Kamchatka

Slot video i përket kompanisë së famshme Endorphina, dhe ajo u publikua në vitin 2018. Loja i kushtohet Lindjes së Largët të Rusisë. Është e nevojshme të formohen sekuenca fituese nga kafshë të ndryshme që vdesin çdo vit. Struktura, megjithëse klasike – 5 daulle dhe 3 rreshta, por 243 sekuenca të paguara. Në lidhje me koeficientin e RTP – 96%.

Ju mund të luani makinën e lojërave të lojërave endorphina në kazino online onewin.

Përshkrimi i një makine slot

Kjo është një makinë elektronike e zhytur në mendime me grafikë të ndritshme dhe kontroll të thjeshtë. Pothuajse të gjitha produktet e Endorphina Studio kanë një strukturë të ngjashme dhe karakteristika teknike, por kjo ka shumë karakteristika.

Opsione

Përshkrim

datën e lëshimit

2018

Zhanër

Lindja e Largët e Rusisë

Normë maksimale

300 dollarë

Paqëndrueshmëri

Mesatare

Numri i kombinimeve të çmimeve

243

Bonuse

Frispins, shumëzues

Koeficient i RTP

96%

Funksionaliteti i lojës

Nuk ka linja të njohura për pagesa në makinë. Zhvilluesit vendosën të ndryshojnë pak mekanikën, kështu që ata shtuan 243 kombinim të ndryshëm. Nëse norma minimale është vetëm 30 cent, atëherë maksimumi arrin në 300 dollarë. Nëse i konsiderojmë të gjitha opsionet, rrumbullakët e rrezikut paraqiten, ju mund të fitoni rrotullime falas, të merrni faktorë të ndryshëm dhe të trokisni tre shenja speciale – I egër, bonus dhe shpërndarës.

Endorfinë

Për të fituar, është e mjaftueshme për të formuar të paktën një sekuencë çmimesh prej 243. Koeficienti minimal i shumëzimit X3, por maksimumi arrin në x500. Është gjithashtu e mundur që të dyfishohen fitimet – Trajtim rreziku. Për të luajtur kundër tregtarit dhe për të zgjedhur një nga katër kartat. Nëse vlera e fytyrës është më e lartë, kjo do të sjellë fitoren dhe do të aktivizojë shumëzuesin x2.

Opsionet kryesore:

  • Zgjedhja e gjuhës;
  • Lojë automatike;
  • Mënyra Turbo;
  • Butona për të rregulluar bastin;
  • Statistikat e hollësishme për të gjitha tërheqjet;
  • Cilësimet e muzikës dhe grafikës.

Para se të luani para në slotin e videos Kamchatka, është më mirë të studioni me kujdes funksionalitetin, të konfiguroni grafika dhe muzikë për veten tuaj. Kjo do të sjellë kënaqësi maksimale, dhe çdo emocion të këndshëm të fitores.

Raund i bonusit në Kamchatka

Karakteristika kryesore e makinës slot – Dy nivele të ndryshme të bonusit. Kur ka të paktën tre shpate, loja do të transferohet në një ekran tjetër, dhe sistemi do të grumbullojë 15 rrotullime falas. Basti nuk do të funksionojë, por çdo fitore është dyfishuar automatikisht. Nga rruga, ekziston një mundësi për të fituar rotacione shtesë falas.

Endorfinë

Turneu i dytë i bonusit shoqërohet me personazhet që përshkruajnë një geyser. Shenja fillon një nivel tjetër gjatë së cilës ju duhet të zgjidhni një geyser. Një përpjekje e suksesshme supozohet të jetë një shumëzues i normës nga x2 në x15. Gjithsej ka pesë përpjekje, të cilat mund të sjellin një fitore të fortë. Nëse simboli geyser bie gjatë një turneu bonus me Frispins, kjo nuk do të sjellë një dyfishim të normës.

Funksionet e makinerisë

Ekzistojnë vetëm tre funksione të veçanta të lidhura me simbole të veçanta në slotin e videos. «I egër» përshkruar në formën e një ariu dhe ka një mundësi për të zëvendësuar. Një pagesë e mirë për humbjen e pesë karaktereve supozohet gjithashtu të. Skatter është një vullkan dhe garanton një shpërblim edhe më të madh. Për pesë shenja do të jetë e mundur të fitoni 3000, por më e rëndësishme – Shenja nuk është e lidhur me qelizat, dhe mund të shfaqet në çdo pozicion.

Për të fituar 15 Frispins, është e nevojshme të trokisni të paktën tre Skatter. Ikona e fundit speciale – Bonus. Fotografia tregon një geyser dhe një kombinim prej pesë pjesësh do të sjellë 400 kredi. Për të filluar një raund bonus, simboli duhet të shfaqet në daulle të parë dhe të pestë. Kjo do të nisë një turne të jashtëzakonshëm bonus. Bëhuni gati për të zgjedhur vullkanet, dhe secila ka bastin e vet.

Si të Luaj

Gameplay është e thjeshtë dhe zbret në veprimet klasike. Filloni dhe filloni bateritë. Ju mund të shpejtoni rotacionin e tyre – Mënyra Turbo. Ekziston një lojë automatike në mënyrë që të mos e shtrëngoni një buton vazhdimisht «Filloj». Kur mbledhni ndonjë sekuencë çmimesh, do të arrini të merrni paratë. Opsioni i dytë – Rreziku të shkojë për dyfishim.

Gjëja kryesore është të eksperimentoni vazhdimisht me madhësinë e bastit. Shtë më mirë t'i përmbaheni një prej strategjive fituese, si Martingale. Për të marrë kënaqësi maksimale nga gameplay, në çdo kohë do të jetë e mundur të ndryshoni gjuhën e përkthimit, të bëni ndryshime në grafikë dhe tingull. Statistikat për të gjitha raundet e luajtura posaçërisht të dukshme – Informacione njohëse për barazimet.

Simbolet e makinës së të folurit Kamchatka

Kjo është një slot video tematike me grafikë realiste dhe funksione të ndryshme. Gjatë rrotullimit të daulleve, kafshë të ndryshme dhe peizazhe të mahnitshme të Lindjes së Largët të Rusisë do të shfaqen në ekran.

Simbolet

X3

X4

X5

Elegancë

tridhjetë

60

150

Naki i peshkut

7

njëzet

100

ujk

njëzet

pesëdhjetë

300

Dhelpra

pesëmbëdhjetë

40

200

Karakteret e kartave J, Q

3

dhjetë

60

Karakteret e kartave K, a

5

pesëmbëdhjetë

80

Geyser (bonus)

pesëdhjetë

80

400

Vullkani (Scatter)

150

300

3,000

Ariu (i egër)

60

100

500

Koeficientët në tabelë tregohen nga llogaritja se norma është 1 $. Pra, norma maksimale prej 300 $ mund të sjellë një fitore jorealiste të madhe.

Makinë slot RTP

Slot video do të bëjë përshtypje një dizajn të ndritshëm dhe shpërblime tërheqëse. Ka shumë pak lojëra tematike me raunde interesante shtesë. Përveç kësaj, ekzistojnë 243 opsione për të fituar, e cila plotësohet në mënyrë të përkryer nga një koeficient i lartë prej 96%. Për të fituar edhe më shumë, është e mjaftueshme për të marrë një shans dhe për të filluar një nivel dyfishimi – Lojë klasike kundër zgjedhjes së kartave.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira