Tribe

Slota e videos i përket Endorphina dhe u është kushtuar indianëve që kanë mësuar të jetojnë në harmoni me natyrën. Ekipi i kushtoi vëmendje të veçantë vizatimit të secilit hero. Është e mjaftueshme për të trokitur tre, dhe shenja më të ngjashme me imazhin e karaktereve. Si do të fillojë papritmas një video e animuar. Gjatë rrotullimit të daulleve, ka shumë të ngjarë të fitojë rotacione falas dhe të dyfishojë shumën e çmimit!

Ju mund të luani makinën e lojërave të lojërave endorphina në kazino online 22bet.

Përshkrimi i një makine slot

Makina do të bëjë përshtypje jo vetëm me grafikë të detajuar, por edhe me një bonus të rrumbullakët, mekanikë interesante. Më shumë informacion është në certifikatë, dhe hapet duke shtypur butonin «Unë». Nën informacionin kryesor teknik.

Opsione

Përshkrim

datën e lëshimit

2017

Zhanër

Histori

Normë maksimale

$ 0.9

Paqëndrueshmëri

I lartë

Numri i linjave të çmimeve

9

Bonuse

Kurriz falas, shumëzues H3

Koeficient i RTP

95.6%

Funksionaliteti i lojës

Slot video ka një strukturë klasike – Pesë daulle dhe nëntë linja çmimesh. Nëse norma minimale fillon nga 0 $.01, pastaj maksimumi – $ 0.9. Nga tiparet dalluese, ia vlen të theksohet turneu i rrezikut, prania e karaktereve speciale dhe një nivel me kurriz të lirë.

Pjesa tjetër e opsioneve janë klasike dhe nuk ka gjasa të ngatërrojë edhe fillestarët. Është e lehtë të vendosni një normë të përshtatshme të normës dhe të zgjidhni numrin e linjave të çmimeve. Mbetet të filloni pajisjen dhe të prisni, ose të ndaloni vetë rrotullimin e baterive. Nëse të paktën tre karaktere identike bien, kjo do të sjellë fitore dhe pagesa.

Funksionet kryesore:

  • Mënyra Turbo;
  • Lojë automatike;
  • Modaliteti i ekranit të plotë;
  • Certifikatë e detajuar;
  • Butoni për të zgjedhur madhësinë e bastit;
  • Bastet ideale për fillestarët;
  • Cilësimet e muzikës dhe grafikës.

Për t'u njohur me funksionalitetin dhe ndërfaqen, nuk është e nevojshme që menjëherë të rrezikoni paratë personale. Slot video është paraqitur në versionin falas – patate të skuqura virtuale.

Raundi i bonusit në fis

Karakteristika kryesore e fisit – Niveli i jashtëzakonshëm i bonusit me aftësinë për të rritur shumën e çmimit. Për nisje, do t'ju duhet të trokisni të paktën tre shenja shpërndarëse, të cilat do të grumbullojnë Frispins Endless. Ju mund t'i shpenzoni ato derisa të paktën një simbol me imazhin e diellit blu të mbetet në fushë.

Nëse një maskë jeshile bie jashtë, sistemi do të grumbullojë një rrotullim. Por dielli i kuq merr rotacionin falas. Veçoria e turneut të bonusit – Shumëzuesi X3 aplikohet automatikisht në secilin kombinim çmimesh. Prandaj, ekziston një probabilitet i lartë për të prishur një çmim të parë të madh të madh.

Funksionet e makinerisë

Slota e videos ndryshon nga klasikja, dhe jo vetëm me një turne bonus. Përfaqësohen dy simbole të veçanta që mund të diversifikojnë lojën e lojës. Për shembull, Wild zëvendëson fotografitë e panevojshme dhe krijon një kombinim çmimesh. Nëse bie tashmë në sekuencën fituese të përfunduar, atëherë shumëzuesi X2 aktivizohet.

Shpërndarja ka një vlerë të madhe. Simboli paguhet dhe nuk ka rëndësi se në cilën qelizë ra. Më e rëndësishme – Tre shenja fillojnë një raund bonus me frispins të pafund. Numri i tyre i pakufizuar, por niveli ende mund të përfundojë. Kur të shfaqet dielli i kuq, sistemi do të marrë rotacionin. Loja do të shkojë në modalitetin e zakonshëm kur dielli blu të zhduket nga bateritë.

Përveç karaktereve speciale, raundi i rrezikut zbatohet në makinë. Nisja lejohet pas çdo rrotullimi të suksesshëm. Për të fituar, do të duhet të zgjidhni një hartë që do të jetë më e lartë se tregtari sesa ai i tregtarit. Fitorja do të sjellë një dyfishim të sasisë së fitores, por më e rëndësishme – Do të ketë një rrezik deri në 10 herë.

Si të Luaj

Zotërimi i menaxhimit dhe marrja e kënaqësisë maksimale nga gameplay është shumë e thjeshtë. Gjëja kryesore është të mbani mend butonat kryesore të kontrollit. Mos harroni për ndryshimin e madhësisë së normës dhe numrit të linjave të çmimeve. Ju mund të aktivizoni modalitetin Turbo, të hiqni fitimet për rotacion dhe të filloni rrezikun e rrezikut.

Para një loje serioze, ende rekomandohet të studioni me kujdes rregullat dhe udhëzimet për pagesa, tiparet e shenjave speciale. Që seanca e lojës të sjellë më shumë kënaqësi, gjithmonë mund të ndryshoni cilësinë e grafikës dhe muzikës.

Por prapë ia vlen të përqëndrohet në një raund bonus, jo në një ndërfaqe ose cilësime. Mësoni të mbledhni të paktën tre ikona të shpërndarjes, dhe ju do të merrni mundësinë për të rritur ndjeshëm shumën e çmimit!

Karakteret e makinerisë së fisit

Zhvilluesit shtuan 11 karaktere standarde dhe dy të veçanta. Nëse e para është e garantuar për të sjellë pagesën, atëherë kjo e fundit, të ketë mundësi unike, aktivizoni shumëzuesit.

Simbolet

X3

X4

X5

Plaku/Valkyrie

0.25

një.25

7.5

Udhëheqësi i fisit

0.2

një

katër

Vajzë/djalë

0.pesëmbëdhjetë

0.75

2.5

Kavo

0.05

0.25

një

Keith/Dolphin Green

0.një

0.5

një.25

Delfin/oktapod/breshkë

0.05

0.25

një

Monedhë (shpërndarje)

0.45

një.tetë

45

I urtë me një pishtar (i egër)

2.5

25

90

Tabela e pagesave është bashkangjitur më sipër – Të nëntë rreshtat janë aktivizuar, dhe shkalla është 0 $.09. Kur një kombinim çmimi bie jashtë, shkalla e normës shumëzohet me.

Makinë slot RTP

Përshtypja e parë e një makine slot mund të mos jetë aq e ndritshme sa nga produktet e tjera të Endorphina. Sidoqoftë, mjaft vetëm disa rotacione për të zhytur në një atmosferë të mahnitshme. Gameplay, megjithëse vazhdon me qetësi, është ende një dinamikë, për shkak të simboleve të veçanta dhe një raunde interesante të bonusit. Frispins Endless dhe koeficienti i RTP në sasinë e 95 do të ndihmojë për të thyer kush.6%

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira