Parrots Rock

Pagos Rock – Një lojëra elektronike interesante me pagesa të menjëhershme, faktorë të mëdhenj dhe një kuti çmimesh. Kjo është një slot klasik me 5 draqe me tre rreshta fotografish. Secila prej imazheve në daulle ka vlerën e vet dhe sjell një fitim të caktuar kur numri i kërkuar i karaktereve përkon.

 

Spinomenal

Makina e slot -it jep shpina falas që bien në grupe të egra dhe thjesht fitime të jashtëzakonshme. Makina me të vërtetë paguan. Zhvilluesit kanë ndarë 30 pagesa, falë të cilave frekuenca e fitimeve ndonjëherë tejkalon humbjet. Makinë e shkëlqyeshme e lojërave elektronike që relaksohet mirë dhe jep një mundësi të vërtetë për të marrë një fitim të mirë.

Përshkrimi i një makine slot

Parrots Machine Rock Slot Machine ka një performancë klasike. Në ekranin kryesor është daulle në të cilën po ndryshojnë fotografitë. Në këtë rast, ata përshkruajnë pjesëmarrësit në një grup popullor – Utes në kufje që luajnë në një sintetizues, bateri dhe mjete të tjera. Sfondi i pasëm për lojën është zgjedhur i lehtë, përkatësisht, qielli blu me retë e harlisura. Kjo sfond simbolizon lirinë e shpendëve, e cila indirekt kujton kush është kryesorja këtu.

Të gjitha kontrollet janë të vendosura më poshtë, si në të gjitha lojërat klasike. Në të majtë mund të zgjidhni madhësinë e normës. Qendra ka një buton «Ndihmon» ose duke thirrur një çertifikatë, lëshimin e daulleve dhe lojë automatike. Ekziston edhe një buton për të ndezur dhe fikur tingullin.

Funksionaliteti i lojës

Parrots Makinë e lojërave shkëmbore ose «Shkëmb nga papagall» Absolutisht e zakonshme. Në makinë, përfshihen simbolet, kur përdoruesi përkon, përdoruesi rrit normën me një numër specifik kohësh. Karakteret e bonusit gjithashtu bien gjatë lojës, gjë që mund të çojë në fitim shtesë. Zakonisht, kur merr një bonus, shkalla e normës është dyfishuar. Ai kishte një emër «Lojë me rrezik».

Spinomenal

Përdoruesi që përdor butona zgjedh shkallën e bastit dhe fillon rotacionin e daulleve me një shigjetë. Kur përkon në linjën e pagesës së karaktereve të zakonshme, koeficienti rritet në 60. Nëse personazhet e egër bien, për shembull, një baterist, një kitarist ose një klanist, atëherë shuma do të dyfishohet. Nëse lindin pyetje, atëherë gjithmonë mund të gjeni përgjigje për ta në seksion «Ndihmon».

Raundi i bonusit në Parrots Rock

Ka një raund bonus në makinën e lojërave të papagallit. Hapet kur një simbol i veçantë bie në një sasi prej 3 pjesësh. Lojë e bonusit zakonisht konsiston në dyfishimin e shumës fituese, dhe përdoruesi duhet ta marrë me mend temën. Slot në mënyrë ergonomike kombinon rotacionin e zakonshëm të baterive dhe funksioneve shtesë. Karakteret e dashur bien në ikona të mëdha 2×2 ose 3×3.

Ju mund të luani makinën spinomenale të slot -it në internet kazino loft.

Ekziston edhe e egër, të cilat zëvendësojnë që mungojnë në rresht për të formuar një kombinim çmimesh. Humbja e një simboli bonusi në njërën prej baterive sjell fitore të menjëhershme. Sa më shumë të jenë këta personazhe, aq më i madh është fitorja, e cila do të rritet proporcionalisht. Ekziston edhe mundësia për të marrë shpina falas në slot, e cila kërkon 2 karaktere pa rrotullime falas.

Si të Luaj

Procesi i lojës nuk është i ndryshëm nga makinat e ngjashme automatike:

  1. Përdoruesi duke përdorur butona në të majtë në panel zgjedh bastin. Ai ka një kufi të caktuar nga 0.1 deri në 10 monedha. Monedha të veçanta të lojës marrin pjesë në lojë, të cilat shkëmbejnë në ekuivalentin për monedhën e vërtetë.
  2. Kur përcaktohet me bast, ai shtyp butonin me shigjetën, duke filluar rotacionin e daulleve.
  3. Tani ju duhet të prisni për një kombinim fitues. Koincidenca e simboleve të zakonshme shumëfishon normën në 60 herë me një koeficient prej 5x. Kur karakteret e shtrenjta bien jashtë, shuma e fitimeve rritet edhe më shumë, si rregull, dy herë.
  4. Nëse një simbol bonus bie jashtë, atëherë lojtari merr një çmim të rastit pa një koeficient. Nëse shumë shpërblime bien, atëherë një kuti magjike me një çmim shtesë do të hapet, kjo nuk është gjë tjetër veçse një lojë bonus.

Nëse lojtari ka pyetje në lidhje me rregullat e lojës, atëherë ato janë ndezur në seksionin nën butonin «Ndihmon».

Parrots Rock Slot Machine Machine

Karakteret e mëposhtëm janë të përfshirë në slot që mund të ndahen në disa kategori:

  • A, k jep koeficientët në rangun 15/30/60 kur përkoi nga 3 fotografi;
  • Q, J Jepni 10/20/40;
  • Kufjet dhe saksofoni trokasin koeficientët 20/40/80;
  • Papagall muskulator – 40/80/120.
  • Sasia e fitimeve maksimale në këtë slot arrin në 2880 euro, dhe niveli minimal prej 3 euro, por në fakt ju do të vendosni 300 qendra euro, nëse nuk e rritni menjëherë normën me maksimum, dhe niveli maksimal është i kufizuar në 15 euro. Nëse një kombinim i tre papagallëve troket me të, atëherë sasia e fitores do të jetë maksimale.

Ekziston edhe një simbol i egër që zëvendëson linjën që mungon që mungon për formimin e një linje fituese dhe rrotullimeve falas, e cila jep rotacione falas.

Makinë slot RTP

Makina e lojërave të papagallëve është befasuese për publikun e shumtë ka një përqindje relativisht të vogël të pagesave. RTP e saj është 94.5, por kjo nuk ndikon në popullaritetin e makinës. Slot është shumë i kërkuar dhe është gjithmonë i zënë në shumë institucione në internet. Kjo mund të lidhet si një dizajn i bukur.

Personazhet kryesore janë zogjtë me pendë që duken shumë qesharake. Prania e një loje bonus dhe më shumë sesa kompenson mungesën e një faktori kthimi, kështu që ndjehuni të lirë të filloni makinën dhe të filloni të luani me zogjtë. Nëse nuk jeni me nxitim, mund të kapni fat të mirë dhe të fitoni fituesin e çmuar. Mos harroni shpërblimet që shpesh bien.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira