Cupids Scratch

Makina e Slot Scruart Cupids Spinomenal është një lojë kumari shumë i popullarizuar, i cili është në dispozicion në shumë kazinotë në internet në të gjithë globin. Ky ofrues përfaqëson një numër të madh të lojërave të ndryshme për përdoruesit e tij, dhe tjetra nuk është shumë e ndryshme nga këto, por vetëm nga zhvilluesit e tjerë.

 

Ju mund të luani makinën spinomenale të slot -it në internet kazino mostbet.

Spinomenal

Kjo slot është projektuar në zhanrin e dashurisë dhe karikaturave, kështu që ata përdorues që shpesh janë të dashur për karikaturat e animuara do të pëlqejnë më shumë. Slot funksionon po aq me cilësi të lartë si në telefonat celularë ashtu edhe në kompjuterët. Lojtarët ofrojnë 200 pagesa të pagesave, gjë që tregon një shkallë të lartë të probabilitetit të fitimit, por në të njëjtën kohë RTP është vetëm 94.5%, në burime të tjera ky tregues është 97.19%.

Përshkrimi i një makine slot

Kjo është një slot klasik, i cili përbëhet nga 5 daulle me 3 rreshta në secilën prej tyre. Ka një dizajn standard vizual, d.m.th., bateritë janë të vendosura në ekranin kryesor në qendër. Ekzistojnë tre butona, kthimi në shtëpi, cilësimet dhe ndezja ose shkëputja e muzikës në sfond në të majtë të tyre.

Nga poshtë, tradicionalisht, ka butona për të zgjedhur madhësinë e normës, duke filluar rotacionin e baterive, duke thirrur certifikatën dhe aktivizimin e lojës automatike. Gjithçka është intuitivisht e qartë se çdo fillestar mund të mësohet shpejt me të dhe shpejt të fillojë të luajë. Bastet bëhen nga monedha të brendshme të lojrave që blihen për shumën ekuivalente të parave. Madhësia e normës minimale është 0 $.2. Ju mund të vendosni 200 dollarë sa më shumë që të jetë e mundur.

Funksionaliteti i lojës

Makina e slot e gërvishtjeve të Cupids ka 3 rreshta fotografish dhe 5 daulle, përkatësisht, zhvilluesit ndanë 20 linja fituese. Kjo formon një RTP relativisht të ulët, por përkundrazi të prekshme në 94.5 %. Nga treguesit modernë për slot, kjo është shumë pak, kështu që zhvilluesit e pajisnin makinën e lojërave me shpërblime të shumta, më shumë se një jo -përqendrimi i kthimit.

Spinomenal

Plus, në makinë, ekziston një lojë bonus dhe një shumëzues maksimal i jashtëzakonshëm prej 4000. Lojë e bonusit aktivizohet kur bien simbolet e bonusit special. Përdoruesi ka mundësinë që të rrisë ndjeshëm kapitalin e tij, gjë që e bën lojën edhe më emocionuese dhe të ngopur me momente të këndshme.

 

Raundi i bonusit në gërvishtjet e cupids

Ashtu si në shumë makina të tjera elektronike, një raund bonus në gërvishtjet e cupids fillohet kur plotësohen kushte të caktuara. Në veçanti, simbolet e bonusit duhet të bien një numër i caktuar herë me radhë.

Kur kjo të ndodhë, lojtari ka një shans për të rritur fitimet e tij me një rezultat pozitiv të ngjarjeve me një numër të caktuar kohësh. Sasia e fitores varet nga vlera e fytyrës së karaktereve të rënë, por kur bie me shenja konvencionale të simbolit të egër, fitimet formohen pavarësisht nga lloji i fotografive midis tyre. Lojë e bonusit konsiston në lëshimin e dhuratave për 5 arinj të mahnitshëm. Në të majtë në ekran tregon një listë të të gjitha dhuratave dhe ka një buton të fillimit të rrotullimit.

Si të Luaj

Procesi i luajtjes së lojërave të lojërave të gotës së lojërave është mjaft e thjeshtë dhe nuk është ndryshe nga e njëjta gjë në makinat e tjera. Veprimet e mëposhtme duhet të kryhen:

 1. Së pari zgjidhni madhësinë e butonave të bastit «+» dhe «-». Zhvilluesit kanë siguruar mundësinë e zgjedhjes së një norme prej 20 cent në ekuivalent për monedha.
 2. Në fund të ekranit në qendër ekziston një buton i kombinuar për fillimin e rotacionit, duke thirrur një certifikatë dhe duke ndezur mënyrën automatike të lojës. Përdoruesi shtyp butonin ose makinën e fillimit, nëse ai nuk dëshiron ta shtypë atë vetë çdo herë.
 3. Nëse një kombinim fitues bie jashtë, shuma do të grumbullohet në përputhje me koeficientin aktual.
 4. Gjatë lojës ka karaktere të ndryshme speciale që japin rotacion falas. Për shembull, një rrotullues i përdoruesit të zemrës 1 rrotullim.

 

Karakteret e makinerive të zeza

Llojet e mëposhtme të karaktereve janë të përfshira në makinën e slot -it të gërvishtjeve Cupids:

 • Letrat K, Q, J, A;
 • 2 gota me pije;
 • zemrat që japin 1 rrotull;
 • Bear me një zemër inflatable – do të kënaqë koeficientin x160;
 • princ – lëshon shumëzuesin X200;
 • unazë martese – formon shumëzuesin x160;
 • Princeshë – Përdoruesve u sigurohet një x200 me shumë litra x200.

 

Përfshihen simbole të veçanta:

 • Freespins;
 • Simbolet e shpërndara;
 • Lojë bonus;
 • Mjeti chett;
 • Awardmimi në No-Win;
 • I egër.

 

Tradicionalisht, simboli i egër zëvendëson humbjen e linjës fituese. Humbja e shkronjave të thjeshta formon një shumëzues të zvogëluar. Nëse një simbol bonus bie në secilën prej baterive, fillon një lojë bonus.

Makinë slot RTP

Çdo makinë slot ka një tregues të tillë si RTP. Kjo është një vlerë e shprehur në një përqindje, duke shprehur atë pjesë të shumës së shpenzuar, e cila përfundimisht do të kthehet përsëri. Për disa burime, është 94.5 %, në të tjerët më shumë se 97 %, se ka shumë. Kjo sugjeron që 4 pjesa tjetër e mbetur.5% në çdo rast do të fitojë një kazino ku luani makinën.

Por në mënyrë që të merrni 94 tuaj.5 %, është e nevojshme të prodhoni të paktën 180 rotacione. Është për këtë arsye që rekomandohet që së pari të luani në modalitetin e demonstrimit, pastaj të shkoni në modalitetin e lojës për para të vërteta. Lojëra elektronike – Këto janë lojëra të fatit të lidhura me kosto të mëdha dhe pagesa të vogla.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira