Midas Golden Touch

Lojë Midas Golden Touch është dashur prej kohësh nga shumë njerëz. Ajo doli në 10 Prill 2019, por arriti të bëhet një nga më të njohurit. Pajisja e lojrave përfshin një lojë të shkëlqyeshme dhe grafikë të këndshme. Çdokush mund ta luajë lojën falas duke përdorur modalitetin demo. Më poshtë, ne do t'ju tregojmë më shumë rreth asaj që është Midas Golden Touch, dhe çfarë kjo lojë ra në dashuri me këtë.

 

Ju mund të luani makinën e lojërave Thunderkick në kazino në internet pokerstars.

Bubullimë

Përshkrimi i makinës slot të prekjes Midas Golden

Pajisja e lojrave Midas Golden Touch bazohet në mitin grek dhe jetën tragjike të mbretit Midas. Ashtu si Mbreti i Phrygia, Midas është i fiksuar pas pasurisë dhe luksit. Ai e do një llogari dhe dëshiron që gjithçka që prek të shndërrohet në ar. Në fund, kjo dëshirë u bë e vërtetë. E vërtetë, kur përqafoi vajzën e tij, ajo gjithashtu u kthye në ar. Atëherë mbreti kuptoi se dhurata e tij është në të vërtetë një mallkim.

Për përdoruesin Midas Golden Touch, gjëja më e rëndësishme – Ky nuk është kuptimi i lojës, por dëshira për të fituar sa më shumë para të jetë e mundur. Për më tepër, makina slot ofron mundësinë për të prishur xhepin në shumën prej një milion dollarësh. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga rotacionet e lira dhe një xhaketë me një shumëzues. Ky simbol do të rrisë përdoruesin duke fituar në x32 në çdo rotacion.

Funksioni Midas Golden Touch

Makina Slot Midas Golden Touch është mjaft tërheqëse dhe kryesisht tejkalon konkurrentët e saj. Edhe pse një tjetër nuk mund të pritej nga një kompani kaq e famshme e zhvilluesve. Krijuesit e lojës nuk eksperimentojnë me stilin e dekorimit të lojërave elektronike, por i përmbahen drejtimit tashmë të zgjedhur. Kështu, përdoruesi futet në një mjedis tashmë të njohur dhe e di se çfarë e pret atë.

Raundi i bonusit në Midas Golden Touch

Secili përdorues që lexon mitin e King Midas menjëherë do të kuptojë se simboli i dorës së King Midas është një shaka. Ai është në gjendje të zëvendësojë të gjitha simbolet përveç Skatter. Lojtari gjithashtu mund të përfitojë, duke rritur vlerën e shumëzuesit, në varësi të sa karaktereve të egra do të përfshihen në një kombinim fitues. E gjithë kjo duket si më poshtë:

 1. «I egër” Simboli rrit vlerën e shumëzuesit tuaj në x2;
 2. «I egër» Simbolet rrisin vlerën e shumëzuesit tuaj në x4;
 3. «I egër» Simbolet rrisin vlerën e shumëzuesit tuaj në x8;
 4. «I egër» Simbolet rrisin vlerën e shumëzuesit tuaj në x16;
 5. «I egër» Simbolet rrisin vlerën e shumëzuesit tuaj në x32.

Funksionaliteti i aparateve të lojrave Midas Golden Touch

Designers punuan shumë në hartimin e makinës së lojrave Midas Golden Touch. Slot ka hije të ndritshme. Ngjyrat e mëposhtme përfshihen në skemën e ngjyrave:

 • Ari;
 • E verdhe;
 • Portokalli;
 • Blu;
 • Blu;
 • Jeshile;
 • Vjollcë.

Është e pamundur të kalosh pranë ndërfaqes. Fusha e lojës ndodhet në qendër të ekranit. Paneli i kontrollit është i vendosur në fund të pajisjes.

Butonat standarde përfshijnë:

 • Para në dorë – tregon gjendjen e llogarisë;
 • Fitore totale – demonstron madhësinë e fitimeve;
 • Bast – rregullon madhësinë e normës;
 • Linjë – Vendos numrin e linjave aktive.

Në panelin e kontrollit është një buton për fillimin e rotacioneve të thjeshta dhe automatike. Cilësimet e tingullit, grafika dhe kalimi në menunë kryesore janë të vendosura në të majtë. Në këtë të fundit, ju mund të njiheni me rregullat e lojës dhe tabelën e pagesave.

Si të luani Midas Golden Touch

Ju mund të luani slot me prekje të artë nga një kompjuter, laptop, tabletë ose telefon celular. Pajisja e lojrave është rregulluar në madhësinë e ekranit, e cila është mjaft e përshtatshme. Në mënyrë që të fillojë të luajë për para të vërteta, përdoruesi duhet të bëjë sa vijon:

 • Hapni faqen zyrtare të kazinosë në të cilën ka një slot me prekje të artë Midas;
 • Regjistrimi dhe autorizimi i kalimit;
 • Rimbushni llogarinë e lojës;
 • Hapni një slot;
 • Drejtoni makinën.

Mos harroni për versionet demo. Ajo do t'ju ndihmojë të mësoheni me lojën dhe të mos humbni paratë tuaja.

Bubullimë

Simbolet e gamerit të Midas Golden Touch

Lojë Midas Golden Touch nuk do të ishte aq interesante nëse jo për personazhe të shumtë specialë. Vëmendje e veçantë duhet t'i kushtohet fotografive të treguara më poshtë:

 1. Simbol i egër. Paraqitur nga duart e mbretit. Gjatë humbjes, ajo ndryshon simbolet e tjera dhe rrit shumëzuesin e fitimeve;
 2. Tsar Midas – Ky është simboli më i paguar. Shumëzuesi i saj arrin në x75;
 3. Skllav. Simboli duket si një ndërtesë guri me kolona dhe një derë ari. Gjatë humbjes, ajo aktivizon një lojë bonus.

Përdoruesit duhet t'i kushtojnë vëmendje të veçantë këtyre simboleve, pasi ata janë ata që ndihmojnë për të rritur fitimet disa herë.

RTP Gamer Midas Golden Touch

Makina Slot Midas Golden Touch karakterizohet me norma të larta RTP – 97.5%. Falë kësaj, loja fitoi një popullaritet të tillë. Shumë lojtarë tashmë kanë arritur të fitojnë një fitore të madhe, dhe dikush duhet të përjetojë lumturinë. Në çdo rast, Midas Golden Touch bën të mundur marrjen e një sasie të madhe parash pa u larguar nga shtëpia.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira