4 Horsemen

Një nga lojërat më të njohura të lojës nga zhvilluesi i spinomenit ishte 4 kalorës. Kjo është një makinë emocionuese virtuale e slot që do ta dërgojë lojtarin drejt në epokën e kalorësve. Ai duhet të dëshmojë ngjarje interesante historike dhe të marrë një pjesë të drejtpërdrejtë në zhvillimin e tyre. Loja ka një dizajn […]
50 kazinotë më të mira

Cupids Scratch

Makina e Slot Scruart Cupids Spinomenal është një lojë kumari shumë i popullarizuar, i cili është në dispozicion në shumë kazinotë në internet në të gjithë globin. Ky ofrues përfaqëson një numër të madh të lojërave të ndryshme për përdoruesit e tij, dhe tjetra nuk është shumë e ndryshme nga këto, por vetëm nga zhvilluesit […]
50 kazinotë më të mira

European Roulette VIP

Spinomenal së pari tregoi projektin e saj të ri evropian të ruletë VIP në 2017. Mund të krahasohet me një ruletë klasike, sepse ka gjithçka që ju nevojitet për lojën. Karakteristikat e saj përfshijnë madhësinë e normës minimale. Lojtari mund të vendosë nga 1 $, i cili zbulon mundësi të mëdha për të në drejtim […]
50 kazinotë më të mira

Lemur Does Vegas

Kjo makinë elektronike ose një makinë elektronike do t'ju transferojë drejtpërdrejt në karikaturë «Madagaskar». Këtu duhet të takoheni me Julien për të shkuar së bashku në një udhëtim magjepsës të lojërave të fatit. Ju duhet të vizitoni Vegas dhe të fitoni milion tuaj atje. Pajisja e lojrave ka një pamje tërheqëse, një vendndodhje të përshtatshme […]
50 kazinotë më të mira

Parrots Rock

Pagos Rock – Një lojëra elektronike interesante me pagesa të menjëhershme, faktorë të mëdhenj dhe një kuti çmimesh. Kjo është një slot klasik me 5 draqe me tre rreshta fotografish. Secila prej imazheve në daulle ka vlerën e vet dhe sjell një fitim të caktuar kur numri i kërkuar i karaktereve përkon.   Makina e […]
50 kazinotë më të mira
Kur u themelua Spinomenal?
Zhvilluesi, si krijuesi i softuerit të lojërave të fatit me cilësi të lartë, u ndje për herë të parë në 2014. Pothuajse menjëherë, ai adoptoi teknologji të reja në botën e zhvillimit të lojërave të fatit. Tani ajo u ofron përdoruesve të saj përmes kazinove të ndryshme më shumë se 100 lojëra elektronike, lotari dhe lojëra të tjera.
Për çfarë është i famshëm Spinomenal?
Popullariteti i kësaj marke lidhet me zhvillimin e shumë lojërave të fatit, duke përfshirë llotaritë, lojërat elektronike dhe lojërat e tavolinës. Kompania është gjithashtu një zhvillues i sistemeve të saj të pagesave përmes të cilave mund të depozitoni fonde në llogarinë tuaj dhe të tërhiqni.
Cilat janë emrat e lojërave më të mira Spinomenale?
Çdo lojë nga zhvilluesi Spinomenal me të drejtë konsiderohet më e mira e llojit të saj, sepse është krijuar duke përdorur teknologji inovative dhe ide thjesht unike. Këtu janë disa prej tyre: 4 Horsemen, Lemur Does Vegas, Cupids' Strike, etj.