Esqueleto Explosivo 2

Slot Esqueleto Explosivo 2 hyri në treg më 22 janar 2020. Gjatë këtyre dy viteve, ai fitoi popullaritet të gjerë midis lojtarëve. Të gjitha falë një loje emocionuese dhe grafikë magjepsëse. Nuk ka vetëm shpërblime dhe promovime, por edhe modë demo, falë të cilave mund të mësoni të luani. Në këtë artikull do të flasim […]
50 kazinotë më të mira

Midas Golden Touch

Lojë Midas Golden Touch është dashur prej kohësh nga shumë njerëz. Ajo doli në 10 Prill 2019, por arriti të bëhet një nga më të njohurit. Pajisja e lojrave përfshin një lojë të shkëlqyeshme dhe grafikë të këndshme. Çdokush mund ta luajë lojën falas duke përdorur modalitetin demo. Më poshtë, ne do t'ju tregojmë më […]
50 kazinotë më të mira

Pink Elephants 2

Lojë Pink Elephants 2 ka çdo shans për të rrëzuar nga froni lojën më të njohur të lojërave të fatit në botë. Tashmë tani është e sigurt të thuhet se slot ka një numër të madh të tifozëve. Të gjithë ata që fillojnë të luajnë elefantët rozë 2 mbeten të befasuar këndshëm, pasi makina jo […]
50 kazinotë më të mira

Rocket Fellas

Rocket Fellas Slot është bërë një lëshim i shkëlqyeshëm që ra në hollin e një sasie të madhe të kazinosë. Slot Machine u lëshua në 5 Dhjetor 2018. Loja është një lojë interesante dhe grafike tërheqëse. Në Rocket Fellas ju mund të luani falas në shumë site zyrtare të kazinosë. Më poshtë ne do t'ju […]
50 kazinotë më të mira

Wild Heist at Peacock Manor

The Wild Heist në Peacock Manor Slot Machine është bërë në zhanrin e aventurës dhe krimit, dhe është në dispozicion për të luajtur në pajisje të ndryshme, përfshirë në një telefon celular. Ka 5 daulle dhe 17 rreshta në fushën e lojës. Shkalla minimale është 1 dollar, maksimale – 100 dollarë. Karakteristika kryesore. Automat është […]
50 kazinotë më të mira
Sa të drejta janë kushtet dhe rregullat transparente?
Përpara se të publikoni përmbajtjen, stafi i studios e teston dhe verifikon atë. Më e rëndësishmja, çdo lojë bazohet në një gjenerues të testuar të numrave të rastësishëm. Testimi i MSG është përgjegjësi e kompanisë së mirënjohur dhe të besueshme Quinel Limited.
Cilat lojëra lëshon kompania?
Studio fokusohet në publikimet e sloteve video. Çdo slot është zhvilluar në HTML5, i cili garanton një nisje të sigurt dhe të shpejtë, edhe nga telefonat inteligjentë dhe tabletët.
A është studio e licencuar?
Sigurisht, sepse kompania ekziston që nga viti 2012. Ka vetëm një vit dhe pronarët e markës së sapokrijuar kanë marrë dy licenca - MB dhe Malta. Kompania tani operon legalisht edhe në Gjermani dhe Rumani.