Book of Oz

Mikrogamimi bën të mundur kthimin në fëmijëri për të shijuar shpina spektakolare dhe fitimprurëse. Për ta bërë këtë, thjesht drejtoni Librin e Makinerisë së Slot Oz, ku komploti i ngjan një përrallë të njohur për magjistarin nga vendi i Oz. Temat e përrallave me elementë të magjisë janë mishëruar në gjithçka: në hartimin, shoqërimin muzikor, […]
50 kazinotë më të mira

Buffalo Ways

Industria Igaming ofron shumë makina elektronike të mbushura me një temë kafshësh. Më vete, lobi i kazinosë botërore mbush zhvillimet me buallet — Përfaqësues të fortë të botës së kafshëve. Ofruesi i mikrogamingut në fillim të vitit 2023 lëshoi ​​makinën origjinale Buffalo Ways Slot, e cila e plotësoi në mënyrë të përkryer koleksionin me një […]
50 kazinotë më të mira

Extra Chilli

Tifozët e Mega Cool Entertainment të një Serie Bonanza mund të ndryshojnë menunë duke zgjedhur kuzhinën meksikane. Microgeaming ka lëshuar një makinë origjinale të slot -it shtesë për njohës të lartë për njohës të lartë. Lëshimi i The Slot u zhvillua në vitin 2018 dhe menjëherë tërhoqi tifozët e lojërave të fatit. Një ndërfaqe spektakolare […]
50 kazinotë më të mira

Game of Thrones Power Stacks

Serial televizive «Loja e froneve» me të drejtë mund të quhet kult. Përfundimi i tij shkaktoi një stuhi emocionesh të tifozëve nga e gjithë planeti. Microgaming vendosi të lëshojë versionin e tij, duke u bashkuar me bateritë e Mbretërisë së Westeros. Lojëra elektronike online lojë e froneve™ Pirg energjie™ Është dukshëm e ndryshme nga zhvillimi […]
50 kazinotë më të mira

Thunderstruck II

Tema e vikingëve, e cila është e njohur në kinematografi, nuk e anashkaloi zonën e igaming. Shumë ofrues janë me nxitim për të lëshuar një lojë tjetër për të dërguar lojtarët në të kaluarën. Kompania e mikrogjenizimit ofron për të ditur më mirë në lidhje me mitologjinë skandinave duke lançuar makinën slot Thunderstruck II. Raundet […]
50 kazinotë më të mira
Sa i besueshëm është Microgaming?
Dokumentet e licencimit të Microgaming përfshijnë dy nga licencat më prestigjioze - Autoritetin e Lojërave të Maltës dhe Komisionin e Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar. Lojërat e kompanisë auditohen rregullisht nga eCOGRA, e cila garanton ndershmërinë e rezultateve dhe pagesën e çdo fitimi.
Cilat lojëra lëshon Microgaming?
Portofoli i prodhuesit përfshin mbi 1500 lojëra, duke përfshirë lojëra elektronike video, simulues tavoline dhe kartash, karta gërvishtëse, kazino live.
A ka ofruesi lojëra celulare?
Makinat e lojërave elektronike Microgaming janë krijuar në bazë të teknologjisë HTML5, e cila i lejon ato të hapen në shfletuesin e një pajisjeje celulare. Mbi 350 lojëra elektronike janë krijuar nga zhvilluesi posaçërisht për të luajtur në pajisje portative.