Football Superstar

Endorphina Tema Slot Machine, e cila u lëshua në vitin 2018 dhe iu kushtua Kupës së Botës. Vetëm 50 rreshta për pagesa, ekziston një raund rreziku dhe ju mund të fitoni fespins. Sa i përket simboleve, makinave të ftohta, Kupës së Botës dhe, natyrisht, Lionel Messi do të shfaqet në ekran. Pra, slot video është ideale për të gjithë tifozët e futbollit, dhe shanset e fitores janë të shkëlqyera – Koeficienti i RTP 96%.

Ju mund të luani makinën e lojërave të lojërave endorphina në kazino online Pin up kazino.

Përshkrimi i një makine slot

Në mënyrë që të mos kulloni menjëherë të gjithë bankrollin, është më mirë të filloni duke u takuar me parametrat teknikë. Luhatshmëria do të ndihmojë në zgjedhjen e një strategjie, dhe njohja e tipareve të shenjave speciale do të rrisë ndjeshëm shanset për të fituar.

Opsione

Përshkrim

datën e lëshimit

2018

Zhanër

Futboll

Normë maksimale

300 dollarë

Paqëndrueshmëri

Mesatare

Numri i linjave të çmimeve

pesëdhjetë

Bonuse

Frispins, i egër ngjitës

Koeficient i RTP

96%

Funksionaliteti i lojës

Slota e videos përbëhet nga pesë bateri dhe 50 linja çmimesh. Do të rezultojë për të zgjedhur numrin e linjave për pagesa më vete. Nëse norma minimale është vetëm një cent, atëherë maksimumi 300 dollarë. Bëhuni gati për të formuar sekuenca fituese nga simbole të ndryshme dhe plotësoni ato me një shpërndarje dhe një xhaketë. Pas një kthimi të suksesshëm, do të jetë e mundur të filloni lojën për tu dyfishuar.

Endorfinë

Shumë nga X5 në X100 do të ndihmojnë për të thyer një çmim të parë të mirë. Bankroll mund të rritet ndjeshëm në rrezik. Është zbukuruar në stilin e një roje video, dhe detyra kryesore – Zgjidhni një hartë që do të jetë më e lartë se tregtari sesa ai i tregtarit. Fitorja do të dyfishojë shumën e fituar. Veçoria është se kur të shihni kartën e drithërave, prapë mund të refuzoni të merrni rreziqe dhe të merrni para.

Funksionet kryesore:

  • Statistikat e hollësishme për të gjitha tërheqjet e lojës;
  • Cilësimet e muzikës dhe grafikës;
  • Lojë automatike;
  • Modë «Turbo»;
  • Ndryshimi i gjuhës së përkthimit;
  • Zgjedhja e numrit të linjave për pagesa;
  • Butona për instalimin e madhësisë së normës.

Ju mund të verifikoni transparencën e rezultateve, kthimin e lartë dhe të kontrolloni opsionet përmes versionit falas të superyllit të futbollit. Luaj kredi virtuale, të cilat do të ndihmojnë për të ngritur aftësi, të kontrollojnë strategji të ndryshme.

Raundi i bonusit në superyllin e futbollit

Niveli i bonusit fillon kur të paktën tre shirita shfaqen në ekran. Kjo do të sjellë 10 rotacione falas me një normë fikse dhe të njëjtin numër linjash për pagesa, që ishte para fillimit. Për të fituar një shumë më të madhe, e egra duhet të bjerë jashtë. Veçoria e saj është se ai «Ngjitës», dhe nuk zhduket askund deri në fund.

Funksionet e makinerisë

Simbolet standarde do të sjellin vetëm pagesa të parave të gatshme. Shikoni më nga afër shenjat speciale. Për shembull, shpërndarja është e paguar mirë, dhe pa marrë parasysh se çfarë fushe u shfaq. Vlera kryesore e Skatter – Raundi i bonusit me dhjetë frispins me një ritëm fiks.

Ka të egër në makinën e lojërave të çara, por aftësitë e saj janë të kufizuara. Në vetvete, ai nuk do të sjellë pagesa. Por kur të shfaqet, do të ndihmojë në formimin e një sekuence fituese. Nese nje «I egër» Do të bjerë gjatë raundit me Frispins, ajo do të fiksohet në qelizë dhe do të shumojë ndjeshëm shumën e çmimit përfundimtar.

Si të Luaj

Menaxhimi i Masterit dhe merret me ndërfaqen vetëm. Ju mund të përktheni të gjitha butonat në gjuhë të ndryshme, të cilat do të thjeshtojnë njohjen me makinën e lojërave elektronike. E gjitha fillon me zgjedhjen e madhësisë së normës dhe numrit të linjave për pagesa. Profesionistët duhet të aktivizojnë modalitetin Turbo për të shpejtuar lojën. Lojë automatike sigurohet gjithashtu.

Endorfinë

Për të kuptuar më shumë se sa do të jetë e mundur të fitohet, ia vlen të shikoni periodikisht në tryezën e pagesave. Është dinamike dhe ndryshon, në varësi të shkallës së caktuar. Skeda tjetër që është më mirë të mos harrosh të hapësh – «Statistikë». Do të jetë e mundur të llogariten numri i fitoreve, dhe me çfarë shkalle.

Karakteret e makinerive të lojërave të futbollit Superstar

Ka 11 shenja standarde dhe dy shenja speciale në makinën e lojërave. Pagesat bujare mbështeten në të gjithë personazhet përveç Wild. Edhe pse gjatë nivelit të bonusit, «I egër» në gjendje të rrisë ndjeshëm sasinë totale të fitores.

Simbolet

X3

X4

X5

Lojtar futbolli

pesëmbëdhjetë

pesëdhjetë

100

Vajza joshëse

pesëmbëdhjetë

pesëdhjetë

75

Makinë/shikim

dhjetë

25

75

Karakteret e kartave 9.10

5

dhjetë

pesëdhjetë

Karakteret e kartave J, Q

5

pesëmbëdhjetë

pesëdhjetë

Karakteret e kartave K, a

dhjetë

njëzet

pesëdhjetë

Filxhan (scatter)

100

Topi i Artë (i egër)

Shuma e pagesave tregohet duke marrë parasysh që të gjitha 50 linjat e çmimeve janë të përfshira me një normë prej 5 $. Nëse merrni një shans dhe vendosni 300 dollarë, dhe trokitni tre shpërndarje, si rezultat do të jetë e mundur të fitoni më shumë se 2000 dollarë.

Makinë slot RTP

Slot video është i impresionuar nga një ndërfaqe e menduar mirë dhe cilësimet e përparuara. Ju mund të fitoni rotacione falas dhe të shqyeni një çmim të parë të mirë në një raund bonus. Përveç kësaj, u zbatua një turne rreziku, duke ofruar për të rritur shumën e fituar dy herë. Rritni shanset për fat dhe shenja speciale – I egër dhe i shpërndarë. Sa i përket koeficientit të pagesës, RTP është 96%.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira