Rishikimi i kazinosë Bet365 2023

Sot, platforma Bet365 konsiderohet si një nga më të njohurat dhe më të kërkuarat në të gjithë botën, e cila ofron të gjitha llojet e shërbimeve në fushën e argëtimit të lojërave të fatit. Një kazino online, një dhomë pokeri, një sallë bingo dhe një dyqan bastesh, të gjitha këto mund të gjenden në një faqe tematike. Platforma është regjistruar në vitin 2001, pronari i saj është Hillside (Sport Ndërkombëtar). Historia e këtij burimi të lojërave të fatit fillon me BC, i cili në fillim kishte një dizajn mjaft të thjeshtë. Pas kësaj, lotari i parë virtual u shfaq në faqe dhe filloi një epokë e re argëtimi. Për më tepër, vlen të përmendet se platforma karakterizohet nga navigimi i përshtatshëm, një dizajn i këndshëm dhe një shërbim mbështetës shumë i përgjegjshëm.

Bonus:200% në depozitë + 200 FS
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
200% + 200 FS
bonus mirëseardhjeje
Merrni bonus
lojërat bet365

Bonusi i Bet 365 Kazino

Përdoruesit e regjistruar rishtazi mund të llogarisin në një dhuratë mirëseardhjeje prej 100 dollarësh për plotësimin e llogarisë së tyre. Do të jetë 50% e depozitës, ndërsa mund të depozitoni nga 2 dollarë. Depozitimi i fondeve nuk duhet të jetë i pari në llogari. Të gjitha depozitat e bëra brenda 30 ditëve merren parasysh, por prej tyre do të zgjidhet më i madhi. Për të zgjedhur vetë depozitën më të lartë, duhet të shkoni te skeda “Shërbimet”. Klikoni në llogarinë tuaj personale, më pas zgjidhni “Ofertat e mia” dhe butonin “Merr tani”. Nëse një lojtar i fatit është regjistruar nga faqja zyrtare ose aplikacioni celular dhe tashmë ka arritur të rimbush llogarinë disa herë, atëherë opsioni me shumën maksimale merret parasysh brenda promovimit të dhënë.

bonus bet365

Karakteristikat e dhuratave të mirëseardhjes

Si të merrni Regjistrohuni në faqen zyrtare të kazinosë
Shuma e bonusit 100 dollarë
Shumëzuesi fitues x20
Kushtet e bastit 30 dite
Depozita minimale nga 10 dollarë e lart

Programi i besnikërisë

Kazino online 365 BET ofron tre seksione kryesore, për secilën prej të cilave mund të gjeni oferta bonus të rregullta dhe të përkohshme. Kështu, për shembull, çdo klient do të jetë në gjendje të përdorë të 3 bonuset nga seksione të ndryshme. Bonuset e platformës Casino Bet 365:

 • Për fillestarët – përllogaritja e një bonusi prej 100% me ose pa një kod të veçantë promovues. Në të njëjtën kohë, duhet të kuptohet se basti është x15, dhe periudha e bastit është 30 ditë.
 • Për seksionin “Vegas” – mundësia për të marrë rrotullime falas (deri në 50 rrotullime falas). Por, ato grumbullohen në lojëra elektronike të caktuara dhe kërkojnë kushte specifike të bastit.
 • Promovime të përkohshme – secila nga tre seksionet e kazinosë online ndonjëherë mund të ofrojë oferta të ndryshme promocionale. Ekziston një mundësi për të marrë një ofertë speciale (kthim parash), e cila grumbullon një kthim prej 20% dhe promovime të tjera falas.
 • Programi i besnikërisë me 3 nivele – këtu të gjithë lojtarët do të fillojnë në nivelin e bronzit dhe gradualisht do të ngjiten shkallët lart. Pikët komp jepen sa herë që një lojtar luan për para të vërteta.

Kështu, faqja e lojërave të fatit Bet365 ofron një shumëllojshmëri të gjerë bonusesh. Më shumë detaje për të cilat mund të gjenden në seksionin përkatës, kushtet për llogaritjen dhe bastimin e tyre gjithashtu përshkruhen aty.

Si të regjistroheni dhe verifikoni

Para së gjithash, lojtarët duhet të vizitojnë faqen zyrtare të BET365 dhe të shkojnë te formulari i regjistrimit. Pastaj vendosni të gjitha të dhënat e nevojshme personale në latinisht (operatori nuk pranon cirilik). Vlen të plotësoni të dhënat me kujdes në mënyrë që në të ardhmen të mos ketë probleme me këtë. Pasi plotësoni fushën e regjistrimit me informacionin e nevojshëm, pyetësori i dërgohet punonjësve të sistemit.

Regjistrimi në bet365

Pasi të ketë marrë informacion nga përdoruesi, administrata e kazinosë i dërgon atij një kod të veçantë në postën e specifikuar. Falë të cilit mund të kaloni verifikimin. Është gjithashtu e mundur të identifikoni identitetin tuaj duke përdorur një numër telefoni. E tëra çfarë ju duhet të bëni në këtë rast është të lini një kërkesë dhe të prisni një telefonatë nga operatori. Gjatë së cilës do të duhet të jepni një numër sekret, por duhet të kuptoni që specialisti do të flasë vetëm në anglisht. Pavarësisht nga thjeshtësia e verifikimit, një institucion kumari mund të kërkojë çdo informacion në çdo kohë. Kështu, për shembull, mund të jetë një pasaportë, një vendbanim ose një faturë e shërbimeve. Në fund të fundit, sapo lojtari të ketë nevojë të tërheqë para nga llogaria e tij, administrata ka të drejtë të verifikojë identitetin e tij. Sepse,

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë 365 bet

Platforma 365Bet është përshtatur për të gjitha pajisjet moderne të bazuara në sistemin operativ Android, si dhe iPhone dhe iPad. Softueri celular kopjon plotësisht versionin e desktopit dhe përfshin një grup të plotë lojërash me letra/tavolinë, jackpot, bingo, lojëra elektronike dhe, natyrisht, një seksion me lojëra të drejtpërdrejta. Të sapoardhurit në versionin celular do të jenë gjithashtu në gjendje të marrin ndihmë duke përdorur bisedën në internet (e cila funksionon gjatë gjithë kohës), reagimet dhe seksionin FAQ. Për më tepër, mund të kontaktoni operatorin përmes postës elektronike ose duke telefonuar numrin e telefonit të specifikuar. Më vete, vlen të theksohet versioni i shkarkueshëm i kazinosë Bet 365, i cili ju lejon të luani edhe kur nuk ka lidhje interneti. Mund të shkarkohet si në PC ashtu edhe në pajisje të ndryshme celulare. Instalimi i softuerit kryhet si nga një burim zyrtar, si dhe nga faqet tematike. Për më tepër, nëse lojtari tashmë ka një llogari, nuk keni nevojë të filloni një të re, thjesht duhet të shkruani emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin dhe më pas të kaloni autorizimin. Në këtë rast, të gjitha statistikat e lojës, shpërblimet aktive dhe llogaritjet do të mbahen nga përdoruesi. Versioni i shkarkimit përsërit plotësisht versionin e shfletuesit, përveç grafikëve, të cilat janë shumë më të mira, pasi nuk ka nevojë të instaloni skedarë shtesë. Përveç kësaj, vlen të përmendet fakti se rreziku i shpërndarjes së informacionit të përdoruesit përmes aplikacionit është shumë më i ulët. përveç grafikës, të cilat janë shumë më të mira pasi nuk ka nevojë të instaloni skedarë shtesë. Përveç kësaj, vlen të përmendet fakti se rreziku i shpërndarjes së informacionit të përdoruesit përmes aplikacionit është shumë më i ulët. përveç grafikës, të cilat janë shumë më të mira pasi nuk ka nevojë të instaloni skedarë shtesë.

Makinat e fatit të kazinosë

Burimi online Bet365.com ofron argëtim kumar nga disa ofrues të njohur. Ju mund të gjeni një listë të markave të përfaqësuara direkt në faqen zyrtare. Kështu, të gjitha lojërat në platformë ndahen sipas seksioneve të mëposhtme:

 • Kazino – lojëra të fatit në formate të ndryshme;
 • Kazino Live – lojëra me krupierë të vërtetë;
 • Lojëra – automat dhe lloje të tjera argëtimi;
 • Vegas – makina të dizajnuara në stilin e Vegas.

Ekzistojnë gjithashtu seksione të veçanta ku lojtarët mund të luajnë poker, bingo ose të bëjnë baste sportive. Për lehtësinë e lundrimit, të gjitha seksionet mund të renditen sipas zhanrit, risive, etj. Numri i lojërave plotësohet rregullisht. Shumica e produkteve të reja mund të shihen në faqe pas publikimit të tyre zyrtar. Për të luajtur ndonjë automat falas, ju vetëm duhet të regjistroheni në platformë.

lojëra elektronike bet365

Software

Kazinoja në internet Bet 365 punon ekskluzivisht me ofrues të besueshëm të programeve kompjuterike të lojërave që janë të njohura në mesin e lojtarëve nga e gjithë bota. Ndër të gjithë listën e ofruesve, mund të dallohen veçanërisht këto:

 • Microgaming;
 • rrotullim i shpejtë;
 • playtech;
 • Play’n’GO;
 • IGT dhe të tjerët.

Por, përveç tyre, objekti i lojërave të fatit bashkëpunon edhe me ofrues të tjerë softuerësh. Listën e plotë mund ta gjeni në faqen zyrtare të internetit. Përveç kësaj, organizata ka licencën e duhur, kështu që lojtarët mund të jenë të sigurt për cilësinë e softuerit.

Kazino live

Për ata që preferojnë të përfitojnë sa më shumë nga kumari, ekziston një seksion i veçantë me lojëra live. Tregtarët do të punojnë në territorin e një studioje të veçantë në një format online. Ata gjithashtu pranojnë baste, drejtojnë ruletë, shpërndajnë letra dhe operacione të tjera të ngjashme. Përdoruesit do të duhet të vendosin baste përmes një ndërfaqe të veçantë në një kompjuter. Programi do t’i pranojë ato dhe do të llogarisë pagesat në përputhje me rrethanat. Krupierët nuk e bëjnë këtë. Ju mund të luani kazino live vetëm për para të vërteta: poker, blackjack dhe lojëra të tjera të njohura të kumarit. Vlen gjithashtu të përmendet se variacione të ndryshme të tabelave të basteve janë në dispozicion, dhe vetë tregtarët flasin një numër të madh gjuhësh.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Organizata me famë botërore Bet365 kombinon disa drejtime të njohura menjëherë. Operatori po zhvillon në mënyrë aktive të gjitha fushat dhe fokusohet në vende të ndryshme, por përdoruesit që flasin rusisht mund të mos e pëlqejnë atë, pasi nuk ka mbështetje për gjuhën ruse. Përparësitë:

 • ofrimi i lojërave me licencë malteze;
 • mbështetje për rreth 20 gjuhë të ndryshme;
 • mbështetja e punës gjatë gjithë kohës;
 • më shumë se 100 lojëra të ndryshme në seksionin live;
 • seksion mjaft i gjerë.

Disavantazhet:

 • numri i pamjaftueshëm i ofruesve të softuerit;
 • jo të gjitha lojërat dhe programet e bonusit janë të disponueshme për disa vende;
 • një përzgjedhje e vogël e sistemeve të pagesave;
 • nuk ka asnjë llogari të lojës rubla.

Disa përmbajtje dhe shpërblime thjesht nuk do të jenë të disponueshme për Rusinë dhe vendet e CIS. Por, pavarësisht kësaj, burimi zyrtar ka një përkthim me cilësi të lartë në rusisht dhe mbështetje teknike operacionale, dhe gjithashtu u siguron lojtarëve të tij softuer ekskluzivisht të licencuar dhe mundësinë për të luajtur çdo automat falas.

 Mënyrat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

Ju mund të rimbushni llogarinë tuaj në Bet casino 365 duke përdorur një numër të madh mënyrash, duke përfshirë:

 • karta bankare VISA, MasterCard, Maestro;
 • Sistemet e bankingut në internet: PaySafeCard, Skrill, Neteller, PayPal, etj.

Metodat e disponueshme të depozitimit/tërheqjes do të ndryshojnë në varësi të vendit të lojtarit dhe monedhës së zgjedhur. Paratë kreditohen në llogari pothuajse menjëherë, ofruesi nuk ngarkon një komision për transferimin, por disa shërbime pagese mund të paguajnë një shumë të caktuar. Ka pothuajse po aq mënyra tërheqjeje sa për një depozitë. Pagesa më e shpejtë do të jetë me Neteller – e bërë brenda 12 orëve (pa llogaritur verifikimin e dokumenteve të lojtarit), më e ngadalta me karta bankare. Kufijtë minimalë dhe maksimalë mund të ndryshojnë pak. Për shembull, PayPal lejon një tërheqje një herë deri në 8,000 dollarë, ndërsa të tjerët e rrisin kufirin në 40,000 dollarë për transaksion. Komisioni nuk tërhiqet.

Shërbimi mbështetës

Përgjigjen për çdo pyetje specifike mund ta gjeni në shërbimin e mbështetjes teknike të kazinosë. Por, ia vlen të kuptohet se ekspertët do të përgjigjen ekskluzivisht në anglisht. Prandaj, nëse është e nevojshme, përdorni një përkthyes. Mënyra e parë për të kontaktuar është biseda live, zgjidhja më e mirë nëse thjesht duhet të bëni një pyetje. Në këtë rast, konsultimi kryhet sa më shpejt që të jetë e mundur, thjesht duhet të shkruani në chat, i cili ndodhet në seksionin me informacionin e kontaktit. Ju gjithashtu mund të bëni pyetjen tuaj me e-mail. Kjo metodë është veçanërisht e përshtatshme nëse duhet të përshkruani problemin tuaj në një sasi të madhe informacioni. Por, në këtë rast, përgjigja do të duhet të presë shumë më gjatë. Mundësia e tretë është të telefononi linjën telefonike. Nëse nuk dëshironi të hyni në korrespondencë, por preferoni një mundësi komunikimi të drejtpërdrejtë, atëherë duhet të telefononi operatorin. Thirrja mund të bëhet në çdo kohë të përshtatshme. Dhe, vlen të theksohet se një përzgjedhje kaq e madhe opsionesh ju lejon të zgjeroni mundësinë për të komunikuar me specialistë në maksimum.

Cilat gjuhë

Burimi zyrtar i Bet 365 paraqitet në anglisht, danez, norvegjez, gjermanisht, kinezisht, suedisht, japonisht, hungarisht dhe versione të tjera. Një listë më e detajuar mund të gjendet në faqen kryesore në një kolonë të veçantë. Kështu, faqja bëhet shumëgjuhëshe dhe përpiqet të arrijë nivelin ndërkombëtar.

Çfarë monedhash

Për të luajtur për para të vërteta, kumarxhinjtë do të mund të përdorin paund britanik, dollarë amerikanë, dollarë australianë dhe kanadezë, euro dhe dollarë të Hong Kongut. Kjo shumë duhet të jetë e mjaftueshme për një lojë të rehatshme dhe të besueshme.

Liçensë

Kazinoja në internet ka marrë licencën e duhur malteze. Burimi i specifikuar është i vërtetuar dhe garanton një licencë aktive. Për më tepër, faqja bashkëpunon me organizatën ndërkombëtare IBAS, e cila është e angazhuar në mbrojtjen e të drejtave të lojtarëve. Kjo gjithashtu bëhet garantuesi i besueshmërisë së platformës.

Vështrim i përgjithshëm i kazinosë BET 365

Burimi zyrtar https://casino.bet365.com
Liçensë Kompania malteze e lojërave të fatit
Viti i themelimit 2001
Pronari Kodrës (Sportet Ndërkombëtare)
Depozitë/tërheqje Visa, Visa Debit, Paypal, Paysafercard, Skrill, etj.
Depozita minimale dhe maksimale nga $2 në $3000
versioni celular Android, iOS, Windows, MAC
mbështetje linjë telefonike, email, bisedë e drejtpërdrejtë
Llojet e lojërave lojëra elektronike, ruletë, blackjack, baccarat
Monedhat ARS, BGN, BRL, CZK, DKK, EUR, HUF, ISK, INR, JPY, MXN, NZD, NOK, PLN, RON, SEK, CHF, GBP, USD, CNY
Gjuhët Anglisht, gjermanisht, spanjisht, italisht, rumanisht, portugalisht, suedisht, polake, norvegjeze, bullgare, japoneze, kineze, greke, sllovake, daneze, estoneze, holandeze
Vendet e kufizuara Franca, Rusia, Belgjika, Republika Çeke, Polonia, Portugalia
dhuratë e mirëseardhjes bonus depozitimi dhe rrotullime falas
Përparësitë licencë e verifikuar, një numër i madh lojërash në seksionin live, platforma shumëgjuhëshe, etj.
Regjistrimi plotësimi i një pyetësori të vogël me të dhënat personale dhe konfirmimi i postës.
Verifikimi sigurimi i një pasaporte, një çek për pagesë për shërbimet komunale ose një adresë regjistrimi.
Ofruesit e softuerit Microgaming, NextGen Gaming, Quickspin, Genesis Gaming, Playtech, etj.

FAQ

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time?
Ju mund të kaloni verifikimin në burim pas regjistrimit, gjë që thjeshton paksa vetë procedurën. Sigurisht, është më mirë ta kaloni atë paraprakisht, në mënyrë që më vonë të mos ketë vështirësi. Për të identifikuar llogarinë tuaj, duhet të bëni një foto / skanim të pasaportës tuaj dhe t’ia dërgoni administratës për verifikim.
Kërkesat për bonus dhe bast
Për të marrë ndonjë nga bonuset e paraqitura në platformën e kazinosë në internet, duhet të ndiqni disa rregulla (të bëni një depozitë, të luani për para të vërteta, të merrni pjesë në promovime, etj.). Gjithashtu, të gjitha shpërblimet kanë nevojë për bast, i cili shoqërohet me një shumëzues dhe kushte specifike.
A mund të luaj falas në kazino?
Po, por për këtë ju duhet të regjistroheni në sit. Pas kësaj, do të keni akses në të gjitha lojërat në modalitetin “demo” falas, thjesht duhet të klikoni në butonin e duhur.
A është Bet 365 Casino miqësore për celularin?
Institucioni i lojërave të fatit ofron një mundësi për të luajtur lojëra elektronike të tyre në pajisje të ndryshme celulare. Për ta bërë këtë, mund të hapni një version të përshtatur në shfletuesin tuaj ose të shkarkoni softuer të veçantë.
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë?
Në varësi të metodës së zgjedhur nga luajtësi, koha e përpunimit të aplikacionit do të ndryshojë. Mënyra më e shpejtë është me sistemin bankar Neteller, i cili mund të tërheqë fonde brenda 12 orëve.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira