Pink Elephants 2

Lojë Pink Elephants 2 ka çdo shans për të rrëzuar nga froni lojën më të njohur të lojërave të fatit në botë. Tashmë tani është e sigurt të thuhet se slot ka një numër të madh të tifozëve. Të gjithë ata që fillojnë të luajnë elefantët rozë 2 mbeten të befasuar këndshëm, pasi makina jo vetëm që tërheq nga jashtë, por edhe magjeps me komplotin e saj. Në këtë artikull do të flasim më shumë për këtë vend.

Përshkrimi i makinës slot të elefantëve rozë 2

Lojë Elephants Pink 2 ka 6 daulle, 4 rreshta dhe 4096 pagesa. Normë minimale – 1 dollar, maksimum – 100 dollarë. Slot është në dispozicion në të gjitha pajisjet, përfshirë një telefon celular. Loja karakterizohet nga paqëndrueshmëria e lartë.

Funksionet e bonusit janë kryesisht standarde. Për shembull, në raundin e bonusit ka rotacione falas ku përdoruesi mbledh topa me imazhin e një elefanti rozë. Mbushja e simbolit të dhive e kthen një elefant rozë në një dhuratë të vlefshme. Ekziston gjithashtu një potencial i rritur maksimal fitues, i cili është 10,000 nga shuma e normës së lojtarit.

Elefantët rozë 2 funksionale

Tre, katër, pesë dhe gjashtë Skatter lëshon 7, 11, 15 dhe 19 Frispins. Në këtë mënyrë, një tregues i veçantë është aktiv, i cili mbush një pozicion pas ndryshimit të simbolit të dhisë dhe dashit te elefanti rozë.

Bubullimë

Pasi të mbushet banakja, të gjitha dhitë bëhen elefantë. Atëherë ata kanë vlerën më të madhe. Paraqitja e dy, tre, katër, pesë, ose gjashtë shirita i sjellin lojtarit 3, 5, 7, 9 ose 11 rrotullime shtesë falas.

Raundi i bonusit në elefantët rozë 2

Lojë Elephants 2 Pink përmban funksionin e shpërndarjes së misterit, i cili ju lejon të merrni nga një deri në pesë stingers. Ata mund të bien rastësisht gjatë çdo rrotullimi. Kjo do ta ndihmojë përdoruesin të fillojë një raund bonus në momentin kur ju jeni më së paku duke pritur për këtë.

Ekziston edhe një simbol i një goditjeje ari -goditje në çarë «Armësh». Shtë e vështirë ta ngatërrosh atë me dikë tjetër, pasi dallohet nga një shoqërim i ndritshëm dhe dinamik i tingullit. Është për këtë simbol të kushtojë vëmendje. Ai mund të zbarkojë në ndonjë nga pesë daulle. Përdoruesi duhet të ketë të paktën tre skatter kudo në një mbrapa. Pastaj aktivizohet raundi i bonusit të rrotullimeve falas: 7, 11, 15 ose 19 rrotulla pasi të merrni 3, 4, 5 ose 6 shirita.

Funksionaliteti i aparateve të lojrave të elefantëve rozë 2

The Pink Elephants 2 Lojë Slot i lojës përfshin gjashtë bateri dhe 4096 linja fituese për përpilimin e kombinimeve të 3, 4, 5 ose 6 elementëve identikë. Të gjitha pagesat bien në anën e majtë gjatë uljes së shenjave në kolonat fqinje.

Ju mund të luani makinën e lojërave Thunderkick në kazino në internet Vulkan.

Simbol «W» është një xhaketë që ndryshon të gjitha imazhet përveç bonusit. E egër nuk ka asnjë vlerë.

Bubullimë

Si të luani elefantët rozë 2

Përdoruesit me përvojë menjëherë do të njohin pajisjen e lojrave Pink Elephants 2, pasi është mjaft e njohur. Slot përdor një panel kontrolli tradicional për një lojë të tillë dhe një menu të kuptueshme, të njohur. Ekzistojnë tre fusha informacioni në bisedën më të ulët:

  1. Para në dorë – para në llogari;
  2. Fitore totale – Pagesa e përgjithshme;
  3. Bast – Sasia e normës.

Në anën e djathtë janë butonat për të zgjedhur një bast, fillimin e lojës së pasme dhe të automjeteve. Për të ndezur menunë, duhet të klikoni në butonin në formën e nëntë pikave. Përfshinë dy seksione:

  • Përshkrimi i rregullave, kërkesave dhe karakteristikave teknike;
  • Tryezë e pagesave.

Ju nuk keni nevojë të shkarkoni makinën e lojrave Pink Elephants 2, pasi ajo fillon në një shfletues kazino. Nuk ka cilësime të veçanta.

Simbolet e Elefantëve Pink 2 aparate lojrash

Siç u përmend më lart, në makinën slot të elefantëve rozë 2 simboli më i vlefshëm është një elefant rozë. Tjetra ndjek katër dhi me ngjyra të ndryshme. Ata zëvendësojnë Lemurov. Gjithashtu, përdoruesi mund të gjejë shenja guri të karaktereve mbretërore me vlerë më të ulët. Mos harroni se ju duhet të mblidhni nga tre deri në gjashtë karaktere të ri -vendosjes në linjat e pagesave. Kjo është mënyra e vetme për të fituar dhe për të fituar një fitues të madh të parave të gatshme. Ne ju sugjerojmë të njiheni me tabelën e pagesave në lojë Elephants Pink 2:

Emri i simbolit

Paguaj

Elefant rozë

Paguan 10x për 6 në linjë

Dhi vjollcë

Paguan 7x për 6 në linjë

Bricjapi i Portokallit

Paguan 6.5 për 6 në linjë

Dhi e gjelbër

Paguan 5.5 për 6 në linjë

Bricjapi Blu

Paguan 5x për 6 në linjë

Simbole mbretërore

Paguaj nga 4 në 2.2x për 6 në linjë

Aparatet e lojrave RTP Elefantët Pink 2

Lojë Elephants Pink 2 karakterizohet nga paqëndrueshmëria e lartë. Kjo flet për çmime të mëdha, por të rralla. Më shpesh, përdoruesit marrin sasi të vogla parash. Por ka një shans për të prishur Jack. RTP ka një tregues në 96.Pesëmbëdhjetë%. Për pjesën e pasme, slot paguan deri në 10 mijë tarifa totale. Një çmim i kësaj madhësie mbulon plotësisht të gjitha rreziqet që lidhen me këtë nivel shpërndarjeje.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira