Rishikimi i kazinosë Loft.Casino 2023

Loft.Casino është një kazino e re dhe premtuese. Ky është një projekt i ri që fillon në vitin 2023. Por edhe në një kohë kaq të shkurtër, Loft.Casino arriti të tërheqë vëmendjen e lojtarëve të fatit. Ka shumë lojëra elektronike nga prodhuesit e programeve kompjuterike me famë botërore në kazino. Shqyrtimet në lidhje me të janë shpesh të këndshme: lojtarët pëlqejnë shumë bonuse, një program besnikërie, një bibliotekë të gjerë lojërash dhe një sistem për tërheqje të shpejtë të fitimeve. Licenca Curacao konfirmon statusin e Loft.Casino dhe tërheq fansa të rinj në shërbim çdo ditë!

Bonus:1000$+100FS
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
Deri në 1000$ + 100FS
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

papafingo-faqe interneti

Bonuset nga Loft.Casino

Në kazino mund të gjeni bonuse për çdo shije dhe ngjyrë. Kumarxhinjtë marrin dhurata të mirëseardhjes, rrotullime falas, bonus të ringarkimit, kthim parash dhe shumë më tepër. Të gjitha pikët e marra do të duhet të vihen me bastin e specifikuar në kushtet dhe në slotet e specifikuara. Pas kësaj, nëse lojtari fiton, paratë do të kreditohen në llogarinë reale.

Lëvizni poshtë për të ditur më shumë rreth përfitimeve të Loft.Casino!

Bonuset për 3 depozitat e para

Ekipi i Loft.Casino e kupton se sa e rëndësishme është që një fillestar të ketë besim dhe të fillojë të shijojë fitoret e para. Kjo është arsyeja pse paketa e bonusit të mirëseardhjes është kaq bujare! Ja çfarë e pret të ftuarin e ri të kazinosë:

 1. Një dhuratë për depozitën e parë – 100% e depozitës, por jo më shumë se 35,000 RUB / 250,000 KZT / 500 EUR / 500 USD. Depozita minimale është 300 RUB / 5000 KZT / 15 EUR / 15 USD. Basti maksimal gjatë bastit është 300 RUB / 2500 KZT / 5 EUR / 5 USD. Bast – x30. Bonusi duhet të vihet brenda 72 orëve nga marrja e tij. Për më tepër, lojtari i fatit do të marrë 50 FS në slotin Lucky Lady’s Clover nëse depoziton 3,500 RUB / 25,000 KZT / 50 EUR / 50 USD për herë të parë. Bast – x5.
 2. Bonusi në depozitën e dytë do të jetë 50% e shumës së transferuar. Të paktën 300 RUB / 5000 KZT / 15 EUR / 15 USD duhet të depozitohen në llogari. Dhe nëse lojtari depoziton nga 3500 RUB / 25 000 KZT / 50 EUR / 50 USD, ai do të marrë 50 FS në Librin e Piramidave me kushte të ngjashme dhe një bast x5.
 3. Në depozitën e tretë , gjithashtu nga 300 RUB / 5000 KZT / 15 EUR / 15 USD, lojtari i fatit do të marrë 100% të shumës së depozituar. Rrotullime falas për depozitën e tretë nuk ofrohen.

papafingo-bonuse

Por kujdes! Bonusi i dytë i depozitës do të kreditohet vetëm pasi të jetë vënë bast bonusi i depozitës së parë. Në mënyrë të ngjashme: derisa lojtari të fitojë bonusin e dytë të depozitës, ai nuk do të marrë dhuratë për depozitën e tretë.

Rifresko bonus

Ju duhet të bëni të paktën tre depozita për të marrë bonusin. Duhet ta aktivizoni në llogarinë tuaj personale dhe më pas të bëni një depozitë.

Bonusi do të jetë i disponueshëm në kohën e sistemit pas orës 00:00 çdo të enjte. Do të thotë që nëse lojtari është në zonën kohore +2 UTC, atëherë bonusi për të do të jetë i disponueshëm nga ora 02:00.

Përqindja, basti, shuma maksimale e bonusit, periudha e vlefshmërisë – e gjithë kjo varet nga statusi i lojtarit në programin e besnikërisë. Sa më shumë pikë Loft, aq më të mira janë kushtet e bonusit të Rifreskimit. Lëvizni poshtë për të ditur më shumë!

Programi VIP për lojtarët

Programi i besnikërisë përbëhet nga 25 nivele, në secilën prej të cilave lojtari merr mundësi të reja. 5 prej tyre janë nivele VIP. Ekziston edhe një dhomë sekrete.

loft-vip-program

Në çdo fazë të re, lojtari merr një dhuratë një herë dhe përmirëson bonuset javore: kthimin e depozitës, Rrotullime Falas, bonusin e ringarkimit dhe kthimin e parave. Për më tepër, një kumarxhi mund të marrë një menaxher personal, kufij besnikë të tërheqjes, akses në turne private dhe shumë më tepër!

Për të ngjitur shkallët e programit VIP, lojtari duhet të grumbullojë Loft Points. Për çdo 1500 RUB / 10 000 KZT / 20 EUR / 20 USD ju do të merrni 1 LP në llogarinë tuaj.

Kthim parash

Kthimi i parave do t’i kreditohet lojtarit në orën 00:00 sipas kohës së sistemit. Shuma e rimbursimit do të llogaritet sipas formulës: shuma e basteve me para reale minus fitimet nga këto baste. Nëse rezultati është negativ, mysafiri i kazinosë do të marrë një rimbursim. Përqindja specifike varet edhe nga pozicioni në programin VIP. Ofrohet nga dhoma e 8-te. Për shembull, në fazën e 8-të, kthimi i parave është 3%, në 12 – 4%, dhe në 22 – 8%.

Si të regjistroheni në Loft.Casino

Regjistrimi jep akses në llogarinë personale të lojtarit. Lojtari i fatit do të jetë në gjendje të bëjë depozita dhe të tërheqë para, të luajë për baste reale dhe të fitojë, si dhe të lidhet me programin e besnikërisë dhe të marrë pjesë në turne. Duhen 3 minuta për t’u regjistruar në sit:

 1. Klikoni në ‘Regjistrohu’ në këndin e sipërm të djathtë.
 2. Futni emailin tuaj, mendoni për një fjalëkalim dhe specifikoni vendin dhe monedhën.
 3. Konfirmoni që jeni mbi 18 vjeç. Ne ju rekomandojmë që të pranoni të merrni promovime – do të jeni të parët që do të dini për bonuset e reja!

Pra, lojtari mori akses në një llogari personale të kufizuar. Për të përdorur të gjithë funksionalitetin e Loft.Casino, duhet të konfirmoni postën tuaj – ndiqni lidhjen nga letra e marrë.

papafingo-regjistrimi

Një hap i rëndësishëm është verifikimi. Pa të, lojtari i fatit nuk do të jetë në gjendje të tërheqë fitimet. Për të shkuar te dritarja e konfirmimit të identitetit, shkoni te ‘Informacioni i profilit’, te nënseksioni ‘Profili’, skeda ‘Verifikimi’. Do të ketë 3 faza:

 1. Identiteti. Do të bëjë një skanim i pasaportës ose patentës suaj.
 2. Adresë. Mjafton të bashkëngjitni një skanim ose foto të një faturë shërbimi, pasqyrë bankare ose faturë telefoni.
 3. Pagesa. Ju duhet të bëni një foto ose një ekran nga banka online, të merrni një pasqyrë llogarie ose një faturë portofol.
 4. Ju gjithashtu duhet të konfirmoni numrin.

Verifikimi zakonisht zgjat rreth 1 ditë. Pas kësaj, lojtari i fatit do të ketë akses në 100% të përmbajtjes së kazinosë.

Kushtojini vëmendje! Ndonjëherë ekipi i Loft.Casino mund të kërkojë një video konferencë me një lojtar. Kjo është e nevojshme për të verifikuar identitetin e lojtarit të fatit.

Çfarë lojëra elektronike për të luajtur në Loft.Casino

papafingo-slots

Loft.Casino ka mbi 10,000 lojëra, 8,000 prej të cilave janë lojëra elektronike. Kazinoja përmban lojëra elektronike TOP nga gjigantë të tillë të industrisë si EGT, BGaming, Amatic, Fugaso, Habanero, NetEnt dhe të tjerë. Duke hyrë në bibliotekën e lojërave, lojtari i fatit hyn në një botë të veçantë të softuerit të licencuar. Lojërat ndahen në seksionet e mëposhtme:

 • Të gjitha lojërat;
 • Slots;
 • Live — një mënyrë në të cilën mund të luani lojëra tavoline me tregtarë të vërtetë;
 • TOP – lojërat më të mira sipas të ftuarve të Loft.Casino;
 • Modaliteti i Jackpots është një lojë në të cilën lojtari i fatit mund të arrijë çmimin e parë;
 • Lojëra të shpejta – ka, për shembull, Rocket Dice, Balloons, Heads & Tails dhe të tjera;
 • Blerja e një bonusi – një seksion me lojëra elektronike ku mund të blini lojëra bonus;
 • Lojera me letra;
 • Ruletë.

Gjithashtu, në bibliotekën e lojërave lojtari i lojërave mund të shtojë lojëra elektronike në të preferuarat dhe t’u kthehet atyre më vonë.

papafingo-live

Luajtësi është duke pritur për grafikë të detajuar 3D, shoqërim të mrekullueshëm muzikor dhe navigim të përshtatshëm e të kuptueshëm. Dhe për më tepër, seksioni ka një motor kërkimi.

Sistemet e pagesave për lojtarët e fatit

Ju mund të përdorni metodat e mëposhtme të pagesës për të depozituar dhe tërhequr fitimet: Maestro, Mastercard, Visa, Skrill, Neteller, Neosurf, ecoPayz, MuchBetter, Piastrix.

papafingo-depozitë

Depozita minimale është 15 EUR, dhe maksimumi është 4000 EUR. Ju mund të tërhiqni një minimum prej 20 EUR nga llogaria juaj, dhe një maksimum prej 4000 EUR.

Loft.Casino: të mirat dhe të këqijat

Përkundër faktit se kazinoja u krijua vetëm në vitin 2023, ajo po zhvillohet me sukses. Duke gjykuar nga rishikimet, vlerësimi i institucionit po rritet gradualisht. Le të shohim nëse ia vlen t’i bashkohemi Loft.Casino.

Përparësitë Disavantazhet
 • Licenca Curacao;
 • një bibliotekë e gjerë lojërash;
 • kur bëni një depozitë dhe tërheqni para, kazinoja nuk paguan komision;
 • ju mund të shtoni lojëra elektronike në të preferuarat tuaja;
 • ekziston një version demo;
 • mbështetje 24/7.
 • asnjë aplikacion celular;
 • verifikimi kërkon shumë dokumente.

Mbështetje

Mbështetja e lojtarëve është e disponueshme 24/7. Mund të kontaktoni operatorin në mënyrat e mëposhtme:

 • përmes bisedës në internet;
 • përmes formularit të kontaktit.

Por përpara se t’i dërgojë një pyetje operatorit, Loft.Casino ofron të lexojë përgjigjet në FAQ. Janë mbledhur pyetje të zakonshme nga kumarxhinjtë. Ndoshta këto përgjigje do të shpejtojnë zgjidhjen e kompleksitetit.

Gjuhët e ndërfaqes Loft.Casino

Ndërfaqja mund të shihet në anglisht, rusisht, gjermanisht dhe frëngjisht. Faqja gjithashtu mund të kalohet në anglishten kanadeze dhe australiane të përshtatur.

Cilat monedha janë në dispozicion në Loft.Casino

Valuta mund të zgjidhet gjatë regjistrimit. Nuk mund të ndryshohet më vonë. Valutat e mëposhtme janë në dispozicion: USD, EUR, RUB, KZT, INR, CAD, AUD, NZD, USDT, BTC, LTC, ETH, BCH, DOG, XRP. Kjo do të thotë, një llogari mund të regjistrohet edhe me një portofol të kriptomonedhës.

Loft.Licenca e kazinosë

Loft.Casino është i regjistruar zyrtarisht në Curacao, numri i regjistrimit është 152125. Kjo u jep lojtarëve një garanci se shërbimi është një vend i besueshëm argëtimi.

Emri i kazinosë Kazino Loft
Faqja zyrtare https://www.loft.casino/ru/
Versionet Desktop/mobil
Pronari Dama NV
Liçensë Curacao
Viti i themelimit 2022
Gjuhët Anglisht, Gjermanisht, Frëngjisht, Rusisht
Puna e mbështetjes teknike 24/7

FAQ

A mund të luaj lojëra elektronike falas?
A ka kazino një version celular?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

A mund të luaj lojëra elektronike falas?
Po, ju mund të luani lojëra elektronike falas në versionin demo. Kjo mënyrë është e disponueshme pa regjistrim. Thjesht klikoni në 'Demo' në slot. Sidoqoftë, një lojë e tillë nuk do të sjellë fitore, edhe nëse merrni një kombinim të shkëlqyeshëm nga lëvizja e rrotullës.
A ka kazino një version celular?
Po, Loft.Casino nuk ka një aplikacion celular, por versioni celular është plotësisht i mirë. Ndërfaqja është përshtatur në mënyrë të përshtatshme për telefonat inteligjentë dhe përmbajtja përsërit plotësisht versionin e desktopit.