Wild Heist at Peacock Manor

The Wild Heist në Peacock Manor Slot Machine është bërë në zhanrin e aventurës dhe krimit, dhe është në dispozicion për të luajtur në pajisje të ndryshme, përfshirë në një telefon celular. Ka 5 daulle dhe 17 rreshta në fushën e lojës. Shkalla minimale është 1 dollar, maksimale – 100 dollarë. Karakteristika kryesore. Automat është një shumëzues me një normë – 100xV.

Përshkrimi i makinës slot Heist Wild në Pallua Manor

Në zemër të komplotit të lojës Heist Wild në Peacock Manor është historia e grabitjes në një pasuri të vjetër britanike. Personazhet kryesore të slotit – Këta janë hajdutë dinakë që mendojnë me kujdes për sulmin e tyre. Përdoruesi duhet të ndihmojë personazhet të futen në dhomë dhe të vjedhin një figurinë pallua. Me një detyrë të suksesshme, lojtari do të jetë në gjendje të fitojë Heist Wild në Pallacock Manor Imimi i vlefshëm.

Bubullimë

Ju mund të luani makinën e lojërave Thunderkick në kazino në internet 1xbet APK.

Funksionaliteti i lojës

The Wild Heist në Peacock Manor Slot Machine ofron për të marrë pjesë në një film me veprim komedi dhe për të vjedhur pasurinë. Krijuesit menduan një detektiv të vërtetë me shumë nuanca dhe kthesa të pazakonta të komplotit. Hajdutët do të duhet të shkojnë në truket e ndryshme për të marrë atë që dëshironi. Numri i linjave aktive për secilën fazë të rregulluar. Përdoruesi duhet të vendosë madhësinë e bastit përmes butonit me numrin «një» Në formën e një çipi të lojës.

Fillimi i mënyrës manuale të lojës Heist Wild në Peacock Manor fillon pasi shtypni një buton të rrumbullakët me dy shigjeta. Mënyra automatike është e ndezur kur shtypet në butonin me shigjetën dhe trekëndëshin. Kombinimet fituese fillojnë nga tre deri në pesë të njëjtat personazhe dhe duhet të fillojnë në daulle ekstreme të majtë.

Raund i bonusit

The Wild Heist në Pallua Manor Game Slot ka një funksion të rrotullimeve falas. Aktivizohet përmes simbolit të shpërndarjes. Për të marrë kurriz shtesë, duhet të mbledhni të paktën tre skatter në fushën e lojës.

Pas fillimit, lojtarët marrin tre karta për të konfiguruar një raund falas. Një tjetër simbol i shpërndarjes sjell një zgjedhje bonusi në maksimum pesë. Gjatë lojës, implementohen kurrizin falas, të cilat amplifikohen duke zgjedhur një përdorues.

Funksionaliteti i aparatit të lojrave

Heist i egër në pallua manor – Kjo është një makinë elektronike që ka rënë në dashuri me shumë njerëz dhe madje u fut në hollin e vendeve të shumta të lojërave të fatit. Lëshimi i lojës u zhvillua në 2 maj 2018. Slot ka një lojë interesante dhe grafikë me cilësi të lartë. Përveç kësaj, lojtarët mund të testojnë Heist Wild në Peacock Manor falas, duke përdorur modalitetin demo.

Pajisja e lojrave do të pëlqejë ata që pëlqejnë lojën klasike me elementë unikë. Këtu regjimi themelor është mjaft mbresëlënës, veçanërisht kur personazhet specialë ndalen në daulle.

Si të luani Heist Wild në Pallua Manor

Në rezidencën e vjetër Picock në Britani është një figurë e artë e një pallua, e cila është zbukuruar me gurë të çmuar. Katër hajdutë donin ta merrnin. Planifikon të ngjitet në rezidencë natën dhe të vjedhë xhevahir. Sa e suksesshme është përpjekja e tyre, varet vetëm nga lojtari. Komploti do t’ju befasojë këndshëm dhe nuk do t’ju lejojë të mërziteni.

Për të kontrolluar makinën, duhet të përdorni panelin tradicional mbi të cilin ka të gjitha butonat e nevojshëm. Secili është përgjegjës për një veprim të caktuar. Lojtari mund të ndryshojë vlerën e fytyrës së monedhave, madhësinë e bastit dhe mënyrën e lojës.

Slot i lojës përbëhet nga pesë bateri dhe 17 linja pagese. Spiralja fillon kur shtypni tastin fillestar. Për të qenë të përshtatshëm, zhvilluesit krijuan dy mënyra të lojërave: vendosja manuale dhe automatike. Opsioni i fundit ndihmon një herë të konfiguroni shkallën në të cilën do të zhvillohen rotacionet.

Simbolet e aparatit të lojrave

Zhvilluesit zgjodhën karaktere, si dhe shenja kartash dhe atribute të grabitjes, si simbole. Në përgjithësi, ata bënë gjithçka për të krijuar situatën më kriminale. Të gjithë ata kanë një koeficient tjetër pagese. Ne do të flasim më shumë për simbolet më poshtë

Bubullimë

Shenjat e kartave përfshijnë kartat e lojës me nominal nominal nominal me dhjetëra në ace. Këto imazhe janë të ulëta -paguar. Ikonat tematike përfshijnë fotografitë e mëposhtme:

  • Vajzë e kuqe;
  • Grabitës i mustaqeve;
  • Hajduti në një fashë vjollce;
  • Hajdut me mjekër.

Në mënyrë që të luani Heist Wild në Peacock Manor, duhet të dini për ikonat e mëposhtme:

  1. Skllav – Çelësi i artë;
  2. Simbol i egër – letër «W».

Aparat i lojrave RTP Heist Wild në Pallua Manor

Makina e lojërave elektronike ka një RTP mjaft të mirë: 96.1%, si dhe paqëndrueshmëri të lartë dhe fitime maksimale – x8483. Kjo slot i jep mprehtësi mundësinë për të fituar një shumë të madhe parash. Heist i egër në Pallua Manor plotëson plotësisht nevojat e lojtarit dhe ofron shumë përshtypje.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira