Rocket Fellas

Rocket Fellas Slot është bërë një lëshim i shkëlqyeshëm që ra në hollin e një sasie të madhe të kazinosë. Slot Machine u lëshua në 5 Dhjetor 2018. Loja është një lojë interesante dhe grafike tërheqëse. Në Rocket Fellas ju mund të luani falas në shumë site zyrtare të kazinosë. Më poshtë ne do t'ju tregojmë më shumë rreth asaj që është kjo slot.

Përshkrimi i makinës slot të raketave

Rocket Fellas Slot Machine i kushtohet temës së kristaleve të çmuar. Në këtë lojë, përdoruesi mund të provojë fat të mirë dhe të fitojë një shumë të madhe parash. Slot dallohet nga një nivel i lartë i kthimit, i cili padyshim tërheq vëmendjen. Dokush mund të shkojë në faqen e internetit të kazinosë dhe të fillojë të luajë raketa fellas. Quiteshtë mjaft e thjeshtë të kuptosh rregullat. Të gjithë do të përballen me këtë. Gjithçka që duhet të bëhet – Kjo është loja dhe shijoni një kalim kohe të këndshme.

Bubullimë

Ju mund të luani makinën e lojërave Thunderkick në kazino në internet 1 x bet.

Funksionaliteti i lojës

Kuptimi i slotit të lojës Rocket Fellas është nxjerrja e smeraldeve. Kur filloni lojën në ekran, shfaqen personazhet kryesorë. Ata punojnë shumë për të gjetur kristale të çmuara dhe për të marrë para për ta. Të gjitha veprimet shpalosen në minierë, gjë që e bën figurën sa më realiste të jetë e mundur. Gjatë kërkimit të bizhuterive, lojtari shoqërohet me shpërthime të ndritshme, një melodi energjike dhe simbole interesante që sjellin shumë para.

Raund i bonusit

Makina e lojërave të raketave Fellas ka raundet e mëposhtme të bonusit:

 1. Tipar i raketave–Rocket shfaqet në ekran. Ajo fluturon nga e majta në të djathtë, dhe pastaj shndërrohet në një xhaketë. Nëse një fuçi me dinamit haset në rrugën e raketës, atëherë ajo mund të shndërrohet në një simbol të egër;
 2. Rrotulla falas – Tre, katër dhe pesë shpërndarës fillojnë 10, 15 ose 20 Frispins. Dy ose më shumë Skatter zgjasin raundin.

Frispins gjithashtu kanë shpërblimet e mëposhtme shtesë:

 • I egër ngjitës – Nëse raketa fluturon në një fuçi, atëherë ajo do të shndërrohet në një shaka dhe do të jetë në vendin e saj deri në fund të raundit;
 • Mbështjellje e nxehtë – Nëse fuçi të tjera shfaqen në të njëjtën kolonë me të egra ngjitëse, atëherë ato bëhen «ngjitës» Jokers nuk e lënë qelizën derisa të përfundojë Frispin.

Funksionaliteti i aparateve të raketave Fellas Gap

Funksioni kryesor i lojës është një simbol raketash. Ai shfaqet në mënyrë të rastësishme në daulle të parë të lojrave. Nga rruga, përdoruesi mund të marrë katër karaktere në secilën prej linjave, përkatësisht. Pas kësaj, raketa fluturon përgjatë vijës, kjo është arsyeja pse të gjitha simbolet e fuçi pluhur janë shndërruar në një simbol të egër. Të gjithë personazhet e disponueshëm në të njëjtën daulle gjithashtu shndërrohen në saktësisht të njëjtin simbol.

Bubullimë

Gjithashtu, përdoruesit duhet t'i kushtojnë vëmendje daulleve të ndriçuara të lojrave. Çdo fuçi që bie mbi të shndërrohet në një simbol të egër. Mos harroni të ndiqni shpërndarjen me simbole, dy, tre, katër ose pesë do t'i sigurojnë lojtarit me 3, 10, 15 ose 20 rotacione shtesë, të cilat rrisin ndjeshëm mundësinë e fitimit.

Si të luani raketa fellas

Nëse përdoruesi ka luajtur në një kazino, atëherë do të jetë e lehtë për të të kuptonte rregullat e raketave të raketave. Po, dhe një lojtar i papërvojë, gjithashtu, sepse zhvilluesit bënë gjithçka në mënyrë që dikush të mund ta luante me lehtësi këtë slot. Butonat kanë një pamje intuitive dhe nënshkruar:

 • Para në dorë – para në bilanc;
 • Fitore totale – Pagesa e përgjithshme;
 • Bast – Shkalla e rrumbullakët;
 • Imazhi në formën e një ikonë hap një panel mbi të cilin mund të futni normën e normës;
 • Aty pranë janë dy butona për lëshimin automatik dhe manual të rrotullimeve;
 • Në këndin e majtë poshtë ka një menu, e cila përfshin dy seksione: Tabela e Pagesave dhe Seksioni i Referencës.

Praktikisht nuk ka asnjë ambient në lojën e raketave të lojës, kështu që ju nuk keni nevojë të mashtroni mbi të. Ju vetëm mund të fikni tingullin nëse ndërhyn, dhe të rregulloni modalitetin automatik. Gjithashtu nuk ka nevojë për të shkarkuar slot. Loja hapet në shfletuesin e kazinosë.

Simbolet e Aparateve të Lojërave Rocket Fellas

Makina e lojërave elektronike përfshin tetë karaktere: 4 gnomes dhe 4 gems. Ata janë në kolonë me pirgje vertikale. Ekzistojnë edhe simbole me aftësi të përparuara:

 1. Wild (Karrocë me Gurë Kristali) përbën kombinimet në mënyrë të pavarur dhe zëvendëson ikonat e tjera, përveç strapuesve. Joker është i përfshirë në tiparin e raketave;
 2. Bonusi (FIST) i jep një fillim Frispins. Ata fillojnë me tre ose më shumë goditje që e gjejnë veten në çdo qelizë në ekran;
 3. Fuçi (Barrel With Dynamite) formon sekuenca fituese sipas rregullave të përgjithshme dhe gjithashtu merr pjesë në Rocket Feature.

RTP Rocket Fellas Aparati i Lojërave

Rocket Fellas Slot Machine ka një nivel të lartë RTP. Treguesi i tij arrin në 97.5%. Kjo tregon që përdoruesi ka shanse të larta për të fituar.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira