Rishikimi i kazinosë BitStarz 2023

E themeluar në vitin 2013, BitStarz Casino, e menaxhuar nga Direx NV, po përpiqet të zhvillohet në mënyrë gjithëpërfshirëse për të mbështetur tendencat moderne në fushën e lojërave të fatit dhe për të arritur një audiencë më të madhe. Kjo është arsyeja pse sot faqja funksionon në platformën SoftSwiss, falë së cilës lojtarët mund të rimbushin llogarinë e tyre me disa kriptovaluta të njohura. Kështu, për shembull, në vitin 2017 platforma u bë më e mira në mesin e të gjitha kazinove në internet, dhe në 2018 mori mundësinë të nominohej për çmimin kryesor të lojërave të fatit EGR Awards. Kështu, të gjithë këta faktorë së bashku bënë të mundur krijimin e një shërbimi vërtet cilësor.

Bonus:100% deri në 400 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100% bonus depozite deri në 400 dollarë + 180 rrotullime falas
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

bitstarzsite

Bonuset në kazino BitStarz

Për të gjithë lojtarët e rinj, administrimi i BitStarz Casino menjëherë pas regjistrimit grumbullon një numër të caktuar rrotullimesh falas. Por, ju mund të merrni një bonus sipas kushteve të mëposhtme:

 • Të gjitha fondet e bonusit duhet të vihen bast me shumëzuesin e duhur përpara se të tërhiqen;
 • Fitimi maksimal i mundshëm nga këto rrotullime nuk mund të jetë më shumë se 100 euro (2 mBTC).

Si rezultat, fillestarët mund të llogarisin në disa shpërblime interesante, të cilat grumbullohen në 4 depozitat e para. Për t’i vënë bast ato, ju duhet një bast X40, domethënë, shuma totale duhet të lëvizet 40 herë në çdo lojë elektronike. Vetë bonusi ju lejon të merrni një bonus 100%, nëse rimbushni llogarinë tuaj me 1 BTC, si rezultat do të merrni 2 BTC.

Ekziston edhe një bonus ekskluziv, i cili fillon nga 150 mBTC. Ai përfshin një bonus të shtuar deri në 125%, 100 rrotullime falas dhe mundësinë për t’u bërë anëtar i klubit VIP, si dhe për të bërë baste bonus të pakufizuar.

Dhuratë mirëseardhjeje për fillestarët në katër depozitat e para

Numri i rimbushjes Shuma e bonusit Përshkrim
një 100% deri në 100 dollarë / 1BTC + 100 rrotullime Rrotullime falas mund të shpenzohen në Bomanji, Fruit Zen, Wolf Gold. 20 rrotullimet e para kreditohen 23 orë pas depozitimit, pjesa tjetër brenda 9 ditëve.
2 50% deri në 100 dollarë ose BTC Kreditohet menjëherë në llogarinë kryesore në formën e parave të bonusit.
3 50% deri në 200 dollarë Aktivizohet vetëm pasi të jenë aktivizuar dy bonuset e mëparshme.
4 100% deri në 100 dollarë ose 1 BTC Gjithashtu aktivizohet pas përdorimit të bonuseve të mëparshme.

Program bonus

Përveç dhuratave të mirëseardhjes, kazino BitStarz ofron një sërë ofertash të tjera interesante. Ju mund të njiheni me ta në burimin zyrtar, për këtë ju vetëm duhet të shkoni në seksionin e duhur. Për shembull, janë paraqitur bonuset e mëposhtme:

 • Promovimet – në një kazino online, lojtarët e fatit do të gjejnë jo vetëm oferta të mirëseardhura, por edhe ngjarje më interesante. Kështu, për shembull, administrimi i burimit luan një biletë për dy në Las Vegas.
 • Një bonus ringarkimi prej 50% – për ta marrë atë, duhet të bëni një depozitë për një shumë të caktuar dhe të bastni me shumëzuesin e duhur.
 • Rrotullime falas – merrni nga 20 deri në 200 rrotullime falas në varësi të shumës së depozitës. Në këtë rast, ju duhet të përdorni rrotullimet brenda 24 orëve pasi ato janë kredituar, përndryshe ato thjesht do të anulohen.
 • Bonus VIP – të enjten ka një tërheqje të një bonusi 50% për rimbushje deri në 0,22 BTC. Në të njëjtën kohë, depozitimi maksimal i mundshëm është 0,44 BTC, basti maksimal është 1 mBTC për rrotullim dhe shumëzuesi është x40.
 • Bitstarz Welcome Freeroll – Të gjithë lojtarët e rinj të kazinosë mund të marrin pjesë në një turne unik. Fillimi i të cilit bëhet të premteve në orën 10:00 dhe tabela e liderëve do të formohet të premten e ardhshme. Fondi total i çmimeve është 1000 euro.
 • Slot Wars – një institucion kumari përpiqet të mbajë rregullisht turnetë më të mirë të lojërave elektronike, ndryshimi kryesor i të cilave është një grup i madh çmimesh. Shorti i turneut bëhet çdo javë, duke filluar nga e diela. Fituesi merr një çmim prej 1500 euro.
 • Table Wars – për ata që i duan lojërat e tavolinës ose kazinotë live, ekziston një turne i veçantë në burimin zyrtar të Bitstar me një grup çmimesh prej 10,000 euro.
 • Kodet promovuese – në disa burime tematike mund të gjeni kombinime unike kodesh që ju lejojnë të merrni rrotullime shtesë.

bitstarzpromo

Përveç kësaj, kazino online ka zhvilluar një program të veçantë besnikërie për klientët e saj të rregullt. Kështu, për shembull, përdoruesve do t’u jepen “Pikë Komptimi”, për të cilat ata duhet të marrin pjesë në kërkime të caktuara. Një herë në dy muaj, faqja nis një promovim të ngjashëm, i cili përbëhet nga 40 nivele.

Shuma totale e çmimeve arrin 50,000 €, dhe për lojtarin e parë që kalon të gjitha nivelet, jepen 10,000 € shtesë. Epo, për lojtarët me status VIP, ekziston një mundësi për të fituar kthim parash, gjë që ju lejon të merrni një rimbursim.

Regjistrimi dhe verifikimi

Do t’ju duhet pak nga koha juaj për t’u regjistruar në kazino BitStarz. Në fund të fundit, për të krijuar një llogari, thjesht duhet të klikoni në butonin e duhur dhe të specifikoni të dhënat e mëposhtme:

 • email aktual;
 • dilni me një fjalëkalim të fortë;
 • zgjidhni një monedhë të lojës dhe shkruani emrin tuaj;
 • dakord me rregullat e klubit të lojërave të fatit;
 • konfirmoni krijimin e një llogarie, për këtë ju duhet të ndiqni lidhjen nga emaili.

bitstarzreg

Vlen të studiohen me kujdes rregullat për mbrojtjen e të dhënave të përdoruesit dhe, natyrisht, të pajtohen me këtë marrëveshje. Gjithashtu, nëse është e nevojshme, pranoni buletinin për të marrë gjithmonë lajmet më të fundit.

Por, për të tërhequr fonde nga platforma, do t’ju duhet të verifikoni llogarinë tuaj. Zakonisht, administrata kërkon një pasaportë, faqe regjistrimi, deklaratë bankare, faturë të shërbimeve ose një pamje nga llogaria personale e instrumentit të pagesës.

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë BitStarz

Pothuajse çdo automat, si për para të vërteta ashtu edhe falas, është i disponueshëm në një tablet ose smartphone modern. Kështu, versioni celular i kazinosë mbështet Android, iOS, Windows Mobile dhe sisteme të tjera operative të njohura.

bitstarzapk

Për sa i përket funksionalitetit, versioni celular dhe i plotë i faqes kanë karakteristika të ngjashme dhe lejojnë:

 • bëni një depozitë dhe tërheqni fitimet;
 • luani për para të vërteta dhe falas në modalitetin “demo”;
 • marrin pjesë në ngjarje të ndryshme promovuese;
 • komunikoni me specialistë të mbështetjes teknike etj.

Vetë ndërfaqja është krijuar duke pasur parasysh ekranet e telefonave inteligjentë dhe tabletëve, kështu që kalimi midis versioneve kryhet pa asnjë vështirësi. Për më tepër, softueri celular ka optimizim të mirë dhe ngarkim të shpejtë të çdo faqeje.

Makinat e fatit të kazinosë

Për momentin, në faqen e Kazinosë BitStarz janë paraqitur më shumë se 3000 slot të ndryshme, të cilat ndryshojnë jo vetëm në dizajnin tematik, por edhe në parametra. Për ta bërë më të përshtatshëm navigimin nëpër faqe, të gjitha lojërat janë ndarë në varësi të kategorisë:

 • Lojërat progresive jackpot janë formati më i kërkuar i argëtimit në të cilin lojtarët kanë mundësinë të marrin pagesa të mëdha. Por, për këtë ju duhet, sigurisht, të kapni fatin nga bishti.
 • Lojëra tavoline – në seksion mund të gjeni si lojëra tradicionale si ruletë, poker, blackjack, si dhe formate më moderne të lojërave elektronike.
 • Kazinoja live është seksioni më intrigues, i cili ka pothuajse të njëjtat rregulla si lojërat e zakonshme. Veç se këtu do të të shërbejë një krupier i vërtetë. Vetë tregtarët komunikojnë në disa gjuhë të njohura, gjë që vetëm e bën lojën më të aksesueshme.
 • Lojëra BTC – makina të tilla lojrash do të pranojnë baste për bitcoin, të cilat patjetër do t’u pëlqejnë atyre që preferojnë të përdorin kriptovaluta të ndryshme.

bitstarslots

Siç mund ta shihni, platforma BitStarz ofron një gamë të gjerë argëtimi për lojërat e fatit për klientët e saj. Kjo i lejon absolutisht çdo lojtari të gjejë atë që kërkon dhe thjesht të kalojë mirë.

Zhvilluesit e softuerit

Një numër i madh zhvilluesish të softuerit të lojërave janë të përfaqësuar në faqen zyrtare të kazinosë. Për më tepër, BitStarz Casino përpiqet të bashkëpunojë ekskluzivisht me ofruesit kryesorë, falë të cilëve përdoruesit marrin automate jashtëzakonisht të cilësisë së lartë. Në një seksion të veçantë, publikohen risitë e lojërave elektronike të lojërave, ku gjithashtu mund të gjeni informacione më të hollësishme rreth zhvilluesit. Ndër më të njohurat, veçohen: Amatic, EGT, BetSoft Gaming, Evolution, Netent, Microgaming dhe shumë të tjera.

Kazino live

Seksioni i kazinosë live trajtohet nga ofrues të tillë të shquar softuerësh si: Authentic, Vivo Gaming dhe Evolution Gaming. Këtu, lojtarët do të jenë në gjendje të luajnë me krupierë të vërtetë ekskluzivisht për para të vërteta. Sesioni i lojës transmetohet në një studio të pajisur posaçërisht, gjë që shton edhe më shumë realizëm dhe një atmosferë emocionuese.

Të gjithë lojtarët do ta shohin krupierin përmes një kamere në internet dhe do të jenë në gjendje të komunikojnë me të nëse është e nevojshme. Për më tepër, është falë lojërave të drejtpërdrejta që kumarxhinjtë do të mund të ndjejnë atmosferën e vërtetë të kazinove me bazë tokësore. Në skedën e drejtpërdrejtë të kazinosë, shfaqen lojëra të tilla: blackjack, ruletë, baccarat, hold’em, si dhe një sërë argëtimesh të tjera.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Në kazinonë e kriptomonedhës BitStarz, përdoruesit do të gjejnë një numër të madh avantazhesh, gjë që padyshim flet për cilësinë e saj. Kështu, për shembull, ndër më të zakonshmet janë këto:

 • mbështetje për 6 kriptovaluta të ndryshme;
 • depozitat dhe tërheqjet janë mjaft të shpejta;
 • kazino ka një licencë të përshtatshme;
 • të gjitha promovimet janë origjinale;
 • bonuset promocionale morën fonde shumë të mëdha çmimesh;
 • jackpot-et kanë 7 simbole;
 • kumarxhinjtë mund të luajnë falas në një mënyrë të veçantë;
 • ekipi mbështetës punëson vetëm specialistë të kualifikuar;
 • softueri celular është shumë i lehtë për t’u përdorur.

Por, megjithë një listë kaq të madhe avantazhesh, si çdo institucion i ngjashëm, BitStarz ka të metat e veta. Kështu, për shembull, marrja e disa shpërblimeve nuk do të funksionojë në të gjitha vendet. Epo, dhe, fitimet pa rimbushje të llogarisë do të kufizohen në një shumë të vogël.

Mënyrat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

Për t’u ofruar klientëve të saj shërbimin më komod, BitStarz Casino përdor vetëm sisteme pagesash të besuara. Ndër të cilat:

 • karta bankare: Visa, MasterCard;
 • kuletat elektronike; Webmoney, QIWI, Yumoney;
 • transferta bankare;
 • kriptovalutat: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, etj.

Në të njëjtën kohë, ekziston një depozitë minimale e caktuar për të gjitha metodat e paraqitura, të cilat mund të gjenden direkt në faqen zyrtare të internetit. Ndërsa shpejtësia e pagesave paraqitet mjaft e lartë. Kështu, për shembull, fondet merren në sistemet e pagesave elektronike brenda pak orësh. Tërheqjet në karta të ndryshme bankare do të zgjasin pak më shumë, por gjithashtu do të përpunohen në kohën më të shkurtër të mundshme.

Shërbimi mbështetës

Në BitStarz Casino do të gjeni mbështetje teknike jashtëzakonisht cilësore dhe të përgjegjshme, e cila funksionon gjatë gjithë kohës. Për të kontaktuar mbështetjen, biseda online paraqitet si mënyra më e shpejtë, si dhe emaili dhe rrjetet sociale si Twitter dhe Facebook. Për më tepër, kumarxhinjtë mund, nëse është e nevojshme, të telefonojnë linjën telefonike në numrin e telefonit të specifikuar.

Vetë administrata e kazinosë lejon të punojnë vetëm specialistë me përvojë të mjaftueshme, të cilën lojtarët mund ta verifikojnë vetë. Përveç kësaj, stafi është i përgatitur mirë në të gjitha aspektet e faqes së lojërave të fatit. Dhe, nëse gjithçka është vërtet kështu, atëherë shërbimi në këtë faqe është në një nivel mjaft të lartë.

Gjuhët

Për ta bërë lojën sa më komode, faqja zyrtare është përkthyer në disa gjuhë të njohura. Kështu, për shembull, mund të përdorni versione angleze, ruse, suedeze, kineze dhe të tjera, të cilat duhet të jenë të mjaftueshme për një lojë normale.

Monedhat

Kazinoja e kriptomonedhës BitStarz mbështet një numër të madh monedhash lojërash, ndër të cilat mund të shihni: dollarë australianë dhe kanadezë, juan kinez, euro, korona norvegjeze, zloty polake, rubla ruse, krona suedeze, dollarë amerikanë, bitcoin, litecoin, dodgecoin, ethereum.

Liçensë

Kazino BitStarz operohet nga Direx NV dhe është licencuar nga Rregullatori i Lojërave Curacao nën numrin 8048/JAZ2014-012. Prania e një licence të vlefshme para së gjithash thotë se faqja funksionon ligjërisht dhe mund t’i besohet. Kështu, për shembull, në faqen zyrtare të klubit mund të gjeni vetëm pajisje të certifikuara që janë testuar nga autoritetet përkatëse.

Parametrat bazë të kazinosë BitStarz

Burimi zyrtar https://www.bitstarz.com/
Liçensë Curacao, nr 8048/JAZ2014-012.
Viti i themelimit 2014
Pronari Direx NV
Depozitë/tërheqje EcoPayz, Maestro, MasterCard, Neteller, Paysafe Card, Visa, , QIWI, UnionPay, Transferta bankare në internet, Skrill, Bitcoin, Yandex Money, Litecoin, Dogecoin, Cubits, Comepay, Evroset, Ethereum
Depozita minimale Nga 10 €
Versioni celular Mbështet sistemet operative Android dhe iOS, aftësi të ngjashme.
Mbështetje Email, chat, seksioni FAQ
Llojet e lojërave Lojëra Wts, jackpot progresiv, lojëra tavoline, lojëra live.
Monedhat Dollarë australianë, dollarë kanadezë, juan kinez, euro, korona norvegjeze, zloty polake, rubla ruse, krona suedeze, dollar amerikan, bitcoin, litecoin, dodgecoin, ethereum.
Gjuhët anglisht, rusisht, suedisht, kinezisht etj.
Dhuratë e mirëseardhjes Për lojtarët e rinj bonus depozitimi + rrotullime falas.
Përparësitë Mbështetje për kriptovalutat e njohura, jackpote të mëdha, turne të vazhdueshëm, pagesa të shpejta, etj.
Regjistrimi Plotësimi i pyetësorit me të dhënat personale dhe konfirmimi i postës elektronike.
Verifikimi Sigurimi i dokumenteve të caktuara për të verifikuar identitetin.
Ofruesit e softuerit Amatic, SoftSwiss, Ezugi, EGT, Pocketdice, Azia Gaming, Booming Games, Belatra, BetSoft Gaming, Endorphina, Evolution, GameArt, Habanero, iSoftBet, Netent, Microgaming, Play’n Go, Pragmatic Play, Thunderkick, NextGendrasil Gaming, Ygg

FAQ

Unë dua të krijoj një llogari në BitStarz Casino. Si ta bëjmë atë?
Për t’u regjistruar në kazinonë online, duhet të klikoni në butonin e gjelbër “Regjistrohu” dhe të futni të gjitha të dhënat e nevojshme. Pas kësaj, do t’ju duhet të konfirmoni emailin tuaj duke klikuar në lidhjen nga letra. Sapo ta bëni këtë, mund të regjistroheni menjëherë në burim.
A është e mundur të luash në një kazino vetëm për kriptomonedhë?
Burimi zyrtar i Bitstarz pranon jo vetëm bitcoin, ethereum, litecoin dhe kriptovaluta të tjera. Këtu mund të gjeni edhe monedha standarde, për shembull, rubla, euro dhe dollarë. Ju gjithashtu mund të përdorni dollarë kanadezë dhe australianë, jen japonez dhe dollarë të Zelandës së Re.
A është e mundur të shkëmbeni valutë në kazino?
Të gjithë përdoruesit, pa përjashtim, mund të shkëmbejnë për monedhën që u nevojitet. Në këtë rast, norma do të varet nga vetë banka dhe situata në botë. Komisioni ose nuk do të sigurohet ose do të jetë minimal.
Si të merrni një bonus pa depozite në Bitstarz?
Fillestarët e kazinosë mund të mbështeten në një dhuratë të veçantë në formën e një bonusi 25 rrotullimesh pa pagesë. Për ta marrë atë, duhet të regjistroheni dhe të shkoni te seksioni i ofertave speciale, më pas të zgjidhni skedën e duhur.
A mbështesin të gjitha slotet kriptomonedhë?
Pothuajse të gjitha lojërat e paraqitura në platformë mund të lansohen duke përdorur kriptovaluta të ndryshme. Mund të gjeni kushte më të sakta drejtpërdrejt në vetë lojën.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira