Lemur Does Vegas

Kjo makinë elektronike ose një makinë elektronike do t'ju transferojë drejtpërdrejt në karikaturë «Madagaskar». Këtu duhet të takoheni me Julien për të shkuar së bashku në një udhëtim magjepsës të lojërave të fatit. Ju duhet të vizitoni Vegas dhe të fitoni milion tuaj atje. Pajisja e lojrave ka një pamje tërheqëse, një vendndodhje të përshtatshme të të gjithë përbërësve dhe lojës së thjeshtë.

Kjo është një slot klasik me 5 draqe dhe 3 rreshta, të cilat përshkruajnë fotografi tematike në temën e Vegas. Makina karakterizohet nga një përqindje e lartë e kthimit dhe një fitore e madhe maksimale. Ju mund të luani si me para ashtu edhe në modalitetin e demonstrimit.

Spinomenal

Përshkrimi i një makine slot

Lemur bën makinën e lojërave të lojërave Vegas ka një pamje klasike. Në ekranin kryesor në qendrën e tij ka 5 bateri në tre rreshta. Fotografia është përshkruar në një sfond të zi. Mbi bllokun me daulle është mbishkrimi «Vegas» Me dritën e pasme. Në anët e daulleve janë butonat e kontrollit të procesit të lojës.

Seti Standard, ekziston një buton për zgjedhjen e basteve me monedha, dilni nga loja në formën e një ikonë të shtëpisë, filloni rotacionin dhe aktivizimin e një mënyre automatike të lojës. Ekziston edhe një buton për të hyrë në cilësimet. Nuk ka asgjë të komplikuar në ndërfaqe, të gjithë elementët janë intuitivë, kështu që nuk do të lindin vështirësi në përdorimin e tij. Në këtë vend, makina është 25 linja fituese. Ka edhe shumë linja bonus dhe karaktere të egra, humbja e secilës prej të cilave sjell një fitim tjetër.

Ju mund të luani makinën spinomenale të slot -it në internet kazino loft kazino.

Funksionaliteti i lojës

Makina e slotit ka një dizajn të thjeshtë dhe funksione standarde:

 • Butonin Stavka Ju mund të zgjidhni vlerën e kërkuar. Është formuar nga monedha. Minimumi është 2.5 euro në ekuivalent, pasi përdoret monedha e lojës.
 • Butoni me ikonën e informacionit mund të hapë rregullat e slot dhe të njihet me ta, çfarë duhet të bëhet para fillimit të lojës. Gjatë lojës, linjat e bonusit dhe simbolet e egra do të bien, të cilat do të sjellin me vete rotacione falas dhe fitime të rastësishme.
 • Për të vlerësuar aftësitë e slot -it dhe për të studiuar të gjitha hollësitë e tij, rekomandohet që menjëherë ta provoni në modalitetin e demonstrimit. Prania e saj varet nga prodhuesi. Nëse ai ka dhënë një mundësi të tillë, atëherë është e pranishme.
Spinomenal

Raundi i bonusit në Lemur Sages Vegas

Lemur bën slot videon e Vegas është krijuar jo vetëm për lojën klasike me rotacion të thjeshtë të baterive, por edhe bonuset periodike bien në të, e cila në një moment të papritur mund të çojë në fitore të paparashikueshme. Kjo është ajo që e bën atë interesante sepse përdoruesi nuk e di se çfarë e pret atë në momentin tjetër.

Gjatë lojës, fitimet e rastësishme bien, kështu që janë të thirrura, të cilat mund të kenë shumëzuesin e tyre. Ekziston edhe një simbol i egër i egër, i cili formon një kombinim fitues në linjën e pagesës së bashku me bonusin. Vetëm një bonus i egër në linjë është i mjaftueshëm për të fituar një fitore të mirë. Nëse një bonus bie në njërën nga bateritë, atëherë theksohet. Për të filluar një lojë bonus, është e nevojshme të theksohen të gjitha bateritë.

Si të Luaj

Parimi i luajtjes së slot mashin është sa më i thjeshtë dhe është të kryejë sasinë minimale të veprimit nga lojtari. Ai duhet të plotësojë llogarinë e lojrave, dhe pastaj të vendosë butonat minimale për butonat e përzgjedhjes, pastaj të filloni rotacionin e baterive.

Nëse një kombinim fitues bie mbi ta, atëherë përdoruesi merr çmimin e tij në formën e një vepre bastesh në shumëzues. Në total, 25 linja fituese janë të përfshira në lojë, kështu që përdoruesit kanë një shans për të fituar dhe mjaft të mëdha.

Makina ka një lojë bonus që fillon kur të gjitha desh do të ndriçohen. Ai konsiston në hamendjen e temës nga e paraqitura, dhe sasia e fitimeve dyfishohet. Nëse është e nevojshme, mund të ndizni mënyrën automatike të lojës.

Simbolet e makinës së të folurit lemur sherish vegas

Ashtu si në të gjithë të tjerët, lemuri bën vegjetarisin e slot makinës ka simbole, kur kombinimet e të cilave slot jep faktorë të caktuar:

 • A, k. Kur përkon nga 3 ose më shumë kombinime, fitimet shumëzohen me një koeficient të caktuar nga x20 në x60;
 • dhjetë;
 • P, J. Shumëzuesi i normës rritet në x40 në varësi të numrit të rastësive në linjë.
 • Kristal;
 • zile;
 • tabelë «Bar»;
 • numër «7»;
 • ruletë;
 • Simbol i egër. Kur ky simbol bie jashtë, linja e pagesës formohet automatikisht, i zhdukurit zëvendësohet nga ajo. Nëse bie me një bonus, atëherë sasia e fitores rritet.

 

Makinë slot RTP

Lemur bën makinën e lojërave të lojërave Vegas ka shumë karaktere zëvendësuese, ka kurriz të përsëritur, shumë faktorë, bateri bonus dhe kurriz falas. Përdoruesi i merr të gjitha këto, duke luajtur një vend magjepsës. Përveç kësaj, kjo makinë ka një tregues mjaft të madh të RTP. Lë 95.06 pikë.

Për të mos thënë se ka shumë, por është mirë për slot të këtij niveli. Mungesa e lojës së bonusit dhe pagesa shtesë kur personazhet e egër përkojnë. Makina e çarë është shumë e varur, sepse me të vërtetë paguan nëse e luani si duhet, mos nxitoni madhësinë e bastit dhe ndaloni në kohë.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira