionit celular është plotësisht i sigurt, sepse përdor enkriptim 128-bit.

kuatroapk

Kjo është arsyeja pse, pavarësisht se ku lojtari përdor pajisjen e tij celulare, siguria e tij është e garantuar. Përveç kësaj, klientët do të mund të shkarkojnë një aplikacion të veçantë kazino për pajisjet Android ose iOS. Ju mund ta bëni këtë në dyqanet zyrtare, në faqen e internetit të faqes së lojërave të fatit ose në burimin tonë tematik.

Makinat e fatit të kazinosë

Në seksionin e lojërave elektronike të lokalit të lojërave të fatit, paraqiten vetëm lojërat e licencuara. Kështu, për shembull, kumarxhinjtë do të gjejnë këtu si formatet klasike të automateve, ashtu edhe modelet më moderne. Përveç kësaj, në seksion mund të gjeni lojëra të tilla si: video poker, ruletë, blackjack, letra gërvishtëse, keno dhe shumë më tepër. Kështu, institucioni i lojërave të fatit i ndau të gjitha lojërat në seksionet e mëposhtme:

 • Slots – automatet e zhvilluara nga Microgaming janë veçanërisht të besueshme dhe me cilësi të lartë. Gjithçka që i mbetet klientit të kazinosë është të zgjedhë pajisjen që i pëlqen dhe të fillojë ta luajë atë. Seksioni paraqet një numër të madh lojëra elektronike, të cilat ndahen në artikuj të njohur, të rinj dhe të ndarë në tema të ndryshme.
 • Blackjack – këtu mund të shihni versionin klasik të artë të lojës, Vegas Strip, Atlantic City, blackjack-un e artë evropian, dhe gjithashtu të njiheni me rregullat e argëtimit të lojërave të fatit.
 • Ruletë – përkundër faktit se seksioni nuk është aq i popullarizuar sa lojërat elektronike, duhet patjetër të futeni në të. Kështu, kazino ofron formatin e ruletës amerikane dhe evropiane. Çdo lojë dallohet nga vizualizimi me cilësi të lartë dhe shoqërimi i këndshëm muzikor.
 • Video poker – në seksion mund të gjeni më shumë se 45 lloje të pokerit, gjë që lejon edhe lojtarët më të zellshëm të bëjnë një zgjedhje.

quadroslots

Për të shijuar çdo lojë të paraqitur në faqe, mjafton të regjistroheni në platformën e kazinosë Quatro, të bëni një depozitë dhe të filloni të luani. Sajti gjithashtu ofron mundësinë për të renditur lojërat sipas popullaritetit ose prodhuesit, gjë që padyshim e bën procesin e kërkimit vetëm më të përshtatshëm. Tabela – Karakteristikat e lojërave elektronike të kazinosë Quatro.

Loja më e mirë e kazinosë në internet Mega Mula
Cili slot ka RTP më të lartë? Bobina retro
Blackjack me pagesat më të mira Format klasik i blackjack me shumë duar
Ruletë me buzë të ulët shtëpie Ruletë Amerikane
Lojë live me krupierët e vërtetë #1 Blackjack live
Loja e fundit që u postua në kazino Avalon

E bute

Kazino Quatro bashkëpunon ekskluzivisht me dy zhvillues të dëshmuar dhe të njohur – Microgaming (slots, lojëra me letra) dhe Evolution Gaming (seksioni i lojërave live). Koleksioni i klubit rimbushet në mënyrë të vazhdueshme, gjë që mund të tërheqë veçanërisht lojtarët e rregullt, por gjithashtu tërheq të ardhurit në platformën e lojërave të fatit. Ai paraqet softuer jashtëzakonisht të cilësisë së lartë, të cilin mund ta shihni vetë (ngarkim i shpejtë i faqes, dizajn i bukur grafik, navigim i lehtë) dhe shumë më tepër.

Kazino live

Kazino Quatro mund t’u ofrojë klientëve të saj jo vetëm slot machines dhe video lojëra tavoline, por edhe një seksion të tërë me lojëra live. Tani lojtarët e fatit nga e gjithë bota kanë mundësinë të përjetojnë atmosferën e vërtetë të eksitimit pa lënë shtëpitë e tyre. Kështu, për shembull, ekziston një lojë popullore Twenty-One, si në versione klasike ashtu edhe në versione të tjera më moderne. Përveç kësaj, platforma e kazinosë ofron lojëra të drejtpërdrejta si baccarat, poker dhe ruletë. Epo, si krupierë të vërtetë do të jenë të rinjtë e bukur që flasin anglisht. Vlen gjithashtu të kuptohet se asnjë komision nuk ngarkohet për asnjë nga lojërat e paraqitura, gjë që mund të tërheqë veçanërisht për disa përdorues.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Faqja e lojërave të fatit përpiqet të tërheqë sa më shumë lojtarë në platformën e saj. Megjithatë, për të kuptuar se çfarë të presësh nga institucioni, ia vlen të shqyrtohen më nga afër anët pozitive dhe negative. Kështu, për shembull, kazinoja Quatro mund t’i kënaqë përdoruesit e saj me avantazhet e mëposhtme:

 • bonuse bujare për fillestarët;
 • ndërfaqe elegante dhe tërheqëse;
 • përdorimi i softuerit ekskluzivisht me cilësi të lartë;
 • mbështetje teknike gjatë gjithë kohës në disa formate;
 • një gamë e gjerë metodash depozitimi/tërheqjeje;
 • seksion i mirë me lojëra të drejtpërdrejta.

Ekzistojnë gjithashtu disavantazhe që ia vlen të përmenden – kufiri i basteve dhe akumulimi i bonusit bëhet kryesisht vetëm për fillestarët. Këto disavantazhe të vogla kompensohen plotësisht nga avantazhet. Çfarë e dallon Quatro Casino nga institucione të tjera të ngjashme dhe e bën lojën në platformë më të besueshme.

Mënyrat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

Ju mund të depozitoni ose tërhiqni fonde nga platforma duke përdorur disa sisteme të njohura të parave. Kështu, kazino përpiqet ta bëjë procedurën sa më të sigurt dhe të përshtatshme për lojtarët e saj. Kjo është arsyeja pse përdoruesit do të jenë në gjendje të depozitojnë / tërheqin fonde duke përdorur sistemet e mëposhtme:

 • karta bankare (Visa, Mastercard);
 • kuletat elektronike Skrill, PayPal, Neteller).

Çdo transaksion është i sigurt për lojtarët, pasi platforma përdor një protokoll kriptimi më të fundit për të siguruar që privatësia e klientëve të saj të ruhet plotësisht. Koha e tërheqjes në kazinonë online do të varet nga mënyra e zgjedhur e pagesës. Vlen gjithashtu të theksohet se nuk ka kufizime në shumën e tërheqjes.

Shërbimi mbështetës

Ndoshta seksioni më i rëndësishëm dhe më i dobishëm në çdo institucion të lojërave të fatit është mbështetja teknike. Shumë lojtarë, veçanërisht fillestarët, mund të kenë pyetje ose probleme të ndryshme. Ekipi i specialistëve të kazinosë Quatro zgjidh shpejt çdo problem ekzistues dhe ofron mbështetje për klientët duke përdorur metodat e mëposhtme:

 • Bisedë e drejtpërdrejtë – rreth orës;
 • Formulari i komenteve në faqe – përgjigja brenda 48 orëve;
 • Email – përgjigje brenda 48 orëve.

Platforma e lojërave të fatit ofron mbështetje për klientët nga çdo cep i botës dhe ka rekrutuar specialistë jashtëzakonisht të kualifikuar në ekipin e saj. Kjo është arsyeja pse në konsultim do të angazhohen vetëm ata njerëz që e kuptojnë temën e lojërave të fatit dhe kanë njohuritë përkatëse.

Gjuhët e disponueshme në faqe

Burimi zyrtar paraqet disa opsione gjuhësore kryesore, për shembull, të disponueshme për klientët: anglisht, frëngjisht, gjermanisht, daneze, austriake, suedisht, spanjisht, holandisht, norvegjeze, finlandisht, portugalisht, hebraisht, kinezisht, japonisht, rusisht, polonisht, kroatisht dhe versioni hungarez. Falë kësaj, përdoruesit nga e gjithë bota mund të luajnë në kazinotë online.

Monedhat

Platforma e argëtimit të lojërave të fatit pranon si monedha: euro, dollarë australianë dhe dollarë amerikanë, si dhe sterlina britanike. Kjo duhet të jetë e mjaftueshme për të kaluar një kohë të mirë dhe në të njëjtën kohë për të fituar disa para.

Liçensë

Kazino Quatro ka një licencë të përshtatshme nga UKGC, e cila vetëm konfirmon besueshmërinë e organizatës. Certifikatën mund ta shikoni në faqen zyrtare të kazinosë, ku gjenden edhe rregullat e lojës dhe seksioni FAQ. Kështu, klientët mund të jenë të sigurt se detajet e tyre bankare nuk do të bien në duart e mashtruesve dhe fondet e fituara do të shkojnë në sistemin e specifikuar të pagesave.

FAQ

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time?
Për të kaluar verifikimin, mjafton të pajisni administratën me dokumente identiteti (pasaportë, patentë shoferi, si dhe një faturë komunale, jo më e vjetër se 6 muaj).
Kërkesat për bonus dhe bast
Së pari, lojtari duhet të regjistrohet dhe të plotësojë llogarinë e tij. Zakonisht, të gjitha bonuset jepen për një depozitë, në varësi të së cilës do të ndryshojë shuma e dhuratës. Por, për të rifituar fondet e bonusit, duhet t’i përmbaheni një basti dhe afati kohor të caktuar.
A mund të luaj falas në kazino?
Po, një funksion i tillë ofrohet në kazinonë Quatro. Për ta përdorur atë, ju vetëm duhet të zgjidhni makinën që ju pëlqen dhe të klikoni në lojë në modalitetin “demo”.
A është Quatro Casino miqësore për celularët?
Absolutisht! Në fund të fundit, kazino ka një version të veçantë të optimizuar celular dhe një aplikacion të veçantë të shkarkueshëm. Kështu, klientët e faqes së lojërave të fatit marrin funksione të ngjashme të versionit të desktopit dhe mundësinë për të luajtur në çdo vend të përshtatshëm.
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë?
Para së gjithash, koha e tërheqjes në Quatro kazino do të varet nga mënyra e zgjedhur e pagesës. Për kuletat elektronike, koha reduktohet në minimum, dhe për kartat bankare, përkundrazi, mund të zgjasë pak më shumë.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira