Luxury Life

Dizajni i makinës slot është bërë me ngjyra ari, e kombinuar me lule të purpurta. Shoqata menjëherë shfaqet me një jetë luksoze dhe pasuri të paqëndrueshme. Struktura e slot është klasike – Pesë daulle dhe 20 linja çmimesh. Elementet e luksit, në formën e aeroplanëve privatë, jahte elegant, orë të shtrenjta dhe makina elegant shpesh do të shfaqen në ekran.

Kur të paktën tre shenja shpërndarëse shfaqen në ekran, sistemi do të grumbullojë 20 rrotullime falas. Loja do të transferohet në një mënyrë tjetër dhe sfondi i përgjithshëm do të ndryshojë – Penthouse mahnitëse me një pamje të bukur të qytetit modern. Simbolet klasike do të zëvendësohen me fatura të shqyera. Është e nevojshme të rrëzohen dy gjysma, të cilat do të çojnë në bashkimin e faturave, por më e rëndësishme – Basti do të shumohet me vlerën e treguar në foto.

Ju mund të luani makinën e lojërave të lojërave endorphina në kazino online onexbet.

Përshkrimi i një makine slot

Jeta luksoze i referohet lojërave elektronike dinamike, e cila është e optimizuar në mënyrë të përkryer për kompjuterët dhe pajisjet e lëvizshme. Parametrat kryesorë teknikë përfshijnë karakteristikat e mëposhtme.

Opsione

Përshkrim

datën e lëshimit

Dimri 2019

Zhanër

Luksoze dhe Pasuria

Normë maksimale

200 euro

Paqëndrueshmëri

Mesatare

Numri i linjave të çmimeve

njëzet

Bonuse

Frispins, shumëzues

Koeficient i RTP

96%

Funksionaliteti i lojës

Makina e lojërave elektronike përbëhet nga pesë daulle dhe 20 linja çmimesh. Për secilin do të jetë në gjendje të bast nga një cent në një euro. Zhvilluesit kanë krijuar një produkt unik me simbole të veçanta me mekanikë unike, shtuar turne rreziku dhe kurriz falas në raundin e bonusit.

Rreziku prezantohet gjithashtu nga raundi i rrezikut që propozon të rrisë madhësinë e normës në x2. Është e nevojshme vetëm të zgjidhni njërën nga katër kartat, e cila duhet të jetë më e lartë në vlerën e fytyrës sesa ajo e tregtarit. Humbja do të sjellë një shkrim të fitores së fundit, dhe loja do të transferohet në ekranin kryesor.

Endorfinë

Funksionet kryesore:

  • Aftësia për të fikur tingullin;
  • Lojë në ekran të plotë;
  • Certifikatë me tabelën e pagesave dhe tiparet e shenjave speciale;
  • Mënyra e përshpejtuar;
  • Butona për zgjedhjen e një basti dhe numrin e linjave të çmimeve;
  • Rreziku i dytë pas çdo rrotullimi të suksesshëm.

Një nivel bonusi meriton vëmendje të veçantë – 20 Frispins dhe baste të ndryshme të basteve.

Raundi i bonusit në jetën luksoze

Kur të paktën tre personazhe të shpërndarjes shfaqen në ekran, kjo do të nisë një raund me Frispins. Ndryshimi i bastit nuk do të funksionojë më. Vlen të marrësh seriozisht strategjinë dhe shpesh të ndryshosh madhësinë e normës në mënyrë që të thyejmë çmimin maksimal mbi 20 Frispins. Ndryshimi kryesor midis nivelit të bonusit – Jo personazhet standarde shfaqen në ekran, por faturat e shqyera.

Ju mund të merrni pagesa vetëm kur kartëmonedhat kontaktojnë njëra -tjetrën dhe bashkohen. Kjo do të sjellë një fitore të fortë, e cila varet nga vlera e faturës. Mungesë – Nuk do të jetë e mundur të fitoni kurriz të përsëritur. Edhe pse 20 rotacione të lira janë të mjaftueshme për të rritur ndjeshëm bankroll. Gjithçka varet nga shkalla fillestare.

Funksionet e makinerisë

Videot vështirë se janë të impresionuara nga simbolet, veçanërisht lojtarët me përvojë. Grup i imazheve standarde për temën e luksit dhe pasurisë – Jaht i mrekullueshëm, makinë sportive, Rolex Golden. Me vlerë të veçantë janë shenja speciale me funksione unike.

Detyra e shenjës së egër është të zëvendësojë fotografitë e panevojshme për të formuar një kombinim çmimesh. Nëse bie në çdo rresht, kjo do të sjellë një pagesë shtesë nga një koeficient i lartë. Nëse simboli ndihmon për të krijuar një sekuencë fituese, sistemi automatikisht rrit madhësinë e fitores në x2.

Endorfinë

Shpërndarja tregohet në formën e një valixhee të parave të gatshme. Pamja e saj garanton gjithashtu një pagesë të fortë, por simboli nuk është i lidhur me linjat e çmimeve. Gjendja kryesore për të marrë para – Të paktën dy shenja. Kur të shfaqen tre imazhe në ekran, do të fillojë një raund bonus, dhe sistemi do të grumbullojë 20 rotacione falas.

Si të Luaj

Gameplay nuk është shumë e ndryshme kur krahasohet me produktet e tjera të endorphina.Do të rezultojë të vendosë në mënyrë të pavarur madhësinë e normës, të ndizni mënyrën e përshpejtuar dhe të filloni turneun e rrezikut. Ju mund të filloni daulle më vete dhe t'i ndaloni ato në çdo kohë.

Këndi i sipërm i djathtë sipas klasikëve u jepet cilësimeve të ndryshme. Do të jetë e mundur të zgjerohet slot video në ekranin e plotë, të fikni tingullin dhe të hapni një certifikatë me një tabelë të detajuar të pagesave. Statistikat janë paraqitur, lejohet të përktheni ndërfaqen në gjuhë të ndryshme dhe të vendosni grafika në mënyrë të pavarur.

Simbolet e makinerisë luksoze të jetës së jetës

Slot Machine ka 11 fotografi standarde dhe dy ikona të veçanta. Për humbjen nga dy imazhe, një pagesë është e garantuar, shuma e të cilave varet nga shkalla e normës. Tabela më poshtë tregon koeficientët nga llogaritja se të gjitha 20 linjat e çmimeve janë aktive, dhe shkalla është një qendër.

Simbolet

X3

X4

X5

Jaht/aeroplan charter

25

125

750

Mbikëqyrës

njëzet

100

400

Rolex/Shampanjë

pesëmbëdhjetë

75

250

Karakteret e kartave J, Q, 10, 9

5

25

100

Karakteret e kartave K, a

dhjetë

pesëdhjetë

125

Rast me Bucks (Scatter)

100

400

10,000

E egër (e egër)

250

2 500

9,000

Për një rast me Bucks, një aeroplan charter dhe një jaht mund të merrni një pagesë kur formohet një sekuencë nga dy imazhe. Të gjitha shenjat e tjera funksionojnë në një mënyrë standarde – Fitimet janë të garantuara nga një kombinim i tre fotografive.

Makinë slot RTP

Megjithë modelin elegant dhe grafikët me cilësi të lartë, makina e slot ka një kontroll të thjeshtë dhe ndërfaqe të kuptueshme. Paraqitet një raund interesant bonus me kurriz falas. Ikona speciale me funksione interesante shpesh do të shfaqen në ekran, por më e rëndësishme – Faktorë të lartë. Zhvilluesi instaloi një koeficient të prapambetjes prej 96%.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira