Esqueleto Explosivo 2

Slot Esqueleto Explosivo 2 hyri në treg më 22 janar 2020. Gjatë këtyre dy viteve, ai fitoi popullaritet të gjerë midis lojtarëve. Të gjitha falë një loje emocionuese dhe grafikë magjepsëse. Nuk ka vetëm shpërblime dhe promovime, por edhe modë demo, falë të cilave mund të mësoni të luani. Në këtë artikull do të flasim më shumë rreth pajisjes së lojrave Esqueleto Explosivo 2.

Përshkrimi i një makine slot

Lojë Esqueleto Explosivo 2 tashmë është bërë një klasik që nuk e humbas rëndësinë e saj deri më sot. Slot është mjaft interesante dhe dinamike, gjë që shkakton një stuhi emocionesh dhe përshtypjet më të këndshme. Ne mund të themi me besim se kjo makinë slot përfundimisht nuk do t'ju bëjë të mërziteni.

Mekanika e baterive mbeti e njëjtë, dhe simbolet në formën e kafkave të këndimit duken simpatike. Grafika dhe animacioni mund të krahasohen me lojëra elektronike që janë lëshuar kohët e fundit. Gjatë funksionit të Spin Fri, përdoruesi do të mbledhë Wilds, i cili do të ndihmojë për të hapur një shumëzues shtesë 64x në banak. Padyshim, Esqueleto Explosivo 2 – Kjo është një nga lojërat më të mira të lojrave që shumë do të pëlqejnë.

Bubullimë

Ju mund të luani makinën e lojërave Thunderkick në kazino në internet Bet 365.

Funksionaliteti i lojës

Përfshirë slotin Esqueleto Explosivo 2 në sit, përdoruesi zhytet në atmosferën e paharrueshme të Ditës së Meksikës së të Vdekurve. Nga rruga, kafkat elegante që bien në daulle të makinës slot nuk ka gjasa të trembin dikë. Përkundrazi, argëtoj. Pra, veçanërisht lojtarët e impresionueshëm mund të jenë të qetë.

Programi i lojës përfshin pikat e mëposhtme:

 • Rrotullimet kaskaduese me një shumëzues në rritje;
 • E egër, e cila shpërthen simbolet fqinje;
 • Bonus me rotacione falas;
 • Bonus me një shumëzues në x64.

Përdoruesit që u pëlqen të luajnë një version demo ose një version të plotë të lojës, sigurohuni që të vlerësoni bingo në një temë të ngjashme. Është përfshirë në lojë dhe i arritshëm për këdo që dëshiron.

Raundi i bonusit në Esqueleto Explosivo 2

Ashtu si në lojën origjinale, dhe në vazhdimin e Esqueleto Explosivo 2, ekziston një funksion i humbjes së simboleve. Në përgjithësi, slot ka ruajtur pjesën më të madhe të funksioneve origjinale të bonusit. Sidoqoftë, në këtë rast, ai gjithashtu përfshiu me kujdes funksione të reja. Kështu, për shembull, kafkat, të cilat do të rezultojnë si simbole fituese, do të kryejnë këngën e tyre unike, do të fillojnë të shpërthejnë, duke çliruar kështu një vend për simbole të reja që bien nga lart.

Përveç kësaj, ekziston një shumëzues tjetër që ndryshon nga 1 në 2, 4x, 8x, 16x dhe 32x. Në thelb, shumëzuesi dyfishohet për secilën fitues të kaskadës sekuenciale. Për të marrë faktorin maksimal, nevojiten gjashtë faza të qëndrueshme.

Funksionet e makinerisë

Funksioni i ri është se sa herë që simboli i Explosivo Wild bie, përdoruesi shkon në një faktor më të lartë. Wild Falls ekskluzivisht në daulle 2, 3 dhe 4. Ai zëvendëson të gjithë personazhet e zakonshëm. Kjo është bërë në mënyrë që të rritet shanset e lojtarit për të fituar. Kur Wild bie, ajo shpërthen në tetë karaktere. Të gjithë ata me kosto të lartë. Skaths do të mbetet në vend.

Bubullimë

Esqueleto Explosivo 2 Slot është në dispozicion në shumë faqe të njohura të kazinosë në internet. Loja ka një demonstrim që do të ndihmojë lojtarin të mësohet dhe të studiojë rregullat. Në këtë rast, nuk ka nevojë për regjistrim. Do të kërkohet vetëm nëse përdoruesi vendos të luajë për para të vërteta.

Si të Luaj

Slot Machine Esqueleto Explosivo 2 Vetëm Kontrolli. Ka shumë pak butona në panel që është i lehtë për t’u mbajtur mend:

 1. Monedha hap një dritare në të cilën mund të bastit;
 2. Butonat e rrumbullakëta në të djathtë drejtojnë shpinat në modalitetin automatik ose manual;
 3. Tre pika hapin menunë me tabelën e pagesave dhe rregullave;
 4. Altoparlanti fik shoqërimin e tingullit.

Më poshtë është një linjë me dritaret e informacionit:

 • Para në dorë – para në llogari;
 • Fitore totale – Pagesa e përgjithshme;
 • Bast – Sasia e normës.

Karakteret e makinës së të folurit Esqueleto Explosivo 2

Bateritë janë të vendosura mjeshtërisht në një sfond piktoresk, dhe një kafkë femër vjollcë me flokë të artë dhe një lule e kuqe në kokë është simboli më i paguar. Karakteret e mbetura paraqiten gjithashtu në formën e kafkave me ngjyra të ndryshme dhe me dekorime të ndryshme. Për të fituar një fitore, është e nevojshme që nga 3 deri në 5 karaktere identike në një rresht vjeshtë.

Më poshtë ne sugjerojmë të njohim tabelën e pagesave për makinën e slot Esqueleto Explosivo 2:

Emri i simbolit

Paguaj

Kafkë femra vjollce

Paguan 5x për 5 në linjën e pagesës

Kafkë

Paguan 2.5x për 5 në linjën e pagesës

Kafkë

Paguan 1.4x për 5 në linjën e pagesës

Kafkë

Paguan 1.2 për 5 në linjën e pagesës

Kafkë

Paguan 0.9x për 5 në linjën e pagesës

Kafkë

Paguan 0.7x për 5 në linjën e pagesës

Makinë slot RTP

Slot Esqueleto Explosivo 2 ka një RTP të mirë. Treguesi është 96.9%. Kjo tregon që lojtari ka shanse të mira për të fituar.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira